ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "=M=Dedek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
04.12.2019, 15:41
 
V rozhodnutí píšou, že zkoumali papíry...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
04.12.2019, 08:30
 
Ahoj. Je toho trošku hodně. Nečekal jsem takovou potřebu debaty. Vezmu to popořadě a když něco vynechám tak sorry jako:

Drew: „Vytáhnout zbraň a snažit se uklidnit situaci ano, ale ke střílení bych sáhl opravdu jen v případě krajní nouze“ – První základní poučka, zbraň vytahuješ jen, když jsi smířený s tím, že ji použiješ se všemi následky které z toho plynou. A horda maskovaných útočníků, kteří před tebou někoho fyzicky napadnou je ta správná situace.

Quak: Tak nikdo z Ultras ti neodpověděl, protože jednak seš pod jejich úroveň a druhak počítají s tím, že na zimáku sebou železo prostě nikdo nemá. Ostatně nejozbrojenější společnosti bývají zpravidla také ty nejslušnější a není to náhoda. Ale to už nemá s povídáním o hokeji a klupu nic společného.

Dave: Krádež a loupež není totéž. Tohle byla loupež ve skupině. Bránit se zbraní fyzickému útoku přesily je jednoznačně na místě. Tresty padly a já reaguji na to, že některým připadají neadekvátní protože tu situaci mají tendenci zlehčovat. Ta hranice, kdy by bylo adekvátní zbraň použít je tady právě jasně překročena tím, že útočí celá horda makaků.

Piston: Což se ale velice obtížně prokazuje ex post. Nicméně držitelé a nositelé si bývají vědomi převahy z které pramení povinnost pomáhat i ostatním. Takže stačí aby měl v lokálku železo kdokoliv.

Zase Dave: „Dneska aby si člověk nějakou obranu dobře promyslel“ Klasicky to odlišuje držitele od „nedržitelů“. Držitelé si myslí, že „je pořád lepší, když tě 12 soudí, než když tě 4 nesou.“

Tím bych celou věc považoval za uzavřenou. Osobně J.R. from Lobotomia přeji škodolibě alespoň část trestu na Bytíze, když má podle „motáků“ v Ově takovou pohodu. Ostatně by mě zajímalo, kde se ty pravidelné motáky berou, jak to je slučitelné s výkonem trestu a co na to GI. Ale vlastně mi do toho nic není.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
03.12.2019, 11:51
 
Reakce na zmetek: 30 měsíců za šalu je vážně výsměch... ...
Tak si to znova rozebereme, ju? Lobotmci se dopustily loupeže (asi i v organizované skupině - uvidíme co je vlastně napsáno v rozsudku). Tedy v každém případě úmyslného násilného trestného činu. To, že cílem nebylo výrazné obohacení, ale artefakt a hlavně zábava na tom nic nemění. Dost možná je takové počínání spíš mnohem hůře omluvitelné, než naopak. Podstatou věci je, že šlo o úmyslný násilný TČ. To tebou omílané zabití z nedbalosti bývá často vteřinová nepozornost. Něco neúmyslného, neplánovaného, něco, čemu se například většina řidičů za život několikrát o fous vyhne. Trest v právním řádu civilizované společnosti není msta, ale opatření k nápravě. Je vlastně otázkou, zda za neúmyslné delikty vůbec dávat trest odnětí svobody, ať už jsou následky jakékoliv. Většinou ukládán není, neboť roztržitost obecně není vlastností, jež je třeba převychovávat.

Mě osobně by velice zajímalo, jak by se obecenstvo na celou „neškodnou zábavnou situaci, kde šlo jen o šálu“ dívalo za jiných okolností. Kdyby třeba v předmětném čase a na daném místě byl držitel a nositel a měl sebou kámoše pana Glocka, kterým by, zcela po právu, pochopitelně a legálně, jednoho či více dotčených lobotomců třemi ranami na hrudník definitivně eliminoval.
Taky by mě zajímalo, jak by ses ty osobně vyjadřoval, kdyby někdo z obětí nešťastně při ataku upadl a ranou dejme tomu spánkem na roh stolu by byl definitivně vypnut on.

Násilí není zábava a loupež nikdy není „jen o šále“. A lidé co tohle nechápou nemají ve společnosti co dělat, v tomto případě od ní byli pochopitelně a správně odděleni na dobu, za kterou by se jim mohlo rozsvítit. Venku budou někdy v létě na podmínku. Osobně si myslím, že se jim nerozsvítí, zejména proto, že kromě jejich nohsledů z nich dělají mučedníci i lidi, kteří zaměňují příčiny a následky, tedy třeba ty.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
29.11.2019, 08:40
 
Tak v Pardubicích sice docházejí prachy, ale kokain proudí k vedení klubu včas, ne?
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
26.11.2019, 17:37
 
Tak APK nemá důvod být v čemkoliv transparentní. Pěkně socializace nákladů přes svaz a privatizace výnosů přes soukromou partičku do které nikomu nic není.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
26.11.2019, 10:52
 
Já to vidím ještě složitější z hlediska toho, že nejsme jediný zájemce o nejvyšší soutěž. Je tu ještě Vsetín, Chomouti, Gumy a orálně se tak projevuje i Slavia. Nedovedu si moc představit nejvyšší soutěž o dvaceti týmech. Přičemž podmínky moc rozumně nastavit nepůjdou, protože jaké ty „limity“ budou? Technická způsobilost? (Hala, etc) To by znamenalo konec Litvajzu, Olomouce a možná i Zlína. Takže to neprojde. Finanční hledisko? Jaké a jak by se ověřovalo a posuzovalo? A opět jasná stopka pro stávající extraligisty z Litvajzu, Pardubic, Kvarů a možná dalších. Takže když to zavřou, bude po iledrp vážení. I kdyby se rozhodli hodit „žebrotě“ jeden plac, nikde není napsáno, že by jsme jej získali my. A řekněme, že někteří ex agenti stb z PZO by jistě zapojili mnoho invence, aby licenci případně získal někdo jiný.

Ani nechci domýšlet. Protože tahle soutěž jde rok od roku do Arschlochu a v případě uzavření ELH se z toho stane úplná farmářská bramboračka. Takže co pak s námi? EBEL? Bůh nás ochraňuj, ta soutěž je strašná. KHL? Na to jednoduše nemáme. Zorganizovat vlastní soutěž se Vsetínem, Duklou, Chomutovem, Znojmem, Bratislavou? A? S Kým? A koho bude zajímat kromě nás? DEL? Vezmou nás? Těžko. Ufinacujeme ji? Těžko. Bude to někoho bavit? Nevím.

Takže jediné co by mi v takovém případě vycházelo by byla ze strany vlastníků žaloba na ochranu investice. Ale i tak by to nejspíš znamenalo opožděné splnění vlhkého snu jednoho vepřového stbáckého grázla z PZO.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
22.11.2019, 14:56
 
Reakce na Haberman44: Té...
Tak cituji "To samé návštěva v Mechově minulej víkend" je přeci ta samá žumpa a nepřekvapivě i ty samé návštěvy. No a WERK arena má 5400 kapacitu. Jinak Trzyniec je o proti Budějcím 1/3 a ještě mají další klub hned za humny, čily v "Ově!!!". My máme nejblíž asi tu Duklu prašivou. Imho tedy nesrovnatelné podmínky. A přesto tu za MTF chodilo 2,5k.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
11.11.2019, 12:19
 
Reakce na zbyna-ck: Tak začíná topná sezóna... Repre bo...
Tak víš jak, každý zboží má svého kupce. Ale tohle by v Budějcích nějak rozumě neprodal ani Horst Fuchs. Leda že by k tomu byli originální kompletní spisy Prdohlava a Krasoprasa zdarma.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
05.11.2019, 22:41
 
Nananananá! Ujčík je... Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
05.11.2019, 15:32
 
Reakce na Jeníček: ...ono je to třeba také vidět, nejeno...
Svinstvo z těch všivych jam jim tam proskauje do vodovoda kua. Tak sou degendorfovaný bo co. Taky je to henta genetika. Dědkové těhle lobotomců, aji fotři, měli životní perspektivu zhebnout v zavale, nebo na pluce ve štyryceti. A měli za to peněz jak cyp. A tak prostě žili Carpe Diem. Aniž by kdo z nich kdy tušil, co je Carpe, natož Diem. Navíc, nikdo nechtěl bydlet v cypově Toníka Zapotoníka. A tak tam svezl soudruh šecky analfabety, kriminální živle a jiné společenske anomalie. Velika kopice cypu, až kvulivá nim založili tu samostatnou vysokou školu, aby je tam mohli zkumat. To se šecko promychalo, ještě s tu vodu otravenu z vodovoda uhelneho. A vzniklu cyp Džejár. Zase se ale tento makak musí v tem kriminalu cítit tajak doma na sídlisku. Složení obyvatel bude aj tak stejné. No a vedeni těhle AZetů sou namichani z úplně stejného genetického svinstva.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
04.11.2019, 08:13
 
Hele, nechte ho bejt. Ano, je to nesmysl. A ano, nebylo by to vůbec poprvé co svazáci vymyslí nějakou nebetyčnou nesmysl, a tuto nesmysl budou prozasovat stůj co stůj i za cenu leváren. V podstatě jediné, co v tom nesedí je předpokládané posilování Leitmeritzu. Z mého pohledu to není důvěryhodná informace, ze které by bylo lze vyvozovat závěry, ale aby za ni tady někdo dostal takhle drozdíkovskou sodu…
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
31.10.2019, 14:15
 
Tohle celé je třeba nechat vychladnout stejně, jako předmětného blíže neurčeného poškozeného. Ono nejdřív byl poškozený napaden bezdůvodně, dnes už se píše o tom, že dělal v hale bugr, uvidíme co vyplyne zítra. V každém případě informace má v tuhle chvíli pouze vyšetřovatel. Nicméně dodejme, že to jsou právě „fanoušci“ Havířova, kdo chce mít z hokeje bojovou zónu. Toto jsou pak jen pouhé důsledky. Věci se dějí z příčin. To že kvalifikací „security“ pracovníků v Havířově je „být silný jako býk a moudrý také tak“, je přímý důsledek zvolené „kultury“ tamního publika. Občas jezdím dělat „Security“ na koncerty do Olympijského areálu v Mnichově. A tenhle tip tam prostě nenajdete. Ale není tam proto, že to není třeba, ne proto, že by na to měl Bavor nějakou super vyhlášku. Naopak na Havířovskej zimák by se jako security pohodový opa Uli s falešným chrupem, ale skutečně srdečnou povahou asi nepostavil. Tím bych asi předmětné téma opustil s tím, že to třeba bude ta pověstná poslední kapka, díky které dojde mnoha lidem se „zvěří“ trpělivost a uvědomí si, kam tohle "nevinné kočkování" vede.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
30.10.2019, 13:36
 
Lejno prémiové, leštěné, pozlacené, lehce špikované. Zaplať jej Burešovi „pámbů“(sic), protože já to v úmyslu nemám.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
10.10.2019, 08:30
 
Mě teda včera pobavil Veselého výchovný štulec udělený béčkové herečce Daněčkovi. Ten by sice asi zasloužil mnohem rafinovanější výchovu, například zavedení hokejky do rekta v celé délce hole. Nicméně riskovat kvůli tomu zoufalému ubožáckému simulantovi zbytečně 5+dok, to by nás mohlo kupříkladu v PF šeredně mrzet. Zejména, když to předmětnou vycházející hereckou hvězdu, ubožáckého simulanta Daněčka kvůlivá masce ani nemohlo bolet.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
09.10.2019, 08:53
 
Reakce na full: Hlavně je otázka, kolik hráčů z tohoto č...
Z těch nazdárků z druhé ligy se na ZOH v dresu Komoušů se podívá maximálně nějaký Český nazdárek. Jeny sou Jeny víš jak...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
08.10.2019, 13:13
 
Reakce na KohyCZ: Znovu píšu - přečti si něco např. o in...
Tak představuje si to tak, že koho nebudeme chtít, tomu zničíme kariéru odesláním do Kadaně, Píseku, Klatov, nebo na tu Čukotku. Úplně vidím, jak se k nám pak hrnou posily.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
08.10.2019, 09:49
 
Reakce na macháček: Zatracená Poruba. Tady hraje tužku a...
Přesně, hráče kteří vypadnou ze sestavy, nebo nebudou chtít podepsat budeme střílet za úsvitu do týla, nebo deportovat na Čukotku.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
08.10.2019, 08:59
 
Sudí a plky soupeře o plcích kapitána: Jako obvykle pruhovaní dokázali včera posunout hranice možného a kolegiálně prokázali, že to co jsme minule považovali za vrchol, byla jen taková selanka. Nájezd při nejmenším sporný, ale hlavně je dobré se podívat proč tam byli naši pozdě. Minimálně jeden z nich ve středním pásmu „na háčku“. Vyloučení našeho hráče za vsetínskou „rybičku plavmo“ taky bude patřit do zlatého fondu. Tak holt pak jezdí náš kapitán za sudím, ptát se, zda to myslí vážně. Uznávám, že to je sice zbytečná otázka, ale od kapitána se furt tak nějak čeká. Ostatně Jonák v tom příliš nezaostával a řekněme, že i on měl několikrát dobrý důvod.

Předvedený hokej: Oboustranně plný chyb a proto vlastně divácky atraktivní. V obou případech asi poznamenaný náročným losem. Tohle by nás mohlo s Fridexem Mýstexem mrzet, zejména proto, že v rámci „regulérnosti soutěže“ nevíme, zda budeme hrát s umfálama podprůměru ligy, nebo s (polo)extraligovým soupeřem. V každém případě přenést si ze včerejška do zítřka „střeleckou skoropohodu“ by určitě bylo docela fajn. Ve hře Vsetína jsem mimochodem zahlédl staré známé prvky z předchozích sezon. Vytvoření a vykombinování převahy a totální pálení šancí. To už jsme někdy viděli a Bůh nás před tím chraň.

Soupeř: No, tak včera to byl (pro nás naštěstí) zase jednou lístek do loňského autobusu. Čekal jsem od soupeře rozhodně víc. Přesto si myslím, že „Sejdeme se ve Finále“. Už jen pro ty „nehokejové“ aspekty (fanoušci, prostředí, kultura klubu, atmosféra), kterými se nám Vsetínští jako jediní v soutěži blíží.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
07.10.2019, 11:41
 
Reakce na Hukoth: Svačina Brno, Káňa Zlín, aspoň co jsem...
Tak ono na farmách je občas veselo, ale většinou smutno. Tak to chodí. Ale třeba "volal do Zlína Bělohlav"...

Poruba je první, protože skvěle brání předbrankový prostor i za cenu faulů (které jsou navíc pro rozhodčí v téhle soutěži, tedy převážně lobotomce, prostě pod rozlišovací schopnost. A ano, myslím, že to je docela dobrá taktika.
Spíš mě straší ty Litoměřice. (resp. náš výkon s nima)

 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
26.09.2019, 09:56
 
Reakce na delf: Ale oni ví,že před takovou návštěvou hrá...
Což se snadno může stát.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Do posledního utkání první části sezony nastoupíme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #CEBvPRO

40. narozeniny dnes slaví Jaroslav Kalla. V Českých Budějovicích hrál v 1 sezoně, celkem 2 zápasy, bez kanadského bodu, 1 +/-...

Roman Přikryl dnes úspěšně podstoupil operaci ramene. Do play-off by měl být připraven. ??

55. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Motoru Jan Tomeček. V klubu hrál 2 sezony, celkem 55 zápasů, v nichž zaznamenal 1 gól, 2...

×
×
Odehrané v 17:00 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
LHK Jestřábi Prostějov
×
×
Dnes v 12:00 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Oceláři Třinec