MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-5" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Slabaasiila: Jagr jagr jagr co tech pet na tri...
Ano jsou momentálně lepší , ale to nic nemění na tom co on předvádí
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
05.04.2019, 23:57
 
Reakce na alkac: Tady už to vypadá jak na fóru nejmenova...
Byla radost se letos na tento tým dívat? No ano, ale opravdu jen někdy. Byla řada utkání, kdy jsem tajně hořce plakal, protože to často nebylo ke koukání. To není nic proti Motoru, nic proti nikomu, to je prostě fakt. Já jsem fanda Motoru, přeji mu jen to nejlepší, ale to neznamená nevidět prostě herní nedostatky, které nám s největší pravděpodobností nedovolí podívat se do EL. Střízlivě řečeno, s tímto kádrem, který už teď je zdecimován, se asi neudělá už nic. Zde ze strany vedení došlo k velkému podcenění situace. Nejsem příznivcem sci-fi, ale pokud by se náhodou postoupilo, sežeru klobouk ( ze samé radosti, ale posolenej). Budu koukat do konce.

 
 
05.04.2019, 23:55
 
Reakce na tuppu: Doufám, že Pavel Pýcha bude fit. Dnes z...
Jsme prostě dřeváci. A proto hrajeme co? Proto hrajeme prales Smajlík .
 
 
 
Jagr jagr jagr co tech pet na tri a dalsi sance. Nebrecte a priznejme si ze na to neni. Sudi to neprohral. V Kladne i dnes jasne lepsi souper a chvilema o tridu jinde. My se budem chytat jagra co proved nebo neproved....
 
 
05.04.2019, 23:49
 
Pěkné slzavé údolí tu máte.
 
 
 
Když budou moci všichni hráči debatovat jako jagr, tak se snad hrát hokej ani nebude a nebo budem v Budvar aréně do rána. Ještě že jsou rozhodčí po-raný jen z jednoho hráče (nebo chudáka?)
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
05.04.2019, 23:38
 
Doufám, že Pavel Pýcha bude fit. Dnes zahrál výborně a sám hasil asi tři přečíslení. Ale tak jak jsme hráli zodpovědně zezadu proti Vsetínu, tak v baráži pořádáme vzadu dny otevřených dveří. Tam viselo ve vzduchu několik dalších gólů.
Na druhou stranu i my jsme měli ve druhé půlce zápasu řadu dobrých šancí, ale naše koncovka je holt taková, jaká je. Například při té šanci za stavu 0:3 měl Endy zakončovat sám a nehledat hráče na druhé straně. Bohužel velmi často nedokážeme zvolit v situaci správné řešení a to se projevuje na produktivitě a na přesilovkách.
 
 
GoraGora | Tyn nad Vltavou
Reagovat
05.04.2019, 23:38
 
Reakce na denyvan: To Gora : v nedeli budu na a4, 4, 13...
Můžem Smajlík .Okolo 1/2 ČTVRTÝ budu taky ve Zvonu.
 
 
 
Reakce na hejamotor: A proč myslíš že si to Plenky může ...
Zrovna o Plekancovi se dost hráčů NHL vyjádřilo jako o nejméně oblíbeném soupeři, který se jim dokáže dostat “pod kůži”. Tyhle provokace jsou na denním herním pořádku, s tím se holt musí hráči poprat.
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
05.04.2019, 22:51
 
Hlavne kluky prosim, pouzivejte pri hre i trochu, jen malinko, mozku. Pak to pujde.
 
 
 
Když se na Jágra bude hrát, tak jak se hraje, tak bude hrát ještě v 60ti. Je třeba na něj zahrát jako na každýho jinýho hráče a končí.
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
05.04.2019, 22:45
 
Neni vse ztraceno, v nedeli MUSIME vyhrat za tri, i kdyby cert na koze jezdil. A vsichni kluci to musi mit v hlavach, jen pres nase mrtvoly!
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
05.04.2019, 22:37
 
Reakce na =M=Dedek: Vampola nepřekvapil a Jarmilka taky ...
Tak bohužel Kvakyho góly na nepokrytou přední tyčky jsou věc, co ho podle mě dlouhodobě sráží a musí na tom zamakat. Souhlasím, že s ohledem na vývoj baráže (a koneckonců i dnešního zápasu) bych příště nasadil Strmiče.
 
 
05.04.2019, 22:33
 
Reakce na =M=Dedek: Vampola nepřekvapil a Jarmilka taky ...
A proč myslíš že si to Plenky může dovolit 68 tu ubreci u rozhodčí všimly jste si někdo ze co ty dva tady předvádí že by to delali v NHL ani náhodou jenom české média jdou z nich úchvatný
 
 
 
Reakce na MrPesi: Taky jsem psal, že kádr musí být vzhle...
Je to tak. Letošní tým je plný bojovníků, ale ono to prostě ve finále nestačí. Jeden, lépe ale dva rozdílové hráče to prostě chce, pak se ten tým posune dál. Toho prostě nemáme, bohužel. A jenom bojovností to v extraligovém podpalubí už neuhrajeme.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
05.04.2019, 22:27
 
Vampola nepřekvapil a Jarmilka taky moc ne (i když ten zákrok na Žigu bych od něj nečekal - uvidíme co mu na to řekne pop), ale fakt jsem netušil, že Plekanec je tenhle tip zákeřnýho šmejda, co osekává a mlátí kolem sebe hokejkou mimo hru, po přerušení a tak. Jako bych viděl blahé paměti zmr.Lešku. Hokejisti jsou to skvělí (až na Vampíra, ten je jen dobrej), ale jinak vulvy z ryby.
Zápas nám ale neprohrála ani fňukající Jarmilka (i když vsítila touš), ani Hribik z Hodkem (je super, že svazáci posílají na Baráž odpad, co udělá v ELH nějaký průšvih), ale neschopnost vstřelit gól. To máme 5/3, to máme přečíslení, to máme šancí tři zadele. A není to nic nového, takhle už jsme si v sezoně párkrát zazoufali. Proto taky věřím, že se to ještě může zlomit i když času moc není a jeden by byl snad i septik.
Já vím, že vyčítat něco Kváčovi se tu moc nenosí, ale ty první dva góly dnes? A z úhlu, kde si nehlídal tyčku. Tenhle zápas se mu nepovedl krutě a vzhledem k tomu, že jeho výkon v baráži byl řekněme "obyčejný" i před tím, asi bych rád viděl v brance od začátku pro změnu Strmeně.
A nemohu si odpustit ještě: Zděnku, Zděnku, to neděláš dobře...
Ještě je čas se zvednout. Takhle Umfall projev je rozhodně pod naším maximem a i normou.
Jedině Motor.
 
 
05.04.2019, 22:20
 
Chlapi to se dalo čekat že jsem přijdou provokace z Chladna v vždyť oni jsou ty nejlepší Pardubice a Chomutov jim ukázali jak se hraje hokej tak si tady honí ego
 
 
maprinmaprin | =M=České Budějovice
Reagovat
05.04.2019, 22:18
 
Vykašlete se na Jágra. Jediný co pobral je hokej. Tam toho dostal od boha až až. No a jinde mu ubral, dostal takovou nadílku hokejovou, že na rozum už nezbylo. A proto ani není schopen pochopit, že měl kariéru ukončit už dávno. Nebo se bojí, co bude dělat dál......ale skutečně nic jiného nezvládne
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
05.04.2019, 22:15
 
Reakce na Pragr: Od změny systému postupu neočekávám pro...
Taky jsem psal, že kádr musí být vzhledem k finančním možnostem klubu výrazně lepší. Letošní tým má možná výbornou týmovou kvalitu a morálku, ale ve spoustě věcech to
na vrchol soutěže nestačí. Vypadá to, že nakonec nejblíž postupu měl relativně asi nejsilnější tým před dvěma lety, který byl po půlce baráže na druhém místě, ale tam nás popravila nemohoucnost porazit Duklu. Flintu do žita ještě neházím, protože kluci si to nezaslouží, ale postoupit ještě letos by se rovnalo zázraku. Jak už jsem psal hodnocení vyšších míst si nechám až po sezóně a rád se zapojím do nějaké živé diskuze pokud bude.
 
 
05.04.2019, 22:14
 
Ty jsi opravdu génius řeším tu vaši 68 ne nějakýho Kauta nebo Sikoru z minulé roku který baráž nehrál ale chápu pro vás Bůch pro nás ufnukanek
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...