MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-7-10" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
 
Já si myslím, že je jen otázka času, než kluby napadne, že jim je BPA k ničemu. Půjde hlavně o ty bohatý kluby, který se díky BPA musí dělit o zisky s těma chudšíma. Horší je, že až k tomu dojde, tak se nejspíš můžeme rozloučit z EL na ČT.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
10.07.2020, 23:12
 
Reakce na Luckyboy86: Úřad ochrany hospodářské soutěže...
Já jsem si to tak trochu i myslel, ale nebyl jsem si jistý, jestli nejde o nějaký úřad, který neznám. Smajlík No pokud byl myšlen ÚOHS, tak mám dojem, že smlouva mezi kluby a BPA je mimo jeho kompetenci.
 
 
Luckyboy86Luckyboy86 | Kaplice
Reagovat
10.07.2020, 23:09
 
Reakce na alkac: Dnes zde dvakrát zmíněný ÚOHP je co?...
Úřad ochrany hospodářské soutěže
 
 
Luckyboy86Luckyboy86 | Kaplice
Reagovat
10.07.2020, 23:09
 
Jen k anketě a k Budvaru. Budvaru je úplně jedno, kolik vytočí a nebo nevytočí piv za zápas. I kdyby každý v BA šel pro pivo ven a Radegast nikdo nekoupil, tak to vůbec nic neřeší. Tady jde o prestiž a brand
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
10.07.2020, 23:07
 
Dnes zde dvakrát zmíněný ÚOHP je co?
 
 
 
Mohou tedy i s pozitivním testem od pondělí do práce. Pátral, jak je taková situace možná, a dozvěděl se, že od čtvrteční půlnoci platí nové nařízení ministerstva zdravotnictví, které po čtrnácti dnech ukončuje karanténu bez ohledu výsledek testů. „To ztrácí logiku a popírá veškerá předchozí opatření v souvislosti s koronavirem,“ řekl Deníku. Ministerské nařízení zároveň nenařizuje takovému člověku používat ochranné prostředky. Znamená to, že pozitivní osoba po čtrnáctidenní karanténě může kamkoliv a bez roušky.
odkaz
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
10.07.2020, 20:42
 
Reakce na Ja1: Já teda nevím, ale otázka jestli Radegast...
Jde o to že součástí smluv BPA je exkluzivita. Ano dostane klub od BPA peníze od smluvených firem, ale zároveň přijde o ty své, tradiční, z oborů. Ani zdaleka se nejedná jen o Budvar Smajlík Z mýho pohledu je to jako když 7 let podporuju klub a najednou by mi po postupu řekli, že součástí BPA je síť mýček aut a bohužel už to nejde. Najednou těm firmám musíš dát xxx permic, míst ve VIPce atd ... takže asi chápeš, že nejde jen o to co se tam bude točit, to je asi tak 90% lidem úplně fuk.
 
 
Ja1Ja1 | České Budějovice
Reagovat
10.07.2020, 19:26
 
Já teda nevím, ale otázka jestli Radegast nebo Budvar je vlastně úplně jedno, stejně všichni nebo většina chodila ven na B12.
A v BA si dávala B10, takže za mě ok.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
10.07.2020, 18:23
 
Reakce na mav8: Ještě jednou posílám odkaz na anketu k p...
Víš jak je to s anketami. V jedné např. vyšlo, že jsou lidé spokojeni s fan shopem.....
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
10.07.2020, 17:57
 
Ještě jednou posílám odkaz na anketu k pivu: odkaz
Ještě jsem přidal možnost zobrazit graf s výsledky po hlasování. Vypadá to zatím na jasnou podporu Budvaru.
 
 
 
Reakce na zdcart: Tady je jediná možnost.Opravdu bojkoto...
Více stánků venku být nemůže. Proč? Protože hasiči (prý). Už jsem tu za to loboval několikrát. Ale tři osobáky v řadě za sebou u letňáku jsou v pohodě Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
10.07.2020, 17:32
 
Reakce na quak: Ten systém diskriminační nesporně je. Os...
Třeba se ve smlouvě o převzetí licence podepisuje rovnou i závazek o tom, že se musíme řídit smlouvou s bpa. Neboli bez bpa není licence. Ale je to celý divný..
 
 
10.07.2020, 17:18
 
Tady je jediná možnost.Opravdu bojkotovat Radegast v hale a Budvar musí před dtadion dát , co nejvíce stánků s pivem.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.07.2020, 17:03
 
Ten systém diskriminační nesporně je. Osobně mám velké pochybnosti v tom, zda je pro klub vůbec výhodné smlouvu s BPA podepsat. Pokud je mi známo, roční částka je aktuálně něco kolem 9 mega, pokud by kvůli tomu klub ztratil celé plnění od Budvaru (věřím, že k tomu nedojde), tak je to reálně jen 5 mega. Navíc ta exkluzivita a vyčerpané výjimky nezahrnují jen pivo, ale například i pojišťovnictví, což v reálu může přinést další ztráty.

Bohužel jsem slyšel, že na jednotné smlouvě s BPA se shodly kluby v rámci APK a je tak pro kluby závazná. Což je úsměvné v tom, že my jsme v té době členem APK nebyli. Takže jsme vázáni něčím, co vytváří nerovné podmínky a co jsme jako klub ani nemohli ovlivnit. Nevím, jak tvrdá byla jednání, ale skoro bych principiálně řekl paní Obermajerové že děkujeme, ale že si své marketingové záležitosti vyřešíme sami. A pokud by nás kvůli tomu chtěla APK nějak postihovat, jsem si prakticky jistý, že by to ÚOHP shodil. Ale u jednání jsem nebyl a věřím, že je Standa dobrý vyjednavač, takže pokud ustoupil, měl pro to důvody.
 
 
 
Souhlas s tím, že je to diskriminační. ÚOHP s tím nemá problém? vždyť to není rovná soutěž. jen proto, že jsme postoupili musíme měnit pivo? co když nám Budvar dával víc než dostaneme skrze BPA od Radegastu? Chápu, že Radegast dává prachy do produktu extraliga a tak chce být tam kde to jen jde. Ale jaký byl postup při udělování vyjímek? Proč jsou práva na vyjímku trvalá?
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
10.07.2020, 14:59
 
Reakce na Kurt_Hübl: Pivonošky by ale klidně Budvar od ...
To bude zřejmě problém, protože k samotnému prodeji piva by došlo uvnitř BA...
Jinak už mám 25 odpovědí na anketu Smajlík
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
10.07.2020, 14:39
 
Pivonošky by ale klidně Budvar od venkovních stánků či okýnka nosit mohly.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
10.07.2020, 14:30
 
Tak uvidíme jaké fronty budou na pivo uvnitř a jaké budou venku, podle toho se pozná jaký kdo je patriot. Osobně si uvnitř pivo nekoupím.
Bude ale určitě spousta takových, kteří řeknou, že když už stáli frontu na klobásu, tak si rovnou koupili už i tu eurobžundu.
Nezpůsobilost některých stadionů pro ELH a udělování výjimek každý rok je v pohodě, ale v případě piva další výjimku udělit nelze...
Udělal jsem pro nás malou anketu: odkaz
 
 
groupiegroupie | Budějce
Reagovat
10.07.2020, 14:27
 
BUDVAR MATTER Smajlík
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
10.07.2020, 14:16
 
je to jednoduché, fans budou chodi jen do míst, kde bude Budvar (ano, budou fronty a nervy, ale ukážeme, že dementi ze svazu nám nic diktovat nebudou) Smajlík
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??

Dnes nás čeká střetnutí s Třincem. Preview k zápasu ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…