ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-9-6" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na nový_z: Nemohu nevstoupit a nereagovat na dově...
Bylo to na úkor kvality celé soutěže...

Ale znovu píšu - já nehájím způsob, jak se reorganizace udělala uprostřed soutěže. Kdyby ty podmínky (a klidně stejné) byly jasně dané před sezonou, nebylo by teď co řešit.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Co třeba vadí mě a to dost,je účas...
Tak tohle mi třeba zrovna absolutně nevadí, protože ten rakouský (ale spíš mezinárodní) klub tam není na úkor jiného českého týmu, je tam prostě navíc a je hodně kvalitní, což je rozhodně žádoucí. Když jsem viděl ty zápasy proti Salcburku, tak ty rozhodně našim klukům dají opravdu hodně a patřily mezi nejlepší vůbec.
 
 
 
Nemohu nevstoupit a nereagovat na dovětek Kohyho. Když ty tři kluby byly v rámci (možná hloupé) reorganizace zařazeny do extraligy, bylo to po sportovní stránce na úkor někoho? Nebylo. Tak proč měly protestovat? Teď byl administrativně spolu s ostatními vyřazen i 8. nejlepší a fungující klub kvůli chybějícímu, v průběhu soutěže vymyšlenému podmiňujícímu razítku akademie. To je úplně něco jiného!
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Já osobně si pochopitelně myslím, že t...
Co třeba vadí mě a to dost,je účast Helmutů.Co to je za mores,že na úkor jednoho českého klubu sem bereme tenhle umělej sajrajt?Jaký to má blahodárný vliv na ČR mládežnický hokej,když pominu to,že lumpové na Harfě dostávají solidní spropitné od této společnosti na výrobu živé vody?Kolik českých kluků máme u nich v akademii,aby to stálo místo v nejvyšší soutěži jeden tuzemský klub? Vše je to jen o prachách a né o nějakém rozvoji našeho hokeje.Aby jsme se jednou nedivili,že přijmou na úkor Motoru do DHL ligy nějakej klub z Číny,kterej bude sice stát za starou bačkoru,ale bude sponzorovat ty čuňata na svazu.Dopadnout jako ty tři kluby může úplně každý,když si Král a jeho veličenstvo usmyslí.Tfůuuj Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Ale oni to ani anulovat třeba neb...
Každopádně pro ty tři nebohé kluby bude lepší když to pro ně nedopadne a zůstanou neprávem v nižší soutěži.Už takhle si podepsali ortel a kdyby jim dal soud za pravdu,to by bylo vraždění neviňátek. Smutné,kam se sport ubírá.
 
 
 
Já osobně si pochopitelně myslím, že taková rozhodnutí se nemohou dělat v průběhu soutěží, to je základní chyba. Samotné zúžení je naopak krok správný, jeho forma je ale HODNĚ diskutabilní a celé řešení a komunikace nejen dovnitř hnutí, ale zejména navenek vůči lidem, je pak naprosto katastrofální.

Na druhou stranu, zrovna tyhle týmy, které si stěžují, se do juniorské extraligy nedostaly tím, že by do ní sportovně postoupily, to je také dobré si říct. Ale tehdy při rozšiřování jim ještě nevadilo, že se nectí sportovní princip...
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Já neznám nic jako oficiální postoj kl...
Já nepsal nic o oficiálním vyjádření.Jen na čí straně jsou majitelé klubu,nebo konkrétně ty sám,pokud to bylo téma v kanclech.Pokud to nechceš napsat,samozřejmě v pohodě.Na nějaký úsudek nepotřebuji závěr soudu,stačí použít selský rozum a vím kdo je v právu.A kluby by měli říct nahlas co si myslí o tom,jak bylo zameteno s těma třema.Dnes psal Král,že má většinou podporu klubů,což mě udivuje v této úplně jasné kauze.Kluby se nesmí bát a být trochu více kolegiální.Tím podlejzáním svazu (všeobecně) si kluby kopou hrob.Stačí se podívat na Strahov...... Smajlík
 
 
 
Reakce na Haberman44: I tak by měl ale svaz klubům posky...
Ale oni to ani anulovat třeba nebudou muset. Prostě zapíšou ty výsledky a přidaj k tomu ještě zápasy těch tří klubů. Fakt se nebojím, že by si s tímhle ty špekulanti na svazu nedovedli poradit tak, aby se ty výsledky nemuseli anulovat.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Pokud nebude muset klub vynaložit ...
Já neznám nic jako oficiální postoj klubu v téhle věci a ani si nemyslím, že by se k tomuhle klub měl nějak oficiálně vyjadřovat. Tím spíš, když je ta věc v běhu.
 
 
 
Reakce na Paav: Tuhle jsem četl, že mu dávají experti 80...
Teď povolají Růžičku.Pokud to vypíše zítra nějaká sázkovka,jsem ochoten vsadit litra.
 
 
 
Reakce na had007: CTK: Byvaly kouc ceske reprezentace Jo...
Tuhle jsem četl, že mu dávají experti 80% pravděpodobnost, že bude první odvolaný trenér v KHL Smajlík
odkaz
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Já ti asi úplně nerozumím - ať už soud...
Pokud nebude muset klub vynaložit větší prostředky na tuhle svazoshow než na klasicky probíhající sezónu,tak s tím problém nemám.Ale moc tomu nevěřím.Už teď je ale jasné,že Přerov,Havířov i Vsetín budou v Chance lize hodně řezaný a trošku se nám smrskne seznam favoritů.Tohle bez reakce těch komoušů na Harfě nezůstane.
Šlo by sem napsat o tom postoji našeho klubu?
 
 
 
Reakce na Haberman44: I tak by měl ale svaz klubům posky...
Já ti asi úplně nerozumím - ať už soud dopadne jakkoli, klub pochopitelně chce, aby celou sezonu byli hráči v kvalitním zápasovém tempu. A je v důsledku pro ty kluky vlastně jedno, jestli jde o přátelák, ligu, nebo nějaký pseudopohár. Ti hráči se potřebují poměřovat, potřebují hrát a měli by se snažit jakýkoli zápas vyhrát.
 
 
had007had007 | ≡ M ≡ V ČB by chtěl žít každý...
Reagovat
06.09.2019, 20:53
 
CTK: Byvaly kouc ceske reprezentace Josef Jandac skoncil u hokejistu Magnitogorsku hned v uvodu sve druhe sezony v KHL. Jeho tym prohral dva ze tri zapasu.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Rozhodně by se hrálo méně zápasů, takž...
I tak by měl ale svaz klubům poskytnout nějaké peníze,protože toto není legální soutěž ve které se o něco hraje.Je to jen splácanina,aby se jako nestálo a až padne nějaký definitivní soudní verdikt a já věřím že to bude ve svazácký neprospěch,tak se body budou muset anulovat a pojede se na novo,byť zkrácenější verze.
A jako platit dopravu,kdy třeba desetkrát bude muset konkrétně náš klub project půl republiky jen kvůli "přátelákum" kde jde o kýbl hoven, to je fakt luxus který by mohli kluby radši vložit do vybavení pro hráče a trenéry.Samozřejmě kluci nemůžou třeba čtvrt roku stát a jen trénovat,ale stačilo by si zajistit pár přáteláků s regionálními kluby.Tohle cestování po republice je velký luxus,pokud mají ty body přijít vniveč a klubu to bude ukrajovat nemalé prostředky.
Když už jsme u tématu,na čí straně je v této kauze náš klub?Jistě to bylo téma a mě to zajímá...
 
 
 
Reakce na Haberman44: Mě by jen zajímalo,kdo momentálně ...
Rozhodně by se hrálo méně zápasů, takže náklady zůstanou +/- stejné.
 
 
 
Mě by jen zajímalo,kdo momentálně platí klubům cesťáky a náklady spojené s pořadatelstvím zápasů,když se jedná jen o pohárové zápasy přesně podle mustru DHL nejvyšší soutěže.S touto nadstavbou přece před sezonou nikdo nepočítal při skládání rozpočtů a pokud dá soud za pravdu těm poškozeným klubům,tak jsou ty zápasy a cestování na ně v podstatě navíc a k ničemu.Soutež by se nejspíše musela rozjet i s těmi třemi kluby,tudíž veškeré cestování a pořadatelství by vzniklo na novo.Kdo tohle klubům zaplatí??
Zkuste to prosím někdo vysvětlit, jestli mi jako rozumíte Smajlík
 
 
 
"Rozhodující je pro nás názor výrazné většiny členů a o změně stanoviska proto v současné době neuvažujeme."
To je vtip že jo? Nebo co si pod tímhle jako mám představit? Prdím na 3 kluby co nám dali stížnost, řešit to nebudu, zajímá mě většina.
A já myslel, že jsme ve 21. století..
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
06.09.2019, 19:16
 
Reakce na zbyna-ck: Šéf svazu Král o kauze juniorů: Větš...
Kohy, nemůžete prosím vložit zvracejícího smajlíka? Na tohle nemám slov.....
 
 
 
Ten svaz je jedna prasárna. Kdy začnou padat hlavy? Kdy náš klub začne mluvit nahlas? Postaví se za spravedlnost? Prasárna přesunu licence do Hradce nestačila?
Jak moc za dobu jejich vlády z.ku.rví český hokej?
Je mi z toho kam to spěje zle.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

S Přerovem to byla nakonec pořádná bitva, ale Motor dokázal urvat výhru. Potěšily zejména krásné góly Doležala či Nováka. Inu,...

810 zápasů už sehrál Jiří Šimánek za českobudějovický A tým. Nikdo nezvládnul víc. Vy se ho teď můžete zeptat na cokoli, co vás...

Budějovice měly dnešní duel dobře rozehraný, když vedly v utkání už o dvě branky. O tu druhou se v početní výhodě postaral ZDENĚK...

Motor nakonec vyhrál dramatickou bitvu díky gólu Martina Nováka, který rozhodl v prodloužení a upravil na 3:2....