MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Evoorg" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
23.09.2020, 15:14
 
Reakce na mcdavid: Prym(o)ula: Bundesliga se hraje bez d...
S tou Bundesligou je to trochu složitější. Na stadiony můžeš jen v regionech, kde je počet nakažených na 100 000 obyvatel 35 a menší, což by třeba u nás nesplňoval prakticky nikdo. V případě splnění podmínek je povolená kapacita 20 % stadionu s tím, že jsou zakázány sektory na stání a prodej alkoholu. Tenhle režim bude platit prvních šest kol s tím, že se poté vyhodnotí data, která budou po celou dobu kluby a místními hygienami sbírána, načež se rozhodne o dalším postupu.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
23.09.2020, 12:36
 
Reakce na Tveety: I kdyby se ta křivka zploštila, tak lz...
Tak už jen ono upínání se na to, že se ta křivka zploští za 14 dní, je dost odvážná představa, nehledě na fakt, že i kdyby se tomu tak stalo, tak se dá předpokládat, že někdy v té době ti začnou umírat lidi nakažení na začátku září, což znamená palcové titulky o "rekordním počtu mrtvých", což zároveň znamená i malou pravděpodobnost, že ta opatření budou uvolněna ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
22.09.2020, 10:08
 
100 lidí venku a 50 uvnitř? Tak to se tu konečně dočkáme toho švédského modelu, po kterém všichni volají, byť v poněkud liberálnější verzi ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
20.09.2020, 18:16
 
No, tak teď by mne opravdu zajímala ta racionalizace uznání gólu. Já původně myslel, že ten puk Čiliakovi propadl napřímo, ale jestliže rozhodčí přiznali gól Stránskému, tj. hráčovi před bránou, tak ten přece prokazatelně šel do kontaktu s gólmanem.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
20.09.2020, 14:53
 
Reakce na mrskman: Coz je v rozporu s timhle https://ctr...
Já tam rozpor příliš nevidím, protože spojení "místo, kde se dodržují hygienické podmínky" neplatilo snad o žádném zápase, který jsem v televizi sledoval. A to opravdu nejsem žádný zasloužilý občan, který by to za tímhle účelem pouštěl, ono je to naprosto očividné prakticky při každém záběru do hlediště a třeba ten slavistický kotel z pátečního zápasu by snad musel praštit do očí i slepého.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
18.09.2020, 15:23
 
Reakce na P.XTRM: Chtělo by to masovou demonstraci za zr...
Tím švédským vzorem myslíš zákaz shromažďování nad 50 lidí a ochotu občanů dodržovat doporučení hygieniků?
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
17.09.2020, 16:41
 
Tak bohužel, už před zápasem je můj tip neplatný, protože Suchoš v základu chybí. V opravdu velmi nepravděpodobném případě neúspěchu už tedy alespoň vím, kde hledat jeho důvod. Zároveň dostali černého Petra též Raška, Michnáč a Indrák, což jsou paradoxně 3 z 5 hráčů, kteří loni Extraligu okusili, takže je to dnes opravdu vyloženě sestava "prales boys".
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
17.09.2020, 11:20
 
Já budu dnes taky raději opatrnější - výhra o tři góly, Čiliak s nulou, Suchoš s Rendou nejspolehlivější defenzivní dvojice v zápase ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
16.09.2020, 23:45
 
Reakce na Paav: Kverka 3+3, Lytvynov 0+2...
Lytvynov ice time 26 minut, top lajna v PP, pravidelně nastupuje v PK. Tohle už není situace, kdy je krytej dominancí celého týmu a může si dovolit všelijaké excesy bez valného dopadu na výsledek a o to cennější je, že si s v téhle nové zodpovědnější a důležitější roli počíná zatím dost suverénně a ke své klasicky dobré podpoře útoků přidává též solidní práci dozadu. Anabáze v Havířově je pro něj v tomhle směru skvělou školou, ale zároveň pevně doufám, že tam nestráví celý ročník, nýbrž dostane šanci i v nejvyšší lize.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
16.09.2020, 20:41
 
Reakce na Paav: Ministerstvo zdravotnictví proto od pátk...
Teď už jsem z toho jelen úplně. Takže vnitřní akce bez sedaček mají limit deseti lidí a vnitřní akce se sedačkama mají potenciálně kapacitu stovek a tisíců lidí? To logické zdůvodnění mi naprosto uniká ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
14.09.2020, 12:18
 
"Nelze vyloučit další cílená omezení kvůli covidu-19 u rizikových činností, například velkých shromáždění lidí, řekl v pondělí ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Bude se podle něj vyhodnocovat hlavně vývoj počtu nově pozitivně testovaných v tomto týdnu."

Jinými slovy sbohem tisícovky diváků, ahoj desítky, přinejlepším stovky ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.09.2020, 21:18
 
Dneska ten zápas z větší části vypustím, protože jsem abych pravdu řekl mnohem více frustrovanej tím, co jsem si tu přečetl, než tím, co jsem viděl. Speciálně tu zmíním ještě jeden typ komentáře, který tu probíhá v mnoha variacích, nicméně jeho základem je vždycky něco ve stylu "nevymlouvejme se na karanténu, protože naším skutečným problémem je XY". Hele nerozporuju, že to XY být problémem může, ale jaké furt sakra vymlouvání? Je objektivním faktem, že dnes tým končí 8. týden přípravy na ledě, přičemž z těch osmi týdnů hráči nemohli 4 týdny na led - to je celkem zásadní problém nemyslíte? Dle mého tedy alespoň takový, aby se dal zmínit a nebyl považován za nějaké vymlouvání. Je jasný, že hráči i trenér tenhle fakt musí hodit za hlavu a snažit se co nejlépe připravit a stejně tak je jasné, že širší veřejnosti budou tyhle okolnosti úplně jedno, ale neskutečně mě vytáčí, když takovou argumentaci používají vlastní fanoušci klubu, kteří musí vědět, čím jsme si v posledních týdnech prošli a zároveň snad alespoň trochu tuší, jaké kvantum práce stálo za našimi úspěchy pod Vencou. No a jestli tyhle souvislosti alespoň mlhavě znám, tak přece nemůžu přijít na fórum, kopnout si do svého týmu, který tu po mnoha letech vybojoval extraligu a říct, že naprosto extrémní nedostatek času pro kloudnou přípravu je "výmluvou".
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.09.2020, 19:08
 
Reakce na játro: no, tohle není o karanténě, ale o rukou...
Ne, je to o psychice, které se ta karanténa bezesporu dotkla a upřímně nechápu, jak si lidé, kteří tenhle zápas sledují a viděli naprosto totožné hráče loni hrát a z třetin s podobným průběhem odcházet z dvou-tří brankovým náskokem, si najednou můžou myslet, že ti kluci zapomněli hrát hokej. Obzvláště v téhle periodě to výsledné skóre absolutně neodpovídalo průběhu a upřímně řečeno je mi našich kluků dost líto, protože ta soda, jež se na ně od fanoušků nejspíš snese, bude dle mého dost nezasloužená.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
12.09.2020, 17:43
 
Místní fanclub Drobného má další námět k diskuzi Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.09.2020, 20:40
 
Mně se to líbilo, přesně takový zápas jsme potřebovali. Herně to do nějaké přijatelné normy mělo pořád daleko, ale bylo vidět, jak s přibývajícími minutami rosteme, jak se snažíme zbavit to celé soukolí naši hry rzi a hlavně, jak se prostě chceme o to vítězství porvat (někdy i v úplném slova smyslu). V tomhle směru ani nemohl být ten závěr zápasu lepší - nejprve srovnání v důsledku dost kontroverzních rozhodnutí ze strany sudích a následně perfektní individuální práce Ďolíka zakončená gólem Holce v poslední vteřině - skvělé povzbuzení do další práce pro tým a zároveň záblesk toho buldočího vítězného ducha, kterým se tolik pyšnil loňský tým.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.09.2020, 15:35
 
Reakce na MrPesi: Systém ok když neuvidím 1 zápas z 8 *...
Myslíš to Švédsko, ve kterém je maximální povolená kapacita shromažďování 500 lidí?
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
10.09.2020, 20:31
 
No, odprezentováno to ze strany klubu snad ani nemohlo být hůře - Ahoj, jen chci říct, že na zápasy se vás třetina nedostane, ale nebojte, můžete si zaplatit za nepříliš kvalitní službu, která oproti loňsku zdražila zhruba patnáctinásobně ... Tohle měly být dva různé články, v nichž v prvním se zdůrazní, že ti, co se na zápasy nedostanou, budou kompenzováni a v druhém se pak zmíní tahle "supernabídka". Na druhou stranu mi ale přijde uhozené klubu vyčítat, že tu HokejkuTV zmiňuje, když logicky v důsledku současných opatření ekonomicky krvácí a tohle pro něj představuje možnost, jak se částečně zahojit.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.09.2020, 20:00
 
No, já bych řekl, že to vzhledem k okolnostem dost špatné je, protože ty okolnosti jsou bohužel takové, že máme týden do startu ligy, která je pro většinu kádru úplně novou zkušeností a během toho týdne musíme kondičně a takticky dohnat měsíc ztracený v karanténě ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.09.2020, 13:38
 
Reakce na kartáček: Na stránkách Energie KV uvádějí něja...
Leda ten Tipsport, ale upřímně pochybuji, že bude stream přateláku a na 99 % počítám s textovým přenosem.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.09.2020, 10:13
 
Teď koukám, že Lukáš Volf po nevydařeném angažmá ve Vsetíně neuspěl na try-outu v Táboře a zamířil do Písku. To je slušnej kariérní sešup, když vezmu v úvahu, že asi rok a půl nazpátek jsme se ho snažili zlanařit do Motoru.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jací jsou v týmu Motoru pejskaři? hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

?? Nová sezona je tady a s ní i ''Naše Tipovačka'' od partnera @skodacz. Zapojte se na webu soutez-skoda.cz do bitvy o skvělé...

Asistent kapitána Martin Novák pevně věří, že Motor se brzy dočká prvních bodů. ''Jsme tu lepší hokejisti, než jak se zatím...

Dneska už byly první body hodně blízko! Do poslední třetiny se šlo za vyrovnaného stavu, ovšem v té třetí se třikrát ze vstřelené...