ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-2-20" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.02.2020, 20:05
 
Reakce na Zbyna-CK: jj, taky mi to přijde dost vybájený....
Zajímavé - díky, že ses obtěžoval. Smajlík Jinak u nejtrestanějšího týmu ligy, Litek, je to obzvláště zajímavé číslo. Ale to bude jistě náhoda... Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.02.2020, 19:58
 
Reakce na játro: znovu jsem se díval na video a já tam n...
jj, taky mi to přijde dost vybájený...

jinak, kdyby to někoho zajímalo, koukl jsem na ty vyloučení v zápasech s náma a ostatníma.

odkaz

Jak je vidět, nadprůměrný počet trestných minut dostali v zápasech s náma jen hráči Havířova a Benátek. Ostatní jsou v zápasech s =M= velice slušní, asi strach z našich přesilovek Smajlík

Poruba, Piráti, Litoměřice dostávají v zápasech s náma v průměru cca o 3 tresty míň než obvykle.

Nicméně je třeba všechno brát se značnou rezervou, je to naprosto primitivní zprůměrování dat, chtělo by to daleko hlubší práci. Bohužel na stránkách hokej.cz nejde najít, kolik dostal který tým desítek a vyšších trestů obecně, takže cokoliv lepšího by znamenalo proklikat všechny zápasy všech týmů a odečíst desítky.... Chtěl jsem počítat jen dvojky a pětky. Mimochodem - za celou dobu byly proti nám udělený jen dva tresty na 5 minut, z toho jeden vzájemný. My jich naproti tomu dostáváme celkem dost. U týmů, co s náma hrály jen dva zápasy, je třeba to brát fakt jen orientačně. Např. Prostějov od nás dostal 2x naloženo, že si ani neškrtl, takže jeho hráči neměli důvod faulovat, prostě nestíhali.

Pokud by se to dalo nějak do souvislosti s počtem střel (víc střílející tým víc útočí, ergo méně potřebuje faulovat), vyjde to ještě podivněji.
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
20.02.2020, 19:43
 
Reakce na KohyCZ: Dostal 5+OK za sundání rukavic. A TH z...
znovu jsem se díval na video a já tam nevidím důvod k TH, ty ano????? odkaz

Navíc rozhodčí hráče poslal gestem na naši střídačku čas 00:32. V se nedivím, že Allen nevěděl kam má vlastně jet. Když ho někdo dopravil na trestnou, tak za ním rozhodčí přijel. Po pokecu Allen odchází do kabin. Nikde nevidím ten přestupek, který si to howedo pruhovaný vymyslelo
 
 
 
Místo 169 mělo být 159 Sekání.
A "Hřiště" by mělo být "Ledová plocha", "Hráčská lavice" a "Trestná lavice". Takže tunel k šatnám už nikoli.
 
 
 
2Kohy) No mě ani mlácení hokejkou ani nadávání nepřipadá jako ocenitelné pravidlem 168 vi (Nesportovní chování s trestem ve hře). Jsou tam přesně 3 body:
1) "Soptíkovo" vyhrožování ,
2) nemravná gesta (je exaktně psáno, že by musela být na hřišti. tedy "na ledě nebo kdekoli na hřišti" - WTF?),
3) rozmáchnutí holí proti komukoli kromě soupeře (to je řešeno v 169, proti rozhodčímu ve 116 )
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
20.02.2020, 17:19
 
Reakce na jirka.24: Zajímalo by mne, jak dokáže dres a j...
No nevím, jak ostatní, ale u mne by rozhodně Kotala nepřestal být zm*dem jen proto, že by nosil náš dres. Koneckonců, ten fakt, že vedle dobrého hokejisty je to navíc též slušnej zm*d, je jedním z hlavních důvodů, proč o něj tolik stojím Smajlík ...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.02.2020, 16:49
 
Reakce na zbyna-ck: Tak ta analýza počtu faulu by byla z...
Se obávám, že jedině to vytáhnout ze statistik jednotlivých zápasů. A možná by bylo zajímavé i to, kdy (v jaké třetině) nám jsou udíleny tresty. Často jsem měl dojem, že jsme jich nejvíc dostali ve třetí, byť to současně velmi často je třetina, kdy už soupeř jen pletl nohama a vychrhlával si plíce.
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
20.02.2020, 16:49
 
Reakce na KohyCZ: Ujčík neurčuje tresty pro Chance ligu....
takže tě chápu správně, že to nikde na videu není a jen to tvrdí sudí Dědek? Pokud ano, tak chápu postoj klubu "mrtvej brouk" a čekat menší trest jako v případě Karabáčka. Nicméně, nějak nápadně u všech takových padá jméno Dědek. A pro mne osobně nic neznamená, že Ujčík tresty pro CH-ligu nedává ... myslím si o tom své
 
 
20.02.2020, 16:42
 
Reakce na =M=Dedek: Kotala zmrt, o tom žádná, ale mám do...
Zajímalo by mne, jak dokáže dres a jeho případná změna změnit taktéž názor na oblékanou osobu Smajlík
 
 
20.02.2020, 16:37
 
Reakce na =M=Dedek: Kotala zmrt, o tom žádná, ale mám do...
Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
20.02.2020, 16:34
 
Reakce na zdcart: Již bych to neřešil.Dostal trest, kádr...
Kotala zmrt, o tom žádná, ale mám dojem, že si nelehal. Mám dojem, že už ta první pecka mu vypnula kontrolní obvody a nefungovali mu jeho zmrtí nožičky. Ona to byla pecka jak z kanóna, to zase jo.
 
 
20.02.2020, 16:23
 
Již bych to neřešil.Dostal trest, kádr máme natolik početný, že se nahradí.Uznávám, kdyby to bylo v play- off, je to nepříjemnost.Poučí se z toho a snad to více neudělá.
P.S.Mě by též neskutečně vytočilo dostat do zubů a pak si ten zm.rdeček lehne na zem a dělá ublíženého.Kotala jen ukázal, jaký je to s.ráč.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
20.02.2020, 15:38
 
Na pruhatce se tady nadává od té doby co je tohle fórum v provozu. I v ELH jsme jim spílali a pamatuju si, že jednoho z nich (jméno mi už vypadlo) pravidelně vetovali. Změnilo se něco? Maximálně tak ještě přísnější trestání jakékoliv jejich kritiky a pár lidí, kteří to řídí. Jinak zhola nic, nula prd. Všichni víme, proč se jim tady taky říká žebráci.
O profesionalitě jako v NHL se nám může aktuálně jen zdát a obávám se, že v našich podmínkách jí ani nikdy nedosáhneme.
Máme na výběr buď košťata, který sice záměrně neškodí, ale prostě to neumí, arogantní machýrky, kteří fungujou na principu "Doležal", pak je tu samostatná kategorie Dědek a ty ostatní, se kterýma většina z nás nemá problém. V bledě modrém je i o level výš, jen s tím rozdílem, že to nemrví tolik jako tady v pralese.
O tom, že kvalitních sudí moc nemáme se přesvědčujeme každý rok na MS, kdy nás (myšleno repre) bez skrupulí vylučují za to, co se tady v lize běžně nepíská.
Jediné co s tím klub může udělat je, že postoupíme výš mezi kvalitnější rozhodčí. Situace se bude ale stejně opakovat, budeme na ně nadávat zase, akorát už budou padat jiná jména a třeba to nebude tak často...
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
20.02.2020, 15:10
 
Reakce na alkac: Tady bych řekl, že se schází více fakto...
Tak ta analýza počtu faulu by byla zajímavá hlavně s ohledem na další statistiku - čas strávený ve vlastním obr. pásmu.

Jestli se někde dají snadno vytěžit data, klidně na to kouknu.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.02.2020, 15:00
 
Reakce na KohyCZ: Nebyl jsem tam, ale mám zprávu, že to ...
Tak já jsem se snažil poukázat spíš na to, že ten následný trest by dle toho vysvětlení, které jsi tu uváděl (předpokládám, že to bylo z nějakých oficiálních zdrojů), dostal Conor za něco, co se stalo někde v chodbě a co sudí asi ani nemohl zaregistrovat. A když to třeba srovnám s tímhle, kde Foltýn dostal jenom TH... odkaz
 
 
 
Reakce na alkac: Tady bych řekl, že se schází více fakto...
Souhlas...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.02.2020, 14:51
 
Reakce na quak: Souhlas s Tveetym, Doležal pro mě rovněž...
Tady bych řekl, že se schází více faktorů. Asi nejviditelnější - pralesní sudí mají tendenci trestat následky. Tj. pokud hráč po jakémkoliv zákroku viditelně zavrávorá nebo upadne, mají tendenci to písknout spíš, než když je hráč do očí bijícím způsobem faulován a o led sebou nešlehne. Což je zejména poslední dobou dost často vidět na příkladu Martina Nováka, který se snaží hrát i v situaci, kdy na něm visí dva protihráči a sudí v drtivé většině případů pazouru nezvedli. Od toho se pak možná trochu odvíjí i tebou zmíněný faktor druhý, kdy méně viditelné přidržování a háčky sudí nepískají - protože je prostě nevidí resp. nevidí padajícího hráče. No a pak i ta touha upískat "plichtu," takže když na nás je těch faulů více, tak jich pak více pískají i nám - samozřejmě bez ohledu na nastavený metr. Včera třeba bylo to "plichtění" vidět i na naprosto nesmyslném vyloučení Lytvynova ("musí jít vždycky dva, tak si prostě někoho vyberu i na druhý straně"). Docela zajímavé by bylo udělat nějakou statistiku, kolik faulů je písknuto týmům při hře s námi a jestli se to nějak odlišuje od jejich průměrného počtu faulů.
 
 
 
Reakce na alkac: Takže TH dostal (mj.?) za to, co provád...
Nebyl jsem tam, ale mám zprávu, že to prý opravdu zbytečně vyhrotil.
 
 
 
Ja mam delsi dobu dojem, ze sudi tomu branicimu tymu, ktery hraje proti nam, v obrannym pasmu leccos odpusti. Kdyz oni se chudaci jen snazi branit daleko kvalitnejsimu souperi.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
20.02.2020, 14:37
 
Souhlas s Tveetym, Doležal pro mě rovněž není na stejném levelu jako Dědek.

Je trochu zarážející, že s ohledem na nátlakovou hru, kterou produkujeme, čas v útočném pásmu i poměr střel, patříme k nejvylučovanějším týmům soutěže. Osobně to na mě působí tak, že sudí mnohdy soupeřům odpustí to, za co my chodíme ven, aby snad nemohli být nařčeni, že nadržují favoritovi. Na druhou stranu, při trendu, jaký u nás rozhodčí mají, kdy je hráčům tolerováno drobné držení a bránění ve hře, jsou naše fauly pramenící často ze snahy získat puk, víc vidět. A taky rozhodčí nechtějí mít poměr vyloučených např 3:9, takže mají tendence z toho udělat "rovinu" i když je to v reálu rovina poněkud nakloněná.

Rád bych nicméně věřil, že při nominaci na utkání play-off budou pacienti typu Dědka nasazování minimálně. Protože i v rámci slabší kvality sudích v 1. lize jsou rozhodně k dispozici kvalitnější rozhodčí.

A my fanoušci bychom měli respektovat postoj klubu. Rozhodli se zřejmě na základě zkušeností s fungováním svazových orgánů. Ostatně i Dědek včera předvedl určitou kvalitu...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Už jste připraveni na extraligovou sezonu?! ??My už téměř ano! Dnes @hochreklama připravuje led, na kterém budeme hrát poprvé po...

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...