ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "-Tom-" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
07.07.2020, 18:03
 
Reakce na kursor: To už zbývá k prodeji jen 874 permic? ...
Bohužel poměrně hodně pernamentek ukousla i BPA Smajlík Což dle mýho, bude znamenat volný židle na vyprodaným zápase. Už teď mě mrzí, když je plno, nejde sehnat lístek a vedle mě je třebas 10 volných míst, přitom by se našli lidi, co by byli za lístek rádi. Snad trošku pomůže ona aplikace.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
02.07.2020, 18:35
 
Teda musim vám řict, že mě upřímně mrzí, že po téměř každým rozhovoru, kterej jsem já, ze srandy, jako fanoušek udělal, tak jsem byl neustále upozorňovanej na spousty věcí co jsou špatně, nesmí tam bejt atd. Mimo jiné na to, že hráči nemají týmový hadry, že tim porušujou smlouvu s klubem, klub smlouvu s Kappou atd. Přitom jsem se pak už fakt snažil aby všude bylo logo Motoru. Vyjde první klubovej oficiální rozhovor s Čendou a nic, prezentace Motoru a Kappy nulová! Ok Kohy mi psal, že je prej upozornil a mluvili o tom. Další rozhovor a Sege si nakráčí v čepici Yankees a košilce Hollister. To ať se na mě nikdo nezlobí, ale děláte si prd3l? Smajlík Ve sranda rozhovoru děsnej problém, na oficiálním klubovým OPAKOVANĚ a pohodička. Tohle je přesně to, co mě odrazovalo Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
29.06.2020, 23:05
 
Reakce na KohyCZ: Souhlasím, že červen (ale i předtím) t...
To je snad poprvý, co to takhle přiznáváš a palec za to nahoru. Protože to, že si to někdo uvnitř uvědomí, je první cesta k nápravě. Nejde jen o posily, ale těch témat a nápadů co udělat je spousty. Soutěže, meetingy, cokoliv ... vždyť s tim jde tak krásné pracovat! Nadšenci co dělali rozhovor s Čendou taky nic? Jeden a konec? Ale ona to fakt nebyla prd3l dělat šest tejdnů po sobě jeden rozhovor, když to člověk dělá po večerech po práci. Chtělo by, aby to měl alespoň někdo na full time. Super, že přibyl Šimi a pan Gula má míň práce, ale na tomhle bych taky zapracoval. Ono se to vrátí jinak Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
29.06.2020, 17:16
 
Reakce na stoker303: Kohy, co takhle nejake clanky z pri...
Taky jsem čekal, že těch rozhovorů bude z redakce víc, když se do toho pustili. Proto mi přišlo zbytečný dělat dalši. Asi holt vidí, že to sežere nějakej čas a zadarmo to nikdo dělat nebude, aby tomu dával tolik co já ty 2 měsíce. Já si nemůžu pomoct, ale dle mýhoby klub na tomhle měl zapracovat. Chápu, že fanshop si vede Bauer, ale tyhle online věci by měl dělat někdo na full a né pro srandu (nadšenci). Kohy kolik takových skupin a partiček to tu za těch 7 let dělalo, 5? Dle mýho to cesta neni, vedení má jinej názor, já taky jinej. Je opravdu škoda, že se tu slibovali rozhovory s lidma okolo klubu, hráčena atd a skoro 2 měsíce nic.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
16.06.2020, 20:50
 
Reakce na kerschlic00: Tak Vsetín to loni úplně nezvládl...
A to znamená, že tam neskončí někdo jinej z ELH? Třeba Kacetl a další? Je červen, hraje se v září. Spusty prvoligových klubů má jednoho brankáře na soupisce a spousty ELH klubů 3 Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.06.2020, 08:24
 
Reakce na Jeníček: Rozhovor opět super, byť s mýma ušima...
Tak snad to dokouká víc lidí do konce Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.06.2020, 07:09
 
Reakce na Budějce: Ta cena je opravdu přehnaná, ale budi...
Mám stejnej názor. Kdyby tam bylo jenom logo =M= , tak je to mnohem lepší. To logo je krásný, nadčasový, jde s nim hezky pracovat a neni třeba k tomu něco patlat. V jednoduchosti je krása. Takovej koberec, nebo ručník s M bych čapnul hned, ale tohle je brrrr
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.06.2020, 22:31
 
Rozhovor #7 Tomáš Kučera odkaz

V týdnu jsem byl na klubu podepsat novou partnerskou smlouvu, tak jsem při té příležitosti udělal rozhovor s naším marketingový a PR ředitelem - Tomášem Kučerou Smajlík Tak se seznamte a poznejte, jakej je Kohy člověk Smajlík

,,Musím se bavit s každým a rád se bavím s každým.´´ říká Tomáš Kučera
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
11.06.2020, 06:48
 
Reakce na zbyna-ck: Naprosto chybí na vlivných pozicích ...
Půlka těch hráčů co si vypsal, žádnýho hlavouna dělat nemůže, protože mají v hlavě nakakáno Smajlík Viz právě jejich politika, podnikání atd. Neblbni, jak psal jihocech - to že je to dobrej hokejista, neznamená že je chytrej člověk.

mrskman:
Počet aktuálně prodaných permic, se dozvíte v rozhovoru a je to k*rva hezký číslo!
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
10.06.2020, 19:52
 
Dneska jsem byl na zimáku podepsat novou partnerskou smlouvu, tak jsem vám tam udělal jeden rozhovor, první ,,nehokejovej,, Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
05.06.2020, 07:04
 
Reakce na Mrož: Michal ma dvandu Brezi kozu na cepu v po...
Pokaždý, když jsem byl u Michala, tak tam Březí Kozu měl. Navíc jí má Pražák ve svých hospodách - Bistro Praži (na začátku Krajinský naproti Palubě) a i v Pasta grande (vedle Masných) Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
30.05.2020, 15:20
 
Reakce na Hubl26: Ačkoliv úplné rozvolnění očekávám doce...
Letní přípravy maj snad veškerý kluby pondělí - pátek. Udělat rozlučku v sobotu, nebo v pátek večer, je snad to nejmenší Smajlík Navíc kluci sami chtějí. Takže s tréninkem ani účastí problém nevidim. Pokud by se hráč nezůčastnil, tak jen ze své vůle, že by nechtěl, né nemohl.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
30.05.2020, 09:07
 
Reakce na Hukoth: Mně tam zaujalo tohle: https://www.you...
Bingo ! Fanoušci HK jsou chudáci, že musí to prase obhajovat. Bohužel jim to dojde až bude pozdě ...
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
28.05.2020, 20:36
 
Reakce na kerschlic00: Jo, taky jsem zaslechl nějaký zvě...
Právěže schopnej trenér ho jako nejlepšího střelce i tak nechal sedět a nechtěl ho dál v týmu. Body nejsou vše. Réway to taky nemá lehký.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
26.05.2020, 17:51
 
Já mám zase dojem, že se chystá v první lize znovuzrození naší slavný rekordní lajny. Aneb Nouzík nekončí.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
25.05.2020, 22:45
 
Reakce na zbyna-ck: Vůbec nic Horákovi nevycitam, vybral...
No jasně, ale nikdo z něj chudáka neděláme. Třeba má nějaký cíle a plány, kterých chce dosáhnout, ne jen pohodlně dožívat, hm? Smajlík Rozhodně neni fér srovnávat někoho v nejlepších hokejových letech s někým na sklonku profi kariéry.

Btw. taky si připočítej pojistky v NHL, KHL a takový věci, když si u tý daně. Navíc vím, že čim víc kluci vydělávají, tim víc taky utrácí. Zrovna jsme se o tom teď bavili jak byla ta karanténa. Clověk si uvědomí, jak málo stačí k životu a že to co vydělá navíc, tak stejně utratí Smajlík A kdo z nás šetřil po dvacítce?
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
25.05.2020, 21:32
 
Reakce na Motor27: Jestli Polák posílí Vítkovice, tak se...
Srovnáváš Poláka s Horákem? Tak ok, ale za 6 let, až mu bude taky 34 let a bude mít vyděláno, ne? Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
22.05.2020, 11:47
 
Reakce na alkac: Hele, jestli se ti to dělat nechce prot...
2 dny? Nebo od včerejšího videa? Jak jsem psal, neni to uraženost, jen jsou věci, co člověka mrzí. Víc to tu už komentovat nechci.

Zbyna:
No jooo jenže já to dělal aby nebyla nuda a že tu nic takovýho nebylo. Teď už je Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
22.05.2020, 11:21
 
Reakce na Alistair: Já dodám, že i kdyby se neznali, tak...
Oni ty ostatní věci a narážky pobaví třeba i ostatní hráče. Sami mi pak píšou reakce. Baví mě, že se o tom baví i kluci. Má to větší dosah, než si asi uvědomuju. Po rozhovoru s Čendou mi psali další 2 kluci že pokec klidně dají taky. Sledujou to lidi, který by si to normálně ani nepustili. Na jednu stranu je zbytečný to dělat, když už to jede i klub. Na druhou tu mám ještě tak 20 - 30 zajímavých jmen a některý z nich ten rozhovor dají fakt jen se mnou. To samý řekl Škodič i starej Kondor.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
22.05.2020, 09:18
 
Reakce na Tveety: -Tom- možná nedomyslel, že Kohy zcela ...
Jasně, když to ale byl u mě problém, tak oni si to mohli vystřihnout, času měli dost. Jde mi spíš o princip. Nicméně jsme to s Kohym včera probrali a za mě je tohle ukončený téma.

To že nebudu brát hráče pod smlouvou, bylo domluvený už po druhým rozhovoru. Čenda byl vyjímka. Byla by škoda o něj přijít. To už ale taky bylo řečeno. Takže ode mě k tématu vše.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??

Před 30 lety zemřel ve věku nedožitých 74 let bývalý útočník Leopold Vávra. V ČB 16 sezon, cca 100 mistrovských zápasů, min. 53...

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...