15.02.2017, Klub

Začala dražba retro dresů z TV duelu proti Prostějovu

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Na tenhle zápas fandové jen tak nezapomenou. Slavilo se 70 let zimního stadionu s videomappingem a hlavně parádními retro dresy jako při prvním duelu na zimáku v roce 1946. A světle modré barvy s červenými pruhy přinesly pořádný kus štěstí. Motor porazil Prostějov 9:1, a to i před televizními kamerami ČT, které památný zápas zaznamenaly. Pokud chcete mít na duel osobitou památku, nyní máte možnost vydražit retro dresy AC Stadion.
Aukce bude probíhat do pátku 24. února, takže na play-off už budete moci vyrazit ustrojení v parádním retro dresu. V sérii chybí dres Vladimíra Škoda, který v duelu zaznamenal hattrick, ale jeho dres už byl vydražen pro charitativní účely dříve. Jeho hodnota se vyšplhala až k sedmi tisícům korun. Překoná ho některý ze spoluhráčů?!

Vydražte originální hrané vyšívané retro dresy z televizního duelu s Prostějovem!

Hokejisté mají za sebou soustředění ve Frymburku i páteční testování.??bit.ly/2Y3lZIe

Poslední část testování je v plném proudu. Cooperův běh - za 12 minut musejí kluci uběhnout 3000m. #cooper #testing #running

Na wingate testech jsou dnes poslední hráči - Jan Tlačil a Ben Hawerchuk. Hráče ještě dnes čeká Cooperův běh. #preseason #wingate...

Dneska probíhají fyzické testy. #fyzicketesty #benchpress #shyby #preseason