20.03.2019, Marek Baloun, Filip Kortus

VIDEO: Dali jsme Vsetínu čuchnout, neměl co ztratit, prohlásil Dančišin

Už osm minut po začátku vedl Motor nad Vsetínem 2:0 a všechno vedlo k čistému postupu do baráže. Pak se ale hostím povedlo zápas otočit a vybojovat si utkání na domácí půdě. „Povedl se nám začátek, ale zbytečnými chybami jsme dostali Vsetín do hry," prohlásil mimo jiné pro klubovou televizi zklamaný Milan Dančišin.

Odpoledne vyrážejí kluci na kola znovu, tentokrát na delší trasu. #hcmotor #soustredeni #Frymburk #cyklistika #TourDeLipno

Hráči dnes vyrazili v rámci soustředění na kola podél lipenské nádrže. #hcmotor #soustredeni #Frymburk #cyklistika #TourDeLipno @...

Na konci června se náš útočník @romanprikryl10 oženil, když si vzal svou partnerku Lucii. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí! ??