ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-4-9" |  vypnout filtr
 
123456>
Další diskuse: 
 
09.04.2018, 23:38
 
Reakce na Piston: Já tedy se hrou nebyl spokojen od váno...
Vidím to stejně. Dobře jsme hráli do konce roku 2016. Od té doby to byla bída.
 
 
 
Reakce na quak: Jo, v období před vánoci 2016 jsme hráli...
Quak mě předběhl když jsem psal.
Nemůžeme tu minulou ani tu letošní sezonu spojovat se slovem úspěšný a to v žádném ohledu. Výkon má kulminovat v play off. Ne v listopadu! Jsem rok za rokem tragičtější! Toto by měl mit každý v klubu jako slogan nad stolem.
Mám obavu, že drtivá většina hráčů svuj výkon v play off není schopna pozvednout. Možná Heřman, Nedorost a Vráblo. Ostatni se vezou, kam vítr zrovna fouká. Kdo jiný z našeho týmu za poslední roky v play off podal nadstandardní výkon? Psal jsem to loni a budu to psát každý rok.

Je potřeba mnohem radikálnější změna, než si chcete připustit. Možná tou změnou bude VP. Ale po dvou měsících bude muset přijít další výrazná čistka. Pokud bychom každý rok měli 2 hráče, co se vyprofilují jako play off bojovníci, tak sme tu dnes měli 10 borců a postup by byl hračka. Máme tu ale baletky, co jsou od vánoc poloviční.
 
 
 
Reakce na Pragr: V sezóně 16/17 (nebavím se o baráži) js...
Já tedy se hrou nebyl spokojen od vánoc. Naprostá tragédie jako letos od nového roku. Obrovský úpadek v pohybu. V tom se asi neshodneme. Co si z té sezony pamatuji nejvíc, je množství prohraných soubojů u mantinelu. To jsem nezažil žádnou jinou sezonu. Pokud se bavíš o listopadových výkonech, tak s tebou mohu souhlasit. Ale listopad máme slušný každý rok. A pokud je úspěchem nahození puku na golmana, tak ta loňská sezóna byla úspěšná. Skutečně se toto dařilo. Gól, nebo střela je bohužel věc jiná. Nejlepší hráč na ledě Novák mi úplně jasně dokázal, jak skvělý hokej to byl. A to jen díky tomu, že se na systém AS vysr.l a vzal to v důležitých chvilich na sebe. Letos bohužel sezonu odepsal hned na začátku po prodloužení s AS.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.04.2018, 23:08
 
Reakce na Pragr: V sezóně 16/17 (nebavím se o baráži) js...
Jo, v období před vánoci 2016 jsme hráli fakt dobře, pamatuju se, jak jsme doma jednoznačně přebruslili Kladno. Ale po Novým roce už se to pak pomalu vracelo k tomu (ne)slavnému Ježourovu termínu. A letos jsme až na pár výjimek bruslařsky zaostávali prakticky celou sezónu, jak pod AS, tak pod Mixérem.
 
 
 
Reakce na PISTON: Hráli jsme technickou mrdanou. Nikdo p...
V sezóně 16/17 (nebavím se o baráži) jsme tedy rozhodně žádnou technickou mrdandu po rozích nehráli. O tom se klidně budu hádat. Ale jsem zvyklý na to, že většina fanoušků má problém si vzpomenout, jak vypadal předposlední zápas. Natož si vybavit předešlou sezónu.
 
 
 
jo vary ty budou mit bez fleka problem pokud to bude vaznejsi, jihlava uz nemuze tak prasi... tam urcite flastry pridou, taky ten travnicek z litvinova hadam nakej ten flastrik dostane
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.04.2018, 22:43
 
Reakce na tuppu: http://www.hokej.cz/tv/hokejka/video/45...
Hodně podobnej zákrok, který nedávno ukončil sezónu mladýmu Reichelovi. Sice ruce dole, ale trefil ho ve vysoký rychlosti ramenem do hlavy, navíc brusle nad ledem, nechtěl hrát puk Pokud dostal trest Slamák, tohle by mělo být na vyšší flastr. A souhlas, je možný, že tohle bude Vari (sic) stát baráž.
 
 
 
Reakce na Pragr: Jestli jsme minulou sezónu hráli pomalý...
Hráli jsme technickou mrdanou. Nikdo před bránou. Nikdo nehitoval. Nikoho to nebolelo. Děkuji nechci. Doporučuji si znovu přečíst tu větu o 36 létem Eratovi, jak v play off dohrává soupeře.
 
 
 
Reakce na Piston: No mě stačil první velký rozhovor s AS...
Jestli jsme minulou sezónu hráli pomalý hokej, tak jsem tedy chodil na jiný Motor. Naopak, tam jsme konečně snad poprvé dokázali hrát jednoduchý rychlý hokej, kdy jsme místo neustálého vymýšlení ptákovin a kliček nahazovali co nejvíce puků na bránu.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
09.04.2018, 22:08
 
Reakce na zdcart: Jsný faul.Pan Holý musí vydat stopku.J...
Vary včera přišli do konce sezóny o Tuominena a tímhle zákrokem dost možná i právě o Fleka. To jsou ztráty, které je mohou stát celou baráž.
 
 
09.04.2018, 22:05
 
Reakce na tuppu: http://www.hokej.cz/tv/hokejka/video/45...
Jsný faul.Pan Holý musí vydat stopku.Je otázka, na kolik utkání.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Osobně to místní okouzlení Vlastou pří...
IMO zcela a naprosto nepochopeno, proč byl Dostálek do Motoru přiveden. Stejně jako v případě Čermáka, byl Dostálek přiveden, jako důrazný hráč do předbrankového prostoru. A i tak to bylo prezentováno v článku k jeho příchodu. Nepřišel jako vyhlášený technik, ani pro super střelu. Měl být hráčem v místě, kam u nás trvale chodí snad je Martin Heřman. Takže si stěžovat na výše uvedené kvality je stejné jako si koupit kolo a pak si stěžovat, že nemá motor, čtyři kola a volant.
Problém Motoru je dlouhodobě v efektivní střelbě na bránu (efektivní myšleno střely, které alespoň doletí do prostoru brány, ne ty co letí do rohu, nebo jsou zablokovány prvním hráčem). Není Dostálkův problém, že neměl doposud jak prokázat své kvality. My po něm totiž chceme hrát styl, který není jeho silnou stránkou.
To ovšem neznamená, že bych byl pro držet ho tu proti jeho vůli. Pokud chce jít jinam a dostaneme za něj slušnou protihodnotu, pak je logické ho pustit.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
09.04.2018, 21:59
 
odkaz
Co říkáte na tenhle zákrok?
 
 
09.04.2018, 21:44
 
Reakce na mmufik2: A co třeba Standa Hrubec, jako trenér...
Jo, ten ano, ať zůstane.Měl jsem namysli Roba st a Kotalíka.
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
09.04.2018, 21:37
 
Reakce na zdcart: Hlavně, ať letní přípravu nevede Bombi...
A co třeba Standa Hrubec, jako trenér brankářů?
 
 
09.04.2018, 21:33
 
Hlavně, ať letní přípravu nevede Bombic, Rob st.Zase bychom byli po fyzické stránce v hajzlu a další rok v háji.
Zarazilo mě z rozhovoru, že Venca snad počítá s někým z realizačního týmu.Všichni odchod.Jsou na této sezoně též podepsáni.Ale jsme zase u toho.Kamarádčoft.Takto se nikam neposuneme a budeme pořád tam, kde jsme.
Nepřijít Prospal, tak klesne počet prodaných permanentek a byl by i odliv sponzorů.
 
 
 
Nedorost váhá?
 
 
 
Reakce na quak: Nedokážu posoudit, čím to bylo, ale bylo...
No mě stačil první velký rozhovor s AS. Otázka zněla, zda je Motor schopný v play off hrát tvrdý srážeci hokej, co bolí.
Odpověď AS: mám raději, když mužstvo hraje technicky.

A tak nějak mi ten náš hokej přijde druhým rokem technický a na hov.o. pomalý.
První lajna ať si hraje to, co nese body. Ostatni musí lítat a bojovat. Je asi zbytečný poukazovat na Třinec, Liberec nebo Brno. Rozdilové jsou tam často právě ty mladé lajny a mladí hráči, co bruslí. V NHL to pochopili dávno.
 
 
 
Začátkem sezóny jsem tu psal , že jsme se vydali cestou Kladna z minulé sezóny, tedy cestou veteránů , dnes je to jedna z hlavních příčin neúspěchu dle trenérů. Nevhodná skladba kádru, přesně to nás zabilo. Natahanej šrot, jedno jestli domácího či cizího původu. Doufám , že jej VP nechá odklidit.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
09.04.2018, 21:08
 
Cyklistika je pro mě sice synonymem gotické tortury, ale - nechcete tu zase na toto téma rozjet nějakou diskuzi? Mělo to řekl bych mírně exorcistní efekt. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

#PREVIEW: 15. kolo @VHK_Vsetin První čtvrtinu uzavřeme na Lapači, kde hrajeme ve středu od 17:30. Více??bit.ly/2QUaekl

Dobrá zpráva potvrzena! David Gilbert a Jakub Doktor budou pokračovat v Motoru do konce sezony. ??????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

ČEZ Motor České Budějovice je klubem, který je hrdý na nominaci svých hráčů pro reprezentační potřeby a rozhodně jim nikterak...

#REPORT: Motor - @HCPoruba 8:1Dnešní duel se nám povedl! Porubu jsme přejeli jednoznačným způsobem.Více??bit.ly/2pU8UCt