ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Haberman44" |  vypnout filtr
 
1234567>
Další diskuse: 
 
 
Co kdybys to šel panu VP zítra říct do očí?Trénují dopoledne +- na desátou. To bys ho na zimáku zastihl stopro, HRDINO Smajlík Tady jsou tvoje chlísty houby platné
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Měl jsem radu města, tak jsem koukal a...
Toho města, kde u koryta už není jediný komouš? Tak je to správné, tak to má být Smajlík Jináč za mě tři bodíky super, ale žádnej hukot to teda nebyl.Snad to potvrdíme ve středu v BA
 
 
 
Reakce na bluky: Tak strmic začal cspsk jak kjava takle ...
Co sis dal dobrého Smajlík ?
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Já nepsal, že jsme vetovali Doležala. ...
To byl ve vašich očích ještě horší adept než to jelito z Havlbrodu? Tak to musel být teda extra materiál Smajlík
 
 
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Jenomže za střídání jsou zodp...
V tom případě rozdávat tučné pokuty za každé špatné střídání.Oni by si to pak chlapci spíše pohlídali.A nebo by si mohli udělat pěknou dolednou v Hiltonu.Od začátku sezóny už by se na to dávno vybralo.
 
 
 
Ještě ke včerejšku. Zápas hodnotit nebudu, páč jsem ho vidět nemohl. Ale vyjádřit k opětovné hře v šesti se musím.To tam sakra není někdo za střídání hráčů zodpovědný? Opakuje se to neustále a vedení už by to mělo řešit.Taková lajdáckost stojí hráče hodně sil v oslabení a kolikrát ovlivní i zápas samotný.Já neříkám že se to stát nemůže, ale u nás je to téměř pravidelná chyba a věnovaná přesilovka soupeři na zlatém podnose.Kdyby to bylo vypisované sázkovkama,tak je ze mě milionář a myslím že nejen ze mě Smajlík Prosím realizační tým,aby na tomhle nešvaru zapracovali.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Jméno tu psát nebudu jen napíšu že Dol...
Já nechci vědět konkrétní jméno.Jen jestli jsem se trefil v nabídce vyjmenovaných.Ale myslím že jo Smajlík
 
 
 
Reakce na MrPesi: souhlas a potvrdil mě to i jeden prvol...
Z toho mi vychází jedině jeden z těchto. Poloňák, Kreuzič,nebo mladej Šimi Smajlík Trefil jsem se?
 
 
 
Reakce na zdcart: Četl jsem a i zajímavě tam také mluví ...
Může mluvit jak chce dobře, ale výhledově se nic nezmění.Na to mají svazáci své ovečky, které ví jak se má hokej (ne)dělat.Dokud se bude dávat přednost protekčním spratkům,na úkor šikovnějších kluků ze sociálně slabších poměrů,tak nedáme v žádné věkové kategorii dohromady fungující tým.To platí i pro kluby napříč republikou.Dokud budou upřednostňovány jisté manýry (otců,agentů, atd......), před objektivním výběrem hráčů dle výkonnosti,výsledky prostě nebudou.
 
 
 
Reakce na rendaxyz: Lener už vypráví o nastartování a zm...
Sláva je klasickej tlučhuba. Mraky keců,coby a jakby, jenže to neumí přenést do reálu.On má za to,že vymyslel hokej a na názorech hokejové veřejnosti mu absolutně nezáleží.Kdepak,ten se bude na svazu držet co to dá.Chybí mu sebereflexe.Stejně tak tomu u kormidla.S tímto materiálem se to nikam nepohne... Bohužel
 
 
 
V dnešním deníku Sport je pěkné počtení ohledně ČR hokeje a Lenerovo desateru.Doporučuji si přečíst Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Dělal jsem to sám, takže vím, že to ne...
Kohy, to ale není o nečekané situaci.Ty jsi přítomen na každé tiskovce osobně, tak víš dobře kolik dotazů bylo v posledních zápasech položeno. Stačili by možná prsty na jedné ruce. A když už náhodou to na sebe někdo vezme, aby nebylo trapné ticho,tak to jsou furt otázky dá se říct stejné. Proč nedáváte góly a co s tím hodláte dělat... Takhle si práci novináře nepředstavuji. Taktéž souhlas s Gaisem.
 
 
 
Místní žurnálové jsou fakt amatéři.Konečně měli možnost být v kabině s celím týmem a nejsou schopní toho využít.To studovali žurnalistiku jen proto, aby se pak zeptali Venci proč nedávají hráči góly?Smutné z jejich strany,i když na tiskovkách =M= naprosto běžný jev.
 
 
 
Byl by prosím někde záznam včerejší tiskovky?
 
 
 
Kohy ze strany od kotle,je v multikostce napálenej puk po včerejším zápase.Asi bude třeba drobná opravička. Co se týče zápasu samotného, nechám to hnít radši v sobě, abych nebyl označen za frustráta. Doufám že pán co zkolaboval bude v pořádku.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Větší urážku Venci než přirovnání ke Š...
Mohl. Třeba ho mohl taky srovnat s Ovčáčkem Smajlík Smajlík
 
 
 
Já si rozhodně za svými příspěvky stojím dál. V tom týmu něco nefunguje, i když dnes zápas otočili.Takhle nehraje adept na EL.
 
 
 
Smajlík Tohle už není náhoda.Honí se mi hlavou všelijaké myšlenky... Zde je ani radši nebudu zveřejňovat.Neumím to napsat slušně Smajlík Je mi líto našich fandů , kteří jsou tam osobně.
 
 
 
Reakce na snad: Klub OLH Spartak Soběslav se trestá fin...
Jednou bych se chtěl dočkat toho, že bude někde zveřejněn nějaký flastr pro rozhodčí, za viditelně a prokazatelně dojebanej zápas z jejich strany. Zatím se všude zveřejňují flastry pro kluby a hráče. Takhle to vypadá, že u nás ve všech soutěžích pískají adepti na NHL. Vůbec se některým klubům a hokejistům nedivím,že v nich bouchnou saze po několikátém zářezu od jedněch a těch samejch pacholků. Fanoušek MOTORU by mohl vyprávět......
 
 
 
Reakce na VojtaS.: No já nevim, vyznačil jsem tam tenkou...
Přes to všechno co píšeš,ho tam nevidím ani kousek.Je pěkné že sis dal tu práci s čárou, ale pro mě neprůkazné.Na tom videu bych řekl že spíš nepřešel, když jsem pozoroval pohyb kotouče a gólmana těsně před čárou.Prdět na to....
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Famózní obrat v posledních 10 minutách přinesl Motoru třetí výhru s vedoucí Jihlavou v řadě!... youtu.be/Ey3FRfFNTaw?a

#REPORT: Motor - @hc_duklajihlava 4:2 ?Smršť v posledních deseti minutách přinesla velkolepý obrat a tři body!...

Neskutečný obrat v poslední desetiminutovce přinesl třetí výhru s Jihlavou v řadě! Mootr!!! youtu.be/UDfara2gR70?a

Šlágr kola a poslední duel Motoru proti @hcdukla v základní části je tu! Prozatím máme aktivní bilanci 2:1 (porážka 0:7 a výhry...