Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-11-27" |  vypnout filtr

Reakce na Kurt_Hübl: Prostě příště musí pustit ještě o g...

Reagovat
27.11.2019, 22:18

Reakce na Drew: Zase lempl Klouček dneska nic nechytil....
Prostě příště musí pustit ještě o gól míň .....

Gratulace ke zcela zaslouženě výhře. Hokej jsem chytil až od 2 třetiny apodle toho co jsem viděl po zbytek zápasu se mě nechce věřit že jsme že začátku byli,, pohyblivejsi,, a lepší. Motor ve všem jasně lepší. Opravdu si nedovedu vysvětlit proč hrajeme u vás vždycky tak špatně. Ale je to bohužel pro nás tak.

Výhru s nulou jsme potřebovali. Doufám, že jste si to užili. Já dnes neměl ani onlajn. O to větší mám radost. Zajímavej je neustálej pohyb pod námi na druhém a třetím fleku.

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
27.11.2019, 21:31

Vsetín byl na začátku lepší, pohyblivější. Nakonec jak jsem psal rozhodla i kvalita brankářů. Musím pochválit Gilberta dneska patřil k nejlepším. Conor až se rozjede tak bude top bek pro tuhle soutěž. Jinak od druhé třetiny už to bylo v naší režii. U hostů se mě líbil Teper. Dneska i dobrá atmosféra utkání už mělo příchuť playoff. Sudí mizérie celkově.

GiuseppeGiuseppe | České Budějovice
Reagovat
27.11.2019, 21:29

Reakce na Motor27: Odkaz na fotbal mimo O2? Kámoš chce u...
Hesgoal. com

Už jsem viděl písknout ledacos, ale osekávání suspenzoru překroutit na 2+10 pro hráče, který to v dané situaci řešil poměrně mírně... Na druhé straně přehlédli Pavlův slušný krosček klečícího hráče. Od rozhodčích celkově nadprůměrná bída a pomíjím to, že se po 2. třetině tradičně podívali na poměr vyloučení a ve zbytku utkání nám to dotlačili na 6:6.
Jinak Allen hodně dobře technicky vybavený, myslím, že by zvládl zaskakovat i v útoku.

DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
27.11.2019, 21:27

Zase lempl Klouček dneska nic nechytil.

Snad se nebudeš zlobit: okamžitě jsem si vzpomněl, jak mi manželka lékárnice už před lety vyprávěla, že kdykoli přijde někdo pro Sildenafil (tenkrát výhradně pod obchodním nazvem Viagra), vždycky nezapomněl říct, že "je to pro kamaráda" 😁

mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
27.11.2019, 21:14

Reakce na Zbyna-CK: no vstup do zápasu jsme měli velmi š...
A všiml sis, že lichý přesilovky hráli kluci mizerně, kdežto sudý spolehlivě proměňovali? Smajlík

Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.11.2019, 21:09

no vstup do zápasu jsme měli velmi špatnej, ale Klouček skvěle zachytal od první minuty. Po prvním gólu to byla chvílema solidní dominance, následně ve druhý třetině udělali rozhodčí ze hry celkem guláš, ale naštěstí jsme to ustáli (v jednu chvíli jsem normálně čekal, že se Renda neudrží a rozhodčímu napálí). Klouček udělal klíčovej zákrok za stavu 1:0, když perfektně vyrazil tečovanou střelu. Pak už jsme byli na koni a nebylo o čem. Gilbert ok, Allen si začíná zvykat, skvěle zahrál Karabáček a 3 proměněný přesilovky, to potěší. Kolem a kolem skvělej večer, díky, hoši Smajlík

jo a doufám, že Lytvynova na ledě ještě uvidíme a do sestavy se normálně vrátí.

Já bych tu měl měl krátký vzkaz pro to pruhované prásátko, co se dneska klouzalo po ledě Smajlík
odkaz tedy vlastně takto odkaz

odkaz

quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
27.11.2019, 21:05

Hlasy trenérů:
Václav Prospal (Motor): "Výborný výkon podal Milan Klouček v brance, který nás výrazně podržel v prvních třiceti minutách zápasu. Dodal nám sebedůvěru. Zápas jsme rozhodli ve speciálních formacích. Dokázali jsme ubránit výbornou přesilovku Vsetína a sami jsme dokázali v početní výhodě třikrát skórovat."

Luboš Jenáček (Vsetín): "Odehráli jsme solidně první třetinu, ale bohužel jsme si nepomohli v přesilovkách. Druhá a třetí třetina už byly jasně v režii Motoru. Někteří hráči byli zbytečně ustrašení. Proti takovému soupeři se tak hrát nedá. Domácí vyhráli zcela zaslouženě a také poměr ve skóre odpovídá."

Jen by mě zajímalo, co ten Lytvynov vlastně udělal...

Reakce na Evoorg: Je to čistokrevnej střelec se skvělou ...
Souhlas. Jen nesouhlasím s úplným odsouzením hry Vsetína. První třetinu měli dobrou a to nás podržel kluk. A Vlasta není hráč do nepohody. Dokud se jim dařilo,tak ho byl plný led, načež nebyl vidět vůbec. A co kvituji s povděkem je, že v případě nutnosti dokážeme přitvrdit.