MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "=M=Dedek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
19.01.2021, 06:56
 
Ať se na změnu pořadatele dívám, z jakého úhlu chci, napadá mne stále jediné vhodné slovo: degradace. Nechápejte mě špatně. Nejsem příznivcem toho, aby se v Bělorusku hrálo. Jenže ta situace se tam nezměnila včera, před týdnem, rokem, ani desetiletím. Zkrátka a dobře, Lukašenko byl absolutně totalitní zmrt už když mu IIHF šampionát přidělila. Přitom, pokud teda jde o lidská práva a demokracii, stačilo jej uchazeče od počátku ignorovat a zpochybňovat jeho schopnosti MS uspořádat. Nestalo se. IIHF Lukašenkovi prachy nikdy nesmrděli. Tak to bylo, je a bude.
Dalo se z toho se ctí vybruslit pod záminkou CovID 19. Vodka a práce na polích prostě není zvládnutá situace a hotovo. Jenže to IIHF nechtěla, nebo na to neměl Fasel gule.
Pak přišla Škoda Werke, ta která čile dělá konkubínu soudruhům v Číně. Dokonce tam provozuje fabriku. A vzpomněli si na lidská práva. Teda takhle, na lidská práva v Bělorusku. Na ty v Číně seje pes. Dobře. Můžeme se jim ještě chvilku vysmívat, ale samozřejmě mají nezpochybnitelné právo na šampionát prachy nedat, ať už je jejich důvod jakýkoliv, třeba pokrytectví. I když i tady platí, že nejvíc ukazuje, kdy a jak. Opět: Jenže ta situace se tam nezměnila včera. O tom, že IIHF přidělila šampionát do Běloruska věděla Škoda už roky. Ale ostré ne vyhlásila teď. A způsob? Žádné partnerské jednání, ale pěkně veřejné ultimátum. To svědčí o jediném. Nejde o žádná lidská práva a demokracii, ale o marketing. Škoda se tak přibližně na týden dostala na titulní stránky (při nejmenším sportovních příloh) ve všech zemích, kde je hokej populární a to úplně zadarmo. Těžko Škoda Werke obviňovat za této situace z dobrých úmyslů.
Smutnou roly pimprlete však odehrává IIHF, když přes dva roky trvající tahanice berou za své 48 hodin po té, co si sponzor dupl. Výsledný dojem je bohužel jednoznačný. MS IIHF je pouze reklamní nosič. O sport, rozvoj sportu, politiku, reprezentování nejde. Ani houno. MS IIHF je prostě jen držák na reklamu.
Budiž. To asi není nic nového, jen je to tedy teď IIHF bez uzardění potvrzeno. Jenže:
Tentokrát nám Škoda Werke rozhodla o tom, kdo nesmí MS pořádat. Jak daleko je to k tomu, že bude rozhodovat, kdo jej nesmí hrát? A nechtějí ve Wolfsburgu rovnou určit výsledky?
Takže jednoduše: Není špatně, že se nebude hrát v Bělorusku. Špatně je, že o tom rozhoduje Konzern. A snaha IIHF se nyní tvářit, že je to jejich rozhodnutí a vliv VW za tím není je úsměvná a trapná.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
18.01.2021, 13:09
 
Reakce na kafka: Já stále nechápu jednu věc. Proč všich...
Existuje totiž fujky porušování práv, to když jej porušují ti, kteří nemají obchodní sílu, ani jiné páky.
A pak porušování práv o kterém se nikdy nemluví. To když je porušují obchodní partneři, nebo někdo, kdo má velký klacek a dosáhne s ním na tebe.
Jinak se tomu taky říká pokrytectví. Což je myslím tak nějak jednou ze základních hodnot konzernu VW.

Jináč, ale problém není že by byl bolševikstánu šampionát odebrán, ale že mu i dalším bolševikstánům byl kdy přidělen.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
15.01.2021, 14:44
 
Reakce na Drew: Ono se jde registrovat u obvoďáka? To js...
Třeba lze. Jen to nikdo neřekl těm obvoďákům a ti holt musí ledovat televizi a doufat, že se dozví... Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
14.01.2021, 11:16
 
Reakce na grant: Ahoj, existuje na motorfans nějaký kon...
odkaz
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
13.01.2021, 16:21
 
Reakce na Haberman44: Na mistra neomylného neumím reagov...
Takže za to, že jsi ty "Fosilovi z okresu Tábor" napsal že mele h0vna může Alkáč, protože na něj nedokážeš reagovat v klidu? Ty jsi fakt megr. A za to že jsem ti to napsal může třeba ten Kalůsok.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
13.01.2021, 14:36
 
Kucí, já vám nechci vrtat do toho kádrování, ale jak jste přišli na to, že pruhatci mají nějaké lepší info co smluv a přestupů týče?
Jinach se nechci kriminálního živla nějak zvlášť zastávat, ale griloval bych jej jen tehdy, když se ukáže, že jeho tvrzení není pravda. Pokud to pravda je, je lobotomec ten, kdo mu pouští informace i když ví, že je slepičí řiť.
Jak tu psali další, dost lidí se občas k něčemu dostane, ale nepouští to dál. A právě i proto se k tomu dostane. Mě osobně nejvíc sejou posty, „něco vím, to budete koukat a nesmím vám nic říct“.

 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
10.01.2021, 18:45
 
Čiliak dnes zachytal tak, jak jsme od něj všichni chtěli a očekávali. Tohle je to, proč byl z Kotlety zakoupen a proč zde dostal šanci. Tak aby mu to vydrželo.
Prokyho dělovka dnes nejsladším momentem zápasu. Když takovou přesnou ránu nastaví na svém kanónu každý zápas, budeme putovat tabulkou vzhůru.
Gotwaldov dnes podle mne ukázal, že ta soutěž je mnohem vyrovnanější, než se nám zdá. Jejich hra je strašlivá a to, že nasbírali už sedm výher za 3, by nás mělo ujistit v tom, že cesta k bodům existuje.
Plášil neodehrál dobrý zápas.
Věřím, že bychom s Ropáky mohli navázat a bodovat.

Hráči nám dnes svým výkonem nedali vůbec prostor k rozboru rumů a uzenin.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
10.01.2021, 18:06
 
To je hrozný, jak se tam vepř Lacina dneska motá a překáží. Jeden z nejlepších beků Gottwaldova. Dobytek jeden.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
10.01.2021, 16:05
 
Reakce na játro: kávu jsme probrali. Jaké téma bude dnes...
Navrhuji uzený špek, uzený bok, šunčičky, domácí salám a jiné ukrutné laskominy.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
10.01.2021, 15:56
 
Káva uvařena, pivo se chladí, můžeme započíti dnešní trýzeň. Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
10.01.2021, 12:57
 
Reakce na Cr0SbY: https://www.bkboleslav.cz/clanek.asp?i...
Tak už jsem to tu psal. To, že Pešán je minimálně lidský úplný xindl, už sám prokázal mnohokrát.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
08.01.2021, 20:11
 
Reakce na alkac: Máš to přirovnání patentované, nebo moh...
Moje kecy jsou obecně open source.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
08.01.2021, 19:56
 
Reakce na denyvan: Tak nějak! *2*...
Neplatí ho náhodou mládež? Protože to je jiná organizace.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
08.01.2021, 19:32
 
Reakce na fofana: Já to pochopil tak, že Tom asi ví, že ...
To asi nemá, ale jak Venoušek může chtít po hráčích jejich díl zodpovědnosti za výsledek, když ji sám nenese? A není jeho setrvávání ve funkci v rozporu z jeho filozofií, že kdo na to nemá, nemůže hrát? Jako já mu to moc za vinu nekladu, ale je fakt, že tohle by nikdo jiný, ani nikde jinde, přeci nemohl ustát. Smajlík
Na druhou stranu fakt jsem byl rád, když se pakoval Stavjaňa. A pak přišel renomovaný psycholog a na psychopata jsme ještě vzpomínali, jaká paráda to s ním byla.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
08.01.2021, 19:06
 
Marně hledám, co u nás pochválit a motivovat se tím k dokoukání zápasu. Nutno říci, že Liberec hraje fakt dobře a jednak nás k ničemu moc nepustí a jednak jsou rychlí a šikovní. Ale naše obraná hra je katastrofální. Zatím jsme tam jen stafáž.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
08.01.2021, 06:00
 
Reakce na -Tom-: Nesnaží se o to klub třeba náhodou celo...
Tak import slovenského zboží z Komety není ani tak přešlap. Nikdo nemohl čekat, že se to k tomu borec postaví tak, že se k tomu nepostaví. Jako posilu ho vnímali tak nějak všichni. Ale hledat způsob, jak ho kopnout do zadku by pravda, bylo na místě.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
07.01.2021, 06:37
 
Zaráží mne, že se tu najdou tací, co si myslí o Pešánovi, že je nějakej kanón. Už jen jeho někdejší urážky v médiích na adresu Pepy Jandače, který ho vytáhl odněkud z kravína a udělal z něj kouče farmy v Benátkách. Potažmo „legendární“ konflikt s realizačním týmem Motoru při odchodu do kabin v Benátkách a mnoho dalších jeho velmi imbecilních výroků. Nicméně vrcholné číslo tohoto genia je pěstní napadení fanouška, kdy následně lhal do médií, že na něj tento plivl, aby, když to bylo vyvráceno, vyšuměla celá situace do ztracena. Nechci jej posuzovat po odborné stránce, ale jako člověk je to přeceňovaný zmrt charakteru Vampíra, Dudy, či Kůrky. Čili mě vůbec nepřekvapují alibistické kecy a zbavování se odpovědnosti na Hadamščukovský způsob.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
06.01.2021, 08:41
 
Reakce na fofana: To tady prali ale hlavně fanoušci....
Tak fanoušci se to asi museli nějak dozvědět, že.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
06.01.2021, 07:30
 
Reakce na alkac: No být zrovna Matouš zdráv, tak by počí...
Já bych chtěl jenom říct, že ačkoliv píšeš opak, stále na to reaguješ. A to tomu evidentně dělá dobře. Já nejsem pražádný vzor etiky a etikety stran virtuální (a)sociální interakce, ale přesto mám dojem, že čím víc se v lejně rýpe, tím víc smrdí. A proto se snažím se v jistých věcech nerýpat. Ono vést disputace s někým, kdo chodí „šířit osvětu“, což předmětný prokázal nejen svojí angažovaností v týlu nepřítele, nikoliv debatovat, je takové házení exkrementu do větráku. Zkrátka je to nerozum. Uznávám, že nejsem zrovna příkladný, nicméně stále se učím nechávat některé podněty, jejichž účelem je mrštiti výkalem do prostoru, ladem. Doporučuji ti srdečně totéž. Když člověk ponechá místní lóži svobodných zedníků ladem, je pak celkově víc zenovej. Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
05.01.2021, 11:29
 
Reakce na Jeníček: Zajímavá situace zápasu Kanada - Rusk...
Tak co si pamatuji (tzn. tak to bývalo) je box vlastně také plných rozhodčích (formálně). A to, že hlavního při nějakém problému kontaktují sirenou je celkem jediná jejich možnost. Příkladně když neběží časomíra, hráč opustí „nezákonně“ trestnou… Ovšem aby hlavního hulváta takto upozorňovali na gól, to je ovšem nějaká novinka. Zřejmě má možnost video sudí nějakého inputu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jak si Motor vede po 34 odehraných zápasech v týmových a individuálních statistikách???hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Bývalý útočník Michal Hudec byl velkým oblíbencem českobudějovických fanoušků. Na jihu Čech hrál 5 sezon a hned 3x pomohl týmu do...

Na Spartě jsme po nepovedené třetí třetině prohráli 2:6. REPORT??hcmotor.cz/zapas.asp?id=S…

Proti @HCSpartaPraha vyjedeme v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz