MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-8-17" |  vypnout filtr
 
12345678>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 22:59
 
Klasický strom to nebyl. Nicméně nájezd v plné rychlosti do Hrubce. V NHL tyto zákroky už vůbec nevidíš tam by viník dostal 3-5 zápasu a plat dolů. Záleží na přezkoumání komise jestli to budou řešit. Za mě 2min napadení nebo 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku + přezkoumání komise
 
 
 
PRAVIDLO 124 – ZÁSAH DO HLAVY NEBO KRKU

DEFINICE: Čistý zásah do hlavy neexistuje. Hráč nasměruje náraz jakého-koli druhu, jakoukoli částí svého těla nebo výstroje na hlavu nebo krk soupe-ře, nebo vrazí či natlačí hlavu soupeře na ochranné sklo nebo hrazení. Toto pravidlo má přednost při posouzení všech podobných zákroků týkajících se zásahů do hlavy a krku, s výjimkou těch, které souvisí s bitkou.

Hráči, který nasměruje úder do hlavy nebo krku protihráče, bude udě-len menší trest a osobní trest.

ii. Hráči, který nasměruje úder do hlavy nebo krku protihráče, může být také udělen větší trest a osobní trest do konce utkání a nebo trest ve hře.

iii. Trest za zásah do hlavy nebo krku bude uložen, když hráč atakuje sou-peře jedním ze způsobů:

1.Hráč nasměruje zásah jakoukoli částí těla nebo výstroje do hlavy nebo krku soupeře.

2. Hráč vrazí nebo natlačí hlavu soupeře na ochranné sklo nebo hra-zení jakoukoli částí horní poloviny těla.

3. Hráč vystrčí a nasměruje jakoukoli část horní poloviny těla, aby vyvolal kontakt s hlavou nebo krkem soupeře.

4. Hráč napřímí své tělo nebo se vykloní do strany, aby dosáhl na soupeře nebo použije jakoukoli část horní poloviny těla, aby vyvolal kontakt se soupeřovou hlavou nebo krkem.

5. Hráč nadskočí (brusle ztratí kontakt s ledem), aby zasáhl soupeře do hlavy nebo krku.

i. iv. Přestože hráč v poli v držení puku jede s hlavou nahoru a očekává, že bude bodyčekován, protihráč ho nesmí zasáhnout do hlavy nebo krku.

v.Pokud prvotní síla zásahu je zpočátku vedena na oblast těla a pak kon-takt sklouzne nahoru do oblasti hlavy nebo krku, trest za zásah do hlavy nebo krku nebude uložen.

vi. Hráč v poli, který bodyčekuje protihráče jedoucího s pukem a skloně-nou hlavou ve směru tohoto hráče v poli, který neudělá pohyb vzhůru nebo nenasměruje svoje tělo nahoru do protihráče, nebude potrestán za zásah do hlavy nebo krku.

vii. Pokud hráč v poli udržuje svoji pozici v průběhu hry a soupeř do něj najede, kontakt nebude považován za zásah do hlavy nebo krku, pokud nejsou porušeny podmínky podle Pravidla 124 iii. nebo 124 iv.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
17.08.2020, 22:59
 
Reakce na zbyna-ck: Je to tak, on to nebyl asi faul jako...
Moje řeč, narval ho zbytečně tvrdě i když u toho nevyskočil, a loket měl dole, to ale neznamená, že by se neměla vzít v potaz taky intenzita s jakou ho narazil.
To, že je někdo nepřipravenej na souboj ještě neznamená, že bych ho za to měl zmrzačit...
Za mě to byla úplně zbytečná prasárna!
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 22:57
 
Reakce na Fanklub_Motorfans: Vedení fanklubu se připojil...
Hezky napsáno Smajlík Kéž by to mělo pozitivní odezvu... osobně tomu moc nevěřím, ale rád se budu mýlit Smajlík
 
 
 
Reakce na -Tom-: Tohle je těžký. Mohlo se to písknout ja...
Tome, píšeš "A že je vysokej a hrubec malej a ještě skloněnej je věc další."

Matouš Hrubec - 22.2.2001 / 186 cm / 70 kg / L (zdroj hokejcb.cz)
Vsevolod Sorokin - Height 185 cm / 6´1", Weight 91 kg / 201 lbs (zdroj odkaz

 
 
 
Vedení fanklubu se připojilo k iniciativě Pusťte nás na hokej!

Společné prohlášení českých hokejových fanoušků
My, níže podepsaní zástupci aktivních hokejových fanoušků, vyzýváme všechny odpovědné instituce, jmenovitě vládu České republiky v čele s premiérem Andrejem Babišem, Státní zdravotní ústav a krajské hygienické stanice, aby umožnily co nejrychlejší návrat k normálnímu fungování českého sportu.
Žádáme výrazné omezení restriktivních opatření spojených s bojem proti koronaviru, mezi které patří likvidační snížení počtu návštěvníků sportovních utkání, povinnost dodržovat rozestupy a povinnost pohybovat se v prostoru stadionu se zakrytými dýchacími cestami. Tato opatření činí z hokejových utkání parodii toho, na co jsme byli od nepaměti zvyklí a náš milovaný sport mění ve frašku, jak může každý vidět při sledování televizních utkání v těchto týdnech. O dopadech na ekonomickou a organizační stránku samotných sportovních klubů nemusíme snad ani mluvit. Právě jich se protikoronavirová opatření a restrikce dotýkají nejvíce a hrozí tak jejich paralýza na dlouhá léta. Na nejvyšší dvě hokejové soutěže si v uplynulé sezoně našly cestu téměř tři miliony fanoušků, a to bez nejatraktivnější části sezony – play-off. Hokej baví lidi v 31 městech České republiky, nechceme se dožít toho, aby naše milované kluby zkrachovaly.
Jako hokejovým fanouškům nám osud našich klubů, respektive celého českého hokeje, není v žádném případě lhostejný. Momentálně platná opatření považujeme vzhledem k vývoji nákazy na území České republiky za přehnaná a za neodpovídající aktuálnímu stavu. Rozumíme, že někteří lidé mohou i v současné situaci stále pociťovat obavy z nákazy, ale odmítáme, aby kvůli tomu docházelo k plošnému omezování sportovních a kulturních akcí. Věříme, že většina občanů této země je schopna posoudit vlastní stupeň ohrožení a na základě toho uzpůsobit své vlastní chování. Nechceme se však smířit se situací, kdy je občanům znemožňováno navštěvovat sportovní či kulturní akce ve chvíli, kdy se přinejmenším stejnému či vyššímu riziku nákazy mohou vystavit například při návštěvě obchodních center, restauračních zařízení či koupališť a bazénů. Hokej považujeme za nedílnou součást české kultury, a proto žádáme, abyste se nepodíleli na jeho likvidaci.


 
 
 
A, koukám že anal se přesunul na facebook jako Lukáš Empower Smajlík Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.08.2020, 22:33
 
Reakce na -Tom-: Tohle je těžký. Mohlo se to písknout ja...
Je to tak, on to nebyl asi faul jako takovej, ale celkově to bylo hodně bezohledny a hrubý. A jde jen o to, jestli tenhle typ hry v našem hokeji chceme nebo nechceme... Nicméně trend ve světě je tuhle hru nepodporovat.
 
 
mataharmatahar | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 22:33
 
Reakce na -Tom-: Musim říct, že víc rozpačitej jsem z vý...
Tak on má hlavně tu pověst že září hlavně v play-off. Základní část od něj nikdy nebyla nějak oslnivá.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
17.08.2020, 22:31
 
Reakce na -Tom-: Tohle je těžký. Mohlo se to písknout ja...
Podpis
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 22:30
 
Musim říct, že víc rozpačitej jsem z výkonu brankáře. Ano, je to jen příprava, ano tým nebyl dva týdny na ledě, ano pořád o nic nejde ... ale od takový osobnosti jsem za takovej ranec čekal víc. Přišlo mi, že to z něj hodně padalo, nešla z něj vůbec žádná jistota a to ani v rzehrávkách. Budu rád, když se to zlomí, ale dnes jsem měl prostě pocit, kdy jsem si v duchu říkal, ,,Tak proto ho Brno pustilo do Zlína,, . Ale kluk má slušnou kariéru, třebas to bude dobrý a jen se to dnes moc nepovedlo. Výkon Strmeně v minulým utkání, byl překvapivě lepší.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
17.08.2020, 22:26
 
Reakce na =M=Dedek: Jak jako brusle? Že se odrážel? Fakt...
A právě ani výskok, ani loket tam není. To, že si ho někdo měl podat je věc jiná.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 22:24
 
Tohle je těžký. Mohlo se to písknout jako napadení, protože tam byla asi nepřiměřená rychlost a i to je dost na hraně. Ale nic jinýho určitě ne. Rychlej byl hlavně Hrubec, s hlavou dole a vůbec nekoukal. Ty brusle rusákovi vylítly fakt až po nárazu. A že je vysokej a hrubec malej a ještě skloněnej je věc další. Kdyby takovej hit udělal náš hráč, tak taky píšem, že to bylo čistý. Bylo to na hraně písknutí, ale né nic extrémního. To samý když jde hráč k mantinelu, musí bejt připravenej, že ho někdo narve. Nemůžem chtít pískat každej náraz na mantinel, tohle neni fotbal. A pokud se nepletu, zrovna na ledě nebyl nikdo, kdo by byl nějakej bijec.
 
 
 
Matouš by dopadl hodně blbě i v případě střetu rameno na rameno, hlava skloněná, šel do toho naivně, inu junior, muselo ho to potkat. Můžeme nadávat třeba na úroveň juniorský ligy, která ho nenaučila předcházet tomuto střetu, ale to je tak všechno.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
17.08.2020, 21:58
 
Reakce na 28komar: Zpomal si to. Minimálně pravá brusle ...
Jak jako brusle? Že se odrážel? Fakt jste se všichni zbláznili? Loket, výskok, zásah do hlavy. Pokud si na tohle necháváme N.P. tak už na nic. Sám jsem viděl odjezd RZP s tím klukem. Tohle se prostě být nenechává. Pokud to být necháme, tak posíláme jesny vzkaz: řežte . nás, všechno si necháme líbit.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
17.08.2020, 21:39
 
Za mě tam je odraz brusle od ledu a tak to považuji za faul.
 
 
MaartyJayMaartyJay | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 21:37
 
Dneska jsme byli jako nákladní vlak - rozjezd pomalej, těžkopádnej... Ale když už jsme se rozjeli, tak to pak byl fofr.
Hit/faul měl být po zásluze potrestán, ať už byl čistý nebo ne. Tohle si k našim hráčům nikdo dovolovat nesmí. V NHL by ho do pěti minut seškrabávali z plexi.
A hláška dne z kotle odněkud zpoza mě: "Lacino, já ti sežeru psa..." Smajlík
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
17.08.2020, 21:35
 
Reakce na =M=Dědek: A ten výskok jako co?...
Zpomal si to. Minimálně pravá brusle byla v době nárazu na ledě. Nechci ho hájit, ale bojuje o místo v týmu. Jakým způsobem, to už je na něm.
 
 
davemotordavemotor | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 21:22
 
Ale zmastit ho někdo měl. Ať je to čistý nebo ne. Tohle si, tím spíš u nás doma, prostě nikdo nesmí dovolit.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.08.2020, 21:18
 
Reakce na 28komar: Asi to schytám, ale já v tom zákroku ...
Rozfazoval jsem si to a ve chvíli nárazu byl loket imho přirozeně u těla a brusle na ledě.

Jako vyskok to vypadá, protože zafunguje fyzika - srážkou vznikne energie a ta se musí uvolnit nejsnazší cestou - v tomhle případě to oba vymrsti do vzduchu. Totéž se stane s autem, kolem, čímkoliv, co se srazí.

To ovšem neznamená, že ten zákrok byl v rámci pravidel. Tady se musí koncepčně rozhodnout, jestli chceme na ledě hráče, co radši zvolí bezohlednou surovou hru, než aby prostě sebral puk. Ten rusak totiz mohl Hrubcovi sebrat puk pěti způsoby. A rozhodl se, že puk ho nezajímá, že raději mladyho sejme tak, aby se už nezvedl. Ok, jeho volba, já si o něm myslím svy - že je to vypatlany bezohledny hovado, ne hokejista.

Takže uvidíme, jak se k tomu disciplinarka postaví. Já tenhle typ hráče rád nemám prostě proto, že radši sleduju hráče na ledě, než fotky z rentgenu. Pokud někdo radši vidí na ledě doktory než góly, prosím, jeho volba. Imho surová hra, umyslny zranění protihráče. Chtěl ho sejmout, doufal, že už se nezvedne. Kdyby to byla ta jejich represebranka, tak si ještě na střídačce placnou.

A poslední věc - toho zmetka si měl někdo najít v každým střídání a dohrát ho při každý příležitosti. Jsme dlouhodobě moc hodnej tým.

Snad to hrubec neodskace něčím dlouhodobým.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Madeta Motor Č. Budějovice