ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-13" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na jestřáb62: Děkuji :)) :)) :))...
Smajlík
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
13.03.2018, 23:57
 
Reakce na -tom-: Bohužel to co tady rozesr*l AS se bude ...
Proč by se to tady mělo po AS dávat dohromady dlouho? Pravda je taková, že současní trenéři tady maj nejlepší hráčskej materiál co tady kdy byl. A to i bez Nouzů a Chovanů. Přece se nebudeme chlácholit, že chlapcům se nechce bruslit, protože je před rokem trénoval Stavjaňa.
 
 
jestřáb62jestřáb62 | Prostějov
Reagovat
13.03.2018, 23:54
 
Reakce na ČB_Hrošík: https://youtu.be/FfIILqRSMzw?t=4879...
Děkuji Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na jestřáb62: Tooomaš Nouza *2* *2* *2*...
odkaz
 
 
 
To je zas pesimismu.

Je třeba se léčit - ke klasickému AlBus - (tj. Alpa, Budvar, slivovice) - přidat ještě česnečku na srovnání žaludku. Zapomenout na dnešní zápas! A zítra jedeme znova !!!
 
 
jestřáb62jestřáb62 | Prostějov
Reagovat
13.03.2018, 23:46
 
Reakce na -tom-: Bohužel to co tady rozesr*l AS se bude ...
Tooomaš Nouza Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Ježour: Pro všechny, co se chlácholí tím, že s...
Slyšeli jsme slovo mistra !

odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.03.2018, 23:41
 
Hokej je hlavně o bruslení a je prostě fakt, že v něm celou sezónu za mnoha soupeři zaostáváme. Kladno není výjimkou a ten rozdíl v rychlosti byl markantní. Ne že by soupeř hrál nějaký super hokej, ale jezdili, měli rychlý přístup a my tak měli velké problémy s rozehrávkou.

Člověk by čekal, že naši zkušení hráči předčí mladé hráče soupeře chytrostí a zmíněnými zkušenostmi, ale to se jaksi nedostavilo, naopak. Mnozí naši protřelí matadoři byli nervózní jak prvničky. Co jsme předváděli v obraném pásmu, to bylo občas až tragikomické. Kolik puků jsme měli na hokejkách a místo vyvezení z pásma jsme je darovali soupeři? Vrcholem byl Žiga, který ve 2. třetině vyhazoval puk naslepo zadovkou téměř středem pásma! Za to se pohlavkují žáci...

V útoku jsme měli pár slušných momentů, bylo jich však málo, zejména s ohledem na naši dlouhodobou (ne)produktivitu. Málo střílíme a ještě míň trefujeme branku. Hrajeme doma a máme 17 střel na bránu... Cikánek není žádný super gólman, ale my ho ani neprověřili, přitom jediný gól nám doslova daroval. Nemohu nezmínit tragická vhazování, která nás stojí spoustu sil. Zajímalo by mě, kolik buly dohromady vyhráli Kondor, Galamboš a Vlček. Tak 5? Jediný Vampola i v této činnosti obstál, toho bych tipoval nad 50 %. Jako již tradičně jsme měli víc vyloučených. O přesilovkách se zmiňovat nebudu, neb tomu zjevně nerozumím, zeptal bych se na ně Kotla. Kondora seniora bych poprosil, aby na střídačce nespal, jak jinak si vysvětlit, že jsme podle něj neměli jinou přesilovku naž tu 5 na 3? Ale možná si té v 1. třetině jen nevšiml, ono se to moc nedá poznat.

Pořád nehrajeme do těla (s výjimkou Čajdy, Dostálka a pár dalších), přitom na hráče jako je Pekr by důraz rozhodně platil.

Poprosil bych našeho specialistu na individuální hráčské dovednosti, aby se vybodl na přesilovky (neb tam není co zlepšovat, je to marný) a zaměřil se na jednodušší dovednosti. Například jak přihrát na 4 metry aniž bych přihrávkou podrazil spoluhráči brusle, nebo jak trefit branku alespoň každým pátým pokusem.

Pár pozitiv bych přesto na naší hře našel. Výkon Vampoly, bruslení Neďáka, důraz Čajdy. Slušný zápas odehrál Martin Novák. Dařila se nám oslabení. Na opačném pólu byly dnešní výkony Čápa, Slamáka a Pavlina, to byla hrůza.

Nechci dělat závěry po jedné porážce, ale moc optimismu dnešní výkon fanouškům nedal. Nezbývá než doufat, že to zítra bude jiný zápas. Za stavu 0:2 by cesta do Kladna moc veselá nebyla.

A poznámka na závěr. Prosím sestříhat dnešní výkony čárových sudí a poslat je ČSLH, aby podle nich vytvořil metodickou přírůčku pro nový inkluzní program hokejových rozhodčí. V ústavech pro nevidomé a slabozraké jistě čeká na příležitost mnoho dalších adeptů podobných kvalit, jako Bryška s Novákem.
 
 
 
Rozhovor s Vampolou:
odkaz
 
 
KemirKemir | MOTOR
Reagovat
13.03.2018, 23:18
 
Reakce na -tom-: Bohužel to co tady rozesr*l AS se bude ...
Takže vedení je ok, nechá tady A. S. rozesrat co se dá, pozve sem MJ a ono se nic nezměnilo, tak co není ok. Fanoušci, sponzoři nebo snad vedení?
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a pětiletý kydač hnoje
Reagovat
13.03.2018, 23:10
 
Reakce na Siky: Máš recht, můžou za to fanoušci a bez bi...
Kde jsem podle tebe napsal, že za to můžeme? Jinak je ale naše podpora prostě strašně malá a ano, i ta bitka by mohla pomoci. Kladno by se začalo taky koukat další zápasy kolem sebe a soustředilo by se i na jiné věci než je hokej, to by nám mohlo pomoci. Zkusit se musí všechno, tady se nehraje na dojem nebo na nějakou "férovost," ale na vítězství.

Stále nechápu, kam se poděl Toman a proč už pěkně dlouho za Áčko vůbec nenastupuje. S přehledem strčil do kapsy polovinu našich útočníků. Na co se čeká? Až nám zdrhne za moře?

Smeknout klobouk můžu třeba před Kváčou, ten tím týmem žije a výkony má také skvělé, to samé Vampola. Velké zklamání naopak z výkonů především Kutláka a částečně i Nedorosta. Dostálka to tady evidentně opravdu nebaví, ten taky úplně vymizel.

A byť to po dnešku nevypadá moc dobře, pořád to můžeme nakopnout a napravit. Dnes bohužel Kladno jednoznačně lepší ve všem. Lepší pohyb, lepší obrana, lepší finální řešení. V tom je ale krása a nevyzpytatelnost PO, zítra to může být 5:0 pro nás. Hlavně nepanikařit a vytrvat.
 
 
 
Tak už vím odkud vítr vane... nechť se dotyční stydí... Smajlík Smajlík
 
 
 
Si myslim ze v barazi bude vetsi problem ze kdyz uz tak jedno misto zaberou vary, ty sou jinde nez zbytek wsm
 
 
klimatikklimatik | České Budějovice
Reagovat
13.03.2018, 23:02
 
Lidi, vyspěte se z toho a ráno se tu vyjádřete s klidnou hlavou....
 
 
 
Dle mého názoru, největší chybou bylo angažovat Stavjaňu a ještě mu dát takové pravomoci. Převzal fungující, myslím i bojovný tým. A co s ním udělal. Hlavní důraz ten nabob kladl na to, aby ho hráči poslouchali a ne na to, jak hrají hokej. Nejlepší hráče vyhodil nebo nechal odejít a nijak vhodně je nedoplnil.
Navíc bych to letos stejně v baráži na postup neviděl. Myslím, že Litvínov ani Jihlava to nepustí.
 
 
 
Reakce na tuppu: Zrovna před chvili jsem si to říkal tak...
jak to řekl před léty říkal Caldr. Něco v tom smyslu, že jim koluje v žilách rybí krev? A od té doby se asi nic nezměnilo.
 
 
13.03.2018, 22:50
 
Buďte v klidu,mixér bude zítra mít šťastnou ruku a vytáhne z klobouku vitěznou sestavu.😊
 
 
 
V loňské sezoně hrál Motor opravdu jiný hokej a dalo se na to víc koukat než nyní. Spoustu hráčů neví co má hrát. Ve hře je tolik moc nehokejových momentů, To nahazování puků do útočné třetiny, kdy náš hráč nastřelený puk tečuje na červené tak aby to nebylo zak. uvol. to je strašně málo, s tímto systémem, který by nám šel a všiml jsem si, že dnes toto byl jeden ze způsobů jak se dostat do útočné třetiny. Toť vše. Sice se nám podařilo nastřelené puky dojíždět, někdy i získat puk ale potom hra v rozích, před bránou nikdo a když ano tak stojící figurant bez aktivity, čekající na chybu obránců, kteří nechybovali a tak naše stínování bylo k ničemu, Střelba našich obránců do zahuštěné a dobře organizované obrany byla pouze platonická, pozdě načasovaná a nepřesná. Nic nového, souhlasím se všemi, kteří tento stav označili za dlouhodobý a znovu opakuji, že herním projevem mužstva se mělo vedení zabývat dříve. Nic se nezměnilo.
 
 
fanda objektivnífanda objektivní | České Budějovice
Reagovat
13.03.2018, 22:31
 
Reakce na kursor: Tady se zase vyrojilo přiblblých nicků...
Starej se vo sebe, vole....
 
 
13.03.2018, 22:30
 
Pro všechny, co se chlácholí tím, že série je ještě dlouhá. HOUNO! Bude nejspíš velmi krátká.

"Jsou chvíle, kdy by se optimisti měli popravovat." J.C.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kanadský útočník @BHawerchuk přichází do Budějovic! Motor vyzkouší syna legendárního hokejisty Dala Hawerchuka, který je členem...

32. narozeniny dnes slaví útočník Martin Heřman. Přejeme mu všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví! ??????

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté! Turnaj...

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté!...