ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kaul" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
14.12.2018, 18:35
 
Tak jsem se nechal zase trochu unést článkem o hokejových mistrech světa z r. 1949, a hlavně následnou diskusí. A ať se na to člověk dívá z jakéhokoli úhlu, zvěrstvo zůstává zvěrstvem. Krátce před těmito událostmi vzala kramle krasobruslařská mistryně světa Vrzáňová, a to byl také jeden z pádných důvodů, aby soudruzi dáli najevo, že tvrdá pěst dělnické třídy nebude šetřit ani známe sportovce. Účelem bylo lidi zastrašit, což se povedlo. Soudruh Zápotocký, který tak srdečně besedoval s mistry světa, nebyl žádnej hodnej strejda, jak si ho mnozí soudruzi nostalgicky malujou, stál u nejhorších svinstev padesátých let. Byl pos*ranej strachem, aby Stalinův ukazováček nezamířil třeba na něho, nikdo si nebyl jistý ničím; ta doba zběsilého hledání třídního nepřítele byl víc než šílená. Opět sorry za mimohokejový vstup
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
12.12.2018, 18:55
 
Reakce na MrPesi: Je to škoda Novka to tam vyřešil neziš...
Tady se nedá než souhlasit. To se prostě dávat musí, už nevím, jakou větší šanci bychom na gól potřebovali. Podle mě o kýbl nudlí nejde, jde o umístění, a to je hodně důležité.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
10.12.2018, 23:17
 
Oproti zápasu v Jihlavě dnes jako kdyby hrálo jiné mužstvo, obrana vyváděla někdy šílenosti, trnul jsem pokaždé, když obránci nedokázali jednoduše dostat puk z pásma. Ale nějaká pozitiva by se přece jen našla, např. konečně dobře zahraná přesilovka (s gólem Nováka), a celkově zlepšený výkon ve třetí třetině, podtržený dnes velmi dobrým Strmeněm.
Na rozdíl od většiny diskutujících zde, se mě osobně odejitý Čáp docela líbil, hodnotím-li dnešní obranu. Já bych se ho nezbavoval, ale je to jen můj názor.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
09.11.2018, 14:33
 
Reakce na quak: Uff, poněkud silná káva... Já tedy nev...
Ta odporná svoloč, která nám tu vládla čtyřicet let, obávám se, pomalu získává stále větší vliv (vždyť je de facto součástí vlády). Oni se nijak nezměnili, např. tebou zmíněná soudružka Semelová je toho živým důkazem. Ona zpochybňuje estébácké metody vynucování si přiznání. Horáková nespáchala vůbec nic, co by nevyplývalo z její role opoziční poslankyně. Komunisté můžou být rádi, že žijí v této době. Vůbec se netají tím, že jejich programem a cílem, je svržení tohoto nenáviděného "vydřidušského režimu", aniž by jim za to cokoliv hrozilo, využívají (i zneužívají) výhod, které jim současný politický systém umožňuje. To by pak musel dostat špagát každej komunistickej poslanec. A bagatelizace událostí padesátých let mě děsí. Ty věci se staly, a stalo se jich mnoho, a měly by se neustále připomínat. Velmi se omlouvám za politické okénko.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
27.10.2018, 18:42
 
Navzdory tomu, že jsme dnes dali góla z přesilovky (díky konečně střele z první), jsou tyto
nadále děsné, a ta střelecká impotence je hrozivá. Což takhle nic nevymýšlet, a zkusit vypálit, jak to udělal Pýcha. Rovnáme si to hodinu, puky nám přeskakují hokejku, ať do toho někdo pořádně bouchne. Takhle se stačí jejich brankář na střelu pohodlně připravit, pokud k němu vůbec.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
24.10.2018, 20:35
 
Vyhráli jsme v prodloužení, to chce oslavu.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
24.10.2018, 19:42
 
Kváča za góly nemůže, obrana ano. Někdy tam vyrobíme lajdáctvím příšernosti (druhý gól Slavie), kdo jiný by to měl potrestat než Vlček. Je to škoda, šancí bylo víc než dost, ale jak dát gól? Pokud dáme třetího, snad už nám to tam hned zase nešoupnou. Každopádně máme na výhru.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
22.10.2018, 19:17
 
Tak v tý druhý třetině úplně jiný kafe. Mělo tam toho napadat víc. V první třetině po přesilovce pět na tři, mě přepadala trudnomyslnost, protože byla fakt šílená. Nejhorší na těch přesilovkách je, že je to pořád stejná podívaná. Dneska snad to vyjde, jen ne proboha nějaké útočné fauly v závěru.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
17.10.2018, 20:03
 
Tak dnes naprostá paráda, výborný výkon,. Byli jsme lepším týmem, a zaslouženě vyhráli.
Snad jen ty přesilovky, a proměňování šancí (co my všechno nedáme), a rovněž by si to zasluhovalo lepší využívání přečíslení. Mohlo být rozhodnuto mnohem dříve.Tady nás tlačí bota. Jinak super
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
12.10.2018, 14:30
 
Reakce na Placido: Malá připomínka k tiskovce s VP. Oceň...
Já bych tě v tomhle podpořil. Prospal to řekl správně na plnou hubu, nazval věci pravými jmény, a nechodil kolem horké kaše, jako ti před ním. Cloumaly s ním emoce, což bylo pochopitelné, a do jisté míry omluvitelné. Ale Prospal je osobnost, ikona, těší se velkému respektu, a toto bylo oficiální vystoupení, kde by se měl trochu kontrolovat. I po hráčích se chce, aby krotili své emoce, a někdy je to hodně těžké. Ať je seřve v kabině, jak zákon káže, ale tady na té tiskovce to vyjadřování bylo trochu přes čáru. Těch vulgarit tam bylo příliš.Oficiální vyjádření trenéra by mělo mít jakous takous úroveň. Upozorňuji, že nemám jemná ouška, a kvůli mě se vypípávat nic nemusí. Je to jen můj pohled na věc.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
10.10.2018, 23:47
 
Saamozřejmě souhlas se Zbyňou CK
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
10.10.2018, 23:44
 
Souhlas, ale tam je chyba možná i v trenérech, měli by hráče usměrnit, a trochu krotit . Samozřejmě nemůžou dělat takové kraviny, jak bylo popsáno. Prospal není Mesiáš, a může hrát opravdu jen s tím, co má k dispozici. Ale i trenéři by měli nějak zareagovat na vývoj utkání, zvláště, když to začíná smrdět. Jinak je mi docela smutno, když čtu, jak to lepí Nouzovi, i Žálčíkovi. Ani jsem nezaregistroval, že Čáp je pryč.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
10.10.2018, 20:37
 
Dneska po super obratu se mělo klidně dokráčet k výhře, protože dvakrát po sobě prohrát vyhraný zápas takovýmto způsobem je fakt umění. To jsou takticky naprosto nezvládnuté závěry utkání, zdá se mi, že i z lavičky. Opět se potvrdilo, že nemáme střelce, z tolika šancí a střel tam toho musí prostě napadat víc, hrajeme to hrozně komplikovaně, než se odhodláme ke střele trvá to věčnost. Vyhrávat nebudeme pořád ani doma, ale nemyslím si, že Litoměřice jsou ten soupeř, který by tu měl vyhrávat. Výhoda přesilovky v prodloužení, stejně jako Třebíči, naprosto promarněná. Na nájezdy jsem byl už zcela v klidu, jak dopadnou je předem jasné, a myslím, že ani Kváčovi prostě nejdou.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.10.2018, 20:39
 
Oproti loňsku máme bruslivý tým, který se nebojí kontaktního hokeje, ale bohužel nemáme vůbec střelce (snad s vyjímkou Endála), produktivita je bídná, my nedáme góla ani kdyby branka byla dvojnásobná. Bídné buly, bídné přesilovky, takto naložit s přesilovkou v prodloužení je trestuhodné. Nájezdy tragedie. Opravdu tohle nedomlátit do konce je umění.
V nájezdech jsme prakticky bez šance.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.10.2018, 19:09
 
Reakce na zdcart: Nemoc z dřívějška, kdy dáme gol a hned...
Zdá se, že nevyléčených nemocí je víc.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
24.09.2018, 19:45
 
Sorry - " někdo viděl "
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
24.09.2018, 19:41
 
Reakce na vodopadek: z toho komentatoru tu curam smichy ...
Ovšem na toho, který komentoval sobotní utkání Jihlava vs. Havířov zdaleka nemá, ten překonal všechny a všechno, pokud jste někdoviděl...
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
22.09.2018, 18:52
 
Když už se mi za pomoci dobrých lidí podařilo rozdejchat můj stařičký počítač, přenosu jsem se stejně nedočkal. Bude pokračovat tradiční budějovická přenosová bída? Vysvětlení, že to není v gesci klubu mou nas*anost bohužel nezmírnilo
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
12.09.2018, 19:00
 
Reakce na KohyCZ: Odkaz je jako vždy nahoře na homepage ...
Díky, tohle všechno vím, zkoušel jsem to stokrát, ale zřejmě můj prehistorický počítač mi chce zabránit sledovat tento zápas. Na obrazovce mi běhají hezky jakási čtyři kolečka, asi aby mi dala najevo, že o mně ví, ale sledovat zápas mi nedovolí. Letošní přenosy mi nejspíše zůstanou utajeny. Nejsem tak šťastný, jako Salvelino. Nicméně děkuji tobě i Motoru27.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
12.09.2018, 18:06
 
Reakce na Salvelino: prosím o odkaz na přenos.na hokejce...
Mám tentýž problém, s demencí i přenosem, zaregistrován jsem, Ad Block vypnutej a nic.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

#PREVIEW: 37. kolo Trhači Kadaň Motor čeká poslední výjezd před Vánoci, a to na led předposlední Kadaně. Navážou hráči na...

V prvním rozhovoru se Kanaďan Vincent Dunn rozpovídal o bitkách, legráckách spoluhráčů i o tom, odkud rád střílí branky:...

#OHLASY: Roman #Přikryl Dočkal se! Šikovný centr si proti Prostějovu připsal první gól v dresu Motoru a podpořil tak vítěznou...

Retro zápas dopadl bombasticky! Krásné dresy, krásný výsledek ;) youtu.be/dI9RDi33RWs?a

×
×
Dnes v 18:00 | Muži
SK Kadaň
ČEZ Motor Č. Budějovice