ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-2-21" |  vypnout filtr
 
12345678>
Další diskuse: 
 
 
Možná se to hodně lidem nebude líbit, ale dnešním největším pozitivem byl výkon hráče číslo 14. Mě se dnes líbil. Jinak je bohužel stále největším problémem úspěšnost zakončení.
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
21.02.2018, 23:44
 
Reakce na filip29: A myslíš, že by náš psychologicko-fil...
On psal něco o tom, že by měl onen motivátor na střídačce zůstat?
 
 
 
Bohuzel dokud budou v uvozovkach fungovat "kamaradsofty" s vazbou na hrace...tak chemie tymu nikdy nebude takova, aby se postoupilo...na to,aby se poustoupilo musime mit golmana, ktery tezke zapasy vychyta a bude rozdilovy hrac, dale hrace, ktery se obetuji a vytvori kompaktni tym, tak jako to mela loni Jihlava. My bohuzel nemame ani jedno. Zajimalo by me jak se na klicovem poste jako je golman pracuje v nejdulezitejsi casti sezony....zdravim pana Hru.ce. Kvaca nejistej Blaha jezdi na vylety autobusem a Gaba na tribune....
 
 
 
Musím zareagovat na některé příspěvky. Tak, jak se fandí v CB, tak se nefandí asi nikde v republice a možná ani v extralize. Čím bychom ještě hráče měli strhnout?? Vždyť o takové podpoře se jim může zdát. Taková skvělá atmosféra musí naučit hrát hokej i naprostého amatéra, který nechá na ledě život!! V tom asi problém nebude. Pamatuji tady v CB poloprázdné hlediště, pískot a urážky. V divácích, nás fanoušcích problém nebude. Na poli marketingu, propagace, spolupráce oddílu s fanoušky atd. udělal Motor obrovský kus práce. Klobouk dolů. Nad svou prací se musí zamyslet realizační tým a především hráči. Chvátejte moc času není. Všichni si přejeme postup/alespoň doufám/. Tak ať se to podaří.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a pětiletý kydač hnoje
Reagovat
21.02.2018, 23:01
 
Reakce na Pragr: Zatím brzy hodnotit. Třeba to play-off ...
Smajlík
 
 
pubipubi | volyně
Reagovat
21.02.2018, 22:56
 
Tiskovka, fotky, ...
odkaz

Musíme všichni táhnout za jeden provaz, burcuje bojovník Vít Jonák
odkaz
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 22:46
 
Reakce na quak: Dnešní výsledek je šumák. Jiná věc je, k...
Já to pošlu jestli chceš.
 
 
 
Zatím brzy hodnotit. Třeba to play-off fakt vyjde. Věřím tomu? To je jiná otázka. Čtyři roky, stejný somatotyp příchozích hřáčů, podobné složení týmu, stejný sestupný trend, kdy v rozhodující části sezony jdou výkony dolů. Různí trenéři. Budou mě tu někteří ukřižovávat, ale Stavjaňa byl jediný trenér/manažer, který se pokusil změnit zaběhnutý a nefungující systém. Byl vyhozen dříve než mohl prokázat, zda je jeho přístup správný. Diváky a vedením byl vyštípán a dorazil Jelínek, který se vrátil (vědomě či nevědomě) k tomu, co zde několik let nefunguje. Hned po odvolání AS jsem zde psal svůj názor, že jsme po jeho vyhazovu mnohem dál od úspěchu než před ním. Teď se zdá, že jsem měl pravdu. Ale stále doufám, že z naší strany jde o mazanou kamufláž a od příštího týdne nastoupí úplně jiný Motor...
 
 
21.02.2018, 22:33
 
To je tak když hraješ hokej doma na dvorku... Pohodlný život, žádný stres, kámoši za rohem... Úplně vidím srovnání s Květákem ještě za dob minulých, otrávený výraz na ledě od kluka co měl na mnohem mnohem víc. Nechat na place vše, srdce a plíce je základ. Tohle tam nevidím. Tak zas někdy, pevné nervy... =M=
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 22:33
 
Havířov dneska přejel Přerov, Jsme snad lepší než Havířov, aspoň doufám, když přes ně máme postoupit, takže s Přerovem očekávám výhru, už jen pro zvýšení sebevědomí hráčů.
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 22:23
 
Pořád se nám předhazuje, jak Nedorost, Kutlák a další dali přednost Motoru před lukrativnějšími nabídkami, ok oceňuji to, ale dovolili by si v jiném klubu předvádět, to co předvádí, některé zápasy prakticky odevzdaný výkon, to bych tu radši viděl kluky, kteří by si podmínek v Motoru vážili. Tohle kdyby Nedorost předváděl v KHL, tak jí za měsíc už nehraje.
 
 
21.02.2018, 22:21
 
Do play off jdem se sebevědomím na bodu mrazu. Nefunguje nic, souhlas s Quakem a jeho hodnocením od A do Z. A tak jen doufám, že na AZ to stačit bude, ale vyděšený jsem dost. Nevím proč, ale připadá mi to jako návrat to první sezóny, do její frustrující části. Jenže v tu dobu ta papírová kvalita kádru byla úplně někde jinde. Pokud se naše primadony nesemknou, je to v kopru. Smajlík
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 22:20
 
Reakce na kursor: Venca Prospal je výbornej nápad, ten b...
A myslíš, že by náš psychologicko-filozofický motivátor jemného ražení byl nadšen z obhroublého způsobu motivace praktika Vency? Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 22:15
 
Reakce na quak: Dnešní výsledek je šumák. Jiná věc je, k...
Venca Prospal je výbornej nápad, ten by jim zvednul mandle!
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
21.02.2018, 22:11
 
Dnešní výsledek je šumák. Jiná věc je, kde máme my fanoušci optimismus před play-off. Osobně nacházím spíše důvody, proč to moc růžově nevidět.Tak omluvte jednu tapetu frustrovaného fanouška. Co nám schází?

1. Forma gólmana. Kváča má imho k loňské formě dost daleko. Ne že by pouštěl vyloženě laciné góly, ale pro úspěch je potřeba aby gólman přidal něco navíc, vychytal pár gólovek, podržel tým, když se mu nedaří. To se bohužel neděje. Asi bych v Přerově, kde nám půjde o kýbl nudlí, zkusil dát do kasy Ondru nebo Davida. Kváča mě v posledních utkáních nepřesvědčil.

2. Pohyb. Většinu zápasů nás soupeři svým pohybem předčí a je prakticky jedno, kdo proti nám nastoupí. To je i důvod, proč hrajeme málo přesilovek, nenutíme dobrým bruslením soupeře k faulům. Nedaří se nám (dnes krom cca 10 minut v 1. třetině) rychle přejít střední pásmo, nedostáváme se do přečíslení.

3. Důraz a tvrdost. Až na pár výjimek se nesnažíme hrát do těla, prohráváme silové souboje u mantinelu. Ve Varech se to zdálo být lepší, dnes to tam bohužel zase chybělo.

4. Střelba a tlak do brankoviště. Efektivita našeho zakončení je žalostná a strašně nás to sráží v momentech, kdy dokážeme soupeře přehrát. Jasné loženky nedáme, pak soupeř promění ojedinělou šanci a hned jsme psychicky dole. Střely od beků míří často metr vedle, nedaří se nám nahozením dostat puk na brankoviště pro dorážky. Když už tam hráče máme, neumíme na něj dostat puk. Pokud tohle je věc kterou měl zlepšit Kotel, nevidím vůbec žádný pozitivní posun.

5. Přesilovky. V play-off klíčová herní činnost a my je hrajeme špatně. Pomalu, staticky, kostrbatě. Máme obrovský problém dostat puk od mantinelu, tím pádem není místo pro překvapivou přihrávku, nebo střelu z první. Navíc nám vázne kombinace, většina přihrávek je čitelných, spousta jich míří na paty, nebo za hráče. Kolikrát se sami vyhodíme z pásma?

6. Herní kázeň. Chodíme ven za hloupé fauly, často v útočném pásmu. V podstatě v každém utkání máme víc vyloučených než soupeř. Zkušení hráči (zejména Neďák a Vampola) nás často zbytečnými fauly připraví o možnost vytvořit si souvislejší tlak.

7. Soudržnost a morálka týmu. Nevidím semknutý tým, který jde za jasným cílem. Vidím partu hokejistů, kteří si jdou zahrát. Střídačka působí schlíple, kluci na sebe málo mluví, málo se hecují, nemá to šťávu.

Přesto všechno ve mě optimista ještě neumřel. Čeká nás pravděpodobně Havířov, což je poměrně nezkušený tým, se kterým bychom si měli dokázat poradit. VPořád věřím, že tenhle tým má na víc, než předvádí. Na mnohem víc! Pokud se ale většina z výše uvedených nedostatků markantně nezlepší, může tahle sezóna skončit mnohem dřív, než bychom si všichni (?) přáli. Možná by nebylo od věci oslovit Vencu, zda by nebyl ochoten nám v rozhodujících fázích sezóny pomoci. Ale to je spíše zbožné přání, čekám, že spíš bude chtít ukázat medaili doma dětem.

Jo a souhlas s Kemirem co se týká hlasitosti hudby, to už je úplně mimo rozumnou hladinu a u nás na áčku to doslova rve uši. Pokud mám přijít o sluch, tak radši na rockovém koncertu, ne na hokeji. Zkoušeli jsme to opakovaně řešit, bezvýsledně. To fakt Kohy chcete, abych šel na klub svého srdce podat podnět na hygienu?
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 22:08
 
Budějcké primadony v kabině, proberte se! Společný úspěch je víc, než pocit vlastní důležitosti v týmu. Když se někomu nelíbí herní projev mužstva, měl by hledat chyby nejdřív u sebe (nemáme tu hráče, který je nedělá), nikoliv například u trenéra. Kabina se musí dát před play-off dohromady, jinak je pro další sezónu zase všechno ztraceno. Polkněte pocit křivdy, povzneste se nad svou frustraci a makejte! Hazardujete s přízní většiny fanoušků...
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 22:06
 
Reakce na Zbyna-CK: Dneska se mi vůbec nechce řešit + a ...
Velice dobré hodnocení Smajlík
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 22:02
 
Reakce na Bluda: Herně je to strašná mizérie, hráči si v...
Bohužel to tak nějak vidím stejně..ale je to jen můj pocit..do kabiny fakt nevidim Smajlík
 
 
kemirkemir | MOTOR
Reagovat
21.02.2018, 21:53
 
Reakce na zbyna-ck: smí se to? Už za to nejsou pokuty? D...
V této WSM soutěži ano
 
 
kemirkemir | MOTOR
Reagovat
21.02.2018, 21:52
 
Reakce na KZB: Pominu dnešní trapný výkon na ledě, navaz...
Podepisuji, tohle je amatérský přístup našeho klubu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Už jste připraveni na extraligovou sezonu?! ??My už téměř ano! Dnes @hochreklama připravuje led, na kterém budeme hrát poprvé po...

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...