MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Haberman44" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na -Tom-: Pokud by vyšel útočník, o kterým jsem s...
A bude to stačit Antone Pavloviči Smajlík ?
Já myslím že nás víc tlačí bota jinde než v útoku. Tím samozřejmě neříkám že útok je v pohodě. Radši bych tu viděl aspoň dva schopné obránce...
 
 
 
Včera v 13:50 se zde ptal Paav a kolem 14:00 to sem hodil ve více postech Hukh.
 
 
 
Reakce na Cr0SbY: Nema nekdo cely tenhle clanek?: https:...
Myslím že by to mělo být tady někde o pár stran níže. Včera to sem někdo dával.
 
 
 
By mě zajímalo co na to Teplý. Jak dlouho ho bude ještě bavit házet milióny do luftu. Až přeteče jeho trpělivost,tak vidím z BA vhodné prostory pro trhovce.
 
 
 
Gól super, ale opět před gólem hráč absolutně sám před Machovským, může se ho zeptat kam to chce a volí bombu přímo do něj. Naštěstí to propadlo a Karaba vsítil. Ale gól už by to měl být s té střely předtím. Tak aspoň že takhle Smajlík .
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Každou chvíli něco nejde jako moje kno...
Čemu nerozumíš?
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Originalita použití loga, které ukradn...
Nemyslel jsem jako originalitu loga, ale nápad provedení potisku v různých variantách. Prostě design Smajlík
 
 
 
Reakce na fofana: Já u parazita nebyl už hodně dlouho, a...
Jde o to, že tam je schopen nechat udělat i věci dle zákazníkovo gusta.Prostě přijdeš s nějakým návrhem a on koná. Bez keců a s úsměvem.Má snahu všemu vyhovět.To v porovnání s ofikem nemůže mít klub lidem za zlé,že zavítají v momentálním "rozkladu" ofika fandové tam.Za to si může klub sám svou laxností. Ale že tady každou chvíli něco nejde, nebo není možné, na to už jsem si zvykl. To je takové Kohyho know-how.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Parazit ma nabidku na krame stejnou ja...
Až budeš mít cestu na jih,zkus tam zajít na čumendu. Možná budeš zírat...
 
 
 
Reakce na KohyCZ: A kde vezmu to mega na rozjezd? A jak ...
Parazit má určitě hezčí sortiment. Je to smutné, ale je to tak. Hlavně vždy vyjde vstříc a je schopen reagovat na požadavky téměř ihned. Holt obchodník, né šumař. Toto píšu nezávisle na sporech dvou stran (parazit vs klub). Dobře to sepsal =M= Dědek v příspěvku z 15:33 a klub nemůže mít za zlé lidem, že jdou nakupovat ke konkurenci. Protože tam si člověk prostě vybere a hlavně není pro něj nic problém.Člověk preferuje zpravidla cenu a originalitu potisku. A u "parazita" to splňuje oba parametry. To je další věc která tu nebyla napsána,CENA. Ofiko fanshop nehorázně natažené ceny. A že mám letitou možnost srovnání s jiným a daleko větším klubem (fanshopem).
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Klub hlavně nemá absolutně podmínky, a...
Poslední dvě otázky k tématu.
Jak to dělají v konkurenčních klubech se všemi těmi problémy co jsi vyjmenoval,že i přes to všechno dokáží dělat fanshop na úrovni a mít tam dokonce i hezké věci ve všech možných velikostech?
A proč třeba i v Liberci a Brně (namátkově) není problém nakupovat dres na zakázku on-line,včetně platby????
Myslím si že odpověď znám, ale ventilovat to nebudu. Stejně si z toho nic spolu s provozovatelem "fanshopu =M=" nevezmete.
Pochopil jsem, že u klubu a provozovatele fanshopu je sortiment pro fanoušky až na druhé koleji.Jinde to mají převážně naopak. V tomto Motor fakt zaostává o parník za konkurencí.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Klub je hlavně spokojen s tím, kolik p...
Aha,tak teď už tomu rozumím o co komu vlastně jde nejvíce. Dobře vědět....
 
 
 
Reakce na groupie: Klub nemá snahu to řešit! Nemusí nika...
Spíše jsem je chtěl poslat do terénu, aby viděli v jakých prostorách,jak přehledně uložené zboží a jak vstřícnou obsluhu mají jinde.On i první dojem z kamenného obchodu a obsluhy prodává zboží lépe. Kohy jako sparťan jistě navštívil jejich oficiální fanshop, stejně tak já ten slávistickej (vše myšleno fotbal) a určitě ví že to jde dělat daleko lépe.Třeba na slávce mají oficiální fanshop klubu i druhý TS shop v gesci kluci a holky z fanklubu (na vlastní živnost) a šlape to na výbornou.Vše si řeší na vlastní pěst s minimální pomocí klubu. A to mají na starost daleko větší objem zboží a daleko větší poptávku než ty cmrndalové ve fanshopu =M=. A pokud mi bude někdo oponovat tím,že se jedná o naše největší kluby a je to samozřejmé, tak ať si projede fanshop některého klubu rovnajícího se fans základnou Motoru. Třeba Plzeň,Kometa,Liberec,nebo menší Litvínov. Ale najde se i spousta jiných a to i v pralese.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Ale prosím tě. Průzkum přece vyše...
Cca před rokem,možná trochu déle, jsem tu schválně rozjel takovou lokální anketu kde na toto téma odpovídali pouze diskutující zde. Předpokládám že 90% skalních příznivců a potencionálních zákazníků fanshopu je právě zde. No a výsledek byl tenkrát až debakl v neprospěch fanshopu. Jen jeden člověk byl spokojen, ale i ten později napsal že to myslel ze srandy a přidává se k nespokojeným fandům.
Tady to má vypovídající hodnotu, ne cár papíru který lidi vyplňovali z dlouhé chvíle na tribunách a v podstatě u této otázky spíše volili variantu menšího odporu. Přitom si troufám tvrdit, že plno z nich ani nevědělo kde fanshop je.Fanshop Motoru je na nejhorší úrovni ze všech fanshopů které jsem měl možnost navštívit a to v hokeji i fotbale. Řeší se to tu pravidelně co půl rok a stále nevidím světlo na konci tunelu. Akorát alibismus ze strany PR oddělení klubu.Pokud jsou spokojeni pouze s podmínkami dodání materiálu pro hráče a na fanoušky se s prominutím se re,tak je někde něco špatně. Všude jinde si fanoušky hýčkají jináč...
Kohy se tu zlobí že odkazuji lidi na konkurenční shop,ale proč by lidi měli navštívit ten oficiální?? Dyť je to tam vybrakované po celý rok,není tam žádné kloudné zboží a obsluha ani není ochotná s lidmi jednat skrze podněty.PR oddělení by si mělo vyčlenit jeden den na fanshop tour a zkusit procestovat aspoň pět konkurenčních fanshopů ať už z první ligy fotbalu, nebo EL hokeje. Asi by jim spadla brada. Neznám slovo nejde..... Všechno jde, jen chtít Smajlík .
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Samozřejmě, proč nepodpořit někoho, kd...
Když je ta super firma nepoučitelná, tak co s tím jiného??? Fandové chtějí rozmanitost sortimentu a velikostí. Ani jednoho současný fanshop není schopen, tak co s tím?
 
 
 
Reakce na zdcart: Prohlédl jsem si zboží ve fan shopu a ...
Tak to zkusit holt vedle u konkurence no.Když nemá klub páky na provozovatele oficiálního shopu.
Třeba když bude zájem tam,tak provozovatel nelegálního shopu snese modré z nebe. Klub by sice ostrouhal, ale když není zbytí....
 
 
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Tohle je taky dobrý :)) htt...
Stačí si přečíst odpověď na dotaz v ptejte se ohledně objednávky dresu a fanoušek Motoru si názor na spojení klub vs fanshop udělá svůj názor. Co se týče fanshopu (amatérismus) a co klubu (alibismus). Teda hlavně PR oddělení klubu je alibistické a v podstatě vždy dělá jako kdyby vůbec klub nemohl zasahovat do fungování externí firmy, která přitom obchoduje s klubovým jménem (znakem).Tady nikdo nenapíše na fanshop kladný komentář a PR ředitel se furt utěšuje nějakým výsledkem ankety cca tři roky zpět, kde mohl v podstatě kdokoliv napsat do kolonky spokojenosti s FS kladnou odezvu,jen aby vyplnil danou otázku. Přitom plno těch lidí ani fanshop pod novým provozovatelem nenavštívilo. Nevím z jakého důvodu současný majitel fanshop provozuje, ale evidentně mu na jeho chodu moc nezáleží.
 
 
 
Reakce na Helter: No ve čtvrtek letenský troubové. To bu...
Co má společného hokejová Sparta s Letnou??? Smajlík
 
 
 
Hlavně prosím nekritizovat,už si to sedá Smajlík
 
 
 
Tohle je Motor Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Po první třetině to vypadalo na zajímavý duel, jelikož průběžný stav byl 1:1. Prostřední část ale přinesla tři góly v budějovické...

Dnes je na programu předehrávka 24. kolo, do které Motor nastoupí v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz

I dnes vyšel Hokejklub!Historická bilance s @HCSpartaPraha ukazuje, že je naším nejčastějším a nejméně oblíbeným sokem. Nechybí...

Dnes se od 17:30 postavíme proti @HCSpartaPraha! PREVIEW: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…