ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kaul" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
17.10.2018, 20:03
 
Tak dnes naprostá paráda, výborný výkon,. Byli jsme lepším týmem, a zaslouženě vyhráli.
Snad jen ty přesilovky, a proměňování šancí (co my všechno nedáme), a rovněž by si to zasluhovalo lepší využívání přečíslení. Mohlo být rozhodnuto mnohem dříve.Tady nás tlačí bota. Jinak super
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
12.10.2018, 14:30
 
Reakce na Placido: Malá připomínka k tiskovce s VP. Oceň...
Já bych tě v tomhle podpořil. Prospal to řekl správně na plnou hubu, nazval věci pravými jmény, a nechodil kolem horké kaše, jako ti před ním. Cloumaly s ním emoce, což bylo pochopitelné, a do jisté míry omluvitelné. Ale Prospal je osobnost, ikona, těší se velkému respektu, a toto bylo oficiální vystoupení, kde by se měl trochu kontrolovat. I po hráčích se chce, aby krotili své emoce, a někdy je to hodně těžké. Ať je seřve v kabině, jak zákon káže, ale tady na té tiskovce to vyjadřování bylo trochu přes čáru. Těch vulgarit tam bylo příliš.Oficiální vyjádření trenéra by mělo mít jakous takous úroveň. Upozorňuji, že nemám jemná ouška, a kvůli mě se vypípávat nic nemusí. Je to jen můj pohled na věc.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
10.10.2018, 23:47
 
Saamozřejmě souhlas se Zbyňou CK
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
10.10.2018, 23:44
 
Souhlas, ale tam je chyba možná i v trenérech, měli by hráče usměrnit, a trochu krotit . Samozřejmě nemůžou dělat takové kraviny, jak bylo popsáno. Prospal není Mesiáš, a může hrát opravdu jen s tím, co má k dispozici. Ale i trenéři by měli nějak zareagovat na vývoj utkání, zvláště, když to začíná smrdět. Jinak je mi docela smutno, když čtu, jak to lepí Nouzovi, i Žálčíkovi. Ani jsem nezaregistroval, že Čáp je pryč.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
10.10.2018, 20:37
 
Dneska po super obratu se mělo klidně dokráčet k výhře, protože dvakrát po sobě prohrát vyhraný zápas takovýmto způsobem je fakt umění. To jsou takticky naprosto nezvládnuté závěry utkání, zdá se mi, že i z lavičky. Opět se potvrdilo, že nemáme střelce, z tolika šancí a střel tam toho musí prostě napadat víc, hrajeme to hrozně komplikovaně, než se odhodláme ke střele trvá to věčnost. Vyhrávat nebudeme pořád ani doma, ale nemyslím si, že Litoměřice jsou ten soupeř, který by tu měl vyhrávat. Výhoda přesilovky v prodloužení, stejně jako Třebíči, naprosto promarněná. Na nájezdy jsem byl už zcela v klidu, jak dopadnou je předem jasné, a myslím, že ani Kváčovi prostě nejdou.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.10.2018, 20:39
 
Oproti loňsku máme bruslivý tým, který se nebojí kontaktního hokeje, ale bohužel nemáme vůbec střelce (snad s vyjímkou Endála), produktivita je bídná, my nedáme góla ani kdyby branka byla dvojnásobná. Bídné buly, bídné přesilovky, takto naložit s přesilovkou v prodloužení je trestuhodné. Nájezdy tragedie. Opravdu tohle nedomlátit do konce je umění.
V nájezdech jsme prakticky bez šance.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.10.2018, 19:09
 
Reakce na zdcart: Nemoc z dřívějška, kdy dáme gol a hned...
Zdá se, že nevyléčených nemocí je víc.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
24.09.2018, 19:45
 
Sorry - " někdo viděl "
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
24.09.2018, 19:41
 
Reakce na vodopadek: z toho komentatoru tu curam smichy ...
Ovšem na toho, který komentoval sobotní utkání Jihlava vs. Havířov zdaleka nemá, ten překonal všechny a všechno, pokud jste někdoviděl...
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
22.09.2018, 18:52
 
Když už se mi za pomoci dobrých lidí podařilo rozdejchat můj stařičký počítač, přenosu jsem se stejně nedočkal. Bude pokračovat tradiční budějovická přenosová bída? Vysvětlení, že to není v gesci klubu mou nas*anost bohužel nezmírnilo
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
12.09.2018, 19:00
 
Reakce na KohyCZ: Odkaz je jako vždy nahoře na homepage ...
Díky, tohle všechno vím, zkoušel jsem to stokrát, ale zřejmě můj prehistorický počítač mi chce zabránit sledovat tento zápas. Na obrazovce mi běhají hezky jakási čtyři kolečka, asi aby mi dala najevo, že o mně ví, ale sledovat zápas mi nedovolí. Letošní přenosy mi nejspíše zůstanou utajeny. Nejsem tak šťastný, jako Salvelino. Nicméně děkuji tobě i Motoru27.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
12.09.2018, 18:06
 
Reakce na Salvelino: prosím o odkaz na přenos.na hokejce...
Mám tentýž problém, s demencí i přenosem, zaregistrován jsem, Ad Block vypnutej a nic.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
14.03.2018, 17:02
 
Kde se nabízí dnešní přenos ? Nemůžu to nikde najít. Díky moc za info.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.03.2018, 18:10
 
Přesilovky, to je tragedie.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
04.03.2018, 18:39
 
Reakce na kellewan: Tak tohle byla hodně nepovedená třet...
Už jsi viděl, že bychom otočili zápas ve kterém prohráváme o dva góly? Navíc venku? Dnes musíme spíš počítat s prohrou, i když rád bych se mýlil. Třeba mě hoši překvapí.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
28.02.2018, 23:46
 
Reakce na MrPesi: Já teda chválit po dnešku moc nebudu. ...
Vidím to úplně stejně, aniž bych chtěl být škarohlíd za každou cenu. Kváča nás držel nad vodou, a na konci jsem si zhluboka oddechl.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
28.02.2018, 19:31
 
Až to skončí, tak oni to pustí.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
28.02.2018, 19:14
 
Reakce na pidlisna: Dneska opět zase fungují přesilovky ...
Bohužel, jsou hrozné. Já bych ten optimismus, který tu zavládl po včerejšku trochu mírnil. V obraně okna, jak výkladní skříň. Fakt si koledujeme, a já to nechápu. Snad to nějak urveme. Přenos, to snad ani nemá cenu komentovat. Mě je jedno, na čí straně je vina, jestli u nás, nebo u nich, nebo kde, ale s*re se to od samýho začátku, kdy se s přenosy začalo.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
24.02.2018, 19:26
 
Dle onlajnu opět jeden z takticky zvládnutých závěrů zápasu.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
21.02.2018, 19:03
 
My jsme měli v průběhu soutěže již docela pěkný náskok, který jsme mohli několikrát navýšit, když i naši soupeři zaváhali. Mohli jsme jim odskočit ještě víc. Místo toho následovala ta naše klasika, náskok se tenčil, až už není žádný, a my se budeme utěšovat, jak je bezvadné druhé místo.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Příští sobotu můžete vidět Motor ve zcela unikátních reprezentačních retro dresech! Během zápasu s Přerovem uctíme ?? let naší...

75. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický útočník Jaroslav Houfek. V našem klubu hrál 5 sezon, kolem 80 zápasů, a v nich...

#REPORT: @VHK_Vsetin - Motor 2:3 ?Vykradli jsme Lapač a ze Vsetína vezeme všechny tři body! Více??bit.ly/2Pcrswl

Za půl hodiny nás čeká těžký duel na půdě @VHK_Vsetin. Dokážeme přivést na jih Čech tři body? #VSEvCEB #dnesnisestava