Reakce na Paav: to kobson: přesně *2* Jinak koukám, že...
Foltýn je nezmizel, ale zde se ho musím zastat.Co udělal Husa, je opravdu na rozbití huby.A zaslouženě jich pár schytal.

a jinak - opravdu úplně v pohodě můžeme jezdit s šestibeky. Bába to vzadu hraje luxusně.

JeníCzechJeníCzech | České Budějovice
Reagovat
23.11.2019, 20:19

Dneska ta "rovina" od rozhodčích byla tak očividná a přehnaná, že jeden z nich už se asi začal stydět a rozhodl se na tom dál nepodílet. Sám sebe vyloučil do konce zápasu a dobrovolně si sedl na trestnou, kde se schoval do ručníku.

Říkat si může co chce, body vezeme my. Jedině =M=

JeniCzechJeniCzech | České Budějovice
Reagovat
23.11.2019, 20:07

Holaň viděl regulérní gól a my, stojící za bránou, jsme ani neviděli puk v brance. Brankovej rozhodčí taky ne a síťka se ani nepohla.

O prvním gólu Poruby, kdy byl hráč v brankovišti, by se taky dalo diskutovat.

zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat

Reakce na zdcart: Možná hosté zaslouženě vyhráli.To je k...
Tak na druhou stranu těžko čekat, že řekne "až na pár šanci jsme si neskrtli a tak zápas skončil daleko spravedlivěji, než ten v ČB"...

23.11.2019, 20:01

Možná hosté zaslouženě vyhráli.To je komik ten Holaň.

Ale to, že jejich gól v oslabení byl po jasným postavení útočícího hráče v brankovišti, kdy Kloučkovi znemožnili udělat plnohodnotnej zákrok, to neviděl.

Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
23.11.2019, 19:54

"Nejdříve šli hosté do vedení a potom nám neuznali naprosto regulérní gól. "

To je borec že ze střídačky viděl puk v bráně Smajlík Smajlík
Já ho tam neviděl ani ze záznamu.

Tak byl to gól, nebo ne ? Já bych řekl, že Holaň už blbě vidí..... Ale on asi opakovačky neviděl

Miloš Holaň (HC RT TORAX Poruba 2011): Čekal nás nejtěžší soupeř z těch sedmi utkání a začátek zápasu tomu i nasvědčoval. Budějovice přijely s taktikou celoplošného hokeje a v úvodu nám to dělalo problémy. Výborně nás v těch gólových situacích podržel gólman. Nejdříve šli hosté do vedení a potom nám neuznali naprosto regulérní gól. Ale kluci se vzchopili a paradoxně jsme v našem oslabení vyrovnali. Najednou byla hra otevřená, což nás stálo velice moc fyzických sil. Mančaftu nemůžu nic vytknout ba naopak smekám, že utkání zvládli ve vysokém tempu jako play-off. Rozhodly přesilovky, my jsme z šesti nevyužili žádnou, a to není úplně v pořádku. Soupeř nám nedával žádný čas na rozehrávku. Za vyrovnaného stavu Szturc trefil tyč a v závěru se dostal do dobré příležitosti. Ke hře bez brankáře jsme se nedostali, jelikož Budějovice byly všude. Hosté možná zaslouženě vyhráli, ale my jsme pro to udělali úplné maximum, za což hráče chválím.

Václav Prospal (ČEZ Motor České Budějovice): Kdyby nebylo některých fázích v druhé třetině, kdy jsme se dostali do problémů díky oslabení, tak si myslím, že jsme odehráli slušný zápas. Velmi dobře jsme se pohybovali po té dlouhé cestě. Byly jsme na kotouči a myslím si, že jsme ten zápas v třetí třetině zaslouženě překlopili na svou stranu. Vážíme si tří bodů, protože jsme věděli, že hrajeme proti hodně dobrému týmu. To se i potvrdilo, takže si to vítězství užíváme.

Chystá se ještě nějaké posílení - rozšíření kádru ? Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

No i přes to že my jsme hráli trošku bramboračku druhou třetinu, je mi fakt záhadou jak se tým jako Poruba dokáže držet nahoře, pořížet Jihlavu a ostatní týmy, když u nás hrála ho.no a ted doma taky.
Každopádně třetí třetina v našem podání, hlavně posledních 10 minut asi nejvíc zodpovědný výkon co jsem tuhle sezonu viděl. Škoda že to nešlo i v té druhé.

Jako mít na Duklu po 25 kolech 30 bodů náskok je fakt masakr.

Reakce na FANKLUB_MOTORFANS: AUTOBUSOVÝ VÝJEZD DO SOKOLO...
odkaz Smajlík

AUTOBUSOVÝ VÝJEZD DO SOKOLOVA
4.12.2019

Do Sokolova by chtěl jet každý Smajlík Jestli i Ty chceš jet do Sokolova přihlaš se na výjezd do pátku 29. listopadu do 12:00! (ale budeme rádi, když to bude dřív)

Více informací zde odkaz

Reagovat
23.11.2019, 18:48

jako možná by bylo od věci začít řešit dojíždění a pokrývání dorážek. Těch průserů tam je moc. Přesilovku jsme si dnes moc nevychutnali. Klouček ve třetí podržel jak ne jak klouček, ale jako velký kluk. Taky by mě točilo téhle squadře něco nechat. Nicméně zabíralo podobně jako u Q - 1. třetina střední zátěž na rotopedu, druhá -mimo, vyřizování, třetí - full power. Asi to budu muset odšlapat.

SafrloteSafrlote | Motor
Reagovat
23.11.2019, 18:47

Kdyby ostatní zápasy dopadly tak, jak je skóre teď, tak bude docela zajímavá tabulka Smajlík my 66 bodů a pak nastejně Přerov, Poruba a Vsetín se 49 Smajlík mezi 1. a 2. místem stejný rozdíl jako mezi 2. a 12. Smajlík

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.