MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-1-14" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na mrskman: Nemel bys link na to video, prosim?...
Není to sice ytb video, ale The Hockey Ninja kdysi retweetoval tento článek odkaz Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
14.01.2020, 22:27
 
Tom: Až na to, že Christov dal vloni 15 gólu.. Předloni za cca polovinu zápasů 7.. Nesrovnatelný.

O tom se Dančovi nikdy ani nesnilo. Christov má dobrou orientaci před kasou (hodí se do našeho stylu), rozhodně přidanou hodnotu oproti Dančišinovi, dle mého i Doktorovi (i když u něj věřím tomu, že může vyrůst).

Nicméně hráče nemůžeš hodnotit jen podle "papírový" kvality, ale i podle toho, jak se hodí do konkrétního týmu. Žálčík je určitě kvalitní hráč. Já ho měl velmi rád, byl to můj oblíbenec. Ale do naší hry, by se nehodil.

Vzhledem k tomu, že Venca má poměrně jasnou představu, co chce hrát za hokej a buduje si kádr druhej rok, tak ten kádr je nejsilnější za poslední léta, protože ti hráči jsou kvalitní, ale navíc umí produkovat ten požadovanej hokej.

To Stavjaňa prostě nedokázal. O Rosolovi ani nemluvím, tam to vedli hráči. Ostatní trenéři nedostali pořádnou šanci (ať už kádrem, nebo časem na střídačce), resp nejsou trenéři (Marián).

Takže ano Rosolovo tým byl na papíře nejspíš silnější, ale vlastně neměl tvář, takže jednotliví hráči rozhodně měli kvalitu a dovednosti na to hrát ještě líp, třeba v jiným týmu.

Ale letos (zejména) mi to přijde prostě jiný, lepší. Pomalu si to sedá a jako kdyby každej hráč stále víc a víc nacházel svý místo v tom týmu.
Já třeba hodně pochyboval o Klozovi a najednou začínám chápat, proč ho VP chtěl. Tohle je první sezona MOtoru, kdy mi ten náš hokej fakt dává smysl a to je imho víc než jen kvalitnější jména na soupisce...
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Na YouTube kanálu numberphile je vid...
Nemel bys link na to video, prosim?
 
 
14.01.2020, 21:52
 
Reakce na HEART: těm až budu přát úspěch tak pokvetou hr...
Smajlík Smajlík
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
14.01.2020, 21:33
 
Konečně ale máme taky sílu v osobě hlavního trenéra Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.01.2020, 21:26
 
Reakce na zbyna-ck: Zalcik, škoda, babka, kveton, kuchec...
Vždyt jsem psal, krom sezóny pod Antoninem Stavjanou a to bylo v roce 2017! To že Tonda vyházel hráče a nevěděl s kym hrát, je jiná druhá. A Dančišina nebo Doktora můžeš typově srovnávat s Christovem. Ano, je tu o 2-3 zkušenější hráče víc, ale stojim si za tim, že krom těch 2 sezón (první a 2017) tu byl tým podle jmen vždy silnej Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
14.01.2020, 21:24
 
Ta špička je letos určitě slabší a tvoříme ji v podstatě jenom my, což je důsledkem toho, že Kladno nedokázal plnohodnotně nahradit sestoupivší extraligista, Dukla prožívá slabší období a Vsetín nedokázal učinit ten poslední krok, aby se stal naším plnohodnotným konkurentem a je teď spíše ve stadiu přestavby kádru i herního systému.
Druhá věc je to, že ta skupina týmů "druhého sledu" je IMO letos širší a silnější, než bylo v předchozích letech zvykem. Havířov těží z Režnarovy práce, Přerov se z bandy defenzivních dřevorubců přerodil v regulérní kompaktní mančaft, Litoměřice s Porubou oproti předchozí sezóně rozhodně posílily a Chomutov se Slavii jsou zatím příjemným překvapením soutěže a dle mého více než suplují úpadek soupiskou vždy silného, ale systémově nepřesvědčivého Prostějova. Každopádně se ale žádný z těch týmů nemůže rovnat dejme tomu s týmy Olomouce, Varů či Dukly předchozích let.
Zároveň se ale rozhodně neztotožňuji s názorem, že naše současná dominance by byla důsledkem pouze toho, že konkurence oslabila. Ta dominance je důsledkem dvouleté koncepční práce trenérského týmu, který loni dokázal postavit kostru družstva, které vštípil svůj herní systém a urputnou mentalitu a letos na tu kostru dokázal nabalit přesně ty typy hráčů, které v daném systému hokejově vzkvétají. Beru-li v úvahu naší novodobou historii, tak soupiskou by se tomuhle týmu mohl blížit jedině ten Stavjaňův a ten měl oproti současnému kádru výrazné manko v tom, že měl pouze jednu sezónu na sehrání a osvojení si systému.
 
 
14.01.2020, 20:46
 
Reakce na HEART: těm až budu přát úspěch tak pokvetou hr...
Já bych řekl, že reprezentace klubového hokeje v ČR je to dobrá. Jinak mě to nijak zvlášť nebere, jelikož to nehraje Motor Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
14.01.2020, 20:36
 
Reakce na -tom-: Krom roku pod AS a snad první sezóny, j...
Zalcik, škoda, babka, kveton, kuchec, Hřebejk v roce 2016? Třetí lajna všude. V roce 2017 jsme hráli třeba s lajnou Toman, sulek, doktor. Pak s tragedama typu Bárta nebo nejezchleb,co tu nepredvedli vůbec nic. Loni třeba dancisin nebo začínající bery... A to beru jen útočníky. Fakt to nesrovnavej s letoskem, ta síla je úplně jinde.

Jen aby mě někdo nepochopil špatně - ti hráči určitě nebyli špatní, ale s letoskem to fakt nejde srovnávat.
 
 
HEARTHEART | Kameňákoff
Reagovat
14.01.2020, 20:31
 
Reakce na Hubl26: Tak Hradec Králové je ve finále ligy m...
těm až budu přát úspěch tak pokvetou hrábě Smajlík
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
14.01.2020, 20:25
 
Tak Hradec Králové je ve finále ligy mistrů. Slušná jízda v této soutěži. Gratuluji HK hokejistům, jak skvělou prací dosahují krásného výsledku i pro český hokej a navíc ještě můžou ve finále dokonat toto překvapení! Po Třinci, který také pěkně za reprezentoval Spengler cupu je tu i Hradec ve finále. Smajlík Jen škoda, že má za majitele takový zlé chrochtátko. Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
14.01.2020, 20:12
 
Reakce na Zbyna-CK: to je dost jednostrannej pohled. Můž...
Krom roku pod AS a snad první sezóny, js,e měli každej rok sestavu, že by každá pětka hrála všude jinde prim Smajlík Ohraná písnička. Každej má nějakej názor, já si myslim, že liga je letos opravdu slaboučká. Samozřejmě že se hezky poslouchá jak hrajeme super, ale je třeba bejt objektivní a říct si, že dost zápasu nebylo oku lahodící a i přesto jsme je vyhráli. Hodně zápasů se povedlo otočit. Jasně, ukazuje to sílu mužstva, ale taky slabost soupeřů.
 
 
 
V dosavadním průběhu sezony jeho tým neprohrál se žádným ze soupeřů více než jedenkrát. „Takhle se na to ale nedíváme. Jdeme zápas od zápasu, i když si dobře uvědomujeme, že náskok máme obrovský. Snažíme se na kluky tlačit v tom smyslu, aby nedošlo k uspokojení. To by byl největší průšvih. Každý zápas začíná od stavu 0:0 a máme zodpovědnost k našim fanouškům i sponzorům. Všechny duely jsou pro nás důležité a připravujeme se jimi na to nejdůležitější, co nás bude čekat až skončí základní část,“ připomíná Prospal, že o všem se bude rozhodovat až v play off.
odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.01.2020, 20:04
 
Reakce na -Tom-: Nebo neni ta soutěž se 16ti mužstvy tak...
to je dost jednostrannej pohled. Může být, že je liga celkově slabší hlavně v konci tabulky, ale Vsetín, Chomutov nebo Přerov rozhodně nejsou o nic slabší než týmy, co tu byly dřív. Třeba u Přerova si myslím, že takhle silnej nikdy nebyl. Havířov má už druhou sezonu pro PO výborně poskládanej tým s hodně kvalitním trenérem. Ten rozdíl je u nás.

Takhle silnej kádr jsme nikdy neměli, vždyť se koukni do soupisky a odmysli si zranění. Venkrbec, Holec, Christov, Karabáček, Doležal, Novák, Kloz, Veselý, Přikryl, Gilbert, Endál, Šimánek, Pýcha, Plášil.. to jsou hráči, co by jinde v rámci ligy hráli první housle a někteří (Pýcha např.) asi i v ELH.

A to už vůbec nemluvím o nasazení, který ze sebe umí současní hráči dostat. O tom se např. Nedorostovi ani nesnilo, takhle tady dřít, jako teď dře Babka, Beránek, Karabáček, Pýcha nebo Novák.
 
 
ZzaacchhiiZzaacchhii | České Budějovice
Reagovat
14.01.2020, 19:50
 
Reakce na SamVel: Zdravím, už jsem volal p. Firmanovi, j...
Manželka našla nějakou permanentku z A5 po zápase a tu jsme odevzdali p. Firmanovi na sekretariát.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.01.2020, 19:36
 
Reakce na zbyna-ck: A není to náhodou chyba těch ostatní...
Nebo neni ta soutěž se 16ti mužstvy tak kvalitní? Dle mého nejslabší za těch 7 let co ji hrajeme. Nechci vidět příští ročník se 17ti týmy Smajlík

Souhlas s Evoorgem. Play off je něco, proč se hraje hokej, vrchol sezóny, patří to k tomu.
 
 
 
Koukám v Solnohradu na EBEL, a říkám si, jak by v této lize asi obstál současný Motor. Když to srovnám s včerejším kolotočem v Chomutově...šikovností mi tu tedy hráči zrovna neimponují...
 
 
 
Reakce na kobson: zítra sešívky..tipuju píská Dědek...
Jdu si dát do batůžku sirky Smajlík
 
 
 
Reakce na Evoorg: Tady bych asi odporoval, protože já os...
Jasně že play-off je atraktivní pro diváky, ale je to úplně stejně pitomej argument jako že na baráž chodí plno lidí. Prostě si myslím, že když už hrajeme takhle dlouhodobou soutěž, tak by po jejím konci měl nejlepší postoupit. Jak píšeš v play-off přijde bacil nebo nějaký lobotomci typu Přerov a sezónní práce je v 3,14či. A to je zvlášť v týhle lize, kde dostáváš peníze od sponzorů na jednu sezónu a v případě neúspěchu ti další nedaj, velkej problém.
 
 
 
Veselka, Ďolík a Endy v TOP10
odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motoráci se s nákazou nemocí covid-19 vypořádali dobře, a tak teď mohou pomáhat těm, kteří jsou právě nemocní ??...

!?Pozor, změna! Zítra s Plzní hrajeme až od 18:30. Utkání bude přenášet ČT Sport. Preview na zápas si můžete přečíst na tomto...

45. narozeniny slaví bývalý obránce Vladimír Gýna. V ČB 3 sezony, 88 zápasů, v nichž dal 6 gólů (3 v přesilovkách, 1 vítězný) a...

50. narozeniny slaví Arpád Györi. V ČB 6 sezon, 196 zápasů, v nichž zaznamenal 29 gólů (3 v přesilovce, 3 vítězné, 2 remízové),...

×
×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
Madeta Motor Č. Budějovice