ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "=M=Dedek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
17.01.2020, 11:52
 
Nejen v hokeji se nám masivně rozmohl takový nešvar. Říká se mu parazitismus a má podporu přímo z Brusele.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
09.01.2020, 15:48
 
Reakce na Paav: Dajčar, který prošel olomouckou mládeží,...
Tak vida mne, falešného proroka. Prorokoval jsem odmaštěného na severu Moravy a on v Dukle...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
07.01.2020, 12:11
 
Reakce na Jeníček: ...nechci nahlížeti zpátky a připoušt...
Já? Já sem nevinnej! Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
03.01.2020, 13:29
 
Já vám do toho nechci kecat, ctihodní a spravedliví pánové. Leč kladu si otázku, jestli ve své spravedlivé rozhořčenosti nezapomínáte ještě na jednu celkem zásadní věc. A tou je masivní rozmach mnoha dalších sportovních odvětví v té naší kotlince.
Dnes má potencionální sportovní talent podstatně širší možnost výběru. A i okrajové sporty dnes vyžadují, aby se jim "aspirant" věnoval na plno. Takže pokud mají v CB Rugbysté šedesát kluků, florbalisté dost možná stovečku, karatisté a jinačí bojovníci jistě taky stovečku (možná i dvě), do toho korfbalisté, softbolisté, basedbalisté... Nemohlo by to být prostě tak, že těch sportujících mládežníků je +- autobus podobné množství, ale dělí si je podstatně větší množství sportovních odvětví. Schválně kolik se za toho socíku v jižních čechách asi tak mládežníků věnovalo Downhill biku, nebo freestyle ližování?
A to vůbec nemluvím o tom, kolik bylo v CB a přilehlých guberniích hudebních kapel a kolik jich je dnes, kdy nepotřebují bumážku od za*sr*a té komise NV?
Fakt to není jen o PC, Mobilu, Tabletu a PS. Ano dnešní generace na nich tráví dost času. Ale domnívám se, že to bude jeden z vícero aspektů.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
28.12.2019, 20:03
 
Don´t Panic! Herní krize prostě jsou součástí sportu. A letos ji máme v ideální dobu. Ono si to zase sedne, nabereme formu na Play Off a tahle povánoční epizodka bude zapomenuta.
Ten tým to letos má tak, že v té soutěži není nikdo, kdo by je mohl porážet. Porazit, to prosím, ale ne porážet. Jen se krásně ukazuje, jak "vynikající" nápad, je tahle nadstavba, kde se o nic nehraje.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
19.12.2019, 08:35
 
Reakce na quak: Žádné takové pravidlo tu neplatí. Píši n...
Teda já sem jako, co se psaného projevu týče, dobytek, ale jsou věci, ze kterých mě bolí zuby. Třeba napsat místo slova sem (do tohoto místa) slovo jsem (tedy 1. osoba čísla jednotného od slovesa být). Protože "koukal jsem" a "koukal sem" je docela rozdíl. Ale to já jen aby řeč nestála a abych dal jeho příspěvku za pravdu. Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
18.12.2019, 07:53
 
Positivem včerejšího zápasu je, že i z té mizérie jsou tři body. To taky svědčí o určité síle (minimálně souvztažně k pralesu). Taky je asi fér našim borcům přiznat, že z trochou štěstí mohla první třetina být 4-5:0. I ty spálené šance samozřejmě umožnili soupeři zle dotírat na body. Výkon určitě patřil k těm nejhorším v sezoně a tak, pokud po našich nejhorších výkonech budou vyhrané zápasy, není co řešit.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
17.12.2019, 13:47
 
Zdroje jsou. Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
17.12.2019, 08:22
 
Reakce na Paav: Koukám, že Andrej už má jasno :)) V let...
Problém socialistů je ten, že jim nakonec dojdou i ty cizí peníze… Ale v tomto případě si nemyslím, že by ujo Bureš měl v úmyslu položit byť jedinou cihlu.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
14.12.2019, 10:44
 
Nevíte někdo, eslivá dneska bude Venca hrát v tom Píseku?
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
10.12.2019, 08:00
 
Reakce na jeníček: ...a taky tam napiš, že Dědek někdy p...
Jeníček: Dědek na zem neplive. Určitě ne na hokeji.

Kurt: Možná se nejdřív zeptej Pajkyho, Kubíka, nebo Dračice kolikrát už takový sedánek proběhl a jaké zářné výsledky a blýskání na lepší zítřky přinesl. Kam se svojí činností hrabe OSN, EU, Cosa Nostra a podobné bohulibé organizace.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
09.12.2019, 18:05
 
Reakce na KZB: Tak zase bych z toho nedělal kovbojku, zb...
Přesně. Jak může Dědek napsat něco o konci kotle, když netleská nad hlavou. Urážky, agrese, přeřvávání, bojkoty, mrvení to všechno je úplně v poho, ale Dědek netleská! Jak si vůbec dovoluje něco psát. Je mi jasné, že na tom ten spor stojí a padá. Problém je sice v tom, že Dědek moc neumí držet rytmus (vnímá ho, ale neudrží), natož toliko nerytmus, takže když tleskal, mrvil to všem okolo (okolostojící jistě potvrdí), čili ani tleskat nebude. Škoda. Vzhledem k tomu, jaký fundament to je, je zcela zřejmě z fanděním v ČB definitivní konec kvůli Dědkovi.
Jinak Dědek má řadu nešvarů. Na výjezdech dost pije a na domácích zápasech se zbytečně rozčiluje a když cítí křivdu, tak ani nedělá šalalala.

Dědek by myslel, že když je třeba roztleskaná hala a někdo to za každou cenu musí tím šalala zazdít, že je to větší problém, ale Dědek by kulové věděl. Nebuď jako Dědek. Házej pivo, nadávej hostujícím fanouškům, nadávej ostatním v kotli a buď Free Cool & In. Freecoolin.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
09.12.2019, 10:12
 
O vzájemném nerespektu toho bylo už naspáno mnohé. Když ponechám stranou, že nikoho, kdo inklinuje k 18, či 88 respektovat nehodlám, je opravdu otravné, když jsme téměř každý zápas terčem spršky urážek (a to nemluvím o tom, že z megafonu se vlastně zápas co zápas ani nic jiného než urážky neozývá, ačkoliv ta sprška vulgarit jen poskytuje prostor pro fanoušky hostí, či pro dj, obohatit obecenstvo). Lobotomec88 a jeho kámoši si totiž zřejmě nevšimli, že na „zdravení motoru“ reagovali především sektory k sezení, plus pár jedinců z barevné části, ale většina z nás měla „prostěopičí“ stádo na salámu. Přesto jsme si opět vyslechli nechutný výlev těch jediných správných „fanoušků“. Jakož i pokřik smrt fanklubu. O nějakém tažení za jeden provaz tak asi nemůže být ani řeč. Pěkně jste si vzájemně s Prostěopicemi pohonily ega. Pozdravit se s normály od soupeře je pomalu hrdelní zločin, ale spojit se s přespolními lobotomci proti druhé polovině vlastního kotle (a řvát na ní „Smrt fanklubu“) je samozřejmě cool. A mě už to nebaví ani řešit. Tohle už dohromady nikdy fungovat nebude. Už toho prostě bylo moc. To nejlepší, co v tomhle směru může fanklubácká část nabídnout je, že bude mít ultras na párku a nebude na ně pořvávat hovadiny jako si to občas někdo nedokáže odpustit. Ono to běžně funguje v nějaké míře na menších výjezdech venku, kde se sejde normálnější část z obou „táborů“. Domácí kotel už prakticky neexistuje, protože v obou sektorech je dnes víc náhodných „kolemjdoucích“, než skalních fanoušků. Semtam se sejde víc lidí v barevné části, semtam dorazí víc „smrťáků“ zařvat si „smrt fanklubu“ a „český hokej pro fanoušky“, ale většinou je to o nějakých 40 aktivních v barevném sektoře a s bídou dvaceti v tom černém. Schopnost podpory je pak při těchto počtech zhruba rovnocenná, což je trošku ostuda pro barevnou část, ale tak už to je.

Co dokázali ultras dobrého přinést (a že to před jejich vznikem za moc opravdu nestálo), to dokázali sami i zničit tím, že odmítají opustit jisté prvky, jež jsou hovadské nad míru, zároveň ale ani nedokážou mít pochopení pro hovadství barevné části. Možná tomu dokáže přinést impuls případný postup, ale spíš se realita ustálí na kotly o šedesáti lidech, rozdělených na dvě poloviny, které se budou nesnášet. Takže na tom s podporou v Budějcích budeme hůř, než v dobách na D5, kdy žádní ultras ještě neexistovali. Jen počet bude 1/3 z tehdejšího.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
04.12.2019, 15:41
 
V rozhodnutí píšou, že zkoumali papíry...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
04.12.2019, 08:30
 
Ahoj. Je toho trošku hodně. Nečekal jsem takovou potřebu debaty. Vezmu to popořadě a když něco vynechám tak sorry jako:

Drew: „Vytáhnout zbraň a snažit se uklidnit situaci ano, ale ke střílení bych sáhl opravdu jen v případě krajní nouze“ – První základní poučka, zbraň vytahuješ jen, když jsi smířený s tím, že ji použiješ se všemi následky které z toho plynou. A horda maskovaných útočníků, kteří před tebou někoho fyzicky napadnou je ta správná situace.

Quak: Tak nikdo z Ultras ti neodpověděl, protože jednak seš pod jejich úroveň a druhak počítají s tím, že na zimáku sebou železo prostě nikdo nemá. Ostatně nejozbrojenější společnosti bývají zpravidla také ty nejslušnější a není to náhoda. Ale to už nemá s povídáním o hokeji a klupu nic společného.

Dave: Krádež a loupež není totéž. Tohle byla loupež ve skupině. Bránit se zbraní fyzickému útoku přesily je jednoznačně na místě. Tresty padly a já reaguji na to, že některým připadají neadekvátní protože tu situaci mají tendenci zlehčovat. Ta hranice, kdy by bylo adekvátní zbraň použít je tady právě jasně překročena tím, že útočí celá horda makaků.

Piston: Což se ale velice obtížně prokazuje ex post. Nicméně držitelé a nositelé si bývají vědomi převahy z které pramení povinnost pomáhat i ostatním. Takže stačí aby měl v lokálku železo kdokoliv.

Zase Dave: „Dneska aby si člověk nějakou obranu dobře promyslel“ Klasicky to odlišuje držitele od „nedržitelů“. Držitelé si myslí, že „je pořád lepší, když tě 12 soudí, než když tě 4 nesou.“

Tím bych celou věc považoval za uzavřenou. Osobně J.R. from Lobotomia přeji škodolibě alespoň část trestu na Bytíze, když má podle „motáků“ v Ově takovou pohodu. Ostatně by mě zajímalo, kde se ty pravidelné motáky berou, jak to je slučitelné s výkonem trestu a co na to GI. Ale vlastně mi do toho nic není.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
03.12.2019, 11:51
 
Reakce na zmetek: 30 měsíců za šalu je vážně výsměch... ...
Tak si to znova rozebereme, ju? Lobotmci se dopustily loupeže (asi i v organizované skupině - uvidíme co je vlastně napsáno v rozsudku). Tedy v každém případě úmyslného násilného trestného činu. To, že cílem nebylo výrazné obohacení, ale artefakt a hlavně zábava na tom nic nemění. Dost možná je takové počínání spíš mnohem hůře omluvitelné, než naopak. Podstatou věci je, že šlo o úmyslný násilný TČ. To tebou omílané zabití z nedbalosti bývá často vteřinová nepozornost. Něco neúmyslného, neplánovaného, něco, čemu se například většina řidičů za život několikrát o fous vyhne. Trest v právním řádu civilizované společnosti není msta, ale opatření k nápravě. Je vlastně otázkou, zda za neúmyslné delikty vůbec dávat trest odnětí svobody, ať už jsou následky jakékoliv. Většinou ukládán není, neboť roztržitost obecně není vlastností, jež je třeba převychovávat.

Mě osobně by velice zajímalo, jak by se obecenstvo na celou „neškodnou zábavnou situaci, kde šlo jen o šálu“ dívalo za jiných okolností. Kdyby třeba v předmětném čase a na daném místě byl držitel a nositel a měl sebou kámoše pana Glocka, kterým by, zcela po právu, pochopitelně a legálně, jednoho či více dotčených lobotomců třemi ranami na hrudník definitivně eliminoval.
Taky by mě zajímalo, jak by ses ty osobně vyjadřoval, kdyby někdo z obětí nešťastně při ataku upadl a ranou dejme tomu spánkem na roh stolu by byl definitivně vypnut on.

Násilí není zábava a loupež nikdy není „jen o šále“. A lidé co tohle nechápou nemají ve společnosti co dělat, v tomto případě od ní byli pochopitelně a správně odděleni na dobu, za kterou by se jim mohlo rozsvítit. Venku budou někdy v létě na podmínku. Osobně si myslím, že se jim nerozsvítí, zejména proto, že kromě jejich nohsledů z nich dělají mučedníci i lidi, kteří zaměňují příčiny a následky, tedy třeba ty.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
29.11.2019, 08:40
 
Tak v Pardubicích sice docházejí prachy, ale kokain proudí k vedení klubu včas, ne?
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
26.11.2019, 17:37
 
Tak APK nemá důvod být v čemkoliv transparentní. Pěkně socializace nákladů přes svaz a privatizace výnosů přes soukromou partičku do které nikomu nic není.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
26.11.2019, 10:52
 
Já to vidím ještě složitější z hlediska toho, že nejsme jediný zájemce o nejvyšší soutěž. Je tu ještě Vsetín, Chomouti, Gumy a orálně se tak projevuje i Slavia. Nedovedu si moc představit nejvyšší soutěž o dvaceti týmech. Přičemž podmínky moc rozumně nastavit nepůjdou, protože jaké ty „limity“ budou? Technická způsobilost? (Hala, etc) To by znamenalo konec Litvajzu, Olomouce a možná i Zlína. Takže to neprojde. Finanční hledisko? Jaké a jak by se ověřovalo a posuzovalo? A opět jasná stopka pro stávající extraligisty z Litvajzu, Pardubic, Kvarů a možná dalších. Takže když to zavřou, bude po iledrp vážení. I kdyby se rozhodli hodit „žebrotě“ jeden plac, nikde není napsáno, že by jsme jej získali my. A řekněme, že někteří ex agenti stb z PZO by jistě zapojili mnoho invence, aby licenci případně získal někdo jiný.

Ani nechci domýšlet. Protože tahle soutěž jde rok od roku do Arschlochu a v případě uzavření ELH se z toho stane úplná farmářská bramboračka. Takže co pak s námi? EBEL? Bůh nás ochraňuj, ta soutěž je strašná. KHL? Na to jednoduše nemáme. Zorganizovat vlastní soutěž se Vsetínem, Duklou, Chomutovem, Znojmem, Bratislavou? A? S Kým? A koho bude zajímat kromě nás? DEL? Vezmou nás? Těžko. Ufinacujeme ji? Těžko. Bude to někoho bavit? Nevím.

Takže jediné co by mi v takovém případě vycházelo by byla ze strany vlastníků žaloba na ochranu investice. Ale i tak by to nejspíš znamenalo opožděné splnění vlhkého snu jednoho vepřového stbáckého grázla z PZO.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
22.11.2019, 14:56
 
Reakce na Haberman44: Té...
Tak cituji "To samé návštěva v Mechově minulej víkend" je přeci ta samá žumpa a nepřekvapivě i ty samé návštěvy. No a WERK arena má 5400 kapacitu. Jinak Trzyniec je o proti Budějcím 1/3 a ještě mají další klub hned za humny, čily v "Ově!!!". My máme nejblíž asi tu Duklu prašivou. Imho tedy nesrovnatelné podmínky. A přesto tu za MTF chodilo 2,5k.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Ve Vsetíně nastoupíme v této sestavě. Vrátíme se na vítěznou vlnu? Jak podle vás utkání dopadne? #hcmotor #dnesnisestava...

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Stadion Litoměřice
ČEZ Motor Č. Budějovice