ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Bluda" |  vypnout filtr
 
Další diskuse: 
 
 
Tak asi poslední můj příspěvek k letošní sezoně. Psal jsem, že jsme hokejové město a i ten obyčejný fanoušek laik viděl a to prosím skoro celou sezonu a v závěru, kdy měla gradovat forma obzvláště, že není něco v pořádku. Něco zásadního. To nebyla záležitost, že se nedařilo!! Proč se nedařilo. Pakanen to napsal ve svém příspěvku krásně, stačilo se podívat na střídačku z tribuny. 10 minut pohledu na střídačku a nemusím chodit pravidelně na hokej a stačí mi to abych si udělal obrázek. Proč ty velké signály, které přicházely ze hry a byly tak znatelné a dlouhodobé nikdo neřešil? A nebo ano? A jak tedy?
Vždyť se nic neměnilo. Táhli všichni za jeden provaz ? Udělali všichni maximum co bylo v jejich silách i když se to nepodařilo? To jsou největší obavy všech fanoušků a to vyplývá z celé letošní sezony. Vyplývá to i ze všech letošních příspěvků na těchto stránkách. A to je velké varování a zároveň velká obava pro příští sezonu. Změní se něco když v průběhu letošní sezony ač vše hlasitě vyzývalo ke změnám se nic nezměnilo? Před léty byla takováto situace ve fotbalové Plzni. Přišli noví lidé, udělali partu, táhli za jeden provaz a z fotbalového trpaslíka, který putoval mezi 1. a 2. ligou je český fotbalový gigant. Zůstávám fanouškem Motoru ale do BA se budu zase těšit a odcházet s dobrým pocitem až uvidím změny. Letos jsem se jich nedočkal. Tak hodně štěstí a hlavně odvahy ke změnám pro příští sezonu.
 
 
 
Rozhodně největší hokejové zklamání v Budějkách na které si vzpomínám. Ne proto, že se nepostoupilo do baráže ale jakým způsobem se nepostoupilo, co tomu předcházelo, jaká byla sportovní úroveň mužstva, jakou předvádělo hru, jaká byla bojovnost , nasazení , herní pohoda, sehranost jednotlivých hráčů, nálada, projev, atmosféra uvnitř mužstva, jak dlouho už předem byly signály, že není něco v pořádku, jak reagovalo vedení Motoru...??? To tady v Budějkách dlouho nebylo, Jsme hokejové město s obrovskou tradicí, lidi jsou tu hladoví po hokeji, chtějí hokej ale to co tu bylo v letošní sezoně, to si tak vynikající fanoušek Motoru nezaslouží. Věřím, že si odpovědní nyní sednou společně ke stolu a vyvodí patřičné důsledky ze špatně odvedené práce, které je záležitostí i celého města, regionu, všech super příznivců, sponzorů a to tak aby se příští sezonu nemuseli stydět před svými vzory, kterých je tady na jihu dost a většina z nich byla nedávno v BA nastoupena na červeném koberci na ledě.Ta letošní sezona byla velká prohra ale ne se zdviženou hlavou ale sklopenou. Rychle zapomenout a začít makat na všech frontách uvnitř oddílu a pokud bude vidět změna, fanoušek se vrátí a zase půjdeme všichni za svým snem.
 
 
 
V loňské sezoně hrál Motor opravdu jiný hokej a dalo se na to víc koukat než nyní. Spoustu hráčů neví co má hrát. Ve hře je tolik moc nehokejových momentů, To nahazování puků do útočné třetiny, kdy náš hráč nastřelený puk tečuje na červené tak aby to nebylo zak. uvol. to je strašně málo, s tímto systémem, který by nám šel a všiml jsem si, že dnes toto byl jeden ze způsobů jak se dostat do útočné třetiny. Toť vše. Sice se nám podařilo nastřelené puky dojíždět, někdy i získat puk ale potom hra v rozích, před bránou nikdo a když ano tak stojící figurant bez aktivity, čekající na chybu obránců, kteří nechybovali a tak naše stínování bylo k ničemu, Střelba našich obránců do zahuštěné a dobře organizované obrany byla pouze platonická, pozdě načasovaná a nepřesná. Nic nového, souhlasím se všemi, kteří tento stav označili za dlouhodobý a znovu opakuji, že herním projevem mužstva se mělo vedení zabývat dříve. Nic se nezměnilo.
 
 
 
Souhlasím s názorem, že Kladno hrálo jednoduchý, účelný, koncentrovaný hokej. Jejich hra byla propracovaná, organizovaná, jednoduchý přechod do útoku, zkrátka takový chytrý paterovský hokej. Motor se dnes asi snažil ale těch pár hráčů, co se snaží, to je hrozně málo. Vampola je borec ale sám na to nestačí. Na zázraky nevěřím, je to dlouhodobý problém a s tim si musí poradit vedení mužstva. Ovšem jestli problém neměli řešit dříve?
Nic není ztraceno, samozřejmě, že držím palce ale strašně moc lidí z odborné i laické veřejnosti vidí nad hrou mnoho otazníků!!! Tak hoši, zítra máte první šanci některé otazníky vymazat. Do toho!!
 
 
 
Korči, forum není proto, aby jsme se tady navzájem osočovali, uráželi a různými nar ážkami se oslovovali a kritizovali. Já jsem jenom zde na těchto stránkách vyjádřil svůj pocit ze hry za zápasů, které jsem osobně viděl. 40 let jsem se aktivně točil kolem kolektivních sportů i jako trenér. Něco málo si pamatuji, věř mi to. A že zrovna zápasy, které jsem okomentoval byly nepovedené a já jsem se k tomu vyjádřil, tak to je holá skutečnost. Neboj se, moc dobře vím, co ve sportu znamená chvála a jak s ní zacházet.
Na druhé straně vím, jaké mají hráči Motoru současné podmínky ve všech směrech a jak by měli přistupovat k zápasům z hlediska profesionálního i s ohledem ke sponzorům, divákům a své sportovní cti. Že se to někdy nepovede, to je jasné ale za tím vším musí být vidět snaha, chuť a sportovní přístup. Že tomu tak v oněch třech zápasech zrovna nebylo, o tom svědčí mnoho dalších příspěvků, které byly vesměs kritické.
Věř mi, že poznám, kdy hráč na ledě nechá duši, padá do střel, dohrává hráče, bruslí, bojuje apod. a kdy na ledě to jenom tzv. odbruslí. I ten hráč je jenom člověk, má svoje starosti, problémy apod. To vše beru v úvahu i to, že se někdy prostě nechce. Hráči jsou však profesionálové, o které je velmi dobře postaráno a to určitě lépe než o člověka pracujícího někde ve firmě.Kolik firem, kde pracují spoluobčané-diváci hokeje má psychology, maséry atd. Podívej se na to také z druhé strany, skutečně dnešní profi hráč má luxusní podmínky a také je od něj vyžadován luxusní výkon. A pokud ho nepodá, hledají se příčiny. Já jsem to viděl tak, jak jsem napsal. Na to mám právo a na druhé straně na tom vůbec nezáleží. Důležité je, jak to viděl trenér a jaké z toho udělá závěry.
Věř mi, že jsem ten poslední, kdo by Motoru nepřál postup.
 
 
 
Smutná hra s důvěrou fanoušků. Za tak odevzdaný zápas by si hráči zasloužili v úterý prázdnou BA a ještě tučné pokuty. Velmi tragická podívaná. Nejde o prohraný zápas ale jde o to jak prohraný a to byla neskutečná tragedie a během 24 hodin proměna nevídaná/i když ne zas tolik nevídaná/. Je to hra s ohněm. S takovou ani náhodou do extraligy. Je to tvrdá kritika ale nalijme si čistého vína. Snad je to poslední varování.
 
 
 
Musím zareagovat na některé příspěvky. Tak, jak se fandí v CB, tak se nefandí asi nikde v republice a možná ani v extralize. Čím bychom ještě hráče měli strhnout?? Vždyť o takové podpoře se jim může zdát. Taková skvělá atmosféra musí naučit hrát hokej i naprostého amatéra, který nechá na ledě život!! V tom asi problém nebude. Pamatuji tady v CB poloprázdné hlediště, pískot a urážky. V divácích, nás fanoušcích problém nebude. Na poli marketingu, propagace, spolupráce oddílu s fanoušky atd. udělal Motor obrovský kus práce. Klobouk dolů. Nad svou prací se musí zamyslet realizační tým a především hráči. Chvátejte moc času není. Všichni si přejeme postup/alespoň doufám/. Tak ať se to podaří.
 
 
 
Herně je to strašná mizérie, hráči si vůbec nerozumí, hra nemá systém a to již dlouhodobě. Nezdá se mi, že by byla na střídačce dobrá atmosféra a údajně není ani mimo střídačku. Něco tu neklape a hodně fanoušků nevěří v zázračná obrat. Před PO to není dobré. Forma měla gradovat a tady to jde obráceně. Dnes se na to nedalo dívat.Opory jako Nedorost apod. by se měli fanouškům omluvit za jejich přístup, nasazení, bojovnost a celkový projev. nejsem pesimista ale dívám se a poslouchám. Přeji si jako většina Budějovičáků postup a když se to nepovede tak musím mít pocit, že všichni udělali maximum. Zatím ten pocit nemám. Uvidíme.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V letošní sezóně se povedlo to, na co čekal každý fanoušek celých sedm let. Motor totiž postoupil do extraligy! Proto jsme...

45. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Miroslav Dvořák mladší. V A týmu hrál v 1 sezoně 2 zápasy, bez bodového zápisu. V roce...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Radoslav Kropáč. V ČB 1 sezona, 62 zápasů, 20 gólů (5 v přesilovce, 3 vítězné), 48 bodů, 40...

45. narozeniny slaví František Ptáček. V ČB 5 sezon (2 jako kapitán), 241 zápasů, v nichž dal 38 gólů (25 v přesilovkách, 1 v...