Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-9-15" |  vypnout filtr

1234>
Další diskuse:

Ta střelba je fakt. I v přesilovkách. Celý ty přesilovky nejsou úplně ono....pohyb nesrovnatelnej s lonskem, ale chybí tam ta finální přihrávka a pohotová střela. Pozitivní zjištění dneška ale je, že umíme bránit.

15.09.2018, 22:26

Škoda, že jsme neproměnili TS. Mohlo to za stavu 4:0 v půlce 1/3 vypadat ještě úplně jinak.
Nelíbí se mi, jak mají hráči problémy se zpracováním přihrávky a jak jim odskakuje puk a dělá jim problémy ho zkrotit. To jsou takový ty věci, který v ELH nejsou. Taky jsem byl překvapenej oproti minulým zápasům, že jsme nestříleli. Zase se spíš přihrávalo, i když by se dalo střílet a dorážet. A pořád to na mě dělá dojem, že když se vede, tak se už moc nemusí útočit. Ale nasazení super, oslabení taky. Když to shrnu, po třech gólech jsme je měli dodělat a ne, že se pak ještě bojíme o výsledek (oslabení 3:5 atd.)

Koukám, že našláplej Salzburg dneska první prohra...s Motorem...borci na ně holt umí.

mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
15.09.2018, 21:28

Filip Vlček dnes dával gol za Písek...

Viděl jsem až od druhé třetiny za stavu 3:1, takže za mě nic moc. Ale 3 body z Vepřína jsou dobrý 3 body. Za mě pochlava komentátorovi. Dobrej výkon.

hubl26hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
15.09.2018, 20:38

Kamil Přecechtěl (HC ZUBR Přerov): Samozřejmě nás mrzí první třetina, protože od desáté minuty jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Vytvořili jsme si poměrně dost šancí, bohužel jsme řadu z nich spálili. Využili jsme jenom jednu, což je samozřejmě málo po tom, co jsme předvedli v prvních sedmi minutách. Trochu mě to mrzí, protože přesně na to, co Budějovice hrály, jsme byli nachystaní. Myslím si, že v padesáti minutách bylo vidět, že víme, o co jde, ale bohužel jsme zkrátka nezvládli prvních deset minut.

Václav Prospal (ČEZ Motor České Budějovice): Myslím si, že jsme měli parádní nástup do zápasu. Obšírně, první třetina rozhodla o celém utkání, a to díky tomu, že jsme se koncentrovali na start proti týmu, který dvakrát za sebou vyhrál, měl pauzu a nemusel nikam cestovat. Myslím si, že jsme tím naším nástupem domácí vcelku zaskočili. Dokázali jsme vstřelit tři branky a od té první třetiny už se všechno odvíjelo. I když potom druhá a třetí třetina z naší strany nebyla moc disciplinovaná, hlavně ta druhá, protože jsme domácím dali možnost hrát spoustu přesilovek. Ale domnívám se, že jak náš brankář, tak naše oslabení, podali výborný výkon. Celkově bych řekl, že jsme si vítězství zasloužili, i když se nám nepodařilo dát čtvrtý gól, který jsme potřebovali.

SalvelinoSalvelino | Kaplice
Reagovat
15.09.2018, 20:10

Reakce na zbyna-ck: ale byl to takovej neúčelnej tlak. K...
jo, tak nějak to bylo. navíc Strmeň je držák. měl i kliku ovšem. když takhle dopadnou všechny venkovní zápasy, nikdo se zlobit nebude Smajlík

15.09.2018, 19:47

No, mě to přišlo trochu podobný zápasu se Slavií. 2. třetina se mi vůbec nelíbila, 3. byla o trochu lepší.

3 body naprosto zasloužené, dojem ale trochu sráží množství zbytečných vyloučení. V plném počtu jsme domácí vůbec k ničemu nepustili. Bruslařsky a kondicí jsme jasně dominovali, což mne těší. Oslabení perfektně zvládnutá. Sudí domácím nějaká procenta nechal.

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.09.2018, 19:40

Hlavně druhou třetinu jsme strávili jen v oslabení. Zrovna i na nás tam bylo pár neodpískaných zázroků. Pokud se nepletu tak dneska nejel Přerov ani jednou v přečíslení.Většina střel byla ze střední vzdálenosti.

Buly 22/70 ...docela bída
Nejlepší Gilbert 9/20

Dnes dobrý výkon. Důležité body o čelo.

zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
15.09.2018, 19:38

Reakce na Salvelino: ok, ale od druhý třetiny skoro pořá...
ale byl to takovej neúčelnej tlak. Když pominu oslabení, tak mi připadalo, že je ta hra pod kontrolou. A oslabení bylo zahraný taky dobře.

Reagovat
15.09.2018, 19:35

ok, ale od druhý třetiny skoro pořád pod tlakem, to zas není tak pozitivní

Reakce na zmetek: Pozitivní 1. třetina, oslabení a Strme...
A je třeba pochválit komentátora zápasu Smajlík

Reagovat
15.09.2018, 19:31

3 body z Přerova? Paráda!

Reagovat

Dneska spokojenost i za hru v oslabení. Tihle kluci mají chuť makat za Motor. Rychlostně a kondičně jsme na tom úplně jinde než předchozí ročníky. Dneska opět paráda Strmeň a musím říct, že jsme Vepřov moc do šancí nepouštěli. Poctivé tři body. Přerov bude pro každého nepříjemný , ale největší konkurenti budou Jihlava a Kladno.

15.09.2018, 19:30

Pozitivní 1. třetina, oslabení a Strmeň.