MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-6-2" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Kámoška fandící Pardubicím se mi teď vysmála, jak máme hroznej kádr, a oni jak maj hrozně skvělej a že jestli nedaj top 6, tak jaká to bude ostuda. Tak snad jim natrhnem řiť, šmejdům namyšleným.
 
 
 
Reakce na Divous.T: Tak já jsem přesvědčen, že v daném č...
Tak ono jde o to, že takový dva brankáře si fakt nebudeme moct dovolit a Kovář podle mě nepůjde sem bojovat o místo, když někde bude mít jistotu jedničky, ale uvidíme. Každopádně já jsem rád, že tu máme na tuhle důležitou sezónu Čiliaka.
 
 
 
Tak já jsem přesvědčen, že v daném čase jednal klub naprosto pragmaticky. Teď potřebujeme jistotu a tou Čiljak nyní je. Čekat na vývoj pokračování kariéry Kuby a jeho další rozhodnutí by byl zbytečný hazard. Situaci obou borcú budeme pozorné sledovat a objektivně ji vyhodnotíme. Za ně je Čiljak super tah včetně doby kontraktu. Pokud se bude Kuba chtít vrárit, vúbec nepochybuji o tom, že klub udělá maximum pro to, aby s M na prsou Kuba jistil klec.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
02.06.2020, 20:07
 
Na druhou stranu, mohl přeci Kuba kontaktovat lidi z klubu a oznámit, že se chce příští rok vratit.... Ale i tak by to nebylo 100%. Jsem rád za Čiliaka
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
02.06.2020, 19:15
 
Reakce na zbyna-ck: Mrzí vás to? Neřekl bych, že mrzí. A...
Byť Kováře příliš nemusím, tak mu přeju a krom případných zápasů s náma přát budu, ale tohle vyjádření bylo fakt dost něšťastné. Jako kdyby Motor snad měl čekat jak na boží požehnání, jestli se Kuba milostivě uráčí za rok vrátit a (jak píšeš) si to náhodou nerozmyslí. Prostě byl k mání dvojnásobný mistr ligy a reprezentant, tak je naprosto jasné, že jsme jej chtěli podepsat na co nejdýl. Trocha pokory by tedy Kovářovi myslím si neškodila. Obzvlášť, pokud se sem někdy fakt chce vrátit.
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Přesně tak. Já proti Kovářovi nic nemá...
Ale jo, taky chápu, že se vzala jistota v podobě Čiliaka a podepsal se rovnou na tři roky. Jenom mě bude mrzet, jestli bude náš po Turkovi nejlepší gólman chytat třeba u zlodějů nebo ve Spartě. A třeba sem příští rok přijde a Čiliak půjde naopak do ciziny. Ale je to až za dlouho.
 
 
02.06.2020, 18:33
 
Reakce na zbyna-ck: Mrzí vás to? Neřekl bych, že mrzí. A...
Přesně tak. Já proti Kovářovi nic nemám, ale za rok zacinká třeba ze Schweizu a Kuba si řekne, že by to ještě rád zkusil venku, hrát na nejvyšší úrovni apod. Podobných vyjádření jsme už slyšeli.. Se vedení nedivím, že zvolilo jistotu. Navíc jak stará je tahle informace, že sem chtěl jít (za rok) a jak dlouho se oficiálně ví, že tu máme Čila...
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Mrzí vás to? Neřekl bych, že mrzí. A...
Proto bych řekl, že se tu začalo řešit, kdo na něj má práva. Jeho tabulková hodnota bude asi vysoká...
 
 
 
Reakce na switch: https://www.idnes.cz/hokej/evropske-li...
Vím, četl jsem. Jen čekám, co ještě vypadne z mistra Pluta001...
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
02.06.2020, 18:21
 
Mrzí vás to?
Neřekl bych, že mrzí. Ale trošku mě překvapilo, že podepsali nového gólmana (Marka Čiliaka) na tři roky. Přitom je snadno dohledatelné, že mi za rok končí smlouva v Rusku.

Rozumím, co tim Kovář myslel, ale na druhou stranu - těch situací, kdy se odchovanec dušoval, že by chtěl hrát za motor, jak hrozně ten klub sleduje a jak je v kontaktu a nakonec se na nás vybodl kvůli pár šupům, bylo tolik, že se vedení nedivím, že chce radši vrabce v hrsti...
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
02.06.2020, 17:56
 
Reakce na Paav: Je v plánu někdy v budoucnu váš návrat d...
odkaz
 
 
 
Reakce na Pluto_001: Ten, kdo jednal před časem s jeho k...
Posila z Ruska? Kovář tvrdí, že ho chtěla Kometa. Ta to popírá
odkaz
 
 
 
Reakce na Pluto_001: Ten, kdo jednal před časem s jeho k...
Pochybuju, že by ho kvůli tomu někdo kupoval, pokud ho neměl pod smlouvou, to by přece stačilo zaplatit jen hostování bez souhlasu. Přijde mi to jako kecy, určitě furt patří zlodějům, kteří si asi myslí, že ho vychovali.
 
 
 
Reakce na zdcart: Nerozumím, proč si zde hraješ na tajnů...
O Kometě jsem četl na jejich fórum, že na něj drží práva. Ale co je na tom pravdy netuším.
 
 
02.06.2020, 16:28
 
Reakce na Pluto_001: Ten, kdo jednal před časem s jeho k...
Nerozumím, proč si zde hraješ na tajnůstkáře.Buď vím a napíšu to nebo mlčím.Kdo vlastní na něho hráčská práva není nic špatného to zde napsat.
Psalo se o Kometě?
 
 
 
Mělo tam bejt odkoupený.
 
 
 
Reakce na Pluto_001: Ten, kdo jednal před časem s jeho k...
Fajn, a kdy přesně byly ty práva dokoupený? Ono, že s ním někdo jednal ještě neznamená, že na něj vlastní práva.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Tak to mi prosím řekni, kdo je vl...
Ten, kdo jednal před časem s jeho klubem o případném hostování v extralize po ukončení neúspěšné sezóny v KHL. Těch nápověd je tímto více než dost.
 
 
 
Reakce na Pluto_001: Výstřel zcela mimo šachovnici, práv...
Tak to mi prosím řekni, kdo je vlastní. Motor je nevlastní, Šípková Růženka asi taky me, tak kdo zbejvá?
 
 
 
Hokejovou zvěř z Havířova čeká pobyt za mřížemi.
odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 115 lety se narodil první brankář našeho klubu František Albrecht. V týmu byl 4 sezony a odchytal cca 7 mistrovských duelů a...

Pár zápasů stihla i první liga, ve které působí několik hráčů Motoru na hostování. Jak se jim daří?hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Co čeká Motor v příštích dvou týdnech? Nejen to se dozvíte v článku. ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

50. narozeniny slaví bývalý útočník Miroslav Barus. V ČB 3 sezony, 150 zápasů, 41 gólů (4 v přesilovkách, 4 v oslabení, 4 vítězné...