ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-8-4" |  vypnout filtr
 
Další diskuse: 
 
KobsonKobson | Motor never die
Reagovat
04.08.2019, 16:07
 
Reakce na Evoorg: Každopádně, prvních pět zápasů (byť tr...
vidím to podobně. Jen si myslím, že Hawerchuk dostane šanci.Jeho deficit ve fyzičce je jasný. Na druhou stranu ten kluk dře a nevypustí ani prd + neskutečně šikovné ruce a prudká,rychlá střelba. Bazény jezdí pořád s pěnou u huby. Jinak k Havlovi bych možná přidal i Christova, ted není také nějak výrazný a třeba by k Prokymu s Veselým klapnul někdo víc - takový Čajda a měli by jsme lajnu kurew.....
 
 
 
Reakce na Evoorg: Každopádně, prvních pět zápasů (byť tr...
Víceméně souhlas. Podle mě ale Hawerchuk nebud chtít hrát 4. lajnu nebo 5. (ikdyž mílit se mohu). Dopředu je hodně platný, ikdyž se někdy celkem hledá a Venca mu to dává dost sežrat na lávce + první zápasy se vůbec nevracel, teď to usprintoval, ale pak mu docházeli síly, což bude jeho největší problém.. Takže bych se u něj vyprdnul na bránění a dal ho k někomu kdo se bude jako první vracet.
Jinak mě dost zklamal Novka, který první zápas lítal po ledě a teď ho na tom ledě i přehlédnu.
Tlačila by byla hodně velká škoda si něchat utéct, takže do té 4. lajny zapadně (btw ty jeho rány do winglu jsou pro oko lahodící)
Dančičišna je mi celkem líto, je hodně dobrej na puku, ale nejvíc ho limituje jeho váha, když ho někde přitiskne k mantáku, tak je už předem jasný, že souboj prohraje a v tom případě si myslim, že půjde z kola ven + asi i ten Havel.
No už aby byl zápas s Plzní Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
04.08.2019, 15:37
 
Každopádně, prvních pět zápasů (byť tréninkových), jsem už viděl a tak bych si dovolil první nástin útoku, operuji s tím, že by tu zůstalo 5 lajn.

Karabáček-Přikryl-Doležal - křídla jsou jasná, na centru pak dle mého oba potřebují někoho dynamičtějšího než je Kloz a Přikryl se mi v tomhle směru jeví nejvhodnějším kandidátem, navíc zatím prožívá povedenou přípravu.
Holec-Gilbert-Endál - tady spoléhám na relativně funkční souhru z minulé sezóny, která navíc dostane čerstvou krev v podobě výrazně kreativnějšího a hokejovějšího křídelníka.
Christov-Prokeš-Veselý - sice tu chybí klasický centr, ale vzhledem k tomu, jak se tihle tři prezentují po velmi krátkém čase stráveným spolu, by dle mého bylo hříchem to alespoň nezkusit, neb tohle trio má očividně velmi podobný druh hokejového myšlení a na ledě je to znát.
Tyhle tři lajny jsou kostra, u níž bych věřil, že by dokázala být efektivní, ale dál už je to těžší.
Beránek-Kloz-Babka - S Klozem si nevím moc rady, počítám s tím, že zůstane, ale svým stylem hry se od toho našeho dost vymyká. Nabízelo by se tu obnovení spolupráce s M. Novákem, ale ten mě v přípravě příliš nepřesvědčil, stejně tak bych si dokázal představit jeho spolupráci s Hawerchukem, ale u něj je zase dost reálné, že mu stopku vystaví kondička. Proto jsem se rozhodl k jeho zařazení k duu, jež loni fungovalo a jemuž by přítomnost regulérního centra mohla z hlediska ofenzivy výrazně prospět.
Heřman-Venkrbec-Tlačil/Hawerchuk - Čajda je v přípravě příjemným překvapením a pro PO je nesmírně platným, takže do širšího kádru dle mého ideální hráč, Venkrbec zatím příliš vidět není, ale silový centr s dobrým buly a PK se hodí vždy a jako třetího bych si tam představoval někoho s gólovým potenciálem, což dle mého oba mladíci splňují, přičemž Tlačil možná ještě více než Hawerchuk, neb v přípravě skóroval již třikrát (jednou z těsného ofsajdu, a proto mu to nebylo započteno) a pokaždé šlo o naprosto nechytatelné střely.

Do toho kádru se mi každopádně nevešli Havel (jež mi prozatím nepřišel moc výrazný), P. Novák (u něhož stále počítám spíše s odchodem do zámoří, jež by pro něj i bylo dle mého vhodnější), M. Novák (zatím mi přijde, že přípravu nastartoval ve stejné formě, v jaké ukončil předchozí sezónu) a Šimánek (předpokládám, že nenastupuje kvůli dalšímu zranění, přičemž když k téhle křehkosti připočtu pro mne nepřesvědčivé výkony z minulé sezóny, tak už si myslím, že je čas dát prostor jiným) a Dančišin.

 
 
 
Reakce na kerschlic00: Nepřijde vám, že se úplně přestal...
Jo to je pravda...
 
 
 
Nepřijde vám, že se úplně přestalo mluvit o tom, že všechny extraligový týmy musejí mít systém na coach chelenge? Zajímá mě, jestli zo zase odloží nebo si to dokážou všichni na stadionech zajistit.
 
 
 
Reakce na Paav: Iluze si nedělám a myslím si o své. To ž...
To,že má Litvajz nebo Kladno + Olomóc nevyhovující stadióny kde se vesměs jedná jen o prkotiny,bych i překousl.Kolikrát se cítím v těch starejch plechovkách lépe než v BA.Ale to že je někdo permanentní dlužník už skoro tři sezóny a nejedná se o drobné,to fakt nekoušu.Vůbec nechápu že svaz tohle v podstatě ještě podporuje tím,že jim na 99,9% opět profi licenci dá Smajlík .
V českém sportu je všeobecně neskutečný bordel,takže tahle situace mě v tom jen utvrdí.
 
 
 
Reakce na Kobson: radši bych vynechal hlášky typu "bude ...
1/2 a není to málo? Smajlík

Jinak "ohnivýho mužíčka" bych letos moc neprovokoval, pač je nějakej rozparáděnej. Ale zas bych mohl toho staříka přece jen zapálit Smajlík
 
 
 
Reakce na Haberman44: Jo,to už jsem také četl,ale názor ...
Iluze si nedělám a myslím si o své. To že dostanou licence, jak psal i alkac, je předem dané. Kdyby bylo vše transparentní a dle pravidel, tak by těch klubů, které licenci nedostanou, bylo víc... Ať už z finančních nebo stadionových důvodů...
 
 
04.08.2019, 11:36
 
Reakce na Kobson: radši bych vynechal hlášky typu "bude ...
Pokud budou chtít hrát, jak popisuješ, jen dobře, ale je větší riziko zraněních, takže je potřeba mít širší kádr, což sportovní úsek asi předpokládá, viz příchody z jara.
 
 
 
Reakce na Paav: Oficiálně měli vlastníci podíl dostat za...
Jo,to už jsem také četl,ale názor na to neměním.Dluží hráčům,dodavatelům,městu....atd atd.Né každý jim kývne na kalendář a pokud to nedají do konce týdne na prkno,nemůžou prostě dostat licenci.Byl by to výsměch těm poškozeným a návod pro další kluby v problémech.Slovan Bratislava je další příklad,na chlup stejnej.Hlava mě to nebere.Úplně vzorové příklady klubů,které nemůžou v současné chvíli ani náhodou licenci dostat.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Ta skupina vlastníků bude beztak z...
Oficiálně měli vlastníci podíl dostat za symbolickou jednu korunu. K němu ale zdědili i dluh, který by se měl podle informací Sportu pohybovat nad hranicí 30 milionů korun. Musí se tedy vypořádat se závazky, za něž by v Karlových Varech zvládli odehrát kompletní extraligový ročník.
odkaz
 
 
 
Reakce na alkac: Že jim uznají i splátkové kalendáře avi...
Ta skupina vlastníků bude beztak zas nějaká Veverkova klička.Nevidím v tom dobrý úmysl.Nehledě na to,že to nemůže dlouhodobě dělat dobrotu.Každý kdo kdy podnikal ví,že dva jsou moc,natož sedm,osm.Vedení =M= je nejspíš světlá výjimka.A také nevěřím,že jim všichni přistoupí na splátkovej kalendář.Takže pokud budou dlužit k příštímu týdnu i pár výplat klukům kteří nesouhlasí s kalendářem, není prostě možné dostat licenci.Ale iluze si vážně nedělám....,v tomhle BORDELSTÁNU fakt ne.
 
 
KobsonKobson | Motor never die
Reagovat
04.08.2019, 08:32
 
Reakce na alkac: Že jim uznají i splátkové kalendáře avi...
radši bych vynechal hlášky typu "bude hrát kdo přežije" .... každopádně jsem zvědavý na "ostré"přípravné zápasy.Pokud budou takhle šlapat i do "cizích" tak jsem zvědavý jak to dotyční budou kousat. Jsem maličko optimista a občas vidím věci růžověji než jsou, ale zdá se mi že tohle tempo v lize bude málokdo akceptovat. A když připočtu agresivitu a sílu, které máme o hodně víc tak podle mne nepomůže ani beton. Bude to maso, stejně by to chtělo, aby hrál Motor a pak další tu svou ligu. Být od začátku jasně dominantní. Včera jsem se bavil s kamarádem a on se mě zepal -kolik hráčů by vsadilo na postup polovinu svého platu. Přijde mi že už teď tomu ti kluci věří a možná takového karabu by do toho ukecali :-))))
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
04.08.2019, 07:48
 
Reakce na Paav: No klasika. Splátkové kalendáře a jedeme...
Že jim uznají i splátkové kalendáře avizoval Řezníček (nebo kdo z vedení ELH to byl) už dávno, takže podle mě je to jasné. Ale třeba to nakonec ta nová skupina vlastníků nějak utáhne (zatáhne), kdo ví.

Jinak Doktor? Koleno?? No ten kluk si teda vybral za poslední dva roky smůlu na padesát let dopředu. Smajlík Snad těch polomrtvejch z tréninkových zápasů nakonec nebude víc...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Ve Vsetíně nastoupíme v této sestavě. Vrátíme se na vítěznou vlnu? Jak podle vás utkání dopadne? #hcmotor #dnesnisestava...

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga