ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "KohyCZ" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Ale to přece Budvar taky. Nebo to š...
Výlučnosti v oborech si v extralize zaplatily sponzorské firmy v oborech sázky, pojišťovnictví a pivovarnictví. V jiných ne.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Dyt to tam nijak extra neřeší. Dva pří...
Je to marnost, když hrají ligu týmy, které nezajímají lidi. Navíc hrát v Bolce před 20 lidma, to bude strašný...
 
 
 
Reakce na Haberman44: Přesně jak to psal někdo níže. Bil...
Kaufland nemá výlučnost v oboru, takže tam problém není.
 
 
 
Budvar nemůže být ani nikde jinde po hale.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Ta aplikace může dost pomoct hlavně ...
Na kostce už se to vysílalo od té doby, co se to spustilo Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: Lepší šašek než bejt trotl jako Ty v...
Nemyslíte, že tohle už je fakt přehnané začínat každý příspěvek urážkou? Já to tady nechci cenzurovat, ale co je moc, to je moc. Už to fakt stačilo.
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Nezpochyňuji, to jsou k vlasovcům do...
Já argument mám a nepsal jsem, že jsi komunista. Pokud ses v tom našel, není to moje chyba.
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Vlasovci byli součástí Wehrmachtu - ...
Zpochybňovat můžeš, podobně jako komunisti, co chceš. Při PP v boji proti nacistům padlo v Praze 10x víc Vlasovců než Rudoarmějců. Ta deska ukazuje, že dějiny nejsou černobílé. No a jak kdo vadí a nevadí místním obyvatelům ukážou volby. A zrovna ty obecní nejsou tolik o marketingu, jako o činech. A Pavel fantasticky řeší černé ubytovny, spalovnu, vraky a další moře problémů, které tam lidi trápí. A ještě to umí prodat.
 
 
 
Reakce na MARSCH: játro: Bohužel je nejblíž. Klaus se sv...
Pusť si ten jeho projev na kongresu ODS. A ideově a hodnotově za mě velmi v pořádku. Pokud někdo přes ostřejší slovo nevidí dál, je to jeho problém. S komoušema a estébákama to ale v rukavičkách nejde.
 
 
 
Reakce na macháček: :)) tak Vlasovci měli zcela zanedbat...
Zanedbatelný jsou ty tvoje řeči. Tu desku psal historik podle faktů, ne podle toho, co ses ty učil z komunistických učebnic. Navíc Novotňák ODS naopak hlasy přivádí, zejména mladých lidí. Stačí se podívat, kolik z nich vidělo jeho projev na kongresu a kolik ty ostatní. Navíc umí proti komoušům a estébákům bojovat jejich prostředky. Proto je tak štve.A tak daleko už jsme, že se zas mají lidi bát říkat pravdu? Navíc já to nepíšu v žádné své funkci, ale neoficiálně na fóru pod svou přezdívkou? Už takhle daleko normalizace pokročila? You wish...
 
 
 
Reakce na macháček: Ty jsi to nečetl resp. neslyšel tu j...
Tak by mě tedy zajímalo, co je na tomto textu z památníku překrouceného: “Je 6. května 1945 a právě odbilo 22.00 hodin. Ulicemi hlavního města se šíří Pražské povstání. V Řeporyjích na velitelství / 1. divize ozbrojených sil Výboru pro osvobození národů Ruska padá rozkaz jít bratrům Čechům na pomoc. Povel vydává / genmjr. Sergej Kuzmič Buňačenko. A obrací tak výsledek povstání proti německým okupantům ve prospěch českého lidu. // Působení protistalinské Ruské osvobozenecké armády, známé jako vlasovci, je spjaté s četnými kontroverzemi. Zůstává / však nepopiratelným historickým faktem, že tito muži se jako jediná organizovaná vojenská síla postavili po bok / povstalců. Jejich zásah v nejkritičtější chvíli zastavil postup nacistických jednotek a zachránil Prahu před zničením. // Za osvobození města během Pražského povstání položilo život více než 300 vlasovců. Většina padlých spočinula v mnohdy / hromadných, řádně neoznačených a nedůstojných hrobech. Některé z nich dodnes nebyly a zřejmě nikdy nebudou objeveny. // Čest jejich památce!

Mimochodem, psal to renomovaný historik...

Naznačovat, že člověk, který nechal tato fakta vytesat na památník, je nacista, ukazuje, že máš v hlavě solidní guláš. A poměrně dobře to vysvětluje i tvou zálibu v estébákovi. Víc už k tomu nemám. Na to je to moc hezký den, abych si ho nechal kazit někým bez argumentů, ale s plnou pusou urážek.
 
 
 
Reakce na macháček: Mám tu pouze fakta. Překrucuje dějin...
Překrucuje dějiny? Smajlík Mohl bych vědět, jak konkrétně?
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Vytržení z kontextu. Bohužel ;)...
Tak to teda ani náhodou. Pro mě je tohle téma velmi citlivé a když jsem slyšel toho dobytka mlít o tom v rádiu, měl jsem fakt sto chutí použít na něj hrubé násilí. Ten člověk je strašně nadutý a do sebe zahleděný. Navíc je za nim jen marketing, ale žádná práce.
 
 
 
Reakce na macháček: Jo dobrej vtip. Normální blb je to a...
Živí se sám velice dobře hlavou. Má úspěšnou agenturu, skvěle hraje poker a je vynikající starosta, který ve své obci fantasticky plní, co slíbil. Máš tam ještě nějaký žvást?
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Zbyňďo, jak s Tebou ve školských věc...
Klaun mladší, který chce rušit přechodné pěstouny a místo toho děti zavírat do ústavů, tomu bych potřeboval něco vysvětli osobně...
 
 
 
Reakce na játro: promiň, ale o tomto je celá česká spole...
S Pavlem Novotným se znám osobně a je to jeden z nejchytřejších a nejpilněji pracujících lidí. Pokud se ODS zbaví Zahradilů a Udženijí a budou tam lidi jako Novotňák, bude to jedině dobře.
 
 
 
Reakce na -Tom-: To je snad poprvý, co to takhle přiznáv...
Na fulltime má u nás podobné lidi možná tak fotbalová Sparta a Slavia, to se fakt nevrátí zpátky klubu našeho typu ani ve snu. A mě přijde videocontent pořád jako kanál pro ukázání nějaké nadstavby, než "jen" prostor pro běžnej rozhovor. Zrovna jsem se vrátil ze srazu redakcí všech klubů a všichni řeší podobné věci. Ale vidím z toho cestu poměrně logickou, přes léto na tom budeme pracovat.
 
 
 
Souhlasím, že červen (ale i předtím) to byla bída a nechápu to. Nadhodil jsem redakci spoustu témat. A ví moc dobře, že dostanou, co potřebují. O penězích to srovnání není. Všechny týmy mají prakticky shodný systém odměňování. Navíc nejaktivnější je pomalu ten, který za to nemá a nechce nic. Bude třeba nabrat jiné síly, pokud v současnosti nemáme téměř nikoho schopného si vyhradit čas.
 
 
 
Příprava týmu na ledě ještě nezačala. Ale v pátek redakce točila rozhovor a brzy bude zlý jeden borec, co už na led chodí Smajlík
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Od pivka trochu ukročím bokem.Nedáv...
Je to teda Grant, ale jinak si přečti poděkování překladatele (mimochodem hroznýho) Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??