MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-7-11" |  vypnout filtr
 
Další diskuse: 
 
KemirKemir | MOTOR
Reagovat
11.07.2017, 22:43
 
Test
 
 
 
Tak jestli jsou v soupisce týmu uváděná čísla hráčů definitivní, mění Slamák číslo. A stejně mám radost, že si Novák Martin musí dát na jmenovku M.. Ať se oběma Novákům nadcházející sezóna moc podaří.
 
 
kafkakafka | pilshovado
Reagovat
11.07.2017, 15:53
 
Reakce na quak: Já a machrovat? Takovej skromnej kluk......
Při sledování fóra sešívek si tak říkám, k čemupa onen "ignore list" sešívce dneska je.
Nový blábol se tam totiž objeví zhruba jednou za tři dny... Smajlík
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
11.07.2017, 15:53
 
Reakce na Peta69: Quaku, když jsem tu psal o Coloradu a ...
Kohy nenabízí korektora, ale redaktora. Korektora bych klidně dělal, stejně jako další, kteří se nabízeli dávno přede mnou. Abych psal přes celou republiku články o mládeži, v tom opravdu moc velký smysl nevidím.

No dobře, máme-li si hrát na to, že jsem jediný, komu to vadí, aby mě při té příležitosti (stejně jako při všech ostatních) ještě urážel velikán formátu FO, tak to opravdu řešit nebudem. Jenom naposled připomínám, že diskuse na toto téma se tu vedla už v sezóně, kdy jsem se tomu chechtal já stejně jako teď vy (ale narozdíl od vás bez projevů, protože člověk se pro mě na rozdíl od některých z vás nestává automaticky volem jen proto, že má jiný názor než já). Vzhledem k tomu, že článek bez chyb se tu stal poslední dobou sporadickou záležitostí, stalo se to i pro mě tématem, které tímto uzavírám.
 
 
FANDA OBJEKTIVNÍFANDA OBJEKTIVNÍ | České Budějovice
Reagovat
11.07.2017, 15:05
 
... se divim, že se tomu Vojtovi ze Slepičína ještě pletete do jeho monologů....už vás teda moc nezbejvá, většina to tady raději zabalila a tak si tady už brzo bude moct ty svoje žvásty psát sám sobě ... ani nepotřebuje stát se redaktorem.
A já mu za to děkuji, od tý doby co tu vládne, sem prakticky nepáchnu, ušetřený čas a invenci věnuji práci a přišel jsem si tak na docela balík.
Tak zase v srpnu.
Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.07.2017, 15:04
 
Reakce na Peta69: Quaku, když jsem tu psal o Coloradu a ...
Já a machrovat? Takovej skromnej kluk... Smajlík

Výsadu používat necenzurované výrazy mají jen "zasloužilí fanoušci", kteří vyháněli Bokroše a komunisticko-estébáckou svoloč z našeho klubu. Smajlík

Ani "ignore list" součástí profi registrace není. Ale pokud používáš Firefox nebo Chrome, pak bych měl řešení v podobě pluginu a custom scriptu. Napsal ho před časem nějaký sešífka (sic) a já ho jen upravil pro naše fórum.
 
 
 
Ale pánové...nesmyslné při o překlepech. Rád bych se na tomto foru zeptal, jak je to se zraněním hráče Jana Bárty na treninku A týmu v minulém týdnu... Pokud teda o tom víte.
 
 
 
Quaku, když jsem tu psal o Coloradu a Pikcardovi, machroval jsi na mě, že Tobě to projde. To je ta profi registrace? Má to i ban-list? Dal bych si tam toho demagoga, u kterého se od překlepu u víceméně hobby-přispěvatele dostaneme ke srovnávání se srdeční masáží... Regulerně přemýšlím, jestli si tady neživíme trolla.

Jak tady nabízí Kohy - Vojto S. chceš dělat korektora v redakci? Můžeš se přihlásit, třeba Ti za to přijde i nějaká kačka. Když už přistoupím na srovnávání s masáží srdce, tak život, který může zachránit je vysoko na žebříčku hodnot, proto investujeme do vzdělávání v oblasti zdravovědy, máme povinnou zdravotnickou přípravu během autoškoly, máme věřejné zaměstnance v oblasti záchranářství. Porovnejme to s tím jakou hodnotu proti tomu má článek na webu hcmotor. To pak dojdeme k tomu, že záchranáři mají podle mýho na pikcarda malej plat v porovnání s našimi redaktory a hodnotou jejich práce. Asi by mi měli zvednout daně...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.07.2017, 12:38
 
Reakce na VojtaS.: Ne, nemusíme řešit každej překlep, to...
Názor rozhodně neměním. Nicméně ojedinělý překlep v článku pro mě neznamená, že si to autor nekontroloval. A taky vím, jak špatně člověk hledá chyby ve vlastním textu. Kontrola textu, který psal někdo jiný, je pro mě mnohem snazší, všimnu si chyb lépe. Jasně, popsaný překlep by automatická kontrola odhalila, ale co vím, tak ten CMS systém e-sports zrovna "user friendly není".

Každopádně tys z toho udělal potvrzení své obavy, že podřízení budou kopírovat chyby šéfredaktora. A to už mi přijde jako trocha demagogie a trocha hnidopišství. Ale je to tvůj boj...
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Ne, nemusíme řešit každej překlep, to...
Už ses přihlásil? odkaz
 
 
Ja1Ja1 | České Budějovice
Reagovat
11.07.2017, 11:56
 
Reakce na VojtaS.: Ne, nemusíme řešit každej překlep, to...
Že by pan učitel ? ach jo.
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
11.07.2017, 11:36
 
Reakce na Peta69: No do Pikcarda... to fakt budeme řešit...
Ne, nemusíme řešit každej překlep, to tu někteří dělali už v průběhu minulé sezony (ti už asi umřeli). Já řeším jen to, že to jde poslední dobou očividně dolů. Jak je kdo placený, to je naprosto irelevantní argument, asi na úrovni, že když dobrovolný záchranář bude při hromadném neštěstí dělat lidem masáž srdce jen tak na oko, aby si ostatní mysleli, že ji dělá doopravdy, je to vlastně v pořádku.

ad Quak:
Zajímavé, jak někdo dokáže změnit názor prakticky přes noc. Minule jsi psal, že bys ocenil, kdyby si autoři článek po sobě přečetli. Totéž bych ocenil já. K jazykovým chybám jsem tolerantní, protože školství stojí za prd, čeština je těžká a může se jich dopouštět i ten, kdo se snaží (tady by možná byl na místě ten argument o poloamatérské úrovni).
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.07.2017, 11:20
 
Reakce na Peta69: No do Pikcarda... to fakt budeme řešit...
Souhlasím. Beru kritiku faktických nebo gramatických chyb, ale hledat v článcích překlepy může jen hnidopich, člověk přesvědčený o vlastní neomylnosti, nebo naprostý vůl. Ve vzácných případech mohou dokonce platit všechny alternativy současně.
 
 
Ja1Ja1 | České Budějovice
Reagovat
11.07.2017, 11:10
 
 
 
 
No do Pikcarda... to fakt budeme řešit na fóru každej překlep??? Já jsem spokojenej s tím co je tady za články a poměr výkon / cena je na vysoké úrovni, pokud jsou ti kluci placení jako brigádníci... když si vezmu, že na stránkách isportu najdu velmi často faktické chyby, které jsou podle mého mnohem horší než kdejakej překlep a přitom to jsou stránky největšího sportovního deníku v čechách... taková vokurka, to je hrůza. Už aby to začalo nebo bylo po dovolených a byl by tu kanaďan nebo novej centr, tohle je fakt vo ničom.
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
11.07.2017, 09:52
 
Reakce na KohyCZ: Podle mě za to může Tonda....
Jo! Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Díky za snahu. Vidím, že mé obavy z t...
Podle mě za to může Tonda.
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
11.07.2017, 01:12
 
Díky za snahu. Vidím, že mé obavy z toho, že se podřízení budou snažit kopírovat styl svého šéfa, byly na místě... Slovo "nejprodukttinějších" jsem ještě neviděl. Ale chápu, stane se to každému a kdo by si toho všiml... (nerad bych tím naznačoval, že je to jediná jazyková nebo typografická chyba v tom článku).
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Třikrát prohra o jeden gól, poštěstí se tentokrát?hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

45. narozeniny dnes slaví bývalý brankář Roman Špiler. V Českých Budějovicích zasáhnul do hry v 1 sezoně, v 1 zápase na 36 minut...

50. narozeniny slaví @JaroslavModry. V ČB 5 sezon, 109 zápasů (7+17). Člen postupového týmu 1992. V NHL a SC 13 sezon, 753 zápasů...

Dnes nastoupíme v této sestavě. Jaký tipujete výsledek utkání? #hcmotor #dnesnisestava #nejenhokej

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
Madeta Motor Č. Budějovice