MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-2-15" |  vypnout filtr
 
1234567>
Další diskuse: 
 
 
Modleme se, aby nám Kladno Brízgalu nechalo, protože Strmeň má zlomenej prst z tréninku, jde na operaci a bude 6 týdnu mimo...
 
 
 
Takže Strmeň zlomenej prst jo, tak to je teda skvělý. Doufám že zejtra bude Godla chytat, mít na lávce juniorka by nebylo nic moc dobrýho (myslím v play-off)
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
15.02.2020, 23:36
 
Na začátku zápasu byla vidět trochu nervozita našeho debutanta v bráně a trochu se mi zdálo, že nefungovala úplně komunikace se spoluhráči. Pak ale AB předvedl famózní zákroky a jestli bude takhle pokračovat pokaždé, když dostane přednost před JS a MK, tak za jeho angažování jednoznačně Smajlík
Výkon pruhatců nebyl průměrný ani na krajáč, hlavně v první třetině měli evidentně nějakou záhadnou chorobu selektivního vidění, protože minimálně 3x "neviděli" zcela jasné fauly zelených, přičemž tomu nasadil jeden z hlavních korunu tím, že klečení do brankoviště natlačeného a v něm holí obouruč obrácem vsetína masírovaného Gilberta, posoudil nekompromisně jako postavení útočícího hráče v brankovišti. Zřejmě musel při semináři sudích, když se tohle pravidlo probíralo, odběhnout na velkou. Rozebírat všechny dnešní nesmysly co foukly by bylo na delší tapetu, ale jak tu někdo psal ty druhé fauly do tří byly jasný, ale babrat se v tom dál nemá smysl.
Na druhou stranu se možná bude hodit v PO zkušenost s podobným výkonem sudích , nepříznivým stavem ke konci zápasu, nebo dokonce obojím. Je vidět, že se z toho nepo.erme a jsme schopný to nakonec otočit. Každopádně doufám, že to v PO nebude třeba řešit moc často.
Jinak Vsetín dnes z mého pohledu odehrál takticky úplně jiný zápas, než ty předešlé. Příjemný soupeř to není a hlavně ve druhé třetině nám chvílema hodně zatápěl, pro diváky záps dobrý, ale trenérům na obou stranách jistě pár šedin přibylo.
Každopádně už se těším na další mač.
 
 
15.02.2020, 22:15
 
Dnes nám chyběla nejlepší lajna, která by byla proti ovcomrdům dvojnásobně znát. Zdálo se mi, že nám dneska proti nim chyběli kila a centimetry. Kdo mě nepřesvědčuje poslední dobou je Veselka a Michnáč... jejich místo bude asi na tribuně. Mile překvapil Brízgala Smajlík

E: Dostálka jsem si všiml zase až u objednávajíciho panelu v Mekáči Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
15.02.2020, 22:10
 
Reakce na evoorg: Z pralesa bych měl jiný favority, ale ...
Já se divím, že už si ho o patro vejš nevytahl někdo už dávno. Smerha vynikal už v době, kdy hrál s košíkem a bylo jasný, že z něj vyroste tahoun.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Díky zpravodaji *2*...
Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
15.02.2020, 22:02
 
Reakce na tuppu: Jsem docela zvědavej, kde Šmerha bude h...
Z pralesa bych měl jiný favority, ale určitě bych se nezlobil, kdyby zakotvil u nás ...
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
15.02.2020, 21:53
 
Reakce na JeniCzech: Z jiného bojiště. Luxusní sólo zako...
Jsem docela zvědavej, kde Šmerha bude hrát přítí sezónu. Rozhodně má potenciál dotáhnout to daleko.
 
 
15.02.2020, 21:27
 
Reakce na lindemann: Přijde mi, že rozhodčí v téhle lize...
To první vyloučeni za hraní v šesti bylo jasný. Napsal si to dobře. Byla chyba jim to vracet dozadu mohl to klidně nahodit. Jakmile to vrátil pískat se to muselo protože jich tam bylo asi osum a to prostě nejde poznat jestli jeví zájem o hru nebo ne. Za mne jasný dvě minuty
 
 
JeniCzechJeniCzech | České Budějovice
Reagovat
15.02.2020, 21:26
 
Z jiného bojiště.
Luxusní sólo zakončené vyrovnávacím gólem proti Přerovu, Lukáš Šmerha, čas 49:32.
odkaz
 
 
 
Reakce na Paav: https://www.televizeseznam.cz/video/stru...
Díky zpravodaji Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Odkaz nemáš?...
odkaz
 
 
 
Reakce na Tonyj: Dnes byl na seznamu docela zajímavý roz...
Odkaz nemáš?
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Imho to hraní v šesti bylo, protože ...
Já hlavně doufám, že na svazu nejsou úplně mimo a finále budou pískat rozhodčí co normálně foukaj v EL, protože mě úplně děsí představa sedmýho zápasu a dvojice Dědek, Doležal.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
15.02.2020, 20:58
 
Dnes byl na seznamu docela zajímavý rozhovor se Zárubou o uzavření EL. I když některé jeho názory jsou mírně zcestné, hlavně ohledně Jarina a Pešána.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
15.02.2020, 20:52
 
Reakce na lindemann: Přijde mi, že rozhodčí v téhle lize...
Imho to hraní v šesti bylo, protože se do hry zapojil hráč, kterej naskočil za někoho, kdo byl ještě na ledě.

Jinak jsi to zhodnotil přesně, protože technické přestupky jsou jasně definovány a není tolik potřeba cit pro hru. Ale třeba typicky postavení hráče v brankovišti je často totální nesmysl. Držení a hákování radši neřešit...

Dlouhodobě tvrdím, že problém je v tom, že rozhodčí nemá bezprostřední zpětnou vazbu. Na stadionu má být něco jako trenér rozhodčích a v pauzach je koucovat. O podrobný videopriprave před zápasem a detailním rozboru u videa přímo po zápase ani nemluvě, to má být naprostá samozřejmost. Realita je taková, že rozhodčí 3 dny po výkonu zjistí, že dostal od delegáta známku 6 nebo 7 a to je vše...
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Tak furt lepší, než když Nova cht...
Tak Nova si na to musí vydělat a sponzory jaksi zajímal Jarouš.
 
 
 
*byli
 
 
 
Přijde mi, že rozhodčí v téhle lize mají problém posuzovat držení, háčky..ale jakmile vidí někoho bez helmy a pak byť jen sebemenší náznak hraní, tak mají radost, že tohle "nedovolené hraní" bezpečně poznají, s chutí vylučují a mají pocit dobře odvedený práce. To mi dnes přišlo u Segeho, proto jsem psal, že to strčení si mohl odpustit.

Ještě by mě zajímal názor na to první vyloučení Vsetína za hraní v šesti. Byla to hlavně blbost od Vlacha, ta nahrávka ke střídačkám a v tu chvíli 6 jich na ledě bylo, ale z toho 2-3 hráči nejevili zájem o hraní a byly v pásmu u střídaček.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
15.02.2020, 20:27
 
Reakce na Kellewan: Přesně. Mě teda Allen nevadí. Bruslí...
A hlavně mu tu helmu strhnul z hlavy soupeř, takže se mělo okamžitě pískat a k ničemu by ani nedošlo. Dneska, i když vezmu prvoligový standard, hodně podprůměrný výkon rozhodčích. Ale bylo mi to jedno, stejně teď už o nic nehrajem, všechno začne až v playoff.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

K tomu, aby Motor získal první bod v Tipsport extralize, chyběly necelé dvě minuty. Poté však přišla chyba rozhodující branka do...

Proti @HC_Plzen nastoupíme v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava

Motoráci se s nákazou nemocí covid-19 vypořádali dobře, a tak teď mohou pomáhat těm, kteří jsou právě nemocní ??...

!?Pozor, změna! Zítra s Plzní hrajeme až od 18:30. Utkání bude přenášet ČT Sport. Preview na zápas si můžete přečíst na tomto...