MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-9-28" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
28.09.2020, 22:47
 
Reakce na Gais: Já ti klidně argumentovat budu, nemyslím...
Do kamene tesat na bok stadionu ...
 
 
 
Že by Ti ji už zabavil Prynochet?
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
28.09.2020, 21:33
 
Reakce na FansBPH: Já osobně doufám, že Kloz se teprve r...
Nepřekvapivě, u nás to bylo stejný. Ale Klozák má zlatý ruce a vidí to. V přesilovkách ho ještě oceníte. Dneska byl u vás slušnej hokej.
 
 
 
Reakce na Tony8385: Koukám, že spolupráce Nouza - Heřman...
Já osobně doufám, že Kloz se teprve rozjíždí Smajlík abych pravdu řekl čekal jsem od něj víc, ale třeba to je novým prostředím, systéme atd. Jinak Babka za mě od začátku super. Dle mého by si u vás v klidu ten extraprales zahrál.
 
 
28.09.2020, 20:49
 
Reakce na Paav: Řada Bruslařů má zdravotní problémy, kte...
Včera hráno se Spartou, ale ti to již prodělali, takže by měla být Sparta snad v pohodě.
 
 
28.09.2020, 20:48
 
Permice již zamluvena pro prvního , kdo se ozval.
 
 
 
Řada Bruslařů má zdravotní problémy, které v současné době nelze vyloučit jako nákazu COVID-19,“ uvedl mladoboleslavský klub ve strohém komuniké na svém webu.
odkaz

Tak už moc klubů nechybí...
 
 
JeníčekJeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
28.09.2020, 20:28
 
Vrchlabí poráží favorita z Poruby.. Smajlík
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
28.09.2020, 20:24
 
Reakce na Gais: Já ti klidně argumentovat budu, nemyslím...
Gais excelentně a bez urážek! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
28.09.2020, 19:15
 
Reakce na $rdcař: ano, úroveň reakcí a argumentace na př...
tak proč sem chodíš, pane penízku?
 
 
28.09.2020, 19:07
 
Nabízím na pátek jednu permici na A3, samozřejmě grátis.Pokud bude tedy platit těch tisíc diváků.Kdo by měl zájem, tak email zeus002@seznam.cz.
 
 
 
V Nouzovi má Vrchlabí zatím největší sílu a zároveň slabinu. Ze šesti letošních gólů Vrchlabí má Nouza bodovej zápis u pěti.
 
 
28.09.2020, 19:04
 
Reakce na Gais: Já ti klidně argumentovat budu, nemyslím...
Hezky napsáno. Smajlík
 
 
 
Koukám, že spolupráce Nouza - Heřman funguje. Ani Kloz s Babkou nezůstávají pozadu Smajlík
 
 
 
Reakce na Gais: Já ti klidně argumentovat budu, nemyslím...
Smajlík Akorát si myslím, že u toho neudrží tak dlouho pozornost.
 
 
jirka50fjirka50f | České Budějovice
Reagovat
28.09.2020, 18:20
 
Gais, Quak: Podpis. Navíc HK znám. Je to opravdu pěkné město, velice podobné Č.B.
 
 
 
Ono teď chvíli nebude s exoty z Kradce k vydržení. Což ovšem vůbec nic nemění na situaci, že na ně v extralize sere pes. V nějaké náklonnosti, o oblibě se nedá hovořit vůbec, též nejsou u ostatních fanoušků. Vždy se snaží někam vlísat do přízně a když to jako obvykle nevyjde, pak přichází na řadu už jen urážky a nenávist. Proto k nim na fórum nikdo jiný z ostatních klubů nechodí, snad jen čas od času tam zabloudí nějaký jim podobný dement.
 
 
28.09.2020, 18:03
 
Reakce na ČB_Hrošík: No s tím litrem spíš nepočítej ;)....
Aha.
 
 
ajvettajvett | Borovany
Reagovat
28.09.2020, 18:02
 
že se na blba nevykašlete,raději probírejte zítřejší zápas
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
28.09.2020, 17:58
 
Reakce na $rdcař: ano, úroveň reakcí a argumentace na př...
Já ti klidně argumentovat budu, nemyslím si, že je vaše licence ukradená. S elh licencí jsem se například já sám rozloučil ve chvíli, kdy se MTF stal většinovým vlastníkem, byl to celkem logický krok Prasete, že to s ní odešlo jinam. Užijte si jí, my jsme věděli, že přijde den, kdy se do elh dostaneme.

Smutnější opravdu bylo to s těmi právy na hráče, která patřila HCČB, tzn.mládeži, což bylo občanské sdružení a jistě si dokážeš představit, že samotná licence bez hráčů by byla i v HK k ničemu a musel by si i v Mechově koupit hráče za tehdejší tabulkové ceny. To na nás byla čistá zlodějina. To totiž byly desítky milionů korun pro místní budoucnost. Které nám do první sezóny Motoru rozhodně chyběly. Proto se kupovala licence, protože začínat z rybníka bylo i s tou euforií velice náročné. Já bych to naopak i od toho rybníka bral. To však neznamená, že nám před sedmi lety sezóna nezačínala na zelené louce. Začínala. Žádnej mecenáš nám žádné hotové hráče jako pro vás neukradl. A bylo to tenkrát velké vzedmutí fanoušků, aby tu Prase nevybrakovalo a nezotročilo naši mládež pro HK zdarma na věčné časy, jak to bylo připraveno na papíře ve smlouvě.

Takže proto se tu budoval kádr od nuly a proto ty roky učení se a vývoje. Dokonce jsme si svoje vlastní hráče museli kupovat zpátky. Takže jednou je mládež za draho vychovala a pak si je ještě Motor zaplatil znova. Tos nevěděl, viď?

Proto se teď asi divíš, že se tu dvakrát otáčí každá koruna a my defacto hrajeme elh s prvoligovým mančaftem. Říká se tomu racionální uvažování. Navíc je krutá doba a sezóna nesestupová. To lze pochopit a správný hospodář to musí i ocenit. Samozřejmě, že v Mechově jste zvyklí na megalomanství, ale tady jdeme jiným směrem a to je to, co nás do té elh také dostalo. Rozum a dlouhodobé budování kádru pod Prospalovým vedením. To je totiž taková hokejová persona, že jemu nemusí nikdo říkat, jak má vybudovat vítěznej tým. Škoda jen, že tu nebyl od začátku. Ale i to byla cesta.

Samozřejmě jsme si přáli oslavit postup sportovní cestou, ale koroňák a s tím způsobené nedohrání soutěže to chtělo jinak. Takže takřka všechny kluby pralesa nás poslaly nahoru hlasováním. Protože všichni tu naši poctivou práci viděli a výsledky a sebevětší snaha nás porazit, jim z hrdosti sobě vlastní ani nedovolilo postupovat jinak.

Ano, nás nahoru posunula hrdost pralesních klubů. Žádná zlodějina. A to je to, co vás asi bude srát víc, než nás, protože já nevěřim, že vy sami jste hrdí na to, s jakou byli rozprášeni vaši původní lvi.

Říkám ti to bez nadávek, s rukama v dlaních. Trochu smutnej z toho, že jsme v počtu 100 tisíc neslavili na budějckým náměstí. Nemohli jsme a je nám to i trochu líto, protože to, jak nás ta Prasečí levárna všechny semkla, to nám, věř mi, můžeš leda závidět. My tenhle klub žerem ve velkým a na vás bychom vyprodali pět zimáků a v tomto nám nesaháte ani ke kotníkům. My jsme hrdí, protože chceme být. Ne proto, že si nás někdo koupil.

Sorry za tapetu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Po první třetině to vypadalo na zajímavý duel, jelikož průběžný stav byl 1:1. Prostřední část ale přinesla tři góly v budějovické...

Dnes je na programu předehrávka 24. kolo, do které Motor nastoupí v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz

I dnes vyšel Hokejklub!Historická bilance s @HCSpartaPraha ukazuje, že je naším nejčastějším a nejméně oblíbeným sokem. Nechybí...

Dnes se od 17:30 postavíme proti @HCSpartaPraha! PREVIEW: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…