19.04.2019, Filip Kortus

VIDEO: Nezničitelný Doktor. Podstoupil dvě operace, přesto si s Kladnem splnil sen

Před rokem skončil s osmnáctkou na mistrovství světa v Rusku čtvrtý a vypadalo to, že má skvěle nakročeno do další sezony. Jenže přišly velké zdravotní lapálie, operace levého i pravého kolene a ze sezony nestihl prakticky nic. Přesto se obránce Vojtěch Doktor nevzdal a v baráži proti Kladnu si připsal premiérový start v A-týmu Motoru. Poprvé si tak zahrál v jednom týmu se svým bratrem v soutěžním utkání.

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

Dnes nás čeká Slavia a my nastoupíme v této sestavě! Váš tip na výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvSLA

HC Sparta Praha