ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-10-29" |  vypnout filtr
 
123456789>
Další diskuse: 
 
 
Jiří Kudrna (HC Benátky nad Jizerou): Podali jsme perfektní výkon, který byl podpořen skvělým gólmanem. Jsem rád, že po chybičce, která předcházela českobudějovické brance, Matěj prokázal pevné nervy a skvěle odchytal zápas. Všichni kluci dřeli a poctivě bránili. Náš tým ve vítězství věřil a šel si za ním. To, že jsme takto silného soupeře dokázali porazit, je pro nás velikou vzpruhou. Věřím, že nám to pomůže do další fáze této sezóny.
Václav Prospal (ČEZ Motor České BUdějovice): V prvních dvou třetinách jsme totálně dominovali. Dáš ale pouze jednu branku, možná trochu náhodnou, kdy domácí brankář udělá jedinou chybu za celé utkání. Dostaneme se do vedení 1:0, ale takto je to téměř každý náš zápas. Nedáš druhý nebo třetí gól, abys těmto týmům utekl. Jsou tu samí mladí kluci. Je to farma, nepřestanou hrát. Jsou k tomu trénovaní a také pod drobnohledem liberecké organizace. Půjdou do toho za každého stavu, pakliže budou mít šanci na úspěch. Do třetí třetiny nastoupíme jak parta mistrů světa. Už jen dvě první střídání a ztráty puků udaly ráz celé této třetiny. Pak to skončí tak, že prohraješ 1:2, protože nejsi schopný dát další branky.
 
 
 
Reakce na alkac: Dvojice Gilber-Novák podle mě funguje d...
Mám stejný dojem. A taky jestli se nepletu hrál v posledních několika zápasech Endál v jiném útoku. Včetně zápasu s Přerovem, kdy dvě třetiny byl jinde a až na tu poslední se vrátil ke Gilbertovi s Novákem.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
29.10.2018, 23:25
 
Reakce na MrPesi: Já osobně například lajnu Novák Martin...
Dvojice Gilber-Novák podle mě funguje dobře, ale Endál mi k nim moc nesedí. Hlavně proti rychlejším soupeřům občas bije do očí, že nestíhá bruslit a střelecky poslední dobou bída. I když to teda skoro u všech. Chtělo by to k těm prvním dvěma jedno chytrý ofenzivně laděný křídlo a la Nouzič (no jo, fňuk...) a hned by to bylo jiný. Ono i z těch občasných změn ve složení lajn to vypadá, že VP k nim asi někoho vhodnýho hledá, ale v současnosti holt asi není kde. Možná, až se vrátí z repre, by stálo zkusit oba Nováky dát k sobě. To by mohlo první lajnu oživit (resp. v současné střelecké "pohodě" celkého mužstva by to určitě nebylo horšíú.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
29.10.2018, 22:37
 
Reakce na ajejej: Není ta reprepauza už po tom Prostějov...
Jo jo překoukl jsem se. Jinak na tu repre akci byl nominován i Beránek a Čížek ne ?
 
 
 
Reakce na Kobson: jsme to psali, málo septicismu. Navíc ...
Ale houby - já jsem dneska nasadil slabší variantu - a vyrazil jsem v práci na obchůzky - a vono prd Smajlík Vsadit jsem si chtěl na výhru Benátek - před třetí třetinou tam byl pěknej kurz 10.
 
 
JabaduJabadu | Motor, Chvalšiny
Reagovat
29.10.2018, 22:24
 
Reakce na JeníCzech: Jo, ale za 4 pro Benátky....
No což tentokráte to nevyšlo. Ale jak píše TONY 8385 žádná tragédie a v sobotu to napravíme. Smajlík
 
 
 
Dnešní zápas byl o tom, že nám schází ten "smrtící" instinkt. Hra byla dobrá, přehrávali jsme soupeře jak na ledě, tak v hledišti. Druhá třetina byla jen o jedné bráně, poslední tři minuty se pod soupeřovým obranným pásmem vařil led a lítali jak mokrý kapesníky. Bohužel, bez změny skóre. Přesilovky jsou průserovky. Nu což, .... jdeme dál a víme, co doladit...
 
 
29.10.2018, 21:55
 
Reakce na Tony8385: Tragedii bych z toho nedělal. Zkusil...
Neodletěl P.Novák s repre do Kanady?
 
 
ajejejajejej | MOTOR navždy !!!
Reagovat
29.10.2018, 21:40
 
Reakce na MrPesi: Já osobně například lajnu Novák Martin...
Není ta reprepauza už po tom Prostějově (před Kadaní) Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
29.10.2018, 21:30
 
Reakce na Tony8385: Tragedii bych z toho nedělal. Zkusil...
Já osobně například lajnu Novák Martin-Gilbert-Endál jako rozdílovou nebo první pro závěr sezóny nepovažuji. Kluci zatím hrají výborně, snaží se, makají, ale zatím tam nevidím takové ty prvky kdy prostě první lajna udělá na ledě něco nadstandartního. Hlavně v přesilovkách to nesplňují. Uvidíme co bude dál jsme teprve na začátku sezóny, ale některé nedostatky bude třeba postupně vylepšovat. Je fakt, že s efektivitou střelby a sehrání přesilových her asi trenér moc neudělá. Uvidíme co v Prostějově, který teď má taky útlum. Pak doma Kadaň a trošku delší přestávka. Bylo by dobré v Prostějově hrábnout a bodovat. Možná nám ten jejich útočný hokej bude vyhovovat.
 
 
KubiKubi | České Budějovice
Reagovat
29.10.2018, 21:24
 
Patera: odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
29.10.2018, 21:14
 
Reakce na Kobson: jsme to psali, málo septicismu. Navíc ...
Podcenění soupeře a předzápasová příprava naprd? No to nemohlo jinak dopadnout...
 
 
 
Tragedii bych z toho nedělal. Zkusil bych P.Nováka a Čížka. Pokles je patrny již od Slavie. V sobotu to napravime.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
29.10.2018, 20:51
 
jsme to psali, málo septicismu. Navíc se Speeder vykašlal na sázení a Hrošíka to sfouklo z kola před Hlubokou
 
 
 
Reakce na Calta: Z hlediska tabulky nejde o nic. Z hledi...
Nech baráž baráží. S takovou potencí neprolezeme semi. V PO, jak známo, se hraje jinší hokej.
 
 
 
Kotalika na trenovani presilovky! Smajlík
 
 
 
Z hlediska tabulky nejde o nic. Z hlediska baráže je nutné dávat góly z přesilovek. Budou určitě rozhodovat vyrovnaná utkání. VP bezvadný motivátor, reaguje na vývoj hry, není nuda. Ale přesilovky se nedají naučit a s takovým týmem?? Alespoň nějaký vzorec, protože tohle je prostě příšerný. Nebo ať to hráče naučí někdo jiný a VP jen koučuje.
 
 
 
Z hlediska tabulky nejde o nic. Z hlediska baráže je nutné dávat góly z přesilovek. Budou určitě rozhodovat vyrovnaná utkání. VP bezvadný motivátor, reaguje na vývoj hry, není nuda. Ale přesilovky se nedají naučit a s takovým týmem?? Alespoň nějaký vzorec, protože tohle je prostě příšerný. Nebo ať to hráče naučí někdo jiný a VP jen koučuje.
 
 
JeníCzechJeníCzech | České Budějovice
Reagovat
29.10.2018, 20:36
 
Reakce na Jabadu: Dneska v pohodě jedeme pro tři body. A...
Jo, ale za 4 pro Benátky.
 
 
 
No to byla dnes velká paráda.To neproměňování šancí a bídné přesilovky začíná pěkně smrdět.Tak snad se chlapci po dnešním zápasa proberou.Takhle by to dál asi nešlo.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V letošní sezóně se povedlo to, na co čekal každý fanoušek celých sedm let. Motor totiž postoupil do extraligy! Proto jsme...

45. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Miroslav Dvořák mladší. V A týmu hrál v 1 sezoně 2 zápasy, bez bodového zápisu. V roce...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Radoslav Kropáč. V ČB 1 sezona, 62 zápasů, 20 gólů (5 v přesilovce, 3 vítězné), 48 bodů, 40...

45. narozeniny slaví František Ptáček. V ČB 5 sezon (2 jako kapitán), 241 zápasů, v nichž dal 38 gólů (25 v přesilovkách, 1 v...