MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-10" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Hukoth: Tak ze 100 diváků jsme si tady, doufam...
Mám to stejně....
 
 
 
Reakce na Hukoth: Tak ze 100 diváků jsme si tady, doufam...
Tak jako to, že by jsme se o tu 100 rvali, nebo že by se zkoušelo, kdo hlasitěji zařve jsem jako srandu bral. Spíš je fakt vtipná představa Krále, že bude klub vybírat 100 vyvolených, co můžou na zápas.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
10.03.2020, 23:22
 
Reakce na kerschlic00: Musel jsem prostě reagovat na pří...
Tak ze 100 diváků jsme si tady, doufam, dělali srandu, aspoň já teda jo. Nenapadlo by mně, že to někdo vezme vážně. Já mam v těchdle situacích, co nemaj řešení, tendenci si z toho dělat prču. Bez toho by mi houklo.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hysterie i hokeje
Reagovat
10.03.2020, 23:08
 
Pro manažery to bude zítra velice těžké rozhodnutí, ty maj teď krušný starosti, ale myslim, že svazu všechny kluby potvrdí solventnost a liga se odehraje. Kluby bez diváků sice budou v obrovské ztrátě, když budou hrát a držet haly v provozu kvůli nikomu, ale odehrajou to. Teda jestli to někdo nezakáže úplně.

Kdyby jich většina chtěla soutěž ukončit, tato sezóna by nejspíš byla bez vítězů.

Play off je specifické v tom, že v něm kluby mají stejnou šanci vyhrát, avšak nejspravedlivější variantu, že všechny kluby, které si vybojovaly účast v PO, že i tedy postoupí nahoru, tak tu jako reálnou nevidim.

A hrát příští rok v elh o to, že nespadne nikdo, páč tam bude bez Kladna o 1 klub míň a nahoru z pralesa postoupí někdo až za rok, (třeba JJ nebo my), to na svazu snad nikoho nenapadne řešit. Může přece postoupit i Vsetín, nebo klidně Znojmo a kdo vůbec ví, jak budou rozdaný karty příští sezónu.
 
 
10.03.2020, 22:58
 
Reakce na kerschlic00: Tak se koukni do Německa, v Lipsk...
Lipsko, ale dnes hrálo Ligu mistrů, kterou řídí UEFA.Víkendové zápasy bundesliga se budou hrát bez diváků.Samozřejmě utkání Valencia-Bergamo se hrálo bez fanoušků.Mužstvo z Itálie.Postoupilo Bergamo, ale jak to bude dál, nikdo neví.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Musel jsem prostě reagovat na pří...
Já vím 100 je k ničemu. Prázdné arény tuplem. Já jsem ten poslední, kterej chce sport bez fans, ale tady asi není vyhnutí. Víš jaká je to paráda, když přijedeš do Práglu a lidi říkaj, jak nám závidí ty návštěvy na prales a to jsou lidi z fotbalu, ne z hokeje. Je to prostě ku*va smůla.
 
 
 
„Je to strašný, hokej se hraje pro diváky. Atmosféra otřesná. Připomíná mi to, když jsme hráli s Třebíčí v Kadani, kam přišlo 40 lidí. Ani to tady dneska nebylo. Je to fakt hrozný. Nevím, co se s tím dá dělat, ale je to něco strašného,“ kroutil hlavou olomoucký útočník Lukáš Nahodil.
odkaz
 
 
 
Reakce na MARSCH: Aha..tak tak pan Jergl by si mel uvedo...
Taky jsme na to koukal s otevřenou pusou.
 
 
 
Reakce na macháček: Ok řekneš A a pokud by se v BA na ho...
Musel jsem prostě reagovat na příspěvek, kterej šel úplně mimo diskusi a navíc tam byl ten úžasnej argument vyspělýma zeměma. Tak u nás by šlo 6000 a tam půjde nejspíš 50. Mimochodem já jsem tu dneska snad ani nepsal, že je to rozhodnutí hrozný, jen jsem se tu pozastavoval nad 100 vyvolených.
 
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Tak Jergl říkal, že kvůli fanoušk...
Aha..tak tak pan Jergl by si mel uvedomit, co to je za produkt ci spis sluzbu, kterou prodavaji a kdo je jejich zakaznik. Je to fanousek. Nikdo jinej.
Jak kdyby pekařovi zavřeli pekarnu a on porad denne pekl. Nedela to pro zakazniky...je to jeho prace.

Boze muj.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Tak se koukni do Německa, v Lipsk...
Ok řekneš A a pokud by se v BA na hokeji objevil jeden nakaženej lyžník, tak pošleš přes šest tisíc fans do karantény jen proto, že jsi chtěl PO před plným domem? Já to nevím.
 
 
10.03.2020, 22:31
 
Reakce na zbyna-ck: Pokud bych to měl rozhodnout, zruším...
No právě proto je třeba neponechat nic náhodě
 
 
 
Reakce na kursor: Bez fanoušků to nemá cenu hrát, vždyť ...
Tak Jergl říkal, že kvůli fanouškům to nehrajou, že je to jejich práce.
 
 
 
Reakce na macháček: Teď 61 kousků a pořád někdo volá po ...
Tak se koukni do Německa, v Lipsku plnej stadion. To je co, třetí nejinfikovanější země v Evropě
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
10.03.2020, 22:27
 
Reakce na kellewan: A jak to chceš ku.rva udělat ? Všech...
Pokud bych to měl rozhodnout, zruším po obou soutěži, Kladno ferove skončilo poslední = sestup, my jsme byli první ne o bod, ne o 5, ne o 15, ale o 44! Museli bychom prohrát 15 zápasů v řadě a Přerov 15 vyhrát, aby se dostal o bod před nás. A bacha - v sezóně, kdy jsme 42 zápasu odehráli proti nejlepším. Ty body jsme nenahrali v Kadani!! Čili naprosto logicky máme postoupit.

Bohužel, něco mi říká, že takhle snadný to fakt nebude.
 
 
 
Neboj bude postup.
 
 
10.03.2020, 22:20
 
Reakce na zbyna-ck: Jenže ono stačí, aby si to dítě něko...
A jak to chceš ku.rva udělat ? Všechny soutěže u nás dal pokračují a já se trochu modlím aby pokračoval i hokej. Jestli nějakýho vola tam zítra napadne to co ty říkáš ( i když mas asi i pravdu) na 90 procent je to konec téhle éry v motoru. Myšleno VP a to co se tu dva roky budovalo. Takže za mne tohle za risk stojí ... při vsi úctě a respektu k současné situaci by mě nějaké nešťastné řešení asi dost ranilo a měl bych docela problém s tím co v září .... už jsem těch Kadani celkem plnej. Takže za mne - radši dohrát než zrušit a poslat nás do haj.zlu.
 
 
 
Reakce na filip29: On tady někdo volá po plných stadione...
No teď už možna ne, ale dopoledne byl leckdo za sabotéra PO, když to chce stopnout a kdekdo chtěl hrát za každou cenu a že 100 je sakra málo atd. Zlehčovalo se to tu dost. Už to tu někdo psal. Jiné rozhodnutí o nás než postup po ZČ by byla lumpárna. Uvidíme.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 22:17
 
Bez fanoušků to nemá cenu hrát, vždyť právě kvůli nim se dělá play-off, aby to o bylo napínavější. Nevím, co všechno dalšího si Motoráci musí prožít, aby se na ně taky jednou usmálo štěstí. Taková neskutečná sezóna to mohla bejt, absolutní dominance po celou základní část a prd z toho...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

PREVIEW: Jak se nám dnes povede proti @hcolomouc? hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

A ke včerejšímu výročí výhry v poháru ještě jedno retro video. Takhle to tehdy tým se čtyřmi budoucími mistry světa a šesti...

Přesně před 20 lety vyhrál náš klub pohárovou trofej, která má dodnes v klubové síny slávy velmi čestné místo. Kdo z vás to...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Adam Raška si proti Beranům připsal celkem 3?? asistence. Jak zhodnotil včerejší zápas? Dozvíte se v...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
Madeta Motor Č. Budějovice
HC Olomouc