ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Evoorg" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
23.07.2019, 14:44
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Myslím si že bude od 9:30, al...
Paráda, díky moc!
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
23.07.2019, 14:02
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Tak byl jsem se podívat na tr...
Díky za report. Nevíš náhodou od kolika má být zítra ten tréninkový zápas?
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
23.07.2019, 09:45
 
Když jsem slyšel, že přijde bek ze Švédska - země moderních konstruktivních beků, říkal jsem si paráda, tohle ale vypadá spíše na čistokrevného defenzivního čističe. Vzhledem k situaci v obraně je každý bek dobrý, nicméně i tak si myslím, že ještě jeden PMD by tomu týmu slušel.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.07.2019, 09:42
 
Spíše než skládání útoků z hráčů, jež většina z nás viděla přinejlepším v sestřizích, by možná bylo vděčnějším tématem taková menší tipovačka ohledně toho, kdo z původního základu díky nově příchozím ze sestavy vypadne - dle mého to bude mít extrémně těžké Čajda, jež se tu uplatňoval hlavně díky důrazu a efektivitě v oslabeních, přičemž ale přišli jiní hráči, kteří mají podobné kvality, ale zároveň jsou i bruslivější a s větším ofenzivním potenciálem. Moc pak nevěřím ani Šimimu, který má asi vzornou tréninkovou morálku, nicméně kombinace jeho vysokého věku a častých zdravotních problémů ho dle mého už spíše předurčuje do pozice žolíka.
Do kategorie už spíše překvapivých, ale stále ještě reálně ohrožených hráčů bych pak zařadil Nováka, který dost možná ztratí pozici v top 6 a v tom případě by soupeřil o ice time s hráči, kteří už prokázali, že dokážou být efektivní i s menším ice timem a zároveň jsou i univerzálnější a pak Přikryla, který má výhodu z hlediska pozice, neb na centru je výrazně menší konkurence než na křídlech, nicméně měl-li by výkonnostně navázat na uplynulou sezónu, tak by jej ani to dle mého nezachránilo.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
02.07.2019, 09:40
 
Reakce na MARSCH: Co takovej Trončinský? Pro svoji pověs...
Z těch extraligových jmen, jež tu padala, by hokejově určitě dával největší smysl, vždyť čistě z hlediska talentu je to dost možná nejlepší český PMD od dob Židlického, nicméně s jeho bídnou životosprávou by ho Venca sežral zaživa a skutečně nevěřím, že ve třiceti letech a po X neúspěšných restartech kariéry by se tomu klukovi mělo rozsvítit právě u nás ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
01.07.2019, 18:52
 
Reakce na Haberman44: No ale co pak?Smlouva je jen na se...
Jestli se podaří s Kloučkem postoupit, tak mu radostně zamáváme a budeme mít mnohem snazší práci s hledáním náhrady, neb jakožto extraligovému týmu se nám otevře mnohem širší trh. Jestli jsme z té dohody z perníkama dalo vytřískat víc? Možná, ale určitě se z toho nedala vytřískat možnost získat Kloučka na přestup, neb s ním prostě dlouhodobě počítají a k tomu, aby nám ho vůbec na rok půjčili, musel s nimi nejprve uzavřít nový dlouhodobý kontrakt. A nějaké dlouhodobé koncepční řešení to vzhledem k výše zmíněnému samozřejmě není, jde o jednoletý gambit s gólmanem, o němž asi panuje přesvědčení, že může být rozdílový a lepší než kdokoli, kdo byl na pralesním trhu k mání.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
01.07.2019, 13:59
 
Reakce na Haberman44: Hlavně my se tu spoléháme dle vyjá...
Podívej se na homepage ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
27.06.2019, 17:25
 
Pavel Novák vybranej na 15. místě CHL import draftu, takže asi první útočník, kterého si můžeme škrtnout.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
27.06.2019, 12:43
 
Havla těžko soudit, ale ten Lytvynov má na Youtube dost podrobné highligts odkaz a minimálně typologicky vypadá dost nadějně - dobrý bruslař, hodně ofenzivně orientovaný, má tam i pár zajímavých outlet pasů, zkrátka přesně to, co Venca od beků vyžaduje. Tam si myslím, že pokud nebude vyloženě tragickej směrem dozadu, tak bude mít dost solidní šanci uspět.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
27.06.2019, 10:00
 
Koukám na soupisku a všiml jsem si, že v ní nefiguruje Dudáček kdežto ostatní kluci, o nichž se mluvilo v souvislosti s try-outem (Dančišin, Tlačil, Hawerchuk) ano. To z té jeho zkoušky sešlo, nebo je to jen nedopatření?

Jo a dle fans Colts Hawerchuk dobrý střelec s hodně agresivním přístupem, což ale vykupují problémy s disciplínou, ať už v podobě častých faulů či nedodržování defenzivních povinností, neb se nechal strhnout hrou, bruslařsky průměr. Osobně jsem dost zvědav, jaké požadavky bude muset naplnit k tomu, aby jeho zkouška byla úspěšná, neb obecně mám tendenci požadovat od cizinců to, aby byli tahouny do prvních dvou lajn, ale to se IMO od kluka, který sem přijde z juniorské ligy a bude to jeho první zkušenost s dospělým hokejem, hned od počátku příliš očekávat nedá.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
25.06.2019, 17:47
 
Díky bohu za posilu, poslední dny se to tu nedalo číst. Hawerchuk je zajímavý v tom, že na rozdíl od jiných "prospects", jež v poslední době přišli, jeho kariéra nabírala spíše vzestupnou tendenci, ale je prostě obětí vlastních fyzických parametrů, které mu znemožňují, aby svůj důrazný styl provozoval v zámoří i na dospělé úrovni. V Evropě to v tomhle směru bude mít o dost snazší a zároveň se snad dá předpokládat, že na poměry pralesa půjde i o nadstandardního hokejistu.

A jinak, přesně v tomhle stylu bych si představoval i posílení směrem do zadních řad - je po draftu, utvářejí se soupisky na předsezónní kempy a z tohoto procesu se vydrolí X amerických a kanadských beků, kteří jsou na tom výrazně lépe z hlediska bruslení i tvořivosti než cokoli, co bychom dokázali do pralesa natáhnout z tuzemského trhu, ale jež měli smůlu v genetické loterii a měří 180 cm i s bruslema. Natáhnout sem jednoho nebo dva takové na try-out + vyčkat, jak se situace vyvine u Janduse a jsme dle mého za vodou ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
21.06.2019, 10:51
 
Reakce na macháček: Z jiného soudku: tak co už máme toho...
Ano, podepíšeme šest lajn útočníků, ale na druhého gólmana se určitě vykašleme z důvodů finanční šetrnosti ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
16.06.2019, 10:59
 
Reakce na fofana: Jseš normální myslíš si, že ve vedení ...
Myslím si, ze si to trefil naprosto presne. Pardubice si namlouvaji nejake zahranicni brankare a dokud zadneho nepodskrtnou, tak si zrejme nechavaji Kloucka, se kterym jinal letos nepocitaji, jako pojistku, pricemz my proste musime cekat.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
12.06.2019, 08:26
 
Reakce na H5ibecek: Tak rozhodně ne dvojku týmu, kterej ...
Extraligu nijak zevrubně nesleduji, ale při zběžném projetí Elite Prospects mi osobně nepřijde, že by mezi těma dvěma byl nějaký masivní rozdíl. Klouček má určitě větší potenciál - mládežnický reprezentant, teprve před rokem draftovanej a na svůj věk má za sebou už relativně slušnou porci zápasů v nejvyšší soutěži, nicméně dá-li se věřit pardubickému fóru, tak by jeho příchod znamenal roční hostování bez opce, což pro mne představuje celkem výraznou překážku, protože bychom ho tu prostě rozehrávali pro Dynamo. Naopak Petrásek je volný a zkušenější, nicméně ta "extraligová zkušenost" není úměrná jeho věku, neb jeho kariéru lemují časté zdravotní problémy. Oba by dle mého měli naprosto v pohodě na to, aby patřili k nadprůměru pralesa, protože tak to s těma extraligovýma dvojkama obvykle chodí, ale zároveň jsou u obou poměrně zřetelné zápory jež nemají nic společného s jejich výkony na ledě.

Jo a vím, že se to tu jméno přetřásalo již několikrát, ale zrovna ten Dietz mi přijde jako naprostá antiteze toho, co Venca od beků požaduje - defenzivní a bruslařsky podprůměrný odpalovač puků, ten by tu měl smysl třeba pod Stavjaňou, jež by dokázal využít jeho předností v obranném pásmu, ale ve chvíli, kdy náš systém vyžaduje od beků mohutnou podporu útoku, agresivní pinching a s tím i schopnost rychlého návratu v případě propadnutí, by dle mého bylo mnohem racionálnější zaměřit se spíše na agilnější typy beků s větším ofenzivním potenciálem.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.06.2019, 13:57
 
Reakce na Jeníček: ...dnes nad ránem se mi zdálo, že k J...
Tak to se ti zdálo dobře.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.06.2019, 09:43
 
Reakce na To=M=š: Široký kádr je ok, ale 20 útočníků je ...
Tak těch dvacet útočníků je tu ještě před začátkem přípravy na ledě, takže bych k tomu úplně nepřihlížel. Ale těch možných řešení je dle mého dost. Dančišin s Tlačilem jsou tu na try-out a vzhledem ke konkurenci by asi museli v přípravě hodně zazářit, ale i kdyby uspěli, tak si dokážu představit, že by vypomáhali někde v Kadani, aby nabrali další zkušenosti mezi dospělými a my si je případně stáhli až ke konci sezóny. Pak je tu třeba Čajda, kterej je díky své tvrdosti výborný do vyřazovací části, ale klidně si dokážu představit, že během sezóny by šel někam jinam, aby v třetí čtvrté lajně nastupovali hráči, kteří jsou jednak perspektivnější a kteří si zároveň teprve potřebují osvojit náš styl hry. Podobně je na tom třeba Dřevák, který již též ví, jakým stylem chceme hrát, a tak bych mu též neodporoval, kdyby chtěl třeba měsíc vypomoci Brodu v podpralese. No a co se třeba Šimiho týče, tak v zámoří je celkem běžné, že čtyřicátníkům se snižuje zápasová zátěž, aby měli dostatek sil na vrchol sezóny. Poněkud divočejší, ale vzhledem k současnému stavu přeci jen trochu validní možností by pak bylo třeba pokusit se Babku přeškolit na plnohodnotného beka.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
10.06.2019, 22:01
 
Úspěšnost vhazování centrů - Přikryl 59 %, Gilbert 56 %, Venkrbec 56 % a nejhorší Kloz "pouhých" 53,5 %, to by mohlo naší hře též dost pomoci, protože soupeř se mnohem snáze dostává pod tlak, když jej nemusíme zdlouhavě nahánět po prohraném buly. Navíc s příchodem Venkrbce můžeme rovnoměrně delegovat i povinnosti ve speciálních formacích a "neplýtvat" tak třeba Gilbertem při oslabeních. V tomhle směru je dle mého třeba sportovnímu vedení vyseknout poklonu, protože pozice centra je v rámci pralesa relativně problematická a nám se jí podařilo obsadit skutečně výborně ať už z hlediska kvalitativního, kvantitativního a nebo i z pohledu typologické variability.
Zároveň ale též souhlasím s tím, že obraně by ještě minimálně jeden, pokud možno ofenzivní typ beka slušel. Co se brankáře týče, tipl bych si, že tam tak trochu působí faktory, které jsou mimo kontrolu naší i jeho samotného, takže bůhví, kdy vůbec dojde k oficiálnímu představení ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
07.06.2019, 19:18
 
Reakce na Motor27: Pokud scháníme beka, tak mě napadá Z....
Michálek je určitě výborný hráč, nicméně vzhledem k tomu, co Venca od našich beků vyžaduje, bych se porozhlédnul spíše po ofenzivním a bruslivém PMD. Bohužel, zrovna tenhle typ beka je v Čechách téměř k nenalezení a museli bychom se v tomhle směru zaměřit asi spíše někam za moře či na sever.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
31.05.2019, 22:20
 
Reakce na MARSCH: Pokud jsme opravdu jednali s Koblasou ...
Nic proti Koblasovi, hokejista by to byl bezesporu výborný, ale pokud je pravda to, co psali na fóru Varů, tj. že kromě vysoké smlouvy jsme mu nabízeli i dorovnání dluhů, jež měl v Chomutově, tak to asi musela být slušná pálka a osobně bych mnohem raději tyhle prostředky upotřebil na post, kde nás v současnosti tlačí pata, než na další křídlo, jichž už teď máme požehnaně a jež se i v případě potřeby shánějí během sezóny relativně snadno, na rozdíl třeba od kvalitních centrů či beků ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
31.05.2019, 18:35
 
Reakce na quak: Martin byl zklamanej, když nedostal nabí...
No, dá-li se alespoň trochu věřit fóru Pirátů, tak je spíše otázka, jestli ten tým vůbec začne sezónu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Obranné řady českobudějovického Motoru mají nového a řádně urostlého člena! ?? Na jih Čech přichází šestadvacetiletý, skoro...

Příprava na ledě odstartovala v pondělí! ??bit.ly/2Svst1u

První trénink na ledě máme za sebou, čeká na nás velká porce práce! : Jan Škrle. #start #practise #ice

Poprvé v sezóně jsme vyrazili na led!