MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-20" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
20.05.2020, 23:46
 
Reakce na KohyCZ: To by chudák brzy zkrachoval :))...
Jak zkrachoval? Vždyť jsi na Spartě dělal práci za kolik, 5 lidí? Smajlík

Teď vážně. Jsem rád, že Tom svou aktivitou rozhoupal k činům i redakci. Mám to obecně s rozhovory podobně jako Piky, taky raději čtu, ale samozřejmě video má spoustu výhod a hlavně má blíž k dnešní mladé generaci. Konfrontaci se úplně vyhnout nedá s ohledem na stejného aktéra a termín. Do jaké míry je to náhoda, řešit nechci. Viděl jsem oba rozhovory, oba mi přišly v pohodě. Není mým záměrem nějak moc kritizovat, spíš poskytnout feedback.

Začnu tím ofiko. Technická kvalita pro mě není až tak podstatná, ale ty drobné výpadky zvuku mi, na rozdíl od havranů, trochu dojem kazily. Přišel mi tam zbytečný ten příchod a trochu násilný střih se záběrem na Malši, ale to jsou detaily. Slečna na mě působila trochu nervózně, ale to je u prvního rozhovoru pochopitelné, to se časem zlepší. Souhlas se Sikym ohledně taháků. Bylo by lepší je normálně položit na stůl, není důvod je schovávat. Co bych změnil, je formát. Chápu snahu vtáhnout fanoušky do akce možností diváckých dotazů, ale osobně bych dal přednost rozhovoru, kde si otázky připraví sám reportér. Když přípravě věnuje čas, púsobí to ve výsledku lépe, než poněkud nesourodý slepenec posbíraných dotazů. Možná by stačilo vybrat 3 nejzajímavější otázky a ty vhodně zakomponovat do těch vlastních. Mám rád, když má rozhovor určitý příběh. Jinak na první počin za mě celkem ok.

Tomův rozhovor mě bavil o něco víc, ty otázky byly nějak poskládány, nepůsobilo to tak nesourodě. Samozřejmě výhodou Tomáše je, že ty kluky zná a tak může dotazy lépe cílit. Technické provedení tentokrát na jedničku.

Oba rozhovory těží z toho, že Čenda je chytrej a přemýšlivej kluk. Kdybych chtěl hledat mouchy, byl by to počet Kobsonů v podání kapitána, ale tohle je holt mor dnešní doby. Tedy jakoby mor, jestli mi jakoby rozumíte. Smajlík

A jednu věc musím zmínit a rád bych znal Kohyho vysvětlení. Chápu určitá omezení týkající se reklamních práv, požadavek na oficiální klubové oblečení atd. Ale pokud bylo Tomovi vytknuto, že rozhovor s Vráblasem byl U 3 sedláků nad Plzní, zatímco je partnerem klubu Budvar, tak bych podobné kritérium čekal i u Čendovy zmínky o Modrých dveřích, jakkoli je to mně blízká a sympatická restaurace. Když pravidla, tak by měla být pro všechny stejná.

A jinak obecně souhlas s názorem Toma na to, že ELH je jiný level a tak by možná stálo za úvahu, přesunout postupně některé promo aktivity od amatérských nadšenců (čímž nechci nikterak zlehčovat jejich práci, kterou dělají za pár korun spíše z lásky ke klubu) k větší profesionalitě. Tak jako to udělal Venca se sportovním úsekem. Samozřejmě to bude něco stát, ale to je nutnost. Co stačilo na prales, je pro extraligu málo. My jsme Motor a máme chtít být nejlepší - ve všem.
 
 
 
Reakce na -tom-: Tak jo, beru tě za slovo. Tak tenhle ro...
Jako malej kluk Smajlík Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.05.2020, 22:50
 
Reakce na KohyCZ: To by chudák brzy zkrachoval :))...
Ale ale ... ty si pečlivej, doma i v kanceláři na stole máš naklizeno Smajlík To já poznám.
 
 
 
Reakce na 28komar: Nebo by ti mohl jít Kohy vypomoci do ...
To by chudák brzy zkrachoval Smajlík
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
20.05.2020, 22:46
 
Reakce na -tom-: To už jsem udělal přece :) Přišel jsem ...
Nebo by ti mohl jít Kohy vypomoci do práce a při tom byste udělali rozhovor. Takové 2v1
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.05.2020, 22:45
 
Reakce na KohyCZ: Tak nedělej rozhovory a makej nonstop!...
Tak jo, beru tě za slovo. Tak tenhle rozhovor byl poslední a Kohy vám zaplati profi lidi co natočí něco pořádnýho Smajlík Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
20.05.2020, 22:45
 
Zvuk v ofiko videu mohl bejt lepší.. (havrani mi osobně nevadí, protože je to video z prostředí, který je vlastně blízko staďáku atd., ale nevím, proč to občas nesnímalo nějakou část slova) Obraz je za mě OK, tam nevidím problém.

Je fakt, že desky by vypadaly líp. Hlavně podle mýho prostě každej chápe, že smysl rozhovoru není naučit se otázky nazpaměť, kor když jsou nějaký od diváků. Tohle vypadalo jak tahák, to je fakt Smajlík

Obsah za mě OK. Konkrétně u Čendy, jsem, kromě délky rozhovoru, neviděl moc rozdíl mezi oběma rozhovory.

A tedy za mě pochvala za kladení otázek (jsou to totiž skutečně otázky), dokonce i připomínka, že část otázky zůstala nezodpovězená. To tom (ale i spoustu profíků) nedělá a mě to vážně štve :D.
 
 
 
Reakce na -tom-: To už jsem udělal přece :) Přišel jsem ...
Tak nedělej rozhovory a makej nonstop! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.05.2020, 22:33
 
Reakce na KohyCZ: Tak musíš letos jako sponzor ještě při...
To už jsem udělal přece Smajlík Přišel jsem hned na první dobrou v koronakrizi. Vzhledem k tomu že dělám rukama, tak jsem prozatim na maximu Smajlík Kdybych měl víc ručiček, vydělal bych víc penízek a mohl dát víc, bohužel se nerozkrájim Smajlík
 
 
 
Reakce na -tom-: A dle mého, soukromého a nepodstatného,...
Tak musíš letos jako sponzor ještě přitlačit Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.05.2020, 22:28
 
Reakce na KohyCZ: Dělali to dřív extrémně šikovní, i kdy...
A dle mého, soukromého a nepodstatného, názoru, je právě tohle škoda. Jsme extraligovej klub a i tahle prezentace by měla bejt na extraligové úrovní a to ty videa nejsou. Chápu, že ty chceš jako PR řiditel jít jinou cestou, tak to musíme respektovat Smajlík Alespoň, že se řeší ,,kraviny,, Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
20.05.2020, 22:27
 
Reakce na Redaktor: Ježíš marja děkuju *2* Já nedám an...
Fakt? To je zvláštní, vždyť ta dikce a intonace je na papír neprenosna... Já třeba tenhle rozhovor sledoval, když jsem potřeboval dělat jiný věci, u kterejch bych si rozhovor těžko přečetl.

Navíc mi u psaných rozhovorů často přijde, že při následný korekture dochází ke značný změně rozhovoru. Třeba Řepka je pologramot, co má problém dát dohromady souvětí. A v psaným rozhovoru z něj udělali hotovyho Demosthena.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.05.2020, 22:26
 
Reakce na Haberman44: To víš že to děláš nejlíp...... *...
O to vůbec nejde jak to dělám já. Ale že jsme hodně dlouho neměli žádný ofiko hezký promo, přitom je to škoda. Hledá se pořád mezi lidma, kteří to dělají zadarmo, nebo barterem. Teď jsme ale v ELH, i ta úroveň tohodle by mohla jít nahoru Smajlík Je tam nevyužitej potenciál. Ale to je jak s tim fanshopem. Neustále dokola to samé. Klub bude říkat jak jsou fanoušci spokojený, že se to prodává atd. Tady to tak ale neni, ty videa na YT kanále Motoru moc lidí nesleduje. Otázka je proč. Jestli to není kvalitou obsahu.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.05.2020, 22:25
 
Ha, Tom byl rychlejší. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.05.2020, 22:25
 
Reakce na KohyCZ: K tomu “taháku” Denisy ve videu bych c...
Abych to upřesnil - mě nevadí, že to četla, vždyť Tom tam má taky nějaký desky s poznámkama. Vadilo mi to, jak to podivně žmoulala pod stolem - to vypadalo fakt divně. Smajlík
 
 
 
Reakce na -tom-: A to říkám z pohledu fanouška, kterej b...
Dělali to dřív extrémně šikovní, i když ne moc spolehliví, kluci, “bohužel” se tím teď dobře živí v Praze. Nemáme na to těžce zaplaceno agenturu jako některé jiné kluby a já to ani nechci. Vnímám, že to má často ještě mouchy, vím samozřejmě, jak by to mělo vypadat, aby to bylo top, sám jsem dělal v televizi, ale tak se k tomu holt propracujeme postupně s těmi, které máme a kteří jsou spolehliví a chtějí.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Však jo, ale nemusí to číst ze zmačkaný...
To víš že to děláš nejlíp...... Smajlík
 
 
RedaktorRedaktor | České Budějovice
Reagovat
20.05.2020, 22:19
 
Reakce na Piky: Klubovej rozhovor dobrej *2* ale obecn...
Ježíš marja děkuju Smajlík Já nedám ani 10min video, natož hodinu.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.05.2020, 22:14
 
A to říkám z pohledu fanouška, kterej by rád viděl další rozhovory s jinejma hráčema, který třeba neznám Smajlík Ale tohle je jak koukat na pořad ,,na vlastní oči,, v roce 1995. ¨

Co ty lidi, který točili videa pro klub dřív? Ty to už dělat nechtějí ani za nějakej honorář? Přišlo mi že ty to posouvali celkem kupředu. Škoda to dávat vždy někomu, kdo začíná od nuly. To je jak s tim fanshopem. Tady má náš klub prostě mezery a neber to Kohy ve zlým.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
20.05.2020, 22:11
 
Reakce na KohyCZ: K tomu “taháku” Denisy ve videu bych c...
Však jo, ale nemusí to číst ze zmačkanýho papírku a ještě ho schovávat pod stolem, ne? Vždyť je to ofiko rozhovor, má to mít úroveň. I já jsem si sehnal desky a založil to do desek. Na to asi tady lidi narážejí. Né na to, že je špatně to číst. Já jsem popravdě od rozhovoru s kapitánem extraligovýho týmu čekal mnohem víc. Přijde mi to odfláknutý, přitom dostali velikej oficiální prostor. Nehledě na to že jsme Budějčáci a oni jdou úplně jiným směrem, než pak sedí Smajlík Tuhle ofiko prezentaci by klub prostě mohl zlepšit, za tím si stojím. I kdyby to mělo stát nějakou kačku, tak se to vyplatí. Ale o tom jsme spolu už mluvili.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes to bohužel nevyšlo. Poslední zápas sehraje Motor v neděli proti Třinci.hcmotor.cz/zapas.asp?id=L…

Na ledě Litvínova nastoupíme v této sestavě ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava

55. narozeniny slaví bývalý útočník Josef Štraub. V ČB 2 sezony, 59 zápasů (10+27), 21 +/- bodů, 180 TM. 10. 12. 2002 vyrovnal...

PREVIEW: Dnes změříme síly s Litvínovem. Jednou ho už Motor v sezóně porazil, dvakrát prohrál s jedenáctým týmem tabulky o jednu...