ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kaul" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
08.05.2019, 20:49
 
Zanechme na chvíli svárů a půtek, a pogratulujme Dynamu k postupu. Krásná práce. Teď je řada na Motoru.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
05.05.2019, 19:57
 
Jihostroj senzace! Hojivá náplast na bolavou motoráckou dušičku. Tak ještě Dynamo, a Motor za rok?
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
28.04.2019, 19:18
 
Dynamo super, to už se pustit nesmí!!! Přímý postup musí být, to bychom to museli totálně pos*at. O hokeji jsem si tu přečetl zajímavé příspěvky, není co dodat. S tímto mužstvem postoupit by byl letos asi zázrak, takže nějaké velké zklamání necítím. O to víc přeju titul volejbalistům, snad to dotáhnou. Na volejbal si pamatuji ze svých jinošských a studentských let, kdy volejbal nebyl ještě plně halovým sportem. Budějovice měly tenkrát výborné mužstvo, hrálo se venku na malém antukovém kurtu na Sokolském ostrově, hned vedle hlavního stadionu. Stále vzpomínám na krásné zápasy, skvělou atmosféru, výbornou diváckou kulisu. Titul bych jim moc přál. Sorry za výlet do historie.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
11.04.2019, 23:30
 
Reakce na alkac: Ano, jenže to byla reakce na srovnání t...
Jen bych tu pětici rozšířil na šestici, neboť hrál taky Neckář, na kterého se tu trochu zapomnělo
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
09.04.2019, 20:05
 
Bohužel, dneska už by se žádné zázraky nedaly čekat ani v případě výhry, a při tom naprostém střeleckém zmaru nevím, jak bychom k ní chtěli dokráčet. Sezóna se dá žel hodnotit nakonec jako další neúspěch.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
09.04.2019, 18:59
 
Přesilovku bychom mohli hrát furt, ale dát gól ? Jak? Peters není až tak dobrý, vždyť ho jenom trefujeme. Všechno je pozdě, střela z první vůbec.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
08.04.2019, 17:06
 
Reakce na zbyna-ck: Mluvil o tom i Jandus v rozhovoru - ...
Ale padá jim to tam hlavně po našich chybách, někdy hrůzných hrubkách ,které oni dokážou využít. Také soupeři pochopitelně chybují, my toho dokážeme využít zřídkakdy.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
08.04.2019, 13:54
 
Reakce na Paav: Na vstřelenou branku vynaložíme vždy hro...
Reaguji na Janduse. Ono se nedá říci, že by soupeř dával góly jen tak úplně z ničeho. Byly často výsledkem umění využítí brejku, chytrosti, rychlosti, pohotovosti ve střelbě, dobrého řešení přečíslení, střelby z první, přesilovek. I taktické vyzrálosti. Tedy věcí, které nám v porovnání se soupeři dost chyběly. Nechybělo nám dobré bruslení, bojovnost a obětavost, ale myslím, že to (zatím) nestačilo. Nechci tím říct v žádném případě, že bychom nedostali třeba taky úplně zbytečné šmudly, na jejichž vypracování měl soupeř malý podíl. Vracím - li se ke včerejšku, byl to opravdu náš nejlepší výkon v baráži, žel bohu se stejným koncem. Času na srovnání po Novákově gólu bylo habaděj, ale už jsme to, jako často, nedohonili. Hokej bavil. Hurá zejtra na Chomouty
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
07.04.2019, 10:51
 
Reakce na alkac: Já ti rozumím, taky jsem zatím zklamaný...
O.K. Díky za reakci.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.04.2019, 17:52
 
Reakce na alkac: Nikomu svůj názor nenutím, nicméně opro...
Promiň mi pozdní reakci, mezitím se tady toho odehrálo zase hodně, dostal jsem se k tomu až teď. Já jsem nikdy nenapsal, že jsem viděl odklouzaný, či vypuštěný zápas, já tam tu bojovnost viděl snad pokaždé, a nikdy jsem mužstvo nehanil kvůli laxnímu nasazení. Já nejsem odborník, jak mnozí zde (bez ironie, namátkou Evoorg, jehož hodnocení jsou až na odborné úrovni, je vidět, že to hraje, hrál, nebo trénuje ?), nebo třeba i ty. Já to nikdy nehrál aktivně, jenom sleduju hokej už dlouhou, předlouhou dobu, zhruba od roku 1960. Za tu dobu jsem zažil s klubem (nejdříve Slavoj) mnoho. Zažil jsem dlouhá léta v šedesátých letech ve druhé lize (tehdy druhá nejvyšší soutěž), jenom Kohy by spočítal, kolik pádů a následných vzestupů jsem s klubem za ta léta zažil. Proto hodnotím spíše jenom pohledem fandy, a věrného, to mi věř. Ani já nikomu nevnucuji svůj názor (ani nemůžu). Tak teď jenom stručně, aby těch mouder nebylo moc, na úkor té bojovnosti mi kolikrát scházela hokejovost, zkrátka hokejový kumšt, někdy místo úpornosti se nabízela hokejová řešení, a to mi tam chybělo, proto si myslím, že toto mužstvo má své limity, svůj strop. Je jasné, že ze mne mluví zklamání, já bych rád té extraligy ještě dožil, a kdyby to přece jen dopadlo budu jenom rád. Na přesilovky, neproduktivitu a úzký kádr tady žehráme všichni a věřím, že si, aspoň drtivá většina z nás přeje úspěch. Doufám, že mě nepovažuješ za toho kanálního frustráta z tvého odkazu. To mi věř, to opravdu nejsem. zdravím tě a měj se fajn. Omluva za těžko stravitelný nekonečný text.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
05.04.2019, 23:57
 
Reakce na alkac: Tady už to vypadá jak na fóru nejmenova...
Byla radost se letos na tento tým dívat? No ano, ale opravdu jen někdy. Byla řada utkání, kdy jsem tajně hořce plakal, protože to často nebylo ke koukání. To není nic proti Motoru, nic proti nikomu, to je prostě fakt. Já jsem fanda Motoru, přeji mu jen to nejlepší, ale to neznamená nevidět prostě herní nedostatky, které nám s největší pravděpodobností nedovolí podívat se do EL. Střízlivě řečeno, s tímto kádrem, který už teď je zdecimován, se asi neudělá už nic. Zde ze strany vedení došlo k velkému podcenění situace. Nejsem příznivcem sci-fi, ale pokud by se náhodou postoupilo, sežeru klobouk ( ze samé radosti, ale posolenej). Budu koukat do konce.

 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
03.04.2019, 18:13
 
Reakce na MARSCH: Nemyslim si, že nebojovali...bojovali....
Jasně, bojovali, a řekl bych, že ze všech sil, ale prostě to nešlo. Jako kdyby opravdu scházela šťáva, a pak, soupeř toho moc nedovolil, a my na jeho hru nenašli recept. Střelecky je to ovšem trápení celosezónní. Některé šance se dávat jednoduše musí. Je to začátek, ale všechna tři mužstva soupeřů nám předvedla zatím větší střeleckou pohotovost, a větší nápaditost proti našemu dost stereotypu. Jenom bojovností to asi neuhrajeme, i ostatní mužstva mají natrénováno, nejen my. V pátek budeme zase fandit, aby to bylo už za tři.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.04.2019, 20:45
 
Třikrát škoda ztraceného bodu s Chomoutama, který dneska vysoko prohrál. Opravdu není moc v pohodě, a mělo se toho využít. Ale co na naplat, je to pryč.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.04.2019, 20:05
 
Ne, opravdu bych neplakal, a nadával na rozhodčí. V těch to fakt není. Kladno mnohem lepší přechod přes střední pásmo, jedno přečíslení za druhým, a bohužel Jágr s Plekancem (hlavně Plekanec) velká síla. Nám chybí takřka všechno. Nashův gól byl ukázka pohotové a přesné střely z první, to nám schází, v našem podání jsem neviděl snad ani jednu, obránci si to pořád rovnají a donekonečna přihrávají. O přesilovkách darmo mluvit, to je nošení dříví do lesa. Přitom kluci bojují jak lvi, ale ty věčné souboje za bránou a u manťáků nás vyšťavujou. Bojím se, že hrajeme své maximum, na víc není, ale věřím, že se hoši perou ze všech sil. Kladno jasně, ale opravdu hodně jasně lepší. Kváča nás drží nad vodou. Pokud se nám podaří ještě něco s výsledkem udělat, nasypu si popel na hlavu. Marně si ale lámu hlavu, jak bychom mohli dát gól.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.04.2019, 12:20
 
Reakce na ajejej: Takže Ty si ten slavný fanoušek s fotk...
Ne, ne, to opravdu nejsem. Ale bylo hezké, jak celé mužstvo běželo poděkovat " narvanému"
sektoru hostí, jestli myslíš tohle.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
01.04.2019, 19:43
 
Reakce na zdcart: Po dnešku to vypadá s přímým postupem ...
Začínám tomu taky věřit, na zápase jsem byl, tři body super, náskok sedmi na Jihlavu také, jinak hra nebyla na nějaké velké jásání, ale Ústí se téměř k ničemu nedostalo.My nějaké příležitosti měli, chtělo to s nimi jen lépe naložit. Bylo to až moc opatrné, ale sedm bodů, to by mělo vyjít. Teď nevím, proč se tady vykecávám, vždyť jste to mohli vidět v televizi.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
31.03.2019, 19:56
 
Reakce na Zbyna-CK: Ať to dopadne jakkoliv, dneska jsme ...
Ano, je to ztráta bodů, zbytečná. Dnes to jednoznačně mělo být za tři body. A ve třetí třetině jsme už žádné velké šance neměli. Jsem zklamanej, zlatej Doležal. Ale je to málo.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
31.03.2019, 18:42
 
Jo, nabízíme jim hloupě šance, a oni, kdyby měli jen jedno přečíslení, tak ho promění. Přece jen, v realizaci příležitostí do otevřené obrany si počínají lépe. Celý zápas je necháváme dotahovat úplně zbytečně. A bojím se jejich přesilovek. A opět musím souhlasit s Evoorgovým hodnocením.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
31.03.2019, 17:56
 
Reakce na Evoorg: Ty bláho proboha a pro všechno na svět...
Souhlas.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
29.03.2019, 23:29
 
Dneska jsem s body tak nějak nepočítal, tak jsem prohru přijal normálka, bez emocí. Soupeř zkušenější, rychlejší, pohotovější, zaslouženě vyhrál, mazácky si to hlídal. Rozdíl lig byl patrný, na vše jsme měli méně času, snad se v neděli zadaří. Až tak výrazně jsme nezaostávali, myslím, že jsme hráli to, na co jsme měli, chce to přepnout na vyšší level, pokud to půjde. Držím palce.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

50. narozeniny slaví bývalý obránce Motoru Josef Paleček. V ČB 3 sezony, 14 mistrovských zápasů, bez kanadského bodu, 12...

6. srpna to vypukne v Milevsku proti Plzni! Těšíte se? Doma se představíme čtyřikrát, venku třikrát a v Budvar aréně uvidíme...

6. srpna to vypukne! Těšíte se? Doma se představíme čtyřikrát, venku třikrát a v Budvar aréně uvidíme dokonce i mezinárodní...

40. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický útočník František Mrázek. V klubu hrál 3 sezony, celkem 61 zápasů, v nichž...