ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "-Tom-" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
18.01.2020, 16:57
 
Reakce na zdcart: A najednou se ukazuje, jaká je výhoda ...
Měli jsme požádat o přeložení, kvůli 6ti hráčům Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
18.01.2020, 11:47
 
Samozřejmě se tu bavím čistě jen o sponzorským příspěvku - peníze za reklamu Smajlík Radikálně odsuzuji chování Jágra plácnutím s Čínou a kažení druholigový soutěže všem osstatním soupeřům. Jedinej, kdo z toho těžil byl Jaroušek. Mimo to, že za to dostal nějaký penízky, upíchl tam pár kmenových hráčů Kladna co už nepotřebuje , tak ještě pár kámošům sehnal práci v realizačním týmu Číny a k tomu všemu prý bydlí v jejich rodinném hotelu Smajlík Takhle prosím teda ne. Ale to jak je to ve Slavii, tak s tím nemám jedinej problém a je podle mě jedno odkud si ta firma bere peníze za tu reklamu, když jde čistě o komerční záležitost. Pokud by někdo zaplnil volné reklamní plochy v Budvar aréně a zaplatil za to, tak ať si to napíše klidně v čínštině.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
18.01.2020, 10:21
 
Reakce na alkac: Sponzora z Číny, který nápadně připomín...
Pokud od nich připlujou peníze tak, jak mají, tak si myslím, že je úplně jedno, jestli jsou z Česka, Číny, nebo třeba Peru. Ulovit takovýho partnera je zázrak a docela by mě zajímalo, jestli to bylo z nějaký známosti, nebo jestli si Slávku vybrali sami. Možná se na to poptám. Je fakt, že mimo regionálních partnerů až zas tolik nemáme.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
16.01.2020, 13:59
 
Reakce na Alistair: Už teď farmíme Plzeň, co užšího by m...
Ono nejde věřit všemu co se kde píše. Například nedávno třeba skončil Pařízek v Chomutově z ,,rodiných důvodů,, aby následně šel do Sokolova, kterej má z ČB ještě dál. Pak se za podivně divných okolností pakoval Hudáček se Štrbou a později i Doktor a teď třeba Kuba Černý. Samý rodinny důvody a vzájemný dohody. Jak lidsky čistě krásné Smajlík Taky jsme si mohli v novinách přečíst, jsk MTF skončil v ČB kvůli pivu a dodnes tomu spousty lidí opravdu věří. Na druhou stranu redaktoři a novináři bejvaj občas pěkný hovada a píšou si i citujou co je napadne.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
16.01.2020, 11:38
 
Reakce na mrskman: BTW souhlas materskyho klubu s hostov...
Kolmič má platnou víceletou smlouvu, takže je souhlas Liberce opravdu nutnej. Taky by se mi tu líbil, spolehlivej bek. Bohužel tohle už bude pasé.

Alistair: Nebo už se v tom prostě nechce dál vrtat? Zeptej se ho na to někdy klidně sám, socialni site vede.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
16.01.2020, 10:19
 
Reakce na Paav: Tam jde spíš o to, že je v Benátkách kvů...
A taky tam má rodinu, barák, dvě děti ... a hokej pro každého není primarni. Je treba si uvědomit, že nemůžem mít koho chcem. Aby se plácal přes celou republiku, byl bez rodiny, kvůli tomu aby hrál stejnou soutěž jako motor? Trošku nelogický. Petr už se za ničím nežene. Tady se pořád jen ukazuje koho by se chtělo, ale na to musí bejt i souhlas mateřskýho klubu a v neposlední řadě hráče. Ty kluci nejsou roboti.

Spíšmě do teď mrzí, že jsme si nechali utéct beka jako je Žiga. Nemyslím si, že by ho Conor nečim převyšoval. A proč se teď, při náskoku 30ti bodů, nedá šance někomu z mladých, je taky slušnej bizár.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.01.2020, 19:03
 
Reakce na alkac: Nemůžu si pomoct, ale z opakovačky mi p...
Ať pískaj jakkoliv, tsk jsme dnes horší. Slávka je všude dřív. A kfo tu psal že Bílek neni za Vampolu náhrada? Naopak ten kluk dnes tvoří hru, bude pro Slávku hodně platnej. Jsem zs hry Slavie dnes překvapenej.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.01.2020, 18:24
 
Reakce na Paav: Vždyť v tom článku psali, že včera bylo ...
A i přes ty kecy složili docela pohodlně 3 pětky, takže by se utkání odkládalo kvůli 3 hráčům. Takze asi tak ;D david servis hrál na 11 hráčů.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.01.2020, 16:15
 
Reakce na zbyna-ck: Nemají ani na to nahrát body s Kadan...
Já vůbec nesoudim, jestli na to Prostějov má, nebo nemá, ale nějak nechápu, proč by měl někdo odkládat veledůležitej zápas se soupeřem v tabulce, kvůli marodce. Viz příspěvek Marsche. I to k tomu patří, kor když teď jde těm týmům do tuhýho. Taky se může stát, že to dnes projedou Smajlík Ale představa, že jim odloží zápas, kterej pak prohrajou a na úkor toho neudělají předkolo. Nevim no, je to sport a prostě se má hrát s tim co je. Nám nikdo zápasy taky neodložil kvůli marodce.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.01.2020, 15:45
 
Reakce na Paav: Průšvih pro Třebíč! Tým skolila chřipka,...
A proš by to měli odkládat, když se sami klepou o účast v předkole? Kor když mají o 2 zápasy víc. Pro ně můžou bejt zrovna tyhle body rozhodující ve výsledku. Nějak nechápu pointu příspěvku. Navíc si kluby osdouhlasili, že se odkládat nic nebude. V případě Motoru to bylo s Litoměřicema velkorysé gesto, protože máme náskok přes 20 bodů a klukům se volno hodilo.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.01.2020, 21:26
 
Reakce na zbyna-ck: Zalcik, škoda, babka, kveton, kuchec...
Vždyt jsem psal, krom sezóny pod Antoninem Stavjanou a to bylo v roce 2017! To že Tonda vyházel hráče a nevěděl s kym hrát, je jiná druhá. A Dančišina nebo Doktora můžeš typově srovnávat s Christovem. Ano, je tu o 2-3 zkušenější hráče víc, ale stojim si za tim, že krom těch 2 sezón (první a 2017) tu byl tým podle jmen vždy silnej Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.01.2020, 19:36
 
Reakce na zbyna-ck: A není to náhodou chyba těch ostatní...
Nebo neni ta soutěž se 16ti mužstvy tak kvalitní? Dle mého nejslabší za těch 7 let co ji hrajeme. Nechci vidět příští ročník se 17ti týmy Smajlík

Souhlas s Evoorgem. Play off je něco, proč se hraje hokej, vrchol sezóny, patří to k tomu.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.01.2020, 18:35
 
Reakce na kerschlic00: No máš asi pravdu, že ten 12. je ...
Pořád se tu ale bavíme jenom o ELH a 1.lize. Podle mě by se měl systém sjednotit a ustálit dlouhodobně od ELH až po krajskej přebor a v neposlední řadě i v mládežnických soutěžích. Né to každej rok jak trotl0vé měnit a bejt za kašpary. Myslím si, že když se ELH a 1 liga zredukuje na 14 mužstev s přímým sestupem a postupem, k tomu se sníží počet mládežnických týmů v nejvyšších soutěžích, tak budeme moct bejt rádi. Protože to co je tu teď, je vyloženě trapárna.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.01.2020, 18:03
 
Reakce na kerschlic00: Taky si myslím, že v týhle lize, ...
Jako přímej postup a sestup je ok ale tahat do toho i 13tej, natož 12tej tým z ELH, mi už přijde opravdu jako blbost. Neřeknu kdyby tu soutěž hrálo 16 mužstev jako první ligu, ale aby šlo 6 do play off, 7-10 hráli předkolo a 12-13 baráž, je nesmysl. Né vše co řekne Bedna, má hlavu a patu. Tohle nikdy v životě neprojde s tim dvanáctým místem.

Jinak po přečtení příspěvků tady nechápu, proč by Chomutov nemohl chtít do ELH už letos. My se tu hájíme tím, že ELH má bejt otevřená a má se o co hrát ... a to jako mužstvo na druhým místě má 15 kol před koncem základní části a play off složit zbraně, protože Motor vede o 30 bodů? V tom play off se může stát cokoliv a zrovna Chomutovu by peníze od BPA pomohly radikálně, že by zamázli dluhy Smajlík A to i kdyby měli hned zase sestoupit.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
13.01.2020, 19:01
 
Reakce na ČB_Hrošík: Ale houby. Vždyt ho předtím držel C...
A to znamená, že musí jak mentál dostávat desítku a oslabovat tým? Ten kluk kdyby nebyl jednodužší, tak už dávno hraje ELH. Nenadarmo ho nechává čas od času Venca sedět. To samý Veselý.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
13.01.2020, 18:08
 
Tak hlavně, že se hráči motoru sjeli. Alespoň někdo :D
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
13.01.2020, 18:04
 
Tak takhle mě komentátor ještě nikdy neiritoval. Chápu, ze někdo neumí mluvit, tak by ale měl bejt soudnej a vědět, že se do tohodle nemá pouštěť.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
11.01.2020, 22:39
 
To vyskočení i ta sekera je na disciplinárku. Tomu bezmozkovi úplně přecvaklo! Mohl taky Berymu pozastavit kariéru. Takový 2 zkraty v krátké době po sobě nejsou normální Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
09.01.2020, 22:25
 
Jágr a Hašel ... dva nejslavnější hokejisti týhle naší generace a obá se po konci kariéry ztrapňujou. Každý jiným způsobem. Jarin je pro ostudu svýma blekotama, zatímco Domča už s*re druhý podnikání. Jeho videa co natáčí, a snídaně co fotí, už oblítly svou trapností svět.

Respekt ke klukům, který po konci kariéry ze sebe nedělají blbce!
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
09.01.2020, 22:07
 
Hlavně, že děda tvrdil jak volal Pavlinovi odkaz Asi už stářím neví co plácá, protože se mu nikdo nikdy neozval. Takhle lhát do médii, je fakt na hlavu. Hlavně, že je děsně věřící ...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Ve Vsetíně nastoupíme v této sestavě. Vrátíme se na vítěznou vlnu? Jak podle vás utkání dopadne? #hcmotor #dnesnisestava...

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga