ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-14" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
14.03.2018, 23:52
 
S odstupem: je to bohužel špatný. Nevím jaký zázrak by se musel stát abychom ještě přes kladno přešli. Dvě hodiny v nasranosti přemýšlím co mi letos hokej dal. A odpověď ? Nic. Od září jsem jel z budejc spokojenej maximálně dvakrát. To je na 30 zápasu trochu málo a o něčem to vypovídá. Ještě není konec ale tahle sezóna je pro mne zatím nejhorší od znovuobnovení. To i ta první byla lepší. Mít hráče za X peněz a odehrát takovou sezónu co letos to je proste vůči fanouškovi trochu na hraně. Myslím ze bude spousta lidí kteří budou tentokrát zcela vážně přemýšlet o tom jak s permicemi naložit příští rok. Zda jim nebude stačit pouze pár zápasu který za to budou stát ... myslím ze Standa nebude mít před dvojzapasem na Kladně klidný spaní protože trpělivost po letošní cestě zpět možná pretece. Jsem po pěti letech poprvé vážně vydeptanej a vůbec nemám náladu na to se tady chlacholit jak to stejně nakonec zvládneme. Tohle kladno už nepustí to by to byli pěkní voli. Snad bude chuť to tady prekopat a začít znovu čistý list jak praví klasik Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Kladno neproměnilo 2 a půl minuty přes...
Kladno dalo z následné 5-4...tuším...a Kotel licenci nemá to vím já na rozdíl od Tebe....
 
 
 
To co nás trápí je opět koncovka a přesilovky, není to otázka jen letošní sezony, tento problém je na jihu Čech dlouhodobě a nedaří se ho odstranit (bohužel, jak již zde bylo mnohokrát psáno nejlepší útočné časy byly v dobách Nouzy se Strakou). To, že z produktivního kanonýra uděláme průměrného hráče se tu děje skoro každou sezonu a smutné je, že nejlepším střelcem je tu "protekční" Rob.
O víkendu minimálně jedno vítězství mít budeme, aby měl uplakánek starty pro případnou baráž, když to bude první zápas třeba se nám podaří urvat i další.
 
 
 
Reakce na Siolacb: mno..piju třetí pivo, nasranej jak .....
Kladno neproměnilo 2 a půl minuty přesilovky 5 na 3 a stejně vyhrálo Smajlík A Kotel má trenérskou licenci, která ho opravňuje koučovat profesionální tým, dokonce i samostatně.
 
 
 
mno..piju třetí pivo, nasranej jak ...a vstřebávám to...tým který nedá přesilovku 5-3 si nezaslouží vyhrát. To je fuk, mé ppstřehy- střídačka, chtělo by to ještě někoho...za chvíli tam bude trenérů víc než hráčů. Co tam dělá Kotel, vysvětlí mi to někdo? Není trenér s licencí B ani A, není vedoucí mužstva nemá tam co dělat...můžem ještě dostat pokutu...Nějak mi uniká smysl v přesilovkách, Kutlák a další beci sedí na střídačce a my hrajeme s 5 !!! útočníkama přesilivku 5-3...a icing. Mě poser...dle mého jsou i hráči nasraný ....
 
 
 
Z..m.d..a.l bych je všechny! Rozmlátil umyvadla a šatnu...od týmu trenérů až po hlasatele!
Zbytečná vyloučení : Kváča, pak několikrát druhá třetina, 6 hráčů v prodloužení, to myslím, že by i ty uklízečky ledu ohlídaly!!
Chápu Nováka a Kučnýho, jinak ne.
Přesilovky nic - kdo je zodpovědný?
Hlasatel - v době tlaku a napruženého publika tam pustí toho tanečníka.. měli to spíš roztleskat, nebo tvrdou hudbu..rozproudit.
Letos jsme v prd.e.li! Na kladně nám nebude sedět nic, kluziště, chlad, rozhodčí...můžeme balit..
a myslel jsme si, že se někam posunujeme, ale jsme zpátky o tři roky..Kdy jsme se trápili s Přerovem.

 
 
 
Takovéto zápasy zpravidla rozhodují přesilovky, víc k tomu nemá cenu psát. My je neumíme a otázkou tedy je, jaký přínos má přítomnost AK na střídačce...
 
 
budbud | Finis coronat opus
Reagovat
14.03.2018, 23:26
 
Reakce na Jirka87: Koukám že to někteří trochu nedáváte,...
Není možné komentovat něco, co si viděl jen v televizi.
Tak jak se Jarda Bejvávalo choval dneska, to si v NHL nedovolil ani jednou za celou svoji kariéru a že těch chyb rozhodčích potkal. Úcta k tomu co bylo? Jistě. Úcta k tomu co je teď? No to rozhodně ne.
 
 
ajejejajejej | MOTOR navždy !!!
Reagovat
14.03.2018, 23:19
 
Reakce na Jirka87: Koukám že to někteří trochu nedáváte,...
Bohužel příliš úcty k němu měla skupinka v pruhovaným. Novákovi sice ruply nervy, ale ono, když Ti někdo sebere hokejku, jinde vidíš, jak se vesele hákuje a nic, tak jednou vybouchneš. A aby sudí jel vysvětlit JJ proč vylučuje kladenskýho hráče, to je asi taky trochu mimo. Trenérovi, OK, ale JJ, kterej nemá ani "A", ani "C"?
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
14.03.2018, 23:16
 
Reakce na Jirka87: Koukám že to někteří trochu nedáváte,...
I kdyby měl JJ pravdu, tak nemá na dresu ani C, ani A, tak má držet hubu a krok.
 
 
Ivan.hIvan.h | Ceskej Motor
Reagovat
14.03.2018, 23:12
 
Reakce na bud: Nemyslím si, nevyužitá presilovka 5 na 3 ...
Vidím to úplně stejne. Je to jen o tom zda se nám podaří uskutečnit hokejový zázrak.
 
 
Jirka87Jirka87 | Teslička
Reagovat
14.03.2018, 23:10
 
Koukám že to někteří trochu nedáváte, trochu úcty k #68 by nezaškodilo, on měl pravdu že ten gol neměl platit. Máte dávat goly, což je váš velký problém už několik let, že často hrajete v play-off na málo golů. A Novák je hovado, trest si zasloužil sorryjako.
 
 
14.03.2018, 23:09
 
Reakce na marekš: Se závěrem tvého příspěvku souhlasím, ...
Kvaca nevidel vubec nic. Uplne stejnej gol jako vcera na 1:2.
 
 
budbud | Finis coronat opus
Reagovat
14.03.2018, 22:59
 
Reakce na Drew: Choval se jako k0kot a naprosto by si to...
Nemyslím si, nevyužitá presilovka 5 na 3 a nepromenenej unik, pasivní hra na konci, to jsou důvody. Na rozhodčí bych se vykaslal.
Konec není, ale to si fakt někdo myslí, že, po tom všem co tým předvedl, jsou týmem co dokáže otočit sérii? Vždyť oni maji velkej problém otočit jedno utkání
 
 
Jíra86Jíra86 | Boston Bruins
Reagovat
14.03.2018, 22:53
 
Nemá Zábranský nějaký peníze navíc, že by zkusil vytáhnout i nás. Přece jen tu k ČB má nějaký vztah Smajlík třeba by to tu dal do laťe.. Nemůžete přece chtít aby člověk co nemá na starosti lístky řekl například: sorry no kotlovi ty přesilovky naplánovat moc nejdou.. Čí chleba jíš toho píseň zpívej..
 
 
 
Reakce na Placido: Kohy, nic ve zlém, ale doporučuji ti,...
Četl jsem ho, dobrej, ale srovnávat obsáhlý a komplexní rozhovor s nějakým pidičlánkem po zápase s Havířovem, to asi není úplně fair. Nemyslím si, že by se tu někdo s hráči "mazal", párkrát jsem dokonce za dveřmi slyšel pravý opak...

Já to nechci ani hanět, ani hájit, je to prostě tak a kdyby byl výsledek 2:0 na zápasy, vůbec bychom si o tom nepsali. V opačném případě je to problém a je to asi přirozené.
 
 
marekšmarekš | Strakonice
Reagovat
14.03.2018, 22:52
 
Reakce na Drew: Choval se jako k0kot a naprosto by si to...
Se závěrem tvého příspěvku souhlasím, hotovo není a je zbytečné se vzdávat. Jestli jsme dnes byli lepší rozdílem třídy, to bych zase neřekl, ale to je subjektivní hodnocení. Počítaj se góly a tam Kladno vyhrálo. Osobně mi v útočné hře Motoru střely takového ražení jako byla ta na 2:2. Nemusí to být bůh ví jaká pumelice, ale je umístěná a gólman ji pravděpodobně (viděl jsem z C5, takže z boku) nevidí.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.03.2018, 22:51
 
Myslím tu sérii kde řádil Goiš,Ferenc a další tuším před dvěma lety a pak jsme vypadli se Slávkou
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.03.2018, 22:50
 
Reakce na Drew: Choval se jako k0kot a naprosto by si to...
Kváča vyhodil puk ta přesilovka 5 na 3 byla jasná. Jinak rozhodčí to moc dobře nepískali, ale zápas nám rozhodně neprohráli . To jsem viděl horší výkony viz první série s Přerovem kde nám zmasakrovali spoustu hráčů. Proč jsme nevyhráli , protože jsme nevyužili přesilovky 5 na 3 a pak 4 na 3 . Výkon dneska špatný nebyl, ale vy co máte pořád růžové brýle, že letos může být ještě nějaký zázrak tak možné to je. Já už si je sundal v poslední čtvrtině základní části.
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
14.03.2018, 22:49
 
Reakce na KohyCZ: Přesilovky nám opravdu nejdou, to vidí...
Kohy, nic ve zlém, ale doporučuji ti, si přečíst rozhovor s panem Zábranským. Tady se furt s hráči mažeme, pískat se na ně nesmí , že nic nehrajou se jim říct nesmí.
S tímhle přístupem budeme v pralese ještě hodně dlouho.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Příští sobotu můžete vidět Motor ve zcela unikátních reprezentačních retro dresech! Během zápasu s Přerovem uctíme ?? let naší...

75. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický útočník Jaroslav Houfek. V našem klubu hrál 5 sezon, kolem 80 zápasů, a v nich...

#REPORT: @VHK_Vsetin - Motor 2:3 ?Vykradli jsme Lapač a ze Vsetína vezeme všechny tři body! Více??bit.ly/2Pcrswl

Za půl hodiny nás čeká těžký duel na půdě @VHK_Vsetin. Dokážeme přivést na jih Čech tři body? #VSEvCEB #dnesnisestava