ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-8-6" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
06.08.2019, 23:43
 
Reakce na MARSCH: Mně se hlavně marketingově líbí odehrá...
Souhlas, při pohledu na slušně zaplněné ochozy a slyšitelně dobrou atmosféru mě napadlo to samé.

Evoorg: U Hawerchuka to možná bude něco podobného, co loni s Gilbertem - ten taky dlouho nemohl dát gól a když se konečně zadařilo, tak to z něj spadlo. I když srovnávat se tihle dva úplně nedají, tak ta hlava resp. nervozita bude i u Bena asi dělat hodně.

Jinak ze zápasu jsem měl hodně dobrý dojem a remíza by myslím více odpovídala dění na ledě, kvalitu soupeře jsme myslím dokázali vyrovnávat pohybem a důrazem. Když uvážím, že je teprve začátek sprna, tak proti kvalitnímu soupeři jako Plzeň to byl velmi slušný výkon (při úplně nových útocích se nějaká větší souhra asi moc čekat nedala, tréninkové zápasy netréninkové zápasy). Akorát mě tedy z některých zazděných gólovek opět mírně cukalo v oku, neb mi dávaly nepříjemně vzpomenout na minulou sezonu, ale po první přípravě to asi nemá cenu řešit. Smajlík Taktéž se mi dnes hodně líbil Strmič - zdá se mi, že na sobě pořád maká a pokud bude hrát dál takhle, tak si na odchod Kvakyho možná ani nevzpomeneme.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
06.08.2019, 22:42
 
Reakce na -Tom-: Prostě a jednoduše hraje Hawerchuck na ...
Tady budu nesouhlasit ohledně Hawerchuka, určitě se mu dá mnoho věcí vytknout, od bruslení, přes nedostatečnou kondičku či mizerné bránění, ale jako žádný extra sólista mi v těch tréninkových zápasech rozhodně nepřišel,. Že má mentalitu spíše zakončovatele než nahrávače je určitě fakt, ale to osobně nepovažuji za vadu. A nevím, zdali máš i nějaké jiné informace ohledně jeho charakteru, ale tu samotnou bitku s Prokym osobně za důkaz ničeho nepovažuji, protože tam byla i ze strany Radka celkem očividná frustrace z průběhu utkání a to osekávání a postrkávání tam bylo oboustranné, takže oba kohouti si neměli moc co vyčítat.
 
 
 
Mně se hlavně marketingově líbí odehrát takhle jeden-dva zápasy z kraje přípravy na stadionech v regionu. Od věci by nebyl třeba ani fanshopovej stánek. Něco jako zápasy NHL v Evropě a Číně v malým. Byť ty dva zápasy Motoru jsou zatím spíš souhra okolností než začátek nějaký tradice.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Zlé to určitě nebylo, jen doufám, že s...
Prokyho, Holce a Beránka Venca po 2. třetině stáhnul, Bery pak stál 3. třetinu na střídačce. Jinak u Holce je strašně znát, že hrál ELH, ta hokejovost je parádní. To samý platí u Suchánka, ten dneska ale docela často na můj vkus propadal a nechával Svacha ukázat svoje defenzivní schopnosti, který nejsou vůbec špatný. Lytvynov parádní výkon, Pavel to samý. Kloz nic moc, přehled má dobrej, ale to bruslení...Hodně se mi líbil Čajda, ten tam pěkně soupeře věšel po manťákách. Christov, Prokeš a Veselý do rozdělení jednoznačně naše nejlepší lajna, ti si opravdu sedli. Honzík v kleci taky super výkon. Zápasu by spíše slušela remíza, ale co, třeba to kluci napraví už ve čtvrtek Smajlík
 
 
 
Tak dnes jsem viděl Motor bojovat na krev.Zápasu by slušela remíza.Ani jeden klub nehrál v topu ale mě se ten zápas prostě moc líbil.Na první mač sezóny Smajlík .Atmosféra byla dobrá a myslím že se zápas v Milevsku povedl se vším všudy.... Díky pořádajícímu klubu,vše fungovalo jak mělo.Určitě je na čem stavět.
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
06.08.2019, 21:56
 
Docela dost až docela hodně mě mrzela místy naprosto drtivá převaha hloučku (proti nám co do počtu) plzeňských fans Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
06.08.2019, 21:55
 
Reakce na Evoorg: Zlé to určitě nebylo, jen doufám, že s...
Prostě a jednoduše hraje Hawerchuck na sebe a dost to přehání. Za mě doufám, že tu někdo s touhle morálkou (i strkanice s Prokym) nebude, i když svý fanoušky si asi najde.

Souhlasim, že VP bude mít težkou hlavu koho vyřadit. Havel jednoznačně dnes nejlepší ze svojí lajny, kde byl jak Beránek, tak Dančišin marnej.

Hubl26:
Jandus není a nikdy nebyl náš hráč, jednalo se pouze o roční hostování a dál bych to neřešil. A že bude chybět? Viděl si hrát dnes toho Litvynova? Za mě podstatně lepší než Jandus, hlavně dopředu teda.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
06.08.2019, 20:37
 
Zlé to určitě nebylo, jen doufám, že stažení Prokyho po druhé třetině bylo důsledek toho, že trenér chtěl vyzkoušet jiné hráče a nešlo o nějaké zdravotní trable, neb do té doby šlo jednoznačně o našeho nejlepšího hráče - fakt mě ohromně překvapil, čekal jsem, že pod Vencou bude dobrý, ale myslel jsem to ve stylu dobrého bojovníka a on zatím zápas co zápas patří k našim největším ofenzivním hrozbám. Výborný výkon též Veselý, ale u něj bylo kaňkou to zahazování šancí. Zároveň též musím uznat, že dnes poprvé mě výrazněji zaujal Havel, který tam měl hodně zajímavé záblesky v útočném i obranném pásmu a vzhledem k tomu, že nastupoval v nejméně zkušené a ofenzivně nejméně nadané lajně, dnes vytěžil z dané příležitosti maximum. Naopak od Hawerchuka nepříliš povedený zápas, bylo mi ho až líto, protože bylo strašně moc vidět, jak se chce ukázat a jak se o tu pozici rve, nicméně to v konečném výsledku bylo spíše na škodu, protože mu ten tlak svazoval ruce a byly tam od něj věci, které v předchozích zápasech prostě neudělal - šel do naprosto neřešitelných situací a zbytečně ztrácel, jakmile měl puk na hokejce, zmateně střílel na branku aniž by zvedl hlavu aj. K útočníkům-veteránům bych pak dodal to, že i nadále panují mé obavy z přínosu Kloze, který rozhodně není špatný hráč, ale naprosto očividně jede na úplné jiné myšlenkové vlně (pomalejšího a tvořivějšího hokeje) než zbytek našich vlčáků a tak se celou přípravu strašně hledá a Venkrbec pak i nadále potvrzuje mé domněnky, že v současné konkurenci to u něj vypadá spíše na pozici na tribuně..
Vzadu absolutorium pro Lytvynova - ten kluk překonal má očekávání, doufal jsem v horší verzi Janduse a on přitom vypadá jako někdo, kdo by jej klidně mohl plnohodnotně nahradit - rychlý a přesný outlet pass, individuální šikovnost, čtení hry a především odvaha těchto schopností využít a dovolit si něco navíc, i když to třeba jednou dvakrát nevyjde, to vše v devatenácti letech, klobouk dolů.
Zároveň též musím vyzdvihnout Niklase. Když se oprostím od toho, jakým typem beka je a jakým není, tak musím uznat, že při tom čištění pásma byl dnes velmi efektivní, zastavil mnoho útoků a zároveň si velmi dobře počínal i při vyvážení puku, což mě vzhledem k tomu, proti jakému jsme hráli soupeři, hodně příjemně překvapilo. Bodovej on nikdy nebude, ale oproti tréninkovým zápasů zaznamenal skutečně znatelný progress a spolu s Lytvynovem byli dnes o parník nejlepší obrannou dvojicí (kdo že byl ten junák, který tuhle dvojici navrhoval? Smajlík )
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
06.08.2019, 20:25
 
Tak Martin Jandus dnes za Spartu a gól. Ten kluk tu bude chybět.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
06.08.2019, 20:16
 
Špatně jsme nesehráli hlavně druhou třetinu. Plzeň taková jistější,rychlejší a přesnější, ale paradoxně se mě zdálo, že více brankových příležitostí měl Motor a to právě hlavně ve druhé třetině. Hráče bych ještě nehodnotil. Dobře Jenda v bráně. Hodně byl vidět hlavně útok vedený Prokešem. Naopak hodně rychlostně nestačil Venkrbec. Ale po jednom zápase těžko hodnotit. Těším se na další zápasy. V útoku bude letos síla. Kdyby se povedl ještě top obránce tak bych se nezlobil.
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
06.08.2019, 20:00
 
Ahoj vsichni, Plzen se mi jevila vyrazne hokejovejsi. Ale nasi kluci skoro stihali tak se to snad vycabri. Tak tu mame dalsi sezonu, preji vsem, at je prima a na konci at se prijedu s vami vykoupat do Samsona. A ted uz bezim k televizi, kluci potrebujou podporu! Vsichni se opatrujte!
 
 
GiuseppeGiuseppe | České Budějovice
Reagovat
06.08.2019, 19:44
 
Reakce na Amper_: Ty se trénují až na konci přípravy, ta...
Ale u nás spíš až někdy kolem vánoc.
 
 
RiiseRiise | ≡M≡/Brno
Reagovat
06.08.2019, 19:43
 
Reakce na Amper_: Ty se trénují až na konci přípravy, ta...
Loni jsme je začali trénovat až na konci ZČ Smajlík
 
 
 
Reakce na HEART: přesilovky ale hrůůůza ty se musí vypil...
Ty se trénují až na konci přípravy, takže klid..
 
 
HEARTHEART | Kamenný Újezd
Reagovat
06.08.2019, 19:39
 
přesilovky ale hrůůůza ty se musí vypilovat Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na MrPesi: Tak zatím celkem slušný hokej. Samozře...
Mě se líbí ten Litvínov Smajlík a Veselý je hora jak má být.
Souhlasím stebou, že dneska zatím nejlepší lajna.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
06.08.2019, 18:59
 
Tak zatím celkem slušný hokej. Samozřejmě jsou tam nepřesnosti. První třetinu nás Plzeň přehrávala. Naopak teď v té druhé jsme měli spoustu šancí dát gól. Jinak hodně se mě líbí ta trojice Christov-Prokeš-Veselý. Hlavně Prokeš hraje super. Doufám, že letos konečně naplno proklouzne do týmu a myslím, že by mohl hrát hodně důležitou roli. V obraně hodně dobře Plášil. Strmeň hlavně v první třetině výborné zákroky. Hodně sedí to co tu psal Evoorg po přípravných zápasech mezi sebou. Pro Svacha je to dneska škola. A to je dobře, že hraje. Sice byl u toho vyrovnávacího gólu, ale proč ho tam v přípravě nedat.
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Pěknej začátek ,sotva jsem to zapnu...
Veselý
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
06.08.2019, 17:31
 
Pěknej začátek ,sotva jsem to zapnul,tak už vedem. Kdo dal náš první gól?
 
 
maprinmaprin | =M=České Budějovice
Reagovat
06.08.2019, 15:02
 
Reakce na maty4545: Jinak je pro nás čest, že k nám zaví...
Jak říká dcerka, té se líbí všude, když hraje Motor :-), ideálně když vyhrává :-). Ale na milevský stadion si pamatuju ještě když jsem trochu hrával a tam se mi vždy líbilo :-).
Tak teď už jen prima hokej
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Přišla nám velmi smutná zpráva. Včera dotlouklo srdce Stanislava Hlacha. V A týmu Motoru hrál 4 sezony, cca 125 zápasů, v nichž...

Přišla nám velmi smutná zpráva. Včera dotlouklo motorácké srdce Stanislava Hlacha. V A týmu Motoru hrál 4 sezony, cca 125 zápasů,...

Jeden neuvěřitelně půvabný dokument schraňujeme v našem klubovém archívu. A když je dnes ten den dětí, tak se hodí ho...

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...