ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-19" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Zítra povolat Marcela ať zlikviduje Šticha a bude to pro Kladno hotovo
 
 
DejvasDejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
19.03.2018, 23:31
 
Parafráze na Tři sestry, album Soubor kretéénů. Poslechni si to, možná se v tom najdeš.
 
 
 
Reakce na Bejvalejfanda: Zajímalo by mne, jestli jsi vid...
Jak jsem psal. Na 1. místě by mělo být zdraví hráče.
Moje jednostrannost? To se asi domníváš proto, že nekývu na všechny ty nářky zdejších diskutujících. (Jak měl napsáno jeden kandidán na prezidenta na plakátu Smajlík - nejsem kývač ... .
Co se týče faulu na Jonáka - ano, opravdu to vypadá jako faul. Ale rozhodčí na to koukal ze 3 metrů a nic. A DK uvádí, že žádný faul na videu není vidět, protože jsou hráči brankářem a ani není žádné zranění uvedeno v zápise. Těžko trestat za něco, co není jak dokázat.
Nebo co měli do zápisu napsat?: "Vypadá to, že hráč Kladna fauloval Jonáka do oblasti hlavy a krku a proto mu zastavujeme činnost na x utkání. Sice to na videu není nikde vidět, ale domníváme se, že to tak bylo, protože pohyb rukama tam byl a někam s nimi musel máchat."
 
 
 
Reakce na Pragr: Ode mne poslední poznámka k Novákovu zá...
Plačkám nelze vysvětlit, že když strčí hlavu pod vlak, on se jim neuhne. Na žádný argument taky nikdo z nich nezareaguje. Objektivita je v Kladně pojem, tam ji mají v krvi. Připomíná mi to skutečný případ z Poldovky, kdy tam přišel krást cigicaga (asi fanoušek hokeje) kabely s pilkou na železo. Samozřejmě zapojený a uhořel. Seběhlo se do Poldovky celé Kladno (příslušné menšiny), aby zlinčovali kohokoliv tam najdou. Policie jim v tom s vypetim vsech jednotek zabránila. Demonstrovali tam tedy, že budou Poldovku žalovat za smrt otce mnoha deti. A skutečně se chtěli soudit. Tenkrát případ nevyhráli, asi JJ neměl čas.
Tu o tom nebožtikovi, co si v Poldovce pod sebou uřízl traverzu, když ji kradl, zase příště.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
19.03.2018, 22:41
 
Tak už aby začal zítřejší mač a hlavně aby skončil tak jak si přejeme. Pak už se nebude řešit DK, která opět jenom potvrdila, že všichni jsou si rovni, ale někteří jsou prostě rovnější.
O tom, že jsou všichni z JJ na větvi se ví od té doby, co seděl v letadle zpět do ČR a až bude po sezóně, budou noviny místo jeho třívteřinového působení na ledě a sezení na střídačce plné toho, kde se se svou squaw zrovna válí na pláži. Já k němu mám respekt, v hokeji toho dokázal spoustu a hráč to byl skvělej. Jediné co dle mého nezvládl, bylo odejít do hokejového důchodu včas. Takhle to vypadá, že skončí kariéru v pralese na Kladně, s pár odehranýma zápasama za 3nec. Pochybuju, že si to takhle představoval.
Je jasný, že na Kladně je pro ně Bůh na xtou, protože nebýt jeho, nejspíš by nesehnali prachy ani na ten prales.
Nemyslím si, že cílem je dostat Kladno s JJ do ELH, to by se muselo postupovat přímo a ne ještě přes baráž. Může být cílem ždímat z jeho jména zkrátka jenom co nejdýl.

Zítra se ale začíná od 0:0 a nám nezbývá než pořádně fandit, hráčům hoblovat nadoraz a taky doufat, že to pruhatci nebudou moc mrvit.
To dáme. Jedině Motor!
 
 
ajejejajejej | MOTOR navždy !!!
Reagovat
19.03.2018, 21:55
 
Reakce na Pragr: Ode mne poslední poznámka k Novákovu zá...
Pošli odkaz na naši DK a uvidíš, jak Ti vysvětlí, že jde i o to, jaký dres máš na sobě Smajlík
 
 
 
Ode mne poslední poznámka k Novákovu zákroku:

Pravidlo 124.VII: Hráč v poli, který zasáhne protihráče jedoucího s pukem a skloněnou
hlavou ve směru tohoto hráče v poli, který neudělá pohyb vzhůru nebo nenasměruje svoje tělo nahoru do protihráče, nebude potrestán za zásah do hlavy nebo krku.

Podle mého soudu, disciplinární komise jednala zcela v rozporu s výše uvedeným pravidlem.

Jen tak pro zajímavost příklad z NHL:
odkaz
Disciplinární komise rozhodla netrestat Jemelina, jelikož Rousselova pozice byla hlavním důvodem toho, proč došlo k zásahu do hlavy. Jemelin nebyl dokonce ani trestán v zápase menším trestem. A to prosím v zemi, kde svalování vlastní blbosti na druhé je národní sport...

Toliko ke kompetenci DK svazu. Dál bych to neřešil.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
19.03.2018, 21:41
 
Reakce na Paav: Nevidím mezi tímhle https://www.google.c...
Přesně to mě taky napadlo. Zákrok na Jonáka na dodatečný trest od DK asi ne, M. Novákovi ale hrozilo těžké zrakvení.
 
 
BejvalejfandaBejvalejfanda | Č Budějovice
Reagovat
19.03.2018, 21:37
 
Reakce na .Vox.: Mimochodem, když si stáhnete a pustíte ...
Zajímalo by mne, jestli jsi viděl taky nějaký zákrok ze strany Kladna, nebo hrajou podle tebe jak andílci? Tvoje jednostrannost je až nechutná.
 
 
JeníCzechJeníCzech | České Budějovice
Reagovat
19.03.2018, 21:36
 
Reakce na Simis: Příspěvek porušil pravidla diskuzního f...
Low ny?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
19.03.2018, 21:36
 
Reakce na Simis: Příspěvek porušil pravidla diskuzního f...
Děkuji, žes svým zvratkem mnoho zdejších jistě přesvědčil o oprávněnosti předsudků vůči kladenským fans a že je vlastně v poho přát někomu z Kladna zranění, když vy je lezete přát našim hráčům k nám na fórum. Pokud bych věřil, že jsi takové činnosti schopen, vzkázal bych ti nyní, abys před tím, než otevřeš hubu, zapnul mozek. Jo a kecy se píšou s tvrdým y na konci.
 
 
 
Reakce na Simis: Příspěvek porušil pravidla diskuzního f...
Nevidím mezi tímhle odkaz a nefaulem Šticha žádnej rozdíl. Respektive jeden ano. T. Zelenka je od té doby na vozíku....
 
 
 
Reakce na Simis: Příspěvek porušil pravidla diskuzního f...
Přijedeš zítra na jih Čech, internetovej hrdino?
 
 
císařpáncísařpán | Strakonice
Reagovat
19.03.2018, 21:26
 
Reakce na Simis: Příspěvek porušil pravidla diskuzního f...
Skoš pod vlak PORODE z Jargofilií
 
 
SimisSimis | Louny
Reagovat
19.03.2018, 21:22
 
Příspěvek porušil pravidla diskuzního fóra a byl vymazán.
 
 
 
Reakce na .Vox.: Mimochodem, když si stáhnete a pustíte ...
Psal jsem to tu již dříve. Novák šel jasně po puku. Teprve cca tři desetiny sekundy před srážkou se přestal soustředit na puk a zpevnil postoj. Podle mne mu došlo, že dojde ke střetu. Logické rozhodnutí. Ten pohyb loktem je tam vidět ve stejnou chvíli, kdy Redlich trefuje přes Novákovu hokejku puk. Takže je otázka, zda se jedná o akci nebo reakci.

Podle logiky rozhodnutí dk bude zítra stačit, když během první rotace naši naskočí hlavama proti kladeňákům a budem těžce v pohodě, jelikož všichni z Kladna budou muset dostat TH a pak třízápasovou stopku.
 
 
vodopadekvodopadek | České Budějovice
Reagovat
19.03.2018, 20:59
 
Reakce na fandimemotoru1928: Kdo neviděl tak tady oba po...
ja se musim smat :-) ten prvni: pomasirovanicko v predbrankovem prostoru, rozhodci na to cumi z pul metru a nic Smajlík asi si Jonak udelal trznou ranu sam.. mozna vyndal z kapsy kapesni nozicek.. a to druhy.. jasny pristrceni na mantinel, kdyby Novku zrakvil a odnesli ho na nositkach tak by asi teprv neco pisknuli.. Stich je pekna svi(n)e uz minule zapasy provokoval uz pri rozbrusleni.. vsimnul jsem si jak tam hokejkou popichnu nekoho z nasich to nevim kdo uz to byl.. tomu bych pripravil poradne strom aby vedel zac je toho loket Smajlík
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
19.03.2018, 20:51
 
Někdy ty fauly jsou prostě sporný. Asi se dá Filipovo zákrok trestat, ale někdy prostě ten hráč už nestihne uhnout a nemá šanci tomu zabránit. Podobně jako u mnoha faulů kolenem, kdy hráč se zapře, chce hrát tělo druhého hráče s pukem, který si ho na poslední chvíli všimne, uhne tělem, ale dostane to na koleno, které za sebou nechá. Pokud hráč nekouká před sebe a obzvlášť v prostoru modré čáry, tak si koleduje o malér.
 
 
 
Mimochodem, když si stáhnete a pustíte zpomaleně ten zákrok Nováka, tak je jasně vidět, že vůbec nechtěl hrát puk, ale dal ruku k tělu a vystrčil loket a úmyslně najel do hráče. Měl čas se na to připravit a tuto situaci takto zahrál zcela úmyslně. Zda je to faul či ne, nedokáži dost dobře posoudit.
Dle DK je.
A pokud takovéto situace mohou vést ke zranění hráčů, tak je třeba je asi trestat. Zdraví hráčů by mělo být vždy na 1. místě.
O Heřmanovi nemá cenu psát, tam je to jasné. Už jsem i psal, že po skončení 2. zápasu ještě fauloval Klozeho. A tento jeho zákrok, myslím, nebyl ani potrestán.
 
 
 
Někteří diskutující si asi neuvědomují, že toto není soud, ale fórum zcela zaujatých fanoušků. Když se podíváte na kladenské fórum, tak tam tyto situace, dle nich zcela objektivně, asi hodnotí úplně jinak. Jediné objektivní a závazné rozhodnutí má DK. A pokud se rozhodli, že budou podobné zákroky, třeba i exemplárně, tak jedině dobře a nám nezbývá nic jiného, než se s tím smířit.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor i nový dodavatel dresů, společnost Kappa, se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a do hlasování tak přibyl i návrh přímo od...

Jedním z hráčů, kteří bojují v Motoru o smlouvu, je urostlý obránce Karel #Plášil. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Talentovaný útočník Matěj #Toman odchází do zámoří a na sezony v Českých Budějovicích vzpomíná jen v dobrém. Ještě před odletem...

Motor začal přípravu v Budvar aréně, až do konce července budou svěřenci Václava Prospala a Aleše Tottera trénovat na dvě...