ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Haberman44" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na vrby1928: Tak ať to promítají na náměstí nebo ...
Střelecký ostrov je taky stadión, to by neprošlo Smajlík , ale vedle na parkovišti už jo...
 
 
 
Reakce na zdcart: Jste měli zajít do Techtle Metle a vid...
Pokud to byla reakce na mě, tak ti můžu říct, že to opravdu nemělo k těm praktikám z toho klubu daleko. To víš, slavil se titul a lidi neměli žádné zábrany, fakt anarchie a absolutní opak toho co se na stadionech vyžaduje. A věř,že fakt nikdo neumřel na ten smrtící prevít.
To co u stadiónu šlo bez problémů, o pár metrů vedle byl strašný problém Smajlík
 
 
 
Reakce na To=M=š: Takže vlastně díky těm opatřením přijd...
Se rozumí...
Třeba když jsem slavil před Edenem titul, nebo když ke konci přijela Plzeň, tak na stadionu mohlo bejt nějakých čtyři tisícovky lidí s různými omezeními (rozestupy a další kraviny). Tak se jim na to hodně fandů vyprdlo a zorganizovala se fanzona před stadionem. Lidí jak máku, bez jakýchkoliv omezení,rozestupy žádné,prostě anarchie Smajlík a co, pohodička. Nikdo nic neřešil a na stadiónu je to strašný problém. Dokonce jsem se ani nedoslechl,že by byl někdo hospitalizován z důvodu té strašlivé smrtící nemoci ve spojení s těmi zápasy. Je to šaškárna,jak psal myslím quak, tohle je umělé pohřbívání sportu a kultury. O tom že některým vlivným se to hodí do krámu vůbec nepochybuji.
 
 
 
A sto miliard. Jsem je podcenil Smajlík
 
 
 
Pardon, o půl bilionu
 
 
 
Reakce na Bobika: ... to už se tu řešilo, u 60+ má Hrabi...
Jo, teď slíbil s Alčou další přidání důchodcům + to nesmyslné jako zrušení superhrubé mzdy (daně). Ale nikde jsem od nich neslyšel kde ten výpadek v rozpočtu (už takhle odrbaném o půl miliardy) chtějí dorovnat . Prý se může jednat až o sto milionů další mínus pro státní kasu.Ono se to nezasvěcenému člověku krásně poslouchá, proto ho třeba i volí, ale že mu sebere nevědomky jinde, to už nikdo nevidí.Babišovo vláda zadlužila naši příští generaci na x let dopředu a furt díky svému prospěchu nemá dost. To se nám to hoduje, když nám to "ovce" dorovnají z jiných poplatků si říká Andrejko s miss Álou.
Nejsem n@sranej ani tak na tu svoloč, spíše na trumpety co je volí. To jsme si fakt pomohli před třiceti lety.... Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Žrát se musí.Sport není nutný k životu...
Tak ono se taky v těch marketech prodává dost pečiva, masa, uzenin,mléčných výrobků, kuřátek atd atd...
Stbák si mne ruce....
Vlastnit on sportovní klub, tak má jistojistě výjimku a může plnit tribuny bez omezení.
Kterej trouba tohle jen volí Smajlík Smajlík
 
 
 
Jakej je rozdíl mezi třemi tisíci lidmi na sportovní akci v hale, kde se vymýšlejí různá omezení a mezi naprosto narvaným např. Globusem, kde pro lidi neplatí naopak omezení žádné krom určitých doporučení?????
To jako v narvaném hypermarketu, kde se většinou narozdíl od hokeje ani ty lidi neznají,koronavirus neslouží?? Smajlík
To jsme to někam dopracovali po třiceti letech, pfuj Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Souhlasím, že za vlády jiných politick...
A ne náhodou ty firmy patří do portfolia lidí co jsou u žezla...
 
 
 
Reakce na zdcart: Že prý nemá potřebu dělat reklamu na e...
Já myslím že Jágr nezklamal pouze reklamou na kola,to bych mu ostatně ani nevyčítal. Spíš dost lidí štve tím jeho poklonkováním těm nestvůrám z hradu a jim podobným.
 
 
 
Reakce na H5ibecek: Přijde mi to celkem divný takhle po ...
Jakou modrou bys rád ty??
 
 
 
Reakce na H5ibecek: Myslíte že ty modrý dresy budou fakt...
Skoro si tipuji, že jde o barevný odstín dle klubového dres manuálu. Ale nevím, více by k tomu mohl napsat Kohy.
 
 
 
z určité...
 
 
 
Reakce na vrby1928: No já bych chození s diváky asi zatí...
Ono jde taky o to, že se tady dělá s určité odnože chřipky nemilosrdný zabiják.Ano, někteří lidé to odnesli víc, někteří vůbec, ale těch vyloženě špatných případů je u nás naprosté minimum, snad to ani za řeč nestojí.
Někomu se to ale hodí do krámu a je vidět že se na tom dá dělat slušný byznys. Dle mého je tomu virůsku věnováno až moc pozornosti, přitom ten už tu s náma je od vánoc.Nikdo to tři měsíce neřešil a teď se s toho dělá senzace...
 
 
 
Já myslím že tohle všechno vyřeší za klub naše vláda, respektive hygiena. Při prvním případu koronaviru u některého z týmu bude aktivováno opatření a to zcela jistě i zákaz na stadion fanouškům. Myslím že to nebude trvat ani tři kola Smajlík .
 
 
 
Tak to nechme na klubu,oni to nějak vyřeší Smajlík
V téhle situaci bude vždy někdo nespokojen. Já budu koukat v TV a ani mě to nějak nesejří.Stejně to bude na stadionu takové nemastné neslané za těchto podmínek.
 
 
 
Reakce na Drew: Proč? Normální rezervace online a nikdo ...
Nejférovější řešení je pustit ty čtyři mnou vypsané skupiny.Kluci potřebují hlavně podporu z hlediště a tu nikdo jiný lépe neudělá.Permanentkáři by se měli smířit s tím, že tahle sezóna bude dost omezená a měli by dát přednost kotelníkům. Hlavně v zájmu našich hráčů. Víme všichni že permice nestála úplně málo, ale kdo má rád Motor, tak se těch peněz vzdá pro dobro klubu, nebo si je holt nechá od klubu vrátit.Klub přece za nastalou situaci nemůže a i lidi si ty permice pořídili dobrovolně v době,kdy už tu ten neřád byl. Každý věděl že tato situace může nastat.
 
 
 
Reakce na Drew: S klubem 1928 souhlas, jinak ne. Alespoň...
Tak to budou u vstupů stanová městečka Smajlík
Ne vážně,když už tam bude povolen vstup jen těm pár stovkám vyvolených, tak ať je tam aspoň atmosféra která hokejky bude hnát.A tu udělají jen kotelníci (Motorfans+Motoráci+gaučáci)
Jako nějaké kdo dřív přijde, ten dřív mele se mi nezdá jako dobré řešení.
To by dopadlo tak, že tam budou od rána stát fronty důchodců kteří na to mají celý den čas a po vpuštění na stadion by tam bylo hrobové ticho Smajlík .
 
 
 
Reakce na Hic_sum: Já tím narážím i na to, že připustit ...
Podle mě budou v nové sezoně hostující sektory pasé. V dohrávané fotbalové lize se taky do sektorů hostí nikdo nedostal.
Pokud bude v už tak osekané kapacitě povoleno těch 500,možná 1000 lidí,tak je jasné že kluby budou dávat přednost svým fandům na úkor hostujících.S výjezdy nepočítám vůbec. Jak píšu, žádné řešení nebude to správné.
 
 
 
Reakce na Hic_sum: To jsi to pěkně vysázel. Takže mimobu...
Vidíš a už je to tu....
Já přece psal jen případné možnosti a kdo jinej než tyto čtyři skupiny by to teda měl být podle tebe? 1928 odvádí klubu nejvíce peněz, Motorfans spolu s Motoráky jsou členové kotle na kterých stojí atmosféra a gaučáci jsou převážně "stará" garda Motorfans, kteří jsou věrní a také perfektně rozjíždějí celé áčko.
Takže takhle bych to viděl já, až podle obsazenosti bych dával možnost dalším menším fanouškovským spolkům z jiných částí republiky. Zatím tu kalkuluji pouze s pěti sty místy a to by bylo tak akorát pro ty co jsem vyjmenoval. Pokud bude povoleno tisíc, tak se samozřejmě v prvé řadě musí dostat i na ty co jsi vypsal ty. Ale žádné řešení nebude dobré, vždy se najde nějaký osel který se bude cítit poškozený.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Odložené utkání Generali Česká Cupu s @RytiriKladno se bude hrát v pondělí 17. srpna od 17:30.Už zítra začne prodej vstupenek na...

Před 100 lety se narodil Jan Homolka. V ČB 6 sezon, cca 30 zápasů, 18 gólů. Člen postupového týmu 1942. Jeho kariéru ovlivnila...

50. narozeniny slaví Luboš Rob st. V ČB 17 sezon, 732 zápasů, 263 gólů a 598 bodů (rekord)! Člen bronzového týmu 1995 a...

Před 85 lety se narodil Luděk Bukač. Trenérem Motoru byl 2 sezony v 80 zápasech (29 vítězných, 10 remízových). Největší úspěchy...