MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-4-25" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
 
Ta naše extraliga není zas takovej zázrak, aby jsme se už dopředu pasovali do role outsidera.Problémy budou mít úplně všichni v této situaci. Někteří co měli problémy naplnit rozpočet už před loňskou sezónou, budou teď rádi za to,aby následující sezónu dohráli aspoň trochu se ctí. Vidím tam takové kluby minimálně tři + Pardubice, který ještě ani neví kdo tam bude vlastníkem klubu.Pak budou kluby s průměrným rozpočtem, ale bez starostí. Tady bych viděl i Motor. No a nejlépe se asi bude dýchat Třinci,Kometě a možná Spartě. Liberec a HK už budou taky utahovat kohouty.Není se čeho bát,ostudu dělat nebudeme, to jsem si jist.Ta úroveň extraligy už také není co bejvávala. Je to tam o třech lepších klubech, zbytek je průměr.
Vidím to dobře Smajlík
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
25.04.2020, 23:22
 
Hvězdy tým nedělají.. o tom už se přesvědčilo týmů...

Btw, klobouček pro Toma, jak mi vyčistil auto! Tuhle reklamu mu dělám dobrovolně a rád 😉
 
 
 
Reakce na alkac: Já nesrovnávám, já je dávám jako odstra...
Já hlavně doufám, že se radši vezmou 2, 3 pořádný posily, než 6, 7 posil z ChL. Samozřejmě, že by jsme to neměli rvát přes koleno za cenu zadlužení, to ne. Jenom bych byl nerad, kdyby jsme sem natahali průměrňáky z ChL, aby nám pak nezbylo na skutečný posily.
 
 
GiuseppeGiuseppe | České Budějovice
Reagovat
25.04.2020, 23:01
 
Pardon spletl sem se .Jozef Sládok. Ne Sádecký.
 
 
GiuseppeGiuseppe | České Budějovice
Reagovat
25.04.2020, 22:57
 
Nepotřebujeme Nakládaly, Sobotky,Horáka...Musíme doplnit manšaft(družstvo)o hráče, který budou bojovat za tým,město,klub.Na co nám budou přeplacení žoldaci.Nebudou prachy na vyskakování. Budeme rozpočtem na úrovni Zlína,Olomouce.Oproti nim máme aspoň lepší stadion(podminky),srovnatelný tak s K.Vary.Muzem jen překvapit.Vyjma zápasy s H.K.,nás budou soupeři brát asi jako Kladno,akorát budem bez Jágra. Šel bych jejich cestou a spíš hledal za málo peněz "hodně "muziky.Durazneho beka Sadeckyho z Trenčína.Jednoho cizince(USA-Kanada)do utoku,centra.Samozrejme priorita je gólman (Salák-Čiliak),pokud aspon jeden z nich vyjde k Strmenovi.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
25.04.2020, 22:30
 
Reakce na kerschlic00: No, s Chomutovem bych nás fakt ne...
Já nesrovnávám, já je dávám jako odstrašující příklad. A snažil jsem se tím říci pouze to, že pokud třeba i na ty tebou zmíněné posily fondy nebudou, tak budu raději, když budeme hrát s tím kádrem, který máme teď a který nějakou kvalitu taky myslím si má. Udržet ELH za cenu finančních dostihů by totiž podle mě byla z dlouhodobého hledista sebevražda, která by nanejvýš umetla cestičku příjezdu nějakému dalšímu spanilému řitíři na bíle sekačce do klubu. Nebo co bys chtěl dělat v případě, že na skvělého obránce a ultraschopné útočníky prachy prostě nebudou?
 
 
 
Reakce na alkac: Co se "životně nutných" posil týká, pře...
No, s Chomutovem bych nás fakt nesrovnával, už je proto, že VP nebere 0,5 mega měsíčně. Navíc tady snad nikdo nechce, aby se přivedly dvě top 5. Je ale třeba tu ligu udržet, takže je jasný že musí přijít top gólman, alespoň jeden skvělej obránce a minimálně dva ultraschopný útočníci, všichni se zkušenostma většíma než je ChL. Jít cestou lepších hráčů z ChL je sebevražda, to ani schopnej trenér nezmění.

Ještě tu někdo zmiňoval, že Vary taky nějak výrazně neposilovali. Jasně, jenže oni si i pro ChL udrželi že tří čtvrtin extraligovej kádr.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
25.04.2020, 21:07
 
Co se "životně nutných" posil týká, přetřásali se tu teď Splátkoví piráti. A já si fakt nemyslím, že bychom se měli snažit udržet ELH zuby nehty podobným způsobem, jakým to vedli tam. A jak žel vyplývá z posledních vyjádření SB, tak sponzoři jsou najednou opatrnější, což jim samozřejmě nelze mít za zlé. Mně bude stačit, pokud od začátku bude k dispozici zkušená jednička do brány a ostatní posily dle reálných finančních možností - které v tuhle chvíli ale nejspíš úplně přesně nezná ani naše vedení. Hlavně ale žádnej dluhovej mejdan...
 
 
 
Já bych tedy Horáka viděl v týmu rád, ale myslím si, že to je naprostá utopie. Ani si nemyslím, že kromě brankáře přijdou nějaké bomby. A víte co? Podle mě to je dobře! Máme totiž kvalitní, ale oproti ostatním levný tým! Ostatní budou osekávat rozpočty a kdo ne, může mít velké problémy, my naopak pokud bude rozpočet OK vzhledem k permicím a pertnerům, můžeme někoho vzít třeba v říjnu nebo před Vánoci.

Nepamatuju si, že by třeba Vary po postupu nakupovaly nějaké hvězdy a jak to v pohodě hrají. Nechme to na Vencovi a já se moc těším!
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.04.2020, 19:39
 
Reakce na Paav: Taky bych ho bral. Mám pocit, že je to F...
Jo, vypadá to na Tapparu Tampere.
 
 
 
Reakce na Drew: Škoda, to jsem nepostřehl. To je zrovna ...
Taky bych ho bral. Mám pocit, že je to Finsko...
 
 
 
Reakce na Tony8385: O posilách sice můžeme debatovat , a...
Souhlas Smajlík
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
25.04.2020, 19:34
 
Reakce na Paav: „Ahoj sparťani, rozhodl jsem se využít n...
Škoda, to jsem nepostřehl. To je zrovna typ hráče, který by se mi tu líbil.
 
 
 
O posilách sice můžeme debatovat , ale naštěstí rozhoduje Václav a ten má na posily čich. Pokud tu chce např. Slováčka, tak ví jistě co dělá. To samé platí o ostatních . O výkony týmu se nebojím . Někdo tu zmínil Padreho jako zralého na odchod . To jako myslí vážně ? Hospody jsou zavřený tak asi pije doma a nebo něco hulí. Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
25.04.2020, 19:26
 
Reakce na Drew: Když už tady řešíte posily a chybějící c...
To sice ano, ale nemá důvod sem chodit. Ve Spartě skončil proto, že chce zkusit zahraničí.
 
 
 
Reakce na Drew: Když už tady řešíte posily a chybějící c...
„Ahoj sparťani, rozhodl jsem se využít nabídku ze zahraničí. Je mi ctí, že jsem mohl oblékat sparťanský dres a doufám, že ho v budoucnu ještě obléknu. Díky, že jste za námi vždycky stáli. Spartu nezastavíš,“ vzkázal fanouškům.
odkaz
 
 
radek66radek66 | Praha
Reagovat
25.04.2020, 19:25
 
Reakce na Drew: Když už tady řešíte posily a chybějící c...
Jo byl by bezva ale jde ven Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
25.04.2020, 19:24
 
Reakce na Motor27: Trošku mě mrzí, že totálně vyhasnul t...
Také bych byl stále za.
 
 
 
Reakce na Motor27: Trošku mě mrzí, že totálně vyhasnul t...
I koupí permice Motoru pomůžeš.
Stejně tak koupí suvenýrů a oblečení ve fanshopu (i když tam jaksi není do čeho vkládat peníze)
Nebo nečekej na to až někdo účet zařídí a udělej to sám. Jistě ti v bance ochotně poradí co to obnáší Smajlík
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
25.04.2020, 19:21
 
Když už tady řešíte posily a chybějící centimetry, co takovej Smejkal, kterej odchází ze Sparty? Ten by sem ve všech ohledech celkem zapadal.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

OFFLINE S VÁCLAVEM PROSPALEM (1. část): ''S kluky chci být na střídačce až do konce, stojí mi za to.'' ??...

V posledních zápasech nedostával od trenéra Prospala příležitost, a tak konec sezony stráví Albert Michnáč v dresu...

V neděli s @bkboleslav hrajeme už v 15:30!

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...