Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-8-18" |  vypnout filtr

1234>
Další diskuse:

Pavel Patera (Rytíři Kladno): Sehráli jsme asi zatím nejlepší utkání v přípravě. Trochu se nám nepovedlo pouze posledních pět minut ve druhé třetině, jinak si myslím, že to byl dobrý výkon. Myslím, že je znát, že se to lepší každým zápasem, a doufám, že 7.9. už to bude úplně vyladěné. Oba gólmani podávají v přípravě kvalitní výkony, což musí být samozřejmě podpořené ještě dobrou defenzivou. Myslím si ale, že i defenziva dnes fungovala dobře.

Jen zajímavost, dneska místní oblíbenec Goiš proti Prostějovu dosáhl hattricku.

jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
18.08.2016, 22:34

...okem účastníka: Na lenivém ledě v porovnání s rusáky, poměrně lenivý hokej. První třetina vyrovnaná, Roman švihem do tyče a po vyloučení stále se hledajícího Jakuba Suchánka, šel soupeř do vedení. V následujícím dějství, následovaly další Kubovy dva tresty, které soupeře posadily na koně, na němž vydržel až do konce utkání. V závěru jsme korigovali na spravedlivých 3 : 1 ..nula by byla příliš krutá. Při poslední brance soupeře si Plnič neplnil to, co si plnit měl. Před kvalitně chytajícím Gábou si jej vychutnal útočník soupeře a pohodlně, pohotově zavěsil. Dnes bezchybný Lukáš Zíb(!!) ..Ani jedno vyloučení za příliš mnoho Motorů na ledě(!!) ..Vítězství při vložené hře tří na tři ..asi tak.

Reakce na quak: Tak to se nezlob, ale to sis všiml blbě....
S druhým odstavcem souhlas.

Jinak trochu mi přijde, že Suchánek nestíhá fyzicky a že z toho pramení jeho horší výkony, ale věřím, že se to zlepší a bude minimálně tak platnej jako loni.

quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.08.2016, 20:01

Reakce na jirka50f: Vsiml jsem si ze tady se musi porad ...
Tak to se nezlob, ale to sis všiml blbě. Obecně je tu kritiky víc než dost. Ale pokud napíšeš, že nám to vrací i s úroky, tak to holt matematicky nějak nevychází.

Výsledky v přípravě bych nepřeceňoval. Ani ty dobré, ani ty horší. Kladno bude rozhodně patřit ke spolufavoritům 1. ligy, prohra 3:1 není žádný průšvih. Jak na tom skutečně jsme, ukáže až ostrá sezóna. Rád bych viděl zlepšenou hru i výsledky zejména na hřištích slabších soupeřů, kde jsme loni ztráceli zbytečně moc budů a hráli jsme často opravdu špatně. Doma to bylo většinou dobrý.

filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
18.08.2016, 19:38

Fakt nechápu, co tady zase kritizujete, nemyslím, že by výsledky z přípravy byly nějak důležité. Navíc jste to jistě viděli na vlastní oči, takže jste zhnuseni naším otřesným výkonem!!! Smajlík

jirka50fjirka50f | České Budějovice
Reagovat
18.08.2016, 19:26

Vsiml jsem si ze tady se musi porad jen chvalit. A to i tehdy kdyz neni co. Proste jsme rupli na lede duchodcu. Nic vic nic min. Me to tedy nepotesilo!

Reagovat
18.08.2016, 19:23

Reakce na Budějce: 1. Je to pořád jen příprava 2. Kladno...
Chtěl jsem napsat přesně totéž, byls rychlejší.

VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
18.08.2016, 19:22

Reakce na motor27: Zatím bych to neřešil, ale tich vylou...
Když si odmyslíš Segeho, kterej se nechal vyloučit 3x za necelých 17 minut, zase tolik vyloučených by nebylo... Smajlík

Starej dobrej venkovní Motor...Suchánek 6TM..všichni nadavaji na Ziba přitom Sege od loňska rapidni úpadek..

BudějceBudějce | České Budějovice
Reagovat
18.08.2016, 19:16

1. Je to pořád jen příprava
2. Kladno má důchodcovský tým, to je fakt. Já bych nechtěl, aby takové mužstvo měl Motor. To ale neznamená, že Středočeši nebudou jedním z favoritů WSM ligy.
3. To Jirka50F: S jakými úroky? Kladno nás porazilo o 2 branky, my je o 4. Oni nám dali 3 góly, my jim 6.
4. Proč se tady teď stalo takovou módou vše shazovat?

Podle onlajnů máme dokonce nového hráče Luboše Šroba Smajlík Jinak se shodnu s tím, že vyloučených je nějak moc a celkem nás proškolili.

Zatím bych to neřešil, ale tich vyloučených je na můj vkus dost.

Reakce na Jirka50F: Při pohledu na onlajny bych řekl,že ...
Přesně to samý si taky říkám

Jirka50FJirka50F | České Budějovice
Reagovat
18.08.2016, 18:54

Při pohledu na onlajny bych řekl,že banda důchodců / jak tu někteří Kladno nazvali/,nejsou zas tak marný.Řekl bych,že nám to vrací i s úroky!

No tak důchodci nás pěkně školí Smajlík

Reakce na Jerry70: kdo nebyl na tom Chabarovsku, tady dá...
A proč je video soukromé?

kdo nebyl na tom Chabarovsku, tady dávám video z posledních cca 8 minut kdy za stavu 2-4 to Motor dotáhnul na 4-4: odkaz

Reakce na FANDA OBJEKTIVNÍ: Vehementně :))...