ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-2-17" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
 
Tak jsem byl letos poprvé s naším Motorem venku. Taková prohra mě moc nemrzí. Škoda krátkého zkratu v první třetině. Tu jsme měli vyhrát my alespoň o dva. Úniku v oslabení ve druhé třetině je škoda snad ještě větší. Nasazení našich borců se mi líbilo. Slyšet Varanské odborníky, jak jsou z našeho nasazení a hlavně důrazu na koronárku, bylo fakt dobrý. Hokej u nich hodně "táhne". Tak málo diváků, jako přišlo na šlágr o prvního fleka ve Varech u nás letos ještě nepřišlo na žádného soupeře. Výsledek, podle mého názoru, neodráží dění na ledě. Náš kotel vytvořil výbornou kulisu. A byl jasně lepší. Dnes mi bylo líto dvou okamžiků. Prvním byl, když náš hostující, i když hlasitější, kotel skandoval "Co vás sem.." a druhým bylo to, že naše obrana dovolila pořvávání soupeřových fandů "Dejte jim...". Zaznamenal jsem i velkou nespokojenost místních návštěvníků na kvalitu a rychlost poskytovaného občerstvení. Asi to u nás nebude až tak vedle (bez jeho pochvaly).
Celkově mě hokej bavil.
 
 
17.02.2018, 20:24
 
Po první třetině to mělo být 0:2 a nebylo by co řešit. Místo toho přišlo Mícovo hloupé vyhození a následná Vráblíkova nesmyslná přihrávka a laxnost Slamáka a bylo po zapase.
 
 
17.02.2018, 19:16
 
Fanoušci Kladna nebo Jágra?
První zprávy, které přišly z tiskového oddělení kladenského klubu hovoří o tom, že je Jágr pouze otřesený. Většina diváků tušila, že je zle a s nadávkami a slovy, že bez Jágra to není ono, opustila stadión.
 
 
pidlisnapidlisna | Motor
Reagovat
17.02.2018, 19:06
 
Reakce na Placido: Nestíháme nebo nechceme se soupeřem b...
to sice jo, ale Vary těch chyb udělali také hodně. My to na rozdíl od nich nepotrestali.
 
 
kuna34kuna34 | České Budějovice
Reagovat
17.02.2018, 19:04
 
Jen ještě nikdo neví, kolik z těch zápasů tvcom rozjede, vzhledem ke zkušenostem s jejich službama. Smajlík
 
 
 
Reakce na mrskman: Pri aktualnich vysledcich vypadava Vs...
Na play-off prý Havířov bude na tvcom.
 
 
GiuseppeGiuseppe | České Budějovice
Reagovat
17.02.2018, 18:53
 
Tak hlavně ze jsme nedopadli jako Opava v Porubě.No a play off je jiná soutěž.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
17.02.2018, 18:53
 
Bohužel nám chybí trochu rychlost a fyzička oproti ostatním týmům. Jestli je to Stavjaňovo "přelomovou" přípravou, těžko vyvozovat. Ale odráží se to na neschopnosti otáčet zápasy a přehrávat soupeře v koncovkách zápasů, resp. 3. třetinách. Ta byla z naší strany úplně neškodná pro Vary, což je škoda...
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
17.02.2018, 18:50
 
Reakce na pidlisna: Mně se zápas líbil, sice prohra, ale...
Nestíháme nebo nechceme se soupeřem bruslit, pak máme hodně vyloučení. Já teda spokojen nejsem, šlágr kola, hráči by měli žrát led, a to jsem tam teda neviděl. V obraně kiksy jako kráva, jinak spasitel Dostálek nějak neskóruje, o M.Novákovi ani nemluvím, toho budeme omlouvat, že byl zraněný ještě v další sezóně.
 
 
pidlisnapidlisna | Motor
Reagovat
17.02.2018, 18:42
 
Mně se zápas líbil, sice prohra, ale s bojovností. Na tomto se dá stavět. Hokej je o chybách a Vary nás za ně potrestali. My naopak jejich ne. Jediné co mně zaráží, kolik v poslední době máme přesilovek. Nedokážeme soupeře donutit k faulům a všichni proti nám hrají až tak čistě?
 
 
 
Komplex sice jo, ale Jihlava měla narozdíl od Třebíče kvalitu ve všech lajnách. Pokud podáme výkon hodnej play-off, bude to nejkratší možná záležitost. Nevěřim tam komplikacím.

A nevěřim, že Třebíč dokáže hrát s jestě vyšším nasazením.

Dneska docela dobrý. Škoda toho, jak jsme při druhým gólu přestali hrát. Škoda nevyužitý šance na vyrovnání. Od těch momentů to mohlo vypadat jinak.
 
 
 
Pri aktualnich vysledcich vypadava Vsetin ze hry o playoff. Nas souper by mel byt jeden z dvojice Havirov/Trebic. Vzhedem k tomu, ze z Havirova se nevysila prenos, tak bych si radsi pral Trebic. Akorat s nasim komplexem z Vysociny bych se toho dost bal Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.02.2018, 18:17
 
Rychlost je jednoznačně na straně Varů. O tom si dneska můžeme nechat jen zdát Smajlík
 
 
GoraGora | Tyn nad Vltavou
Reagovat
17.02.2018, 18:13
 
Prostě všechno špatně Smajlík
 
 
 
Kváča při těžkých zápasech většinou vyhoří a Gába když má formu, tak ho posadí.
 
 
 
No nevim Kvaky dnes nic moc ....a obrana taky
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.02.2018, 18:08
 
První třetina z naší strany výborná teď už náš výkon hodně klesá. Se Slamákem souhlas. Dlouho jsem se ho zastával, ale hrubě nestíhá tohle tempo bohužel.
 
 
 
Já si nějaký velký nesehranosti nevšímám. Tím nasazením je to daleko lepší. Ono stačí si všímat úspěšností přihrávek soupeře. Ono je to daný asi dost tou ligou a úrovní hráčů v ní.
 
 
císařpáncísařpán | Strakonice
Reagovat
17.02.2018, 18:06
 
Opět Novák!!! (14) proč ho neposadí???
 
 
císařpáncísařpán | Strakonice
Reagovat
17.02.2018, 18:06
 
Opět Novák!!! (14) proč ho neposadí???
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 120 lety se pravděpodobně narodil bývalý obránce Josef Doležal. V ČB hrál první 3 sezony historie klubu, soutěžní branku...

Vrchol sezony se blíží! Vstupenky na úvodní dvojzápas play-off 19. a 20. března můžete kupovat už teď, i když soupeře ještě...

Po 60 letech v bledě modrých dresech a na počest slavných předchůdců se povedlo porazit Litoměřice 3:1. Jak se vám zápas a vše...

Jak se vám líbil včerejší výjimečný zápas a speciální retro dresy? A nechali jste si podepsat klubové legendy, z nichž některé...