MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-11-1" |  vypnout filtr
 
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Evoorg: https://twitter.com/RobertPlaga/status...
Tak to je klasika. Zmanipulované fotky, pak to na nekoho hodit a když už vyjde na povrch, jak to vlastne bylo, tak to vlastně bylo trochu zkreslené a jede se dál....
A takhle tu žijem...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
01.11.2020, 22:29
 
odkaz

Není třeba mít žádné obavy. Kluci političtí očividně postupují racionálně, systematicky a na základě tvrdých empirických dat.
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
01.11.2020, 21:06
 
Reakce na KohyCZ: Jsem dost na sladký ;)...
Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Jeníček: *2* :)) Alesh: Docela by mě zajímal...
Jsem dost na sladký Smajlík
 
 
 
Reakce na Alesh11: Zvrácené praktiky? Jedna antilopa v A...
Tam nešlo ani tak o tu antilopu samotnou,jako spíše o ty mladé....
Tohle prostě udělá jen totální hovado bez špetky citu.On si dopřál trofej,ale mláďata přišla o matku a tím i přísun mléka.Jestli je někam převezli do záchranné stanice,to už jsem se nedozvěděl.Pokud ne,posloužily nejspíš jako potrava lvům.
O to šlo v tom mém příspěvku. O to,že si jeden bolševickej šmejd bez skrupulí doleťel pro zábavu zastřílet do Afriky a vůbec ho nezajímalo po čem střílí!
 
 
JeníčekJeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
01.11.2020, 19:06
 
Reakce na KohyCZ: Předloni hrál za repre Žiga ;)...
Smajlík Smajlík

Alesh: Docela by mě zajímalo, čemu holduje tvůj pokrytecký žaludek? Smajlík
 
 
01.11.2020, 18:55
 
Reakce na Haberman44: Dnes se ke mě z důvěryhodného zdro...
Zvrácené praktiky? Jedna antilopa v Africe? V porovnání s miliardami tzv. hospodářských zvířat, jejichž rozsekaná těla jsou v mrazáku každého marketu? A možná tytéž tvory Madeta připravila o mateřské mléko, které rozhodně nebylo určeno druhu Homo Sapiens Sapiens..
 
 
 
Reakce na Tony8385: Jsem zvědavý, zda naši junci dostano...
Předloni hrál za repre Žiga Smajlík
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
01.11.2020, 17:34
 
Reakce na Tony8385: Jsem zvědavý, zda naši junci dostano...
Myslím, že Pešán říkal, že proti Rusům nastoupí určitě a jinak budou s týmem trénovat, aby byli na ledě. Možná třeba Myšák nebo Pytlík by mohli odehrát dvě utkání. Každopádně se těším na hokej, s Finy to bude i s diváky Smajlík
 
 
 
Jsem zvědavý, zda naši junci dostanou šanci v nároďáku. Minimálně proti Rusům by mohli nastoupit. Po kolika letech by to byl start hráče Motoru za repre ? Ví to někdo ? Kohy?
 
 
 
Reakce na MARSCH: Antilopa stepni?...
Ano, tak mi to bylo řečeno. Jinak podle Wikipedie se tomu říká Bůvolec, což jsem zjistil až teď,po tvé reakci.Mě to bylo podáno jako antilopa,což tam je napsané jako druh antilopy,takže pravdu v podstatě měl.
 
 
 
Antilopa stepni?
 
 
 
Dnes se ke mě z důvěryhodného zdroje dostala informace o jistých zvrácených praktikách jistého nimroda (náčelníka klubu z mechu a kapradí). Při výletě za "zábavou" do jižního koutu Afriky (Botswana), někdy cca před rokem, byla jím zastřelena vzácná antilopa stepní,kdy v její blízkosti po sobě zanechala mladé přírustky. Kam až může člověk klesnout,když je tohoto schopen Smajlík ! ?Človek který mi to řekl byl v tu dobu na místě jako průvodce jiné skupiny těchto zvrhlíků.Okamžitě jsem vyfakoval i jeho,do té doby jsem neměl ponětí že se tímto zabývá.
Tohle mi hlava nebere,že je někdo tohoto schopen a to i když má minulost jakou má. Jak vůbec může někdo ze sponzorů s takovým člověkem jednat Smajlík a podporovat jeho zvrácené podnikání (i soukromé)?!!! Tohle už je fakt silné kafe....
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...