MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Drew" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na L3151: Nemám žádného oblíbence ale Holec není ...
Jasně, jenže když ty chyby dělají mlaďasové nebo hráči, kteří hrajou tu extraligu první rok, tak to nějak překousnu. Navíc u spousty hráčů fakt došlo od začátku sezony ke zlepšení. Od Holce bych s jeho zkušenostmi čekal trochu víc, ale on dělá úplně stejné chyby, někdy i horší...
 
 
 
Bohužel opět individuální selhání Holce, zdaleka ne poprvé. Byť má své přednosti, tak tohle je přesně důvod, proč bych ho tu další sezonu už nechtěl.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Já vím, že Olomouc je v těch přesilovk...
Podpis.
 
 
 
Reakce na Cr0SbY: Dostal výplatu, koupil nový kola na ba...
Koukám, že ty si ním dobře posedlej a všude ho sleduješ. Docela zajímavé vzhledem k tomu, jak tady do něj pořád reješ. Abys mu za chvíli ještě neklepal na dveře a nepozoroval v noci dalekohledem jeho barák.
 
 
 
V Olomouci už nemají ani na puky, že ho tam ukradli?
 
 
 
Reakce na zdcart: A co učitelé?Ti se mohou nakazit?Jak o...
To byla reakce na mě? Jestli jo, tak si dej nejdřív hadr na hlavu, aby ses uklidnil. Třeba to očkování, jak zmiňuje Zbyňa, by asi nebyl špatný nápad. Alespoň dočasně, než zjistíme, jak dlouho ta vakcína funguje.

A abych taky použil stejné citové vydírání čtrnáctileté holky jako ty. Jak ochráníš ty, kteří už z toho začínají mít psychické problémy, mají úzkosti, nemohou pořádně spát ani jíst, protože už rok nebyl den, aby neslyšeli slovíčko Covid a veškerou zábavu, kterou do té doby měli, nemohou provozovat? Nijak viď, na ty se*eš.
 
 
 
Na školách není nic složitějšího, prostě otevřít. Následky toho zavření jsou totiž daleko horší než to, že by se možná nakazilo o něco víc lidí. Dětí je mi fakt líto, ty tuhle situaci odskákali nejhůř ze všech.
 
 
 
Reakce na Tveety: Drew: Vkládáš mi do úst něco, co jsem ...
Dobře, tak jinak, abych to řekl přesně. Psal si, že z nějaké části na tom podíl nedodržování lidí má nebo i to budeš rozporovat? A já ti říkám, že nedodržování některých lidí na to má vliv 0%. Chápeme?

A to nedodržování lidí by bylo úplně minimální, kdyby otevřeli všechny obchody a školy. Ať tam klidně nechají povinnost nějakých roušek nebo respirátorů, ale ať to otevřou. Do teď mi nikdo nevysvětlil, proč je problém otevřený obchod, kam přijde jeden člověk za 15-30 minut a supermarkety a MHD jsou úplně v pohodě.
 
 
 
Reakce na Tveety: Hukoth: Já tedy v Česku stále vidím po...
Jasně, nikdo nic nedodržuje, proto jsou už dávno vyprodané respirátory. Proto už v pondělí, když jsem byl na nákupu a nic takového ještě neplatilo, měl každý respirátor, nanoroušku nebo 2 roušky. Za tenhle týden jsem potkal jednoho člověka, kterej nedodržoval to, co vlastně ještě ani neplatilo.

Samozřejmě vždycky bude pár lidí, kteří to nebudou dodržovat a s tím neuděláš nic. Jak někdo pořád může ale věřit té propagandě, že za to mohou lidi, to jde mimo mé chápání. Je na čase si přiznat, že tahle strategie prostě nefunguje. Mě spíš znepokojuje úplně jiná věc, čím dál tím víc vidím poslední dobou lidi, u kterých začínají psychické problémy a u spousty lidí roste agresivita.
 
 
 
Reakce na Hukoth: Já to mam přesně opačně. Karta jenom n...
Jsem rád, že nejsem jedinej, kdo je 100 let za opicema. Smajlík Kartou jenom některý online platby a vysoký částky cca 10 000+, jinak všechno hotově. Bohužel to pomalu směřuje k tomu, že hotovost zanikne, snad k tomu opravdu nedospějeme...
 
 
 
Reakce na alkac: Aha, takže když napíšu, že někdo udělá ...
Já si taky nemyslím, že by to bylo něco hrozného, možná to šlo vyřešit lépe, ale neměl zrovna lehkou situaci. Každopádně kdyby tohle udělal Čiliak, byla by tady úplně jiná reakce ( netvrdím, že zrovna od tebe). To by se tu zase vyrojilo 20 příspěvků o tom, jak nic neumí a všechno pose*e. Já jsem vlastně teď i rád, když chytá Strmeň a klidně ať už dochytá sezonu. Stejně už o nic nehrajeme a aspoň jsme ušetřeni těch nesmyslných keců tady...
 
 
 
Moc nechápu, proč se tady pořád řeší golmani. I ten Gulaš mi je tak nějak jedno. Jasně, určitě se zlobit nebudu, když tady bude hrát, ale není to žádná priorita. Nebudu teď řešit, co se kde povídá, ale nejdůležitější základ je pro mě udržet Čendu a Doležala + přivést 2 nadprůměrné defenzivní beky. Až potom bych řešil další věci.
 
 
 
Voženílkovi se musím omluvit, že jsem ho tady ještě před měsícem dával na úroveň Plášila. Trvalo mu to teda hodně dlouho, ale právě v tom posledním měsíci se probral a začal hrát to, co bych od něj očekával. Asi bych mu dal šanci i v příští sezoně.
 
 
 
Reakce na Jeníček: Na jednu stranu úžasná izraelská čísl...
Nikdo nic nebagatelizuje, pokud chceš mluvit o drtivé části populace a ne o nějakých 2%, které se najdou vždycky a u všeho. Tyhle kecy o nějakých pochybovačích mi připomínají takové ty bojůvky, jako že jeden podnikatel někde nezaplatí daně, takže jsou všichni podnikatelé odporný zloději a hrrr na ně.

Já jsem to říkal v lednu a řeknu to znovu, na výsledky vakcíny si musíme počkat alespoň 3 měsíce. Může to vypadat nadějně, ale jak to bude doopravdy teď nikdo neví. Taky se může ukázat, že vakcína funguje půl roku a je k ničemu, protože takovéhle očkovací akce se fakt nedají dělat 2x ročně, kromě Izraele to nikdo takhle nezvládnul. O nás radši nemluvím už vůbec, protože my to nezvládneme ani za 2 roky. Smajlík
 
 
 
Dobře Voženílek. Smajlík Škoda, že soupeř nic nevydržel a padnul po první ráně.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Jasný vyřazení na hrazení za 5 pl...
Rozhodčí ať si to posoudí jak chce, ale přesně teď musí na Špačka přijít to, co k hokeji prý nepatří. Bohužel zase neuděláme nic.
 
 
 
Reakce na kartáček: Věc názoru, k hokeji to nepatří. Jes...
K hokeji to nepatří a proto je to už od nepaměti součástí spousty zápasů každou sezonu. Smajlík
 
 
 
Reakce na kartáček: To je v pořádku, hraje se hokej...
No a? Tohle k hokeji patří, jestli se ti to nelíbí, sleduj krasobruslení.
 
 
 
Proč je ty mentálové nenechali poprat? Na tohle čekám celou sezonu, až se konečně někdo nase*e, v Kubíčkovi už to nějakou dobu bublá a oni se mezi ně vrhnou, když už mají rukavice dole...
 
 
 
Reakce na Phil-the-Thrill: V 1. zápase chytal Patera ;)...
Jo, omluva, už si vzpomínám. On vlastně Čiliak naskočil jenom na minutu, zmátlo mě tam to střídání.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jihočeši šli sice na východě Čech do vedení, jenže to se jim nepovedlo udržet. Pardubice otočily vývoj pěti góly a došly si pro...

V Pardubicích nastoupíme v této sestavě ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz

Třikrát prohra o jeden gól, poštěstí se tentokrát?hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

45. narozeniny dnes slaví bývalý brankář Roman Špiler. V Českých Budějovicích zasáhnul do hry v 1 sezoně, v 1 zápase na 36 minut...