ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-4-16" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
16.04.2017, 23:57
 
Jednu pozitivní věc jsem dneska přece zaznamenal. Nebyly to žádné nervy, brzy bylo zcela jasno, v minulých zápasech šlo při sledování o zdraví. Ale radši bych bral ještě nějakej infarkťák.
 
 
 
Reakce na kellewan: Já si dovolím nesouhlasit. Já byl dn...
Jen tenkrát to taky nebyl zápas o suchej z nosu, ale každej bod kterej jsme uhráli by důležitej pro to aby =M= nespadl... To se to fandilo.... Jsme zase v pozici jako před 3 výhrama. Jak je to dlouho, týden, 10 dní? Baráž se rozhodne posledním gólem ve 12 zápase a kdo nevěří, ať zůstane doma. Nic osobního v tom není... Jedině Motor!!!
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
16.04.2017, 23:55
 
Že se dnes zápas nepovedl bych asi napsat nedokázal. Takhle odehranej zápas se prostě povést ani nemohl. Že se zápas nepovedl, můžeme tvrdit o tom prvním v Jihlavě.

Že máme s Duklou dno jsem si myslel po třech mačích s nima. Pak po čtyřech no a pak taky po pěti a šesti. Už si to odmítám říkat a úterní body si rovnou odepisuju. Ne, že bych byl takovej septik, ale jo....vlastně jsem septik. Můžou mě jen překvapit. V úterý vsadim Duklu za barák.
 
 
naxosnaxos | Motóór! ... kašlu na emise!
Reagovat
16.04.2017, 23:53
 
Motor hrál s taktikou vyhrát 0-1, ale Jihlava to 5x podělala. S takovými soupeři je to prdlajs hra!
 
 
16.04.2017, 23:53
 
Dneska tam bylo 200 fanoušků a tisíc diváků, otřesný!!
Štěstí, že letos už v Jihlavě hrát nebudeme, mohla by mi z toho kleknout pumpa a při pracovním nasazení místních "zdravotníků" bych tu asi už nebyl.
 
 
Jirka50FJirka50F | České Budějovice
Reagovat
16.04.2017, 23:52
 
Reakce na Kurt_Hübl: Pravdu zná jedině Gott.Takže mu věř...
Jo to mě nenapadlo. Gott mit uns!
 
 
Jirka50FJirka50F | České Budějovice
Reagovat
16.04.2017, 23:52
 
Reakce na Kurt_Hübl: Pravdu zná jedině Gott.Takže mu věř...
Jo to mě nenapadlo. Gott mit uns!
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
16.04.2017, 23:46
 
Reakce na jirka50f: Říká se po Budějcích."Vedení do ELH ...
Pravdu zná jedině Gott.Takže mu věřme,bo co řekne,to platí. Smajlík
 
 
 
Reakce na Speeder: Jako co to mělo ty vole dneska bejt? ...
Smajlík
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
16.04.2017, 23:44
 
Reakce na Spermoň: Bohužel, úterní výhra je jenom zbožné...
V úterý to bude úplně jiný zápas. Každý tým občas nemá den, my ho neměli dnes. Z předchozích sedmi vzájemných utkání, myslím, ve třech vyhrála Jihlava šťastně, až nezaslouženě. Já klukům věřím a má víra je navíc podpořena teorií pravděpodobnosti... Smajlík Smajlík
 
 
netopýr76netopýr76 | Jihlava
Reagovat
16.04.2017, 23:42
 
Reakce na vodopadek: No Nouzik nevim mohl by.. ale o Ben...
.. nezmatkuj, postoupí Dukla i ten váš Motorek..
 
 
MarekŠMarekŠ | Strakonice
Reagovat
16.04.2017, 23:42
 
Reakce na Spermoň: Nalijme si čistého budvárku. Dnešního...
Nalijme si čistého co kdo pije. Jsou před námi 3 zápasy, ztrácíme bod na druhé Pardubice, na které by nikdo nevsadil ani zlámanou grešli před 3. třetinou jejich zápasu v Jihlavě. Dneska se zápas nepovedl, to se může stát. Ale několikrát jsme se přesvědčili, i v průběhu baráže, že hrana neúspěchu a úspěchu je hodně tenká. Dneska se prohrálo, v úterý to může být opačně. Hodit tenhle zápas za hlavu, hodit za hlavu i to, že se nám v sezoně na Duklu nedařilo. Já věřím, že dneska to bylo pro nás letošní dno v zápasech s Duklou a v úterý to bude dobré. Jsem přesvědčený, že ten tým má na to Duklu porazit. O tom, že tenhle tým může vyhrávat i s extraligisty, jsme se přesvědčili.
Stejně jako nemá cenu lítat v oblacích, tak nemá cenu teď zadupávat naše šance do země.
 
 
16.04.2017, 23:42
 
Reakce na Speeder: Jako co to mělo ty vole dneska bejt? ...
Smajlík
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
16.04.2017, 23:40
 
Jako co to mělo ty vole dneska bejt? Poslepovanej terminátor Čachotský má vyšší RI než všichni naši hráči, až na dvě výjímky? To jako fakt? Dukla má téměř 2x tolik hitů? Dneska jsem neměl ani na chvíli pocit, že máme šanci se zápasem něco udělat. Totálně bez agresivity a bojovnosti. Necháme si osekávat a zajíždět do gólmana a úplná pohoda pro dukláky. Proberte se pánové, nehrajete veteránskou ligu, kde se nesmí hrát do těla a střílet golfákem. Bojujete o extraligu!
 
 
 
Reakce na MARSCH: Co bylo s odchodem Kuchece? To, že ute...
Snad se to teď povede. To měla být reakce na tento příspěvek:

Tak to jo. Na lavičce nebo na tribuně by toho asi hodně vybojoval. Suchánek neodešel a myslíš, že z tribuny má na zápas nějaký vliv? Pokud tam vůbec je.
 
 
 
Reakce na filip29: Nikoliv, v úterý porazíme Jihlavu a š...
Bohužel, úterní výhra je jenom zbožné přání, realita celého ročníku s Jihlavou je zcela jiná, další prohra je tutovka. Netěší mne to, ale je to tak. Jsme pro Jihlavu dárci velice důležitých bodů, oni a my to víme.
 
 
16.04.2017, 23:36
 
Reakce na Paav: Po dlouhé době si dovolím reagovat. Zkou...
Já si dovolím nesouhlasit. Já byl dneska na zápase venku asi po roce a něco. Ano, fandění nestálo za moc a i já jsem od nějaké poloviny zápasu chvílema jenom stál s otevřenou hubou a koukal, co že se to na ledě děje. Ale je třeba si uvědomit, že tohle právě nejni zápas, kdy jsme 13 a jde o howno, to se to pak fandí. Pár lidí už tu psalo, že si ani zápasy doma neužijou, jak jsou nervózní a tady to bylo podle mě to samé. Nedařilo se, Motor hrál příšerně, Jihlava lepší ve všem a spousta těch lidí prostě cítí, jak něco utíká a to zklamání je tak velký, že fandění prostě stojí za prd. Já třeba u sebe pozoruju i doma v Budějicích, že zápasy baráže prostě flákám. Na odpovídačky se nesoustředím, netleskám a hryžu si nehty pokaždé když soupeř vjede do pásma a vystřelí. A asi nebudu jedinej. A není to proto, že nechci fandit, ale proto, že to prostě v tom návalu emocí nedávám ...
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
16.04.2017, 23:33
 
Reakce na Spermoň: Nalijme si čistého budvárku. Dnešního...
Nikoliv, v úterý porazíme Jihlavu a šance budou opět velmi slušné!!!
 
 
 
Reakce na Tony8385: V úterý fakt nepůjdu , nemám na to n...
Už tam nelez a radši už ani na fórum.
 
 
 
Nalijme si čistého budvárku. Dnešního dne jsme udělali důležitý krok, zcela osudový, přiznejme si to ...... sbohem a šáteček extraligo. Někdy příště .....
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Roman Přikryl dnes úspěšně podstoupil operaci ramene. Do play-off by měl být připraven. ??

55. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Motoru Jan Tomeček. V klubu hrál 2 sezony, celkem 55 zápasů, v nichž zaznamenal 1 gól, 2...

Z tohoto zápasu v rámci @chanceligacz se nakonec stala vcelku jasná záležitost. Jihočeši totiž v každé třetině vstřelili...

V Sokolově nastoupíme s několika změnami jak v útoku, tak v obraně. V útočných řadách delší dobu neuvidíme zraněného Romana...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
LHK Jestřábi Prostějov
×
×
Dnes v 12:00 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Oceláři Třinec