Reakce na mrskman: Nemá to cenu. Jste tu nepoučitelní. J...
Posnídal jsem černou kávu a chladím tmavý ležák. Co můžeš udělat dnes, nenechávej na zítřek.

Reakce na Filterheadz: Zase Antoš se nebojí říct že se s...

27.03.2024, 20:01

Antoš nikdy nevykazoval známky inteligentního tvora a s tím botoxem už to taky přehání.

Reagovat
27.03.2024, 17:48

Podle mě nevyjde nic. Jednak je Ujčík tendenční vůči nám. Jednak je to sedmej zápas a to do toho přece sahat nebude. Jako třeba takový hákování - v 5. minutě se píská, v 55. minutě ne. S obligátním vysvětlením, že "na konci se už fauly nepískaj." A pak to i Doudy špatně prodal. Místo aby tvrdil, že bude mít trvalý následky, tak se toho chudáka Voženílka, že to bobek takhle nemyslel.
Ale kdoví, třeba bude lepší, když bude hrát - není ve svý kůži a jako bonus by nám zase moh pár přesilovek přihrát.

Reagovat
27.03.2024, 17:26

My děkujeme za veškeré zařizování

Reagovat
27.03.2024, 14:24

Reakce na MerglV: Komentář z mechowského fóra: Koukam, z...
Já měl loni stažený půlky, aby nevyhráli titul Smajlík

Reagovat
26.03.2024, 22:00

Reakce na liwy: Můžete přestat sledovat ty létající drak...
Náš sektor je D. Jestli máš silný paže, tak na C3 sedává chlapík, co se furt chce prát. Samozřejmě, když je tam banda sekuriťáků Smajlík

Reagovat
26.03.2024, 21:19

A teď prosím, pánové a dámy, prosím o kritiku buzerandskýho hokeje Smajlík

Reagovat
26.03.2024, 21:09

Série play-off, favorit série jede k 6. zápasu pro postup. Inkasuje ale už v 1. minutě, další gól dostane ještě v 1. třetině a nakonec prohrává 3:0. Série se stěhuje na led favorita a ten senzačně prohrává 1:2. Víte kam mířím?

Reagovat
26.03.2024, 19:37

Za tohle Chujčík musí Voženílka posadit!!!

Reagovat
26.03.2024, 17:18

Za lístky dík, ale výsledek 5:2 byste neměli?

Reagovat
26.03.2024, 16:28

Reakce na filip29: Už je to opravené! Chytá Hrášek, Sten...
Uuuuf Smajlík

Reagovat
26.03.2024, 15:42

Aby neúřadoval bacil Smajlík

Reagovat
26.03.2024, 14:20

Taky už mi začínaj měknout nohy, čím víc se to blíží. Snad to stejně nebudou mít kluci Smajlík Největší strach mám ze začátku, že nám dají ve druhý, třetí minutě góla a začne martýrium s tím, že horkotěžko vyrovnáme. Pokud zvládneme úvod, bude to hratelný. Dáme-li v první třetině prvního góla my, bude to bonus navíc a pecka pro další průběh.

Reagovat
26.03.2024, 11:43

Reakce na alkac: To o penezích v brankovišti, to Čenda t...
Začali nás brát vážně, pro mě už to je výhra.

Reagovat
25.03.2024, 11:24

Tak jsme se probrali z euforie a teď napnout všechny síly do šestého zápasu. Upřímně řečeno, přes to všechno, jak se kluci semkli a vybojovali včera zdánlivě nevybojovatelné, pořád je to v mých očích tak 80 na 20 pro favorita série. Ale už to, že jsme se vrátili do hry, je skvělé a i když to nakonec nedopadne, kluci můžou odejít se vztyčenou hlavou. Kdo z nás to čekal, obzvlášť po těch prvních dvou zápasech, kdy jsme se mentálně nastavovali na to, že v pátek 22.3. bude loučení se sezónou.

Pokud jsem tu psal o hnědým v kalhotech, tak to si kluci vyndali a je to úplně něco jiného než na začátku série. Pak tu probíhala diskuze, jestli Hrášek chytá nebo nechytá. Takže na to je jednoduchá odpověď, od toho laciného gólu na 1:1 v pátek chytá. Od té 5. minuty čtvrtého zápasu drží a to je přesně ten výkon, který nás může posunout dál, takhle přesně držel Kacetl Třinec v jízdě play-off a jedině s takovouto podporou od gólmana můžeme dojít do sedmého zápasu. Samozřejmě to podepřít obranou.

Já se na zítřek nesmírně těším, byť to pro nás může být konečná. Ale to, že jsme to dotáhli do této fáze, už je pro mě úspěch. Třinečákům vyschlo v hrdle a budou ještě muset propotit trika. Když včera po zápase kluci odcházeli po děkovačce z ledu, každý jeden za druhým zvedli směrem ke kotli ruku a ve tvářích měli výraz, že fakt chtějí. A to mě hřeje.

Reagovat
21.03.2024, 13:47

Reakce na Siky: Ale dyť já vim :)) Btw, mě vlastně spí...
Takhle to hráli před 20 lety, kdy my jsme bývali 8. až 10. v tabulce a oni na špici (s Králem, Zadinou, Sekerášem apod.) a dostávali u nás v Budějcích sedmičky. Celej rok kritizujeme, že Motor se snaží hrát hurá hokej a dělá díry v obraně a inkasuje laciný góly. Proč by to měl dělat Třinec, když jim funguje něco jiného? Jim je šumák, co si myslí ostatní, je zajímá, že jim na tituly nestačí kapsy. A stejně tak bysme to měli my v jejich kůži. Mě už tyhle nářky na beton Třince lezou krkem, ať si soupeř hraje, co chce, důležitý je to, co hrajeme my. Nejvíc soupeře naštveme, když mu dáme góly a vyhrajeme. Pokud toho nejsme schopní, nemáme nárok. Tečka.

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.