12.10.2009, Miroslav Mayer

Záči ztratili s Pískem pouze bod

Č. B u d ě j o v i c e – Žákovská mužstva dokázala v sobotu porazit mužstva IHC Písek. Pouze šesťáci jen remizovali. Největším rozdílem 9:1 vyhrála sedmá třída. Mužstva osmé a sedmé třídy si tak dál drží neporanitelnost a mužstva šesté a páté třídy se stále zlepšují. Hráčem víkendu se stává hráč sedmé třídy Martin Mašek, který zaznamenal pět bodů (3+2)

Osmá třída

Zápas skončil jednoznačným výsledkem 6:1. Přesto tak jednoduché utkání nebylo. Českobudějovickým se na domácím ledě dařila hlavně koncovka. Ostřílení hoši Smejkal, Pýcha a Jáchym a v brance výborný Kadlec to je zatím úspěšný recept na "ničení" soupeřů. Osmáci jsou stále bez porážky na čele tabulky. Hvězdou zápasu byl Tomáš Jáchym, který dal čtyři branky domácích.

Sedmá třída

V sobotu se na vlastním ledě představili i sedmáci. Ti si svého soupeře vychutnali. Po vyrovnanější první třetině vše podtstatné událo během druhé třetiny, kdy soupeři nasázeli čtyři branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Konečný výsledek byl 9:1 pro domácí a znamená, že i sedmá třída ještě nepoznala hořkost porážky. Druhou hvězdou zápasu byl Patrik Šíma.

Šestá třída

Mužstvo šesté třídy nedokázalo v Písku zvítězit. Podle průběhu zápasu se dá říct, že získalo jeden bod. Písečtí totiž v zápase neustále vedli a českobudějovičtí museli dotahovat. Díky poslední třetině, kterou vyhráli 5:3 bylo konečné skóre zápasu 7:7. Hvězdou zápasu byl opět Erik Bahula, který byl autorem tří branek.

Pátá třída

Pátá třída dokázala na píseckém ledě, že její výkony i výsledky stoupají vzhůru. V sobotním zápase dokonce neinkasovali ani jednu branku a zvítězili 5:0. Utkání se rozhodlo ve své druhé půlce, kdy se českobudějovickému prvnímu útoku podařilo dát víc branek a utkání rozhodnout. V mužstvu zazářil brankář Jan Kotrla a střelec Jáchym Kondelík.