ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-11-25" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
25.11.2019, 23:29
 
Reakce na KohyCZ: To tvrdí exekutor, nikoli soud. A po...
Nečekal bych takovýto postoj od člověka spjatého s Motorem, ať už je to manažer, ředitel, řadový zaměstnanec nebo fanoušek. Není to tak dávno, co tu svaz bez mrknutí oka posvětil naprostou prasárnu.

Já tvůj postoj trochu chápu a netvrdím, že se to tu snažíš nějak obhajovat, ale nejde jinak než říct rezolutní NE napříč všemi kluby. Problém je, že rukojmí jsou tu hráči, o tom už jsem kdysi psal.
A teď ti kašlu na to, jestli je to nezákonné nebo ne, na tom nesejde. Po hráčích i klubech se vyžaduje určitá morálka a fair play. Tohle má být ten příklad z míst nejvyšších? Co si z toho osmnáctiletej kluk vezme, že najednou nemůže jen tak hrát za svůj tým? Je spousta věcí, které sice nezákonné nejsou, ale prostě se nedělají.

Přijde mi, že všechny kluby se k tomu postavily stylem “ moc se mi to nelíbí, ale mě se to netýká, tak to nechám být.”
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 22:57
 
Reakce na KohyCZ: To tvrdí exekutor, nikoli soud. A po...
víš, že se ta profese jmenuje "soudní exekutor"? Ten člověk dohlíží na výkon rozhodnutí soudu.

Jinak navrhnout odvolání Krále? Beru všema deseti, proč to po tomhle průšvihu ty zbývající kluby dávno neudělaly? Kdyby to udělaly, nepíšu tu o tom, že se měla udělat protestní akce, protože by to prostě nebylo potřeba.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: až na to, že soud už rozhodl, že sva...
To tvrdí exekutor, nikoli soud.

A pořád tam nikde nevidím prostor pro nějaké rebelie klubů. Smysl toho mi fakt uniká.

Jo takhle navrhnout třeba odvolání Krále, to je jiná. Tam bych nějakou logiku viděl. Hrát opačnými konci hokejek a dělat podobné šaškárny, to mi smysl nedává.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 22:26
 
Reakce na KohyCZ: Předběžný opatření se musí respektovat...
až na to, že soud už rozhodl, že svaz to původní předběžný opatření nerespektoval.

"Český svaz ledního hokeje (ČSLH) dostal v minulých dnech od soudního exekutora již čtvrtou pokutu za nerespektování verdiktu Městského soudu v Praze, který mu nařídil odložit start nejvyšší soutěže juniorů."

Zdroj: odkaz

Svaz se proti tomu odvolal, ale to nic nemění na tom, že soud už rozhodl.

jeníček: vinit z týhle situace soudce, to je trochu vedle, ne? Za důsledky porušení pravidel může ten, kdo pravidla porušil, ne ten, kdo to porušení řeší...
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: takže, jestli to dobře chápu, předbě...
Předběžný opatření se musí respektovat. A svaz si myslí, že ho respektuje tím, co udělal. A opět - nepřísluší klubům tvrdit, že to tak není a dělat nějaký demonstrace. Pokud soud řekne, že předběžko nebylo respektováno, tak to tak bude a svaz si to odnese. Ale opět to neurčí žádný mudrc z lidu, ale soud.

Nemyslím si, že by to mělo celé trvat roky. Naopak to očekávám celkem rychle a pořád si myslím, že Král jako právník vcelku ví, co dělá. I když si o jeho morálce nic dobrého nemyslím a to rozhodnutí o reorganizaci mi celkově přijde hloupé. Ale ne nezákonné.
 
 
jeníčekjeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
25.11.2019, 22:11
 
Reakce na zbyna-ck: právě... berou si mladý hráče jako r...
Oni jsou dvojí rukojmí. Svazu a soudu! Soudu, který tu prasárnu vyřešil tak, že špatným rozhodnutím, poškodil nevinné mladé lidi a zakázal jim, dlouhodobě provozovat sportovní činnost.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Stačilo jen vyndat hlavy z řití a ...
Jasně, ale já to napsal hlavně v reakci na to, že se tady volá potom, aby samotný kluby tu soutěž bojkotovali.
 
 
 
Reakce na Haberman44: A kolik soudů má ještě rozhodnout?...
Tak znovu - žádný soud ještě nerozhodnul. Předběžné opatření je dočasné řešení před samotným rozhodnutím. Já vůbec nehodnotím, zda to svaz děla dobře, IMHO nedělá, já jen psal, že je naprostý nesmysl z pozice klubu dělat nějaký kraviny jaký tu někdo navrhoval.
 
 
 
Nehlede na to že bych chtěl slyšet co říkali trenéři klukům před finále v takovem Ústí nebo Písku kteří celou sezónu makali a chtěli postoupit do extraligy... Kdyby mělo třeba Ústí extraligu junku kteří si to uhráli tak by třeba i to A mužstvo bylo někde jinde než předposlední.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 21:37
 
Reakce na FansBPH: Když si to namaluji hodně růžove a so...
jj, a přesně na to je předběžný opatření. Jenže si očividně nejen svaz myslí, že je to bezcennej papír. Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Zase na druhou stranu chápu, že t...
Stačilo jen vyndat hlavy z řití a ty kluby kterých se ta kauza týká a těch kteří si tu účast v EL uhráli sportovně, nechat dále v soutěži.Jednoduché jak facka.Místo toho hraje EL junků klub s cizí země který je sice bohatý a jistě někomu plní kapsu,ale výsledkově a postavením v tabulce té frašky je hodně za očekáváním.A to vše na úkor zmíněných 3 klubů z ČR Smajlík
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: takže, jestli to dobře chápu, předbě...
Když si to namaluji hodně růžove a soud pravomocně rozhodne a dá za,, pravdu,, těm třem klubům jsem strašně zvědavý jak se bude určovat finanční odškodnění. Za hráče co už budou dávno hrát někde jinde. Za sponzory kteří odešli atd. To se bude strašně těžko hodnotit a nikdo z fanoušků těch třech klubu to ani nechce. Protože stejně to zaplatí a odeserou všechny mládežnické kluby. Tady jde celou dobu jen o to nechat hrát ty co na to mají a kdo ne ať hraje o soutěž níž. Jednoduché jak facka.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 21:30
 
Reakce na kerschlic00: Zase na druhou stranu chápu, že t...
právě... berou si mladý hráče jako rukojmí, o to nechutnější je jednání svazu. A kluby drží hubu a krok.
 
 
 
Reakce na FansBPH: Zrovna názor na celou věc od Kohyho (...
Zase na druhou stranu chápu, že ty týmy hrajou tuhle frašku, protože prostě není dobrý ani pro českej hokej, aby 3 roky nehráli kluci ze sedmnácti klubů a jen trénovali.
 
 
 
Zrovna názor na celou věc od Kohyho ( kterého neznám) ale pochopil jsem že je členem realizačního týmu mě opravdu překvapuje. Protože přesně tak k tomu přistupují všichni členové ostatních exteali. tymu junku. Prostě svaz to udělal dobře a než soud za 3 roky rozhodně tak se nic neděje jedem dále. Hlavně že,, naši junci,, hrajou,, extraligu a náš se to netýká.
 
 
 
Reakce na jeníček: Soudní rozhodnutí mělo klást hlavní z...
Kdyby zahodil Král a ostatní svá ega,tak to rozhodnutí svazu stornoval a kluby co si tu soutěž uhráli na ledě nechal hrát dál EL juniorů.Tím pádem by nemuseli vymýšlet tuhle frašku zvanou O pohár DHL.Vžijme se do situace těch klubů co byli poškozeni,do situace jejich kluků,těch co chtěli hájit čest svého města v extralize juniorů a teď jich muselo plno skončit třeba i s hokejem,protože se jim nechce,nebo nemůžou dojíždět jinam.To byl prostě krok sakra vedle...
Jak sem psal níže,tohle klidně může potkat i naše junky a že jim dosavadníma výsledkama házíme na svaz rukavici.Jen jí sebrat....
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: takže, jestli to dobře chápu, předbě...
Souhlasím a podepisují. Ano je možné že soud pravomocně rozhodně že svaz nic neporusil a že to co udělal prostě udělat mohl. Ale předběžně opatření musi prostě respektovat každý ikdyz to pak následně,, vyhraje,,.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 21:06
 
Reakce na KohyCZ: Soud zatím o věci vůbec nerozhodoval. ...
takže, jestli to dobře chápu, předběžný opatření dělají soudy pro srandu králíkům, protože jediný, na čem záleží je finální rozsudek? Takže každý předběžko se může vesele obcházet? Tak proč ho ty soudy vydávají?

Představ si následující: pan XY ti zatarasí kopicí šutrů cestu k domu. Ty se obrátíš na soud a ten vydá okamžitě předběžný opatření, že XY ty šutry musí odstranit. On je odstraní, ale místo nich tam udělá uprostřed cesty 2 metry hlubokou díru, takže je stejně neprůjezdná. A ty řekneš - v poho, počkám v klidu ty 3 roky na rozhodnutí (protože je jasný, že XY se bude odvolávat a využívat všech prostředků k protahování procesu). Tak u toho bych fakt chtěl bejt... Ono to předběžko má totiž obecnej smysl - zabránit v možným protiprávním jednání ve chvíli, kdy tím jednáním může vzniknout škoda, která se zpětně těžko napravuje a kompenzuje. Což je PŘESNĚ tenhle případ.

Nechceš mi, doufám, tvrdit, že přejmenování soutěže při ponechání losu a rozpisu není obcházení toho předběžka, že ne?
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Soud zatím o věci vůbec nerozhodoval. ...
A kolik soudů má ještě rozhodnout?Jeden už jasně rozhodl.
Já to prostě vidím jasně,velký podraz na tři kluby a ve finále obcházení soudního rozhodnutí.
Pokud ta pokuta bude větší a větší,tak kde myslíš že by se na ní pak ukrojilo? Samozřejmě s peněz určených na mládežnický hokej.Ty prasata na Harfě si ze svého utrhávat jistě nebudou. Je to jedno velké svinstvo a proto krom Motoru už jde Český hokej mimo mě.
 
 
jeníčekjeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
25.11.2019, 20:56
 
Reakce na FansBPH: :)) :)) :)) tady svévolně ale rozho...
Soudní rozhodnutí mělo klást hlavní zřetel na to, aby ty kluky nepoškodilo! V tom, že jim dlouhodobě zakázali hrát, ten zřetel nevidím ..respektive tam není!
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes je den oslav, kromě výhry s Plzní gratulujeme i Jakubu Čížkovi k 19. narozeninám! Všechno nejlepší ??

Motor se raduje z první výhry v nové sezoně! Odnesla to @hcplzen a pomohly zejména dvě branky Zdeňka Doležala a skvělý výkon...

Maximální soustředění Marka Čiliaka před debutem v brankovišti Motoru! #hcmotor #nejenhokej #koncentrace #SPAvCEB

Vstupenky na zítřejší zápas s Plzní už si může koupit každý bez omezení za 50 Kč. Těšíme se na...