ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "KohyCZ" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Mrož: Hele mate k nahlednuti nejakej dokument,...
Vždycky, když se řeší nějaká změna u haly, tak k tomu hasiči vyjádření dávají. Ale samozřejmě majiteli haly a ke konkrétním požadavkům. Nevím, jestli existuje nějakej obecnej dokument.

Každopádně tohle už bude starší informace, já jen vím, že my bychom o turnikety stáli a něco jim objektivně bránilo.
 
 
 
Reakce na Haberman44: A zase ty hasiči :))...
Tak oni to mají holt předepsané... Já si spíš myslim, že když se něco staví nebo rekonstruuje, mělo by se myslet na to, že to bude fungovat dalších třeba 40 let. A ne, že už to bude v době vzniku všelijaký.
 
 
 
Reakce na JeniCzech: Ano, dovoleno to není. (nikde jsem ...
Tvrzení "nikdo to neřeší" není pravdivé, pořadatelé to prochází. Samozřejmě to má své limity zejména v jejich počtu, ale dělá se to.
 
 
 
Reakce na m_lade_j: Na zimák se dostávají někteří jedinc...
Lidskej faktor je bohužel lidskej faktor, těžko se s tím něco dělá. Ideální by byly automatické turnikety, leč ty zas nedovolí ve vchodech hasiči, protože tam prý chybí pár centimetrů...
 
 
 
Reakce na JeníCzech: Na doplnění: Samozřejmě jsem rád, k...
Kdo kdy řekl, že je dovoleno sedět na schodech a stát mimo sektor k stání? Pochopitelně, že je to zakázané a pořadatelé tyhle věci mají řešit. Když to není rovnou, tak nejpozději po upozornění.
 
 
 
Reakce na jirka.24: Neskonale obdivuji tvou neustálou sn...
Práce s lidmi, no, jsem už za ty roky celkem zvyklej Smajlík Má to i spoustu světlých stránek, ale pravdou je, že tahle absolutní krávovina o tom, že nechceme, se teda drží fest na to, jakej je to už na první pohled totální blábol.
 
 
 
Reakce na Tako: Poněvadž, jim o tyhle věci nejde. Barák ...
Levnější režii? V čem jako? Maximálně jsou o něco levnější hráči, které ale případně vykompenzuje vyšší vstupné, příjem od BPA a zvýšený zájem sponzorů. Naopak příští rok na Kadaň, Sokolov nebo Porubu to bude opět pro marketing klubu opravdová výzva, abychom čísla udrželi. Jen blázen si může myslet, že tohle někdo v klubu chce.
 
 
 
Reakce na scout: Co na tom nechápeš? Bělma za radu ředit...
Je to poněkud pravděpodobnější, než že by se odvolal sám, že? Jen ty důvody budou možná jiné... Smajlík
 
 
 
Reakce na snad: ...o trenérech se diskutuje na ´&a...
Ne. Rada ředitelů vybírá trenérskou radu. Ta vybírá trenéry. Ostatně, členem rady ředitelů je i Bělma Smajlík
 
 
 
Reakce na snad: jestliže za odvoláním např. Bělohlava, s...
O trenérech mládeže rozhoduje trenérská rada, ne Bedna.
 
 
 
Reakce na Ginno: Ne proč? Tenkrát se hrála ex. A při neú...
V klubu pracuje méně lidí než za extraligy, klasicky lžeš jk když tiskne.
 
 
 
Reakce na Drew: Kdo to dělá dobře? Každý, kdo je schopný...
OK, takže to dělá na obdobné pozici dobře Jágr nebo Ščerban nebo snad Vaněk, který ve Varech sedí pořád ve svém kanclu, protože jejich týmy postoupily či postoupí? Může být, já ten každoroční posun vidím i u nás, nelze to ve sportu měřit jen výsledky, i když jsou samozřejmě extrémně důležité. Ale udržitelnost, vize, nastavení celého klubu, to si troufám tvrdit máme lepší, než jmenované kluby.
 
 
 
Reakce na full: Ty jsi to pořád ještě nepochopil...? Be...
Nic z toho, cos psal na začátku, tu nikdo nepsal. Sehnat nějakých 15 mega na volejbal, kterej hraje odjakživa nahoře, sice bude taky těžký, ale pořád je to čtyřikrát méně, než kolik potřebuješ v Motoru. Rozhodovací orgán, ať už ho nazveš jakkoli, mají taky všude, tím spíš, pokud je víc majitelů. Škoda, že ti vůbec nejde o diskusi, protože ta by se o těchhle věcech dala určitě vést...
 
 
 
Reakce na Drew: Bednařík taky nesedí v tom vedení sám, l...
Víš, kdo to podle tebe dělá blbě, tak mě jen zajímá, kdo to podle tebe na obdobné funkci dělá dobře. To je celý, nechci, abys někoho vybíral Smajlík
 
 
 
Reakce na Motor27: V play off bych řekl ,že většina. Teď...
Tak to je v pohodě, protože napřesrok baráž nebude Smajlík
 
 
 
Reakce na Motor27: Nechci být vůči klubu nějak negativní...
Já nechci nikomu cpát můj názor, ale loni přišli z jiných klubů Strmeň, Jandus, Plášil, Vydarený, Babka, Bradley, Doležal, Endál, Gilbert, Karabáček, Přikryl, Šimánek a Dunn. Zhodnoť sám, kolik z nich se povedlo. Podle mě teda drtivá většina.
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Nic proti p. Bednaříkovi, ale všichn...
Nikdo z nich ale nemusel postupovat z nižší soutěže. Kromě Zábrdy, kterému se to taky nepodařilo... A Jágra, který to teď zkouší osobně a má podobné štěstí, jako Motor v roce 2005, že mu zrovna klapnul i rozdílovej frajer z NHL.
 
 
 
Reakce na Motor27: Kohy: Já bych chtěl vysvětlit u nás t...
Posily může hledat a hledá vlastně celý sportovní úsek, který má dneska snad 9 lidí a řídí ho Venca. Na jejich obhajobu - to, že by se vymlouvali na okolnosti, si nemyslím, spíš na ně jen oprávněně upozorňují. I do kvalitního klubu v 1. lize dostaneš opravdu rozdílového plejera jen tehdy, když má nějaký motiv navíc. Ideálně vztah k regionu nebo k trenérům, případně touha se touhle cestou prosadit. Spíš to ale bývá tak, že je s nimi nějaký problém, který brání aby hráli výš, případně jsou možným motivem peníze, což ale může být dvojsečné, protože trh je veliký a když to neklapne, vždycky se dá jít někam o dům dál...

Tohle je fakt alchymie, jsem dost rád, že to není na mně Smajlík
 
 
 
Reakce na radek66: Na hodnocení je čas feště se hraje na...
Jaký máš důvod takhle nehorázně lhát? Já tedy v rozhovorech, zejména v těch bilančních, viděl sebereflexe dost...
 
 
 
Reakce na full: Jinými slovy - doživotní funkce pro Bedn...
Za mě? Kéž by byla doživotní! Pro mě je Bedna zárukou totálního profíka a výjimečnýho propojení sportovce a úspěšného podnikatele. Já se naopak obávám, že podobné řeči ho dřív nebo později unaví natolik, že se na to vykašle a půjde zase v klidu vydělávat v byznysu.

Ale rád si poslechnu ty jména, který by to mohly dělat podle tebe za něj, kdo by byl schopen rozpočet sestavit, naplnit, mít vizi, povědomí o fungování sportovního klubu a hlavně schopnosti jednat. Fakt mě to zajímá...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

19. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Ondřej Vaculík. Gratulujeme a přejeme všechno nejlepší! ??????

75. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Jaroslav Kačírek. V českobudějovickém A týmu hrál 2 sezony, cca 6 zápasů, bez kanadského...

Bradley, Endál, Doležal, Karabáček, Kváča, Novák M., Pýcha, Vydarený. Kdo z těchto hráčů získá ocenění pro hráče sezony? Hlasovat...

Bradley, Endál, Doležal, Karabáček, Kváča, Novák M., Pýcha, Vydarený. Kdo z těchto hráčů získá ocenění pro hráče sezony? Hlasovat...