ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-11-20" |  vypnout filtr
 
123456789>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.11.2019, 21:32
 
Loni jsme hráli to samý a v play-off tempo ještě vystupňovali. Letos je tu navíc mnohem kvalitní kádr. Dneska přijel soupeř co chtěl hrát hokej. Mě se zápas líbil. Těch chyb v obraně je moc poslední zápasy. Jinak u hostů se mě líbil ten zámořský suter. Pěkně to tam umisťoval.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Já jen, jak jste tady všichni v h...
Je to tak:

Utkání 3. části - „Předkolo play-off“ s výjimkou utkání č. 1473 a č. 1474 a utkání 4. části - „Play-off o vítězství v I. lize ČR“ s výjimkou utkání č. 1491 - 1502, č. 1511 - 1516 a č. 1521 - 1523 se hrají do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se po osmnáctiminutové přestávce s úpravou hrací plochy dvacetiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a pěti hráči v poli, družstva si před prodloužením mění strany. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ s tím, že brankáři hájí stejnou branku jako ve třetí třetině (výjimka z čl. 407 písm. c/ SDŘ).

Utkání 3. části - „Předkolo play-off“ č. 1473 a č. 1474 a utkání 4. části - „Play-off o vítězství v I. lize ČR“ č. 1491 - 1502, č. 1511 - 1516 a č. 1521 - 1523 se hrají do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se po osmnáctiminutové přestávce s úpravou hrací plochy dvacetiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a pěti hráči v poli, družstva si před prodloužením mění strany. Nepadne-li branka v prodloužení, následuje po osmnáctiminutové přestávce s úpravou hrací plochy další dvacetiminutové prodloužení, přičemž tento systém se opakuje až do doby, kdy jedním z družstev dojde k dosažení gólu. Družstva si před každým prodloužením mění strany. Družstvo, které dosáhne gólu, je vítězem utkání.

odkaz (zalozka Systém soutěže)

Tady jsou kdyztak cisla zapasu, o kterych se pise: odkaz (predkolo) a odkaz (playoff)
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
20.11.2019, 21:04
 
Reakce na kerschlic00: Já jen, jak jste tady všichni v h...
jo, to by měnilo situaci, protože pro nás je mezi 3na3 a 5na5 velikej rozdíl.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Zatím se dá tahle sezona opravdu hod...
Já jen, jak jste tady všichni v háji z toho prodloužení a nájezdů směrem k play-off, tak od letoška se má už snad hrát jako v extralize ne? To znamená, první 4 zápasy normálně 20 minut 5 v 5 a od pátýho zápasu jako v NHL. To by pak snad takovej problém nebyl, nevěřím tomu, že by se 4 zápasy po sobě hráli nájezdy. Jistej si tím nejsem, ale mám pocit, že když to před loňskou sezónou zaváděli v EL, tak říkaly že od další sezóny to tak bude i v ChL.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.11.2019, 20:42
 
Zatím se dá tahle sezona opravdu hodnotit velmi pozitivně, ale pár varovných signálů tu směrem k playoff určitě je. Předně pokles kvality hry v oslabení, kdy dostáváme góly celkem pravidelně, což může v playoff rozhodovat zápasy. Tragická hra v prodloužení a slabý nájezdy, opět nic dobrýho v playoff, v ZČ jde jen o +/-1 bod, ale v PO jde o +/- 1 zápas a to je sakra rozdíl. Průvan v defenzivě a celkově nejistá hra dozadu. Opět - v ZČ jde snadno někoho přestřílet, v PO to všichni zavřou a takovej Přerov nebo Havířov budou bránit ještě 100x urputněji než teď. Hurá hokej v playoff nemá nárok.

Co nás ale může rozhodně uklidnit je to, že je ještě spousta času a klid plynoucí z pozice v tabulce na vyladění všeho, že pravidelně ukazujeme kvalitu, která je prostě v pralese jednoznačně na naší straně, ať je na ledě jakákoliv pětka a že tenhle tým opravdu chce - což nebývala samozřejmost. Další věc je, že loni připravil VP tým na playoff styl velice dobře a ačkoliv nás Havířov dost potrápil a s trochou štěstí nás mohl možná i vyřadit, bylo znát, že PO hrát umíme. Takže i letos se dá čekat připravenost.
 
 
20.11.2019, 20:38
 
Reakce na Evoorg: Neviděl bych to nijak černě, Venca te...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.11.2019, 20:32
 
Reakce na Evoorg: Neviděl bych to nijak černě, Venca te...
Prokeš + hormonální léčby = málem jsem sletěl ze židle! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
20.11.2019, 20:24
 
Neviděl bych to nijak černě, Venca ten dnešní defenzivní výkon určitě sledoval bedlivě a bezesporu ho klukům na nejbližším tréninku připomene, možná i otcovské poplácání po zádech nějakým pohrabáčem přidá, aby jim napříště vlil více sil na navracení se do vlastního pásma.

Tuším že Quak tu psal, že Allen nebude žádný typ beka Karlssona a celkem bych byl rád, kdyby tohle brzo došlo i samotnému hráči, neb on rozhodně má na to, aby tomu týmu nabídl i něco víc, ale zároveň by to dle mého chtělo i trochu větší respekt před pralesem, neb ta úroveň tu ještě není tak bídná, aby si mohl dovolit jako poslední hráč individuálně vyvážet puk proti dvěma forčekujícím protihráčům, což byla situace, která se dnes opakovala hned několikrát a skoro pokaždé ji pak musel hasit Suchánek, přičemž chtít od Suchánka v současné formě nějaké hašení je asi to samé, jako chtít hašení požáru od hasiče, který se ráno omylem umyl v benzínu a ještě před zásahem se rozhodl si v hořícím bytě ohřát čaj na plynovém vařiči.

Co se pak speciálních formací týče, souhlasím s labilitou první přesilovkové lajny. Ono je fuk, že hrajeme deštník, když prostě v rámci rotace dochází pravidelně k tomu, že Novák se stáhne hlouběji k bráně a Kloz se stáhne na modrou, přičemž jestliže dojde ke ztrátě, tak je z toho jasné přečíslení, neb Kloz tu situaci nedobruslí. Ona teda je celkem labilní i ta druhá PP lajna, ale tam to není nic systémové, nýbrž vzniká to z toho, že Ďolík nebo Soptík sem tam rádi vymyslí nějakou ko*otinu při výstavbě hry.
A konečně PK - tam už je do ohraná písnička, u toho Prokeše už by to chtělo možná nějaké nasazení hormonální léčby estrogenem, neb není možné, aby náš nejlepší PK hráč trávil každý zápas na trestné proto, že si neohlídá svůj klacek a strká jej ostatním mezi nohy a druhý inkasovaný gól pro změnu další klasika - špatná domluva mezi útočníky, Christov opustí svůj prostor kvůli forčekingu, Babka jej nezastoupí a vznikne dálnice pro gólovou přihrávku ...
 
 
 
Reakce na -Tom-: Nevadí mi, když dostaneme bůra, když ji...
Já si myslím, že letos maj tým, kterýmu to play-off sedne mnohem líp, než tomu loni. Nakonec s nima stejně asi budeme hrát to finále (doufám).
 
 
 
Reakce na cigy67: Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor)...
Štrbič na tiskovky nechodí?
 
 
 
Tak nám dnes trochu naši zabrnkali na nervovou soustavu. Chtělo by to odehrát nějaká utkání směrem dozadu s max. 2 inkasovanými góly, aby byl ten rozdíl mezi námi a soupeřem vyditelnější i na papíře, ne jen na ledě. Jinak druhá lajna dnes super výkon.
 
 
 
Tak dnes az na prvni tretinuw to šlo.Suchyc je mimo formy,Conor bude posila jak svina,chtělo by by to nekoho,jako Klima.Prostě to dát z prvni,žádné dva tri doteky.
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
20.11.2019, 19:52
 
Pokud teda měl být letos po příchodu z Jihlavy Kuba Suchánek posila zadních řad,tak mě o tom zatím vůbec nepřesvědčil.
 
 
slavik81slavik81 | České Budějovice
Reagovat
20.11.2019, 19:38
 
Je pravda že Suchánek je letos stínem toho jak jsme ho znali. Měl sem přijít jako velká posila a jeden z těch zkušených pardálů, ale těch chyb je tam strašně moc. A skoro vždy je pravidlo že jakmile je na ledě, tak trnu hrůzou.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
20.11.2019, 19:30
 
Když to zpětně pročítám, musím se kritice na Strmeně smát. Ani s jedním gólem nemohl moc dělat a naopak on byl důvod, že jsme dneska nedostali osmičku. Chomutov nás měl načtené a náš přehnaně agresivní styl do ofenzivy nefungoval. Naštěstí jsme to dokázali nějak přestřílet.
 
 
jeníčekjeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
20.11.2019, 19:25
 
Reakce na Salvelino: myslím, že chomouti vůbec nejsou sl...
...to jako klobouček!! Klíma to trefil parádně a dnes byl z Chomoutů asi nejlepší.
 
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Pro diváky to byl bezpochyby atraktivní zápas, nám trenérům už se to tak líbit nemohlo. Měli jsme výborný start, vedli jsme 2:0, ale nechali jsme soupeře do utkání vrátit. S ofenzivou jsme tentokrát mohli být spokojeni, s defenzivou vůbec. Byl to úplně jiný Chomutov, než jaký proti nám hrál v první utkání. Jsme rádi za tři body."

Petr Martínek (Chomutov): "Špatně jsme do utkání vstoupili. Se zbytečně velkým respektem. Povedlo se nám skóre otočit, ale ve druhé třetině domácí přidali a potrestali dvě naše chyby. Ve třetí třetině jsme to zkusili, ale dlouhodobě se trápíme v koncovce. Divákům se takový zápas musel líbit.
Zdroj: odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.11.2019, 19:23
 
Reakce na Redaktor: No jo, ale neušetříme nic. Vsetín je...
Ježišmarjá, já jsem vůl... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
RedaktorRedaktor | České Budějovice
Reagovat
20.11.2019, 19:19
 
Reakce na alkac: Takže opět zápas, po kterém začínám pod...
No jo, ale neušetříme nic. Vsetín jede sem Smajlík
 
 
 
myslím, že chomouti vůbec nejsou slabí, možná mohli dát i víc gólů, šance na to byly a občas měl Strmič kliku. celkově jsme byli lepší,ale přesilovky jsou zkrátka čím dál horší..to už je docela varující. Navíc se skrz ně dokážem úplně vykolejit..to je téměř šílený. Naštěstí máme solidní kombinaci i hráče co umí dát gól, a zvládnem psychicky i nepříznivej stav, tak snad jen opravdu pořádně dostat pod kůži PP a nájezdy možná ani nebudou třeba Smajlík
Jinak poslední gól soupeře byla lahůdka..Honzík zřejmě nepředpokládal pecku volejovku Smajlík Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Přišla nám velmi smutná zpráva. Včera dotlouklo srdce Stanislava Hlacha. V A týmu Motoru hrál 4 sezony, cca 125 zápasů, v nichž...

Přišla nám velmi smutná zpráva. Včera dotlouklo motorácké srdce Stanislava Hlacha. V A týmu Motoru hrál 4 sezony, cca 125 zápasů,...

Jeden neuvěřitelně půvabný dokument schraňujeme v našem klubovém archívu. A když je dnes ten den dětí, tak se hodí ho...

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...