ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-2-4" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.02.2018, 23:31
 
Reakce na scout: Když už sem foukneš smajlíka se srdíčke...
LOL! Smajlík
 
 
 
Reakce na mmufik2: Tak já nevím, když tu byl úzký kádr a...
Když už sem foukneš smajlíka se srdíčkem, tak to raději neukončuj slovy "teď do mě"
 
 
 
Hele jestli postoupime mixer nemixer je mi to fuk. A my postoupime. Panika neni na miste.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
04.02.2018, 21:01
 
Reakce na Zbyna-CK: Tak znovu - asi nikomu nevadí, že v ...
Počkej, na tebe já jsem ale vůbec nereagoval! Já taky nejsem zastánce toho, jak se to točí! Já reaguju na ty kecy o Dostálkovi, o Kohym jak je nejslabší článek, o tom že se mají ventilovat zraněné atd. Ani jeden z mých posledních příspěvků se netýká točení sestavy, že bych toho byl zastáncem Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
04.02.2018, 20:50
 
Reakce na -Tom-: I ty šíříš fámy ... pokud vím, nebylo t...
Tak znovu - asi nikomu nevadí, že v každým zápase musí někdo sedět. Zdá se to neuvěřitelný, ale do 12 počítat umíme, tak tu ze všech nedělej blbce.

To, co lidem vadí, je očividnej nepořádek ve hře. Ukaž mi jeden jedinej profitým, kde hráči hrajou s 20 různejma spoluhráčema za 30 zápasů. Ukaž mi mančaft, kde první útok hraje v sedmnácti různých složeních za 30 zápasů.

Tys tu před měsícem psal o tom, že nemáme panikařit, že už si to sedne, že v lednu se to ustálí a začne se stavět na stálejch dvojicích. A já to bral, říkal jsem si "ok, asi má pravdu, ještě je čas". tvoje názory beru, mají hlavu a patu. Ale ono je 6 kol do konce a já nevidím jedinou opravdu ustálenou dvojici, o trojici ani nemluvě. Možná Heřman-Rob-Jonák. Ale jinak? S kým má hrát Venca? S kým Vampola? Kam dáme Dostálka? Nejezchleba? Mikysku?
 
 
 
Reakce na Tony8385: Mindrák z Tebe nemám , jen Tě považu...
Musím říct, že mě tvůj názor vůbec nepřekvapuje. Tady v téhle zemi je spousta lidí, která o něčem nemá sice informace, ale i přesto PROSTĚ MÁ NÁZOR!

Jsem si jistej, že ani z poloviny nevíš, co mám v klubu na starost, ale rozhodně víš, že jsem nejslabší článek. OK, respektuju tvůj NÁZOR. Ten můj zase je, že máš evidentně mindrák.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
04.02.2018, 20:41
 
Reakce na zdcart: Nebudem se chytat za slovo.Zda hostová...
A právě proto mi přijde směšný, aby kvůli nějakým frustrátům z Pukly vydával klub nějaký prohlášení o stavu hráčů, kor teď před play off, nemyslíš? Smajlík Vždyť je to kravina. Jen aby byl Toníček a jim podobný žvatlalové spokojený.

A jinak ne, jedno mi to fakt nepřijde. Protože hostování a střídavej start je něco úplně jinýho a někdo by se tu toho mohl taky chytit Smajlík Hostování měl například Bláha v Havířově, nebo Prokeš v Prostějově. Střídavej start má například Kváča, Vráblík, Šulek, nebo Pýcha a další. Přesto hrajou tady. Proky nemůže.
 
 
04.02.2018, 20:37
 
Reakce na -Tom-: I ty šíříš fámy ... pokud vím, nebylo t...
Nebudem se chytat za slovo.Zda hostování nebo střídavý start je jedno.Však víš, jak jsem to myslel.Samozřejmě drbům z fora Dukly nevěřím.A nic nešířím.Jsou lidé, kteří tam od nás chodí a pak tu o tom píší.Jak jsem psal, rozumný a uvažující fanda si o tom myslí své.
 
 
 
Reakce na mmufik2: Tak já nevím, když tu byl úzký kádr a...
Smajlík souhlas a podpis
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
04.02.2018, 20:23
 
Reakce na zdcart: Źe je široký kádr je pochopitelně dobř...
I ty šíříš fámy ... pokud vím, nebylo to žádný hostování, ale normální střídavý starty! Btw. ty těm kecům dukláků snad věříš? Smajlík Pořád nechápu, proč by tu měl někdo něco vysvětlovat, když se prostě KAŽDEJ zápas nevejdou 3 útočníci do sestavy. Volalo se po širokým kádru, tak ho tady máte. Kdyby nebyl, zase se nadává, že hrajou furt ty samý hráči a že je zatavujeme :D Tohle je pořád dokola. Nikdy se nezavděčíš všem.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
04.02.2018, 20:16
 
Reakce na mmufik2: Tak já nevím, když tu byl úzký kádr a...
ale oni se netočí v pětkách, to je ten problém. Oni hrajou pokaždý jinak. Vážně nevidíš, jak o sobě ti hráči neví? Jak často se stane, že jeden protečuje do míst, kde si myslí, že je spoluhráč a ten místo toho čekal, že se puk podrží a rozehraje? Vážně není vidět, jak jsme kolikrát ve dvou za bránou a přitom nemáme puk? Jak dva naši útočníci brání jednoho hráče a tím je jeden soupeř volnej?
 
 
04.02.2018, 20:13
 
Reakce na mmufik2: Tak já nevím, když tu byl úzký kádr a...
Źe je široký kádr je pochopitelně dobře.Zranění přijdou a bude kým nahradit a myslím si, adekvátní náhradou.Že se nezveřejňují zranění, je pochopitelné.I v té zmiňované NHL se přikloní, že hráč utrpěl ,,zranění v horní části těla."
Tady jde spíš o nedorozumění, co se týče Dostálka.Mezi fandy Dukly a i našimi se začaly šířit fámy, že tu nechce hrát, že je tu nespokojený.Pak klub zveřejnil, že má hostování v Dukle do 31.1.Mohl to zveřejnit dříve, aby bylo nám fandům jasno, jak to je.Že tam hrál, proti tomu nic nenamítám, opak, přál jsem mu to.No, včera hrajeme zápas a Vlasta chybí.Řada fandů se ptá, proč nehraje Dostálek?Spory s vedením, trenérem, nechce hrát za Motor?Stačilo napsat, je nemocný a všichni by to pochopili.Chápu, pokud má nějaké zranění, tak se to nenapíše a rozumný fanda to musí respektovat.Pokud by měl nachlazení, nevidím důvod , to nezveřejnit.Nachlazení přejde za pár dnů.
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
04.02.2018, 20:12
 
Reakce na mmufik2: Tak já nevím, když tu byl úzký kádr a...
Tady přece nikdo neneguje (ne)rozehranost. Řeší se tady složení útoků, kdy ani dva zápasy nehraje snad jediná lajna ve stejným složení.
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
04.02.2018, 19:58
 
Reakce na -Tom-: Taky se může stát, že nějakej blbec z V...
Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
04.02.2018, 19:57
 
Reakce na Tony8385: To máš 100 % pravdu, na co si to hra...
Taky se může stát, že nějakej blbec z Vepřova Jágra trefí na to koleno a bude mít po sezóně. Proč to riskovat a odtajňovat zranění? V Česku je to běžný, tady nejsme v NHL. A zrovna lidi jako si ty to vědet nepotřebujou. Nechápu, že potřebuješ nutně vědět co komu je. Žíj taky něčim jiným než hokejem a neurážej. Vždyť je to jen sport. Vedení to dělá tak, jak dělá, je to jejich cesta ... ale ta hysterie co tu předvášíš je komická.
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
04.02.2018, 19:42
 
Tak já nevím, když tu byl úzký kádr a hráč hráli v nezměněném složení tak to bylo špatně - co kdyby se někdo zranil. Když máme širokej kádr a z celkem jasného důvodu se hráči točí v pětkách ( včetně střídavých startů do ELH, samozřejmě před 31.1.2018 ) tak je to taky špatně. Všichni hráči by měli být rozehraní, pro případné zraněné apod. My nemáme farmy jako v NHL, abychom tam v případě zranění, nemoci mohli sáhnout a vzít si hráče, kterého potřebujeme. Toť můj názor a teď to mě.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
04.02.2018, 19:41
 
Stejně je to zvláštní, my tady řešíme rotace v sestavě a takovej Petr Nedvěd v 46 letech si po 4 letech bez hokeje dá dva tréninky, postaví ho k nějakým no name hráčům a má gól a asistenci.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Jakože oznámit sestavu a odehrát s n...
To máš 100 % pravdu, na co si to hrajeme? Tady se dělají větší tajnosti než před vyloděním v Normandii. O Jágrovo kolenu ví všichni vše a co to změní? Trocha otevřenosti by neškodila.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
04.02.2018, 19:20
 
Reakce na Ivánek48: To atd., atd. bude zajímat asi všech...
Jakože oznámit sestavu a odehrát s ní 6 zápasů beze změn nebo jen s pár změnama je netaktický? OK, tak to potom musí být v NHL trenéři diletant vedle diletanta, protože tam běžně najdeš sestavy na webu před zápasem a trojice hrajou ve stejným složení kolikrát i 30 kol nepřetržitě (když nepřijde zranění, pochopitelně)
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
04.02.2018, 18:19
 
Reakce na Zbyna-CK: Vary taky nejsou bůhvíjak suverénní,...
To atd., atd. bude zajímat asi všechny, ale asi uznáváš, že to už v tu do dobu, a to před rozhodující částí sezóny musí zůstat pro soupeře tabu. Alespoň si to myslím Smajlík . Vlastně už asi musíme věřit, že vše tak má z nějakého důvodu být Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V pondělní odpoledne proběhl na druhé ledové ploše Týden hokeje. Na akci ''Pojď hrát hokej'' dorazilo několik desítek dětí, které...

Zápasy s @hcstadion se v této sezóně mění na přestřelku, což potvrdil i dnešní zápas. Celkem bylo k vidění deset branek a vítězně...

Dnes hrajeme na ledě Litoměřic. Do sestavy se vrací po delší době také Matouš Venkrbec. Jaký tipujete výsledek dnešního utkání?...

Dnes hrajeme na ledě Litoměřic. Do sestavy se vrací po delší době také Matouš Venkrbec. Jaký tipujete výsledek dnešního utkání?...