ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "-Tom-" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
08.12.2019, 19:25
 
Klobou dolu, co předvádí ve 37 letech Rosťa Martynek už druhej rok za sebou. Když tu hrál, tak byl spolu s Vantou muj oblíbenec, přeju mu to.

A jak to dopadne s Bělmou jsem fakt zvědavej. Podle mě ho stejně odvolají, ať už teď, nebo po Novým roce. Možná dobře pro něj, že v březnu nebude v tý sestupový atmosféře. Protože to tam na sestup fakt vypadá, i když jim to vzhledem k těm fanouškům nepřeju. Třeba jim to pomůže a změní se to k lepšímu, když to tam nebude trénovat vrah s alkoholikem, feťákem a jim podobným lidem. Potřebujou radikální změnu, ale nejen co se hráčů týká
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
07.12.2019, 20:47
 
Reakce na Kurt_Hübl: Nó tak asi jo.Leč první kdo začal j...
Od začatku to byla od nich recese. Vskutku povedená Smajlík ale tleslal jim asi jen ten, kdo to nepochopil. Bylo víc než jasný jak to dopadne. Na tribuně z nás udělali blbce. Z většiny lidí. Na ledě to bylo přesně naopak. Takhle to vypadá, když je tým složenej podle jmen a na ledě to nefunguje.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
07.12.2019, 11:51
 
Reakce na Haberman44: Neříkal někde dříve,že v extralize...
Tenhle člověk toho nakecá prosim tě.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
06.12.2019, 13:08
 
Pokud tvrdíte, žez těch 30ti mlaďasů nemá žádnej ani na blbou první ligu, tak potom pracuje naše akademie velmi špatně a je to na zamyšlení.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
05.12.2019, 23:44
 
Ztratili jsme veleduležitý body z 20ti bodovýho náskoku Smajlík Tohle mi taky hlava nebere. Venca by neměl bejt zabedněnej a alespoň teď těm mladým dávat šanci, jinak fakt budou utíkat pryč, když tu neucítí šance ...
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
05.12.2019, 09:51
 
Reakce na Motor27: A jak vypadají zranění? Je to vážné?...
Klozacek snad ok, Roman out.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
04.12.2019, 21:39
 
Reakce na Bluky: Aby Venca ne přemlouval Čajdu,aby se me...
Čajda má jednak problémy s plotýnkama, jako Žiga ... a jednak si koupil v Plzni byt Smajlík Takže by zpátky nešel ani za mák Smajlík Základní část můžeme v klidu odehrát s tim co máme. Defakto už o nic nejde, ten náskok nikdo nedožene ani kdyby hrála juniorka Smajlík Navíc třeba v Táboře hraje dobře Šulek (23 zápasů - 30 bodů), nebo Dančišin. Myslím, že na krátkou výpomoc máme kde brát úplně v klidu. Play off už je něco jinýho, tam to chce jít letos na jistotu.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 21:35
 
Reakce na dronte: Asi jsem nezvolil dobrý příklad, ale j...
Tak mco fandíš svému týmu, že ani neumíš několikrát za sebou napsat jméno trenéra, co vás půl roku vedl.

A jak můžeš vědět, jakou má Valach životní situaci? Znám hráče, který mají ,,nějakej,, životní standart a když najednou začnou brát pod 100 tisíc, tak jsem v háji a berou finančního poradce. To je realita. Takže plácat tu o tom koho co zruinuje nebo ne je úplně mimo mísu! Co když peníze investoval a už nic nemá? Má kvůli tomu, že mu Chomutov dluží prodávat například pozemky a koukat se jak se daří Pichému u bejvalýho zaměstnavatele, kterej mu dluží? Tohle si taky přestřelil, jako hodně věcí, kterejma se tu hájíš.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 20:51
 
Reakce na alkac: WTF?? :| Jako kdyby se hrála ještě bar...
Na druhou tsranu, nám se taky nelíbilo, když Kolda trénoval Brod a měl zájmy tady v mládeži. Je jasný, že někdy problémy hledaj musí. Jen doufejme, že Bělma bude členem rady i nadále. Neni to totiž úplně taková samozřejmost a tohle by to mohlo posunout zas o kus dál.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 19:51
 
Reakce na dronte: Netušil jsem, že jsi tak povrchní. Pic...
Tedy ty si tu teď ze sebe udělal slušnýho blbce. Veverka prodal společnost novým majitelům s dluhama, které převzali v plné výši. Byla to jejich volba a svobodné rozhodnutí. Takže on už nedluží nikomu, to vaše nové vedení ano. Chápu, že to nezvládají, pouští hráče, realizační tým atd, ale proč angažujou předraženýho hráče byť i na jeden měsíc, to mi hlava nebere a je to neobhajitelné. Vůbec se nedivím tý nasr*nosti hráčům, kterým VAŠE vedení dluží, také by se ti to určitě nelíbilo. Chápu, že se zastáváš milovaného klubu, chlapi co si to tam vzali, tak působí jako hrdinové, ale co mám info, tak moc hezky to tam nevedete a ještě budete za čas brečet. Zachránci z toho chtěj mít prostě za čas zisk a prostor pro ohrávání svých Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
30.11.2019, 21:58
 
Reakce na MrPesi: Paráda Motor válec a Gilbert začíná vy...
Na to že už ho tady místní odborníci posílali pryč, stejně jako Kloze Smajlík Přitom zrovna tyhle hráči budou ještě hodně platný. Kádr bych nezužoval. Ba naopak, ještě bych v lednu stáhl Doktora. Ten tam stejně bez Štrbiče bude nechtěnej.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
29.11.2019, 08:28
 
Reakce na Motor27: Najdi příspěvek co psal Tom a článek ...
V Pardubicích peníze jsou. To jak s tim současný vedení nakládá je věc druhá. A články do novin? Neni to tak dávno, co bejvalé vedení tady vydíralo radnici, že nejsou peníze, přitom tu přepláceli Humla, Dudu, Bokroše, Látala a další šašky.

A přesně jak píše Fofana - to že Chomouti jsou finančně v háji neni tajemstvím a nezávidí jim to asi nikdo. Ale současnýho kádru se to netýká, tak jsem jen vyvrátil tu teorii s tim jak se Štrba postavik za hráče, nic víc.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
28.11.2019, 23:20
 
Reakce na Haberman44: A kde je jistota že má Tom ty sprá...
Tak třeba Pařez dostal všechno co měl, a byl tam od léta, stačí ti to? A ty tady píšeš jak Štrba dupnul, že hráči nedostali co měli Smajlík V tom problém neni. Jen drbeš, šíříš bludy. A ještě vytáhneš Roba a mojí práci, neni ti trapně ubožáku? Smajlík Přitom stačilo napsat ,,Ok přestřelil jsem a moje domněky jsou mimo,,
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
28.11.2019, 18:50
 
Reakce na Haberman44: Jak Martina znám,otevřel si na ved...
V Chomutově peníze chodí, takže bych nešířil zbytečně drby ani trapně nespekuloval. Takže tě můžu ujistit, že to není tak jak píšeš, jak ty to vidíš. Nicméně jejich situaci jim nezávidim, taky jsme v takový bejvávali ...
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
25.11.2019, 17:13
 
Reakce na MrPesi: No Pardubice jsou hlavní adept na sest...
Právě to je na tom zajímavý. Finance v Pardubicích jsou prý naprosto v pořádku. Ty kluci tam mají dobrý peníze a chodí jim pravidelně. Prostě to nefunguje po sportovní stránce, ale jinak ano. Přitom už obměnili vedení, realizační tým, půlku kádru ... je mi jich docela líto, protože jsou kluby, kde si tu ELH zaslouží mnohem míň, než tam, kde chodí lidi.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
20.11.2019, 19:09
 
Reakce na alkac: Takže opět zápas, po kterém začínám pod...
Nevadí mi, když dostaneme bůra, když jich klasicky 6 až 8 dáme Smajlík Navíc letos ze Vsetína strach fakt nejde. Mají co dělat s týmama zespod tabulky. Letos nevsadili na dobrý hráče.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.11.2019, 09:15
 
Reakce na prst: Mě u toho zákroku Goiše na Doležala spíš...
Zdravotnici jsou u nej od zacatku 2. Mozna sis jich v ty shrumazdi nevsiml.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.11.2019, 07:39
 
PRoč je na hokej.cz u nás 55 bodů? Snad neproběhnul nějakej odečet :D
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
12.11.2019, 19:12
 
Troufnu si říct, že kdyby si někdo schopnej vzal na starost fanshop na plnej úvazek, tak je z toho slušnej bussines. Přece jen zadat někomu grafický návrhy, nechat vybrat vedení (fanoušky) ty nejlepší a pak to zadat do výroby, neni až tak velikej problém. I ty skladový prostory neni až takovej problém přece, jak tu kdysi Kohy psal. Ten fanshop má potenciál a je děsně nevyužitej. Já když si stáhnu loga motoru, tak do konce tejdne si nechám udělat mnohem hezčí věci, než se prodávají ve fanshopu a za menší ceny! A to se bavim o ceně za 1 kus a né množstevní slevy. V tom je takových prachů ... škoda no Smajlík Klub by se po týhle stránce mohl prezentovat mnohem lépe. Já osobně si tam nic nevyberu, i když bych nosil rád hrdě víc věcí s logem =M= . Spočítal bych na prstech ruky věci, co jsem si nakoupil za těch 7 let a není to tím, že bych nechtěl, jen se mi to prostě nelíbí.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
11.11.2019, 17:23
 
Reakce na kobson: konečně bude v Kadani extraliga, i kdy...
Rosol je sice násoska první třídy, ale uhrál tady baráž s pomalu bezejmeným týmem, což se tu mnohým nepovedlo. Narozdíl třeba od Stavjani nebo Jelínka na něj jdou od hráčů do teď pozitivní reference. Rosi už má věk, vyděláno a vrací se defakto domu - z Litvínova to má coby kamenem dohodil. Myslím si, že pro Kadaň je to vyloženě pecka.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Smutná zpráva doputovala do našeho klubu. Zemřel nejstarší ligový hokejista Václav Lenc. Bylo mu 99 let. Celé rodině a všem...

Vítězem G-car indexu za měsíc listopad se stal kapitán Pavel Pýcha, který posbíral 10 plusových bodů. A může se těšit na víkend s...

Ve čtvrtek 19.12. hrajeme speciální vánoční zápas pro @centrum_arpida, během kterého zazpívá @pekar87 a moderovat bude Jirka Mádl...

I letos bude Motor pomáhat! Zápas proti Přerovu bude věnován k zisku prostředků pro centrum ARPIDA. Hrát se bude ve speciálních...