MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-1-21" |  vypnout filtr
 
123456>
Další diskuse: 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
21.01.2021, 22:31
 
Reakce na Alfonz37: Co je s Michnáčem? To vážně toho Pro...
Zatím se k němu trenéři nevyjádřili.
Byl bych rád kdyby zítra hrál, ale moc tomu nevěřím.
 
 
Alfonz37Alfonz37 | České Budějovice
Reagovat
21.01.2021, 22:25
 
Co je s Michnáčem? To vážně toho Prospala baví odstavovat hráče, který by měli rozhodně přínos?
 
 
 
Taky nevidím v článku jediný náznak, že by Sege byl vyžírka. A že se v tom někdo snaží najít nějaký nesmysly, to by se stalo tak jako tak, i kdyby to bylo podle jatra.
 
 
játrojátro | Ujčík je zloděj
Reagovat
21.01.2021, 21:32
 
Reakce na kerschlic00: Tak mě to třeba z našeho webu nev...
já ti rozumím, ale spousta jedinců si to vysvětlí po svém. Proto si myslím, že v tomto není nic co tajit a šlo to napsat tak, aby i tito jedinci měli po ptákách.
Nicméně Sege momentálně žere pejsky.
Pokud vím, tak na Štencla přitlačila peníze Madeta, takže bude záležet jen na permicích.

Mne by zajímal výsledek dnešního jednání o odvolaní. Pokud zaplatíme 1,- jsme za děvku svazu. Jednání je po 30 dnech, takže není co řešit. Pokud chce svaz aby se dodržovala pravidla, musí je dodržovat on Smajlík
 
 
 
Reakce na játro: napíšu ti to znova. Takhle to vypadá, ž...
Tak mě to třeba z našeho webu nevyznělo, že by měl bejt vyžírka. Mám pocit, že i v článku na webu bylo, že se rozešli v dobrým po vzájemný dohodě na ukončení smlouvy.
 
 
játrojátro | Ujčík je zloděj
Reagovat
21.01.2021, 21:16
 
Reakce na MARSCH: A co bys chtel komunikovat? Dulezitej ...
napíšu ti to znova. Takhle to vypadá, že je Suchánek "vyžírka". Prostě tohle zkomunikovat jako klub neumíme. Jihlava tohle zvládla s bravurou ...
 
 
 
Reakce na játro: ale já o žádné křivdě nepíšu. Jen jsem ...
A co bys chtel komunikovat? Dulezitej je vysledek jednani. Co k nemu vedlo je material mozna tak pro bulvar.
 
 
 
Segeho vyplatili, novy angazma mel za tejden. Nemyslim si, ze by z toho vysel jako nekdo, s kym by bylo zametano a ani ten rozhovor tak nevyznel.

Letos se na platy sahalo proto, ze jina moznost nejspis nebyla. Je treba nezapominat na to, ze zatimco uz loni kluby kratily odmeny a zbavovaly se hracu, tady se vyplacely postupovy bonusy.
 
 
játrojátro | Ujčík je zloděj
Reagovat
21.01.2021, 21:10
 
Reakce na kerschlic00: Přečetl jsem to, ale zase mi nepř...
ale já o žádné křivdě nepíšu. Jen jsem napsal, že to mohlo být ze strany Motoru zkomunikováno lépe ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
21.01.2021, 21:07
 
Reakce na jatro: ve zkratce, Sege na snížení přistoupil,...
Sorry, ale já tam teda žádný rozdíl nevidím a to říkám jako někdo, kdo byl k celé téhle situaci dost kritický. Vyjádření klubu prostě jenom stručně vyjadřuje konečný výsledek celého jednání, jež byl očividně takový, že se obě strany nedohodly a došlo k ukončení smlouvy. To je přece naprosto normální a nevidím na tom nic očerňujícího. Stejně tak, když podepíšeme s někým smlouvu, tak se v článku píše "přišel hráč XY, který podepsal na Z let a ne "s hráčem jsme jednali dva měsíce a tři týdny, první měsíc vůbec neměl zájem, v druhém nás měl jako záložní variantu a teprve v posledním týdnu, když mu krachlo zahraničí, se u nás ráčil podepsat".
 
 
 
Reakce na játro: odkaz je na facebooku skupiny Motorfans...
Přečetl jsem to, ale zase mi nepřijde, že by tam bylo jako něco víc, než bylo tady na stránkách. Prostě po každým chtěli aby šel s platem dolů trochu jinak a on na to nepřistoupil. A ani z toho rozhovoru není cejtit nějaká křivda.
 
 
 
Reakce na -tom-: Motor měl vždy za těch 7 let super jmén...
Musíš dávat více a klub nebude mít potřebu sahat na platy.
Oni si také hráči musí sáhnout do svědomí a říct si, že výkony a postavení v tabulce není to co od nich klub čekal. Jinde by si jistě na více než co jim doposud klub i tak vyplatil nepřišli, o tom jsem přesvědčen. Chce to trochu soudnosti od hráčů.
Situace je jaká je a pokud chceme ještě někdy zajít na extraligový Motor, klub musel nějak reagovat. Třeba tomu dost dopomohla i ta výkonnost a klubu došla trpělivost...
 
 
 
Reakce na jatro: ve zkratce, Sege na snížení přistoupil,...
Děkuji.
 
 
játrojátro | Ujčík je zloděj
Reagovat
21.01.2021, 20:46
 
odkaz je na facebooku skupiny Motorfans, neumím to sem dát
 
 
jatrojatro | Ujčík je zloděj
Reagovat
21.01.2021, 20:45
 
ve zkratce, Sege na snížení přistoupil, ale chtělo se po něm víc (jako po pár jiných hráčích) a on níže jít nechtěl, protože mu není 25 let, tak se s vedením domluvil na vyplacení. Takže článek s rozloučením Suchánka měl být něco jako: "S Kubou jsme se dohodli na snížení, ale vzhledem k perspektivě jsme požadovali větší snížení, na kterém jsme se nedohodli a proto došlo k dohodě o ukončení jeho působení." Jak jsem již psal, souhlasím s rozhodnutím, dělat vše na další sezonu, ale čestně. Tak jak byl rozchod sepsán, dalo jen ke spekulacím a důležití jedinci plivaly síru na Suchánka.
 
 
 
Reakce na -tom-: Hele ty se v tom chceš fakt zase babrat...
Každý sahání na prachy je nepříjemný, samozřejmě by se mi to taky nelíbilo. Bohužel k tomu došlo, do financí klubu nevidím a ani nechci, tohle si prostě musí vyřídit zúčastnění sami. Každopádně Sege dostal na výběr, vybral si, že chce vyplatit, takže prachy má a všechno v pohodě, ne? Smajlík Jinak se v tom už fakt babrat nechci, takže to dál nechám bez reakce.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
21.01.2021, 20:33
 
Reakce na Drew: Nikomu přece nevadí, že ses zastával Seg...
Motor měl vždy za těch 7 let super jméno, i když se třeba nedařilo. A byla by škoda, aby se napříč hráčema a agentama říkalo, jaký jsme tu vychcánci, plácáme v prosinci hráče po zádech, že jsme jim jako jediný s Třincem nesáhli na peníze a pak jim to strhnem za celej rom během 4 měsíců Smajlík Nelíbi se to hráčům, ani agentům. Ty lidi z hokejovýho prostředí se znají a komunikujou spolu že jo. Jak říkám - je to jen můj názor -, je to nešťastný a je to škoda.
 
 
 
Reakce na jatro: tak kdo si přečte Táborský denník zjist...
Nemyslím si, že mladí volí SPD. Většina dává své hlasy Pirátům nebo Topce díky Ferimu Smajlík
 
 
 
Reakce na Sylvia: Přesně tak, je to borec... Tak snad to...
Tak když jej ani VP v poslední době neposadil , tak má velkou šanci tu zůstat. Na něj je fakt radost koukat, škoda , že mu to nevychází střelecky. Pokud hrála lajna Soptík - Raška - Michnáč , tak to byla rozdílová lajna. Bohužel , pak " spadli do Mixéru" a zachránil se jen Soptík.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
21.01.2021, 20:24
 
Reakce na Drew: Nikomu přece nevadí, že ses zastával Seg...
Hele ty se v tom chceš fakt zase babrat? Když se s někym domluvim, že mu budu čistit celej rok 12 mesicu auta za litr a 4 mesice pred koncem to spocita, rekne ze kazdy bylo za 600 a ze ted bude platit jen 400, tak to je i zpetne ne? Kdyz nesedi castka i zpetne za praci. Nevim co delas za praci, ale kdyby se stalo tobe, tak by nevadilo? Me to prijde jako blbej zpusob. Kohy to tu vysvetlil, obhajoval. Me to stejne prijde nefer a na h*vno a nazor nezmenim.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Už v příštím týdnu se spustí možnost kompenzací za permanentky z letošní sezony. Spolu s tím přijde i možnost, jak Motor v těžké...

Gameři Motoru se postarali v esport lize o pořádné překvapení, když vyřadili ve čtvrtfinále oficiální esport soutěže favorizovaný...

Je nám moc líto, co se včera stalo v Třinci, přejeme všem v klubu a zejména Petru Vránovi hodně sil.Naše utkání s Oceláři se bude...

Už v 15:45 startuje přenos play-off esportové ENYAQ Hockey League! Borci z Motoru vyzvou Liberec, tak jim pojďme...