ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "LukyMCB" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
29.05.2018, 00:12
 
Zápasy s Linzem jste mi udělali radost, to bude fajn výlet.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
27.05.2018, 17:33
 
Nevím no, vize je fajn, ale když nebudou peníze na kvalitní hráče, tak je vize k ničemu. Vizi má určitě i David Servis...
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
23.05.2018, 14:44
 
Reakce na vencysta: Ve fotbale naši mládežníci přehrávaj...
Tak to je a vždycky bylo. Pamatuju zápasy, kdy naše mládež hrála proti stejně starým Kanaďanům. Nejprve ve starších žácích, kdy je naši naprosto rozdrtili. To proto, že motoráci hráli dospělý hokej plný taktiky a disciplíny, zatímco kanaďani hráli spíš pro radost, bez kontaktu, dělali kličky, hráli si s pukem, tím jako individuality patřili k našim nejlepším, ale jako tým nedokázali vzdorovat. Nehledě na to, že trenér na ně neřval jako blázen. Když pak přijeli v dorostu nebo juniorce, tak se karta obrátila. Nejen, že měli perfektní taktiku, kázeň a poziční hru, ale kde se najednou v nich vzala ta tvrdost, to jsem nechápal. U nás bohužel chybí těm klukům volnost.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
24.04.2018, 11:11
 
Neřekl bych, že pouštět se do jakéhokoli businessu s Břízou je zrovna výhra...
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
21.04.2018, 16:28
 
Reakce na Freddie: Každý tady má názor a nemá informace....
A co čekáš? Může akorát říct, že to co tu padá jsou nesmysly, ale je vázaný nějakou mlčelivostí. Nebo myslíš, že tu bude vykecávat pravdy, kdo kolik bere a podobně? Nevím, co je špatnýho na tom napsat někomu, že nemá pravdu. Dneska si každý myslí, že má právo vykládat si svoje pravdy, ačkoli jsou to jen informace vycucané z prstu.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
20.03.2018, 19:35
 
Nechápu proč se naštveme a začneme makat až za stavu 4:0...
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
20.03.2018, 19:32
 
A je to tady Smajlík Smajlík
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
19.03.2018, 20:51
 
Někdy ty fauly jsou prostě sporný. Asi se dá Filipovo zákrok trestat, ale někdy prostě ten hráč už nestihne uhnout a nemá šanci tomu zabránit. Podobně jako u mnoha faulů kolenem, kdy hráč se zapře, chce hrát tělo druhého hráče s pukem, který si ho na poslední chvíli všimne, uhne tělem, ale dostane to na koleno, které za sebou nechá. Pokud hráč nekouká před sebe a obzvlášť v prostoru modré čáry, tak si koleduje o malér.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
15.03.2018, 19:51
 
Reakce na Zbyna-CK: Tohle se těžko prorokuje... kdo by l...
Tak postup Jihlavy je na poměry 1. ligy celkem rarita, však se taky načekali. Ale, i když nebyli favorité a neválcovali soupeře, hráli zodpovědně a dokázali tam vytvořit ideální složení týmu. Kolik zápasů Jihlava dokázala vybojovat v koncovkách nebo je otočit? Ten tým měl sebevědomí a šli si za svým, i když krásný hokej to nebyl.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
15.03.2018, 19:47
 
Reakce na Placido: Tak vyzobávat z ligy to lepší, to už ...
No tak otázka je proč. Proč většina posil, která k nám přijde a byli tahouni nebo střelci svých týmů úplně zapadne do šedi? Výjimka jsou jen Nouza+Straka. Bylo to naše poslední roky v ELH a pořád to pokračuje.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
15.03.2018, 19:08
 
Od poloviny sezony to vypadá, že nahoru nikdo nepůjde. Možná tak Vary, které dost dobře naladily formu. Jinak když se člověk dívá na zápasy ELH a WSM, tak ten rozdíl je opravdu markantní- rychlost bruslení, rychlost a přesnost nahrávek, nasazení, přesilovky atd. - o tom si můžeme nechat zdát. Ta možnost postoupit je opravdu dílem náhody, proto si nemyslím, že je nutné stavět nějaký dream team, ale mít bojovné a sladěné mužstvo, nejlépe vyzobat to lepší z ligy, doplnit 4. lajnou čistě odchovanců a v lednu rozšířit kádr. Spoléhat se na to, že někdy budeme mít tak silný a sehraný tým, který bude v baráži ostatní porážet je naivní. Porovnat nejlepší zápasy nás nebo Varů s těmi horšími Jihlavy, tak pořád ten spodek ELH je o kus výš.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
14.03.2018, 20:32
 
Reakce na zbyna-ck: tohle je asi konec, 4z5 zapasu nevyh...
Na zlepšení nejsou dva dny. O zlepšení se snažíme už od konce listopadu.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
14.03.2018, 19:46
 
Vystřelit a dorvat to do brány. Jak jednoduchý.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
14.03.2018, 19:20
 
Bohužel, Kladno si jde pro další vítězství. Bez pohybu to nejde a dneska s rychlostí jakou předvádíme nemáme žádnou šanci, Kladno to v pohodě ubrání.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
13.03.2018, 19:29
 
Luxus
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
24.02.2018, 18:15
 
Důraz a chuť po golu... Kdyby Luboš při dorážce udělal to, co se říká už žákům v mládeži, tedy po střele spoluhráče jet naplno do brány a zastavit tam na případnou dorážku, tak mohl skorovat do prázdné. Ale objet si v klidu bránu je jaksi pohodlnější.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
21.02.2018, 20:00
 
Naše hra má rapidně sestupnou tendenci. Bohužel, když se obrat nepovedl za třičtvrtě sezony, nevěřím, že za týden to bude lepší...
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
17.02.2018, 18:53
 
Bohužel nám chybí trochu rychlost a fyzička oproti ostatním týmům. Jestli je to Stavjaňovo "přelomovou" přípravou, těžko vyvozovat. Ale odráží se to na neschopnosti otáčet zápasy a přehrávat soupeře v koncovkách zápasů, resp. 3. třetinách. Ta byla z naší strany úplně neškodná pro Vary, což je škoda...
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
03.02.2018, 19:23
 
Ještě bych zkusil protočit obránce s útočníkama...
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
03.02.2018, 18:29
 
Tak jsme se ztrapnili v dalším městě, jak jinak než tradičně proti junirce.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor i nový dodavatel dresů, společnost Kappa, se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a do hlasování tak přibyl i návrh přímo od...

Jedním z hráčů, kteří bojují v Motoru o smlouvu, je urostlý obránce Karel #Plášil. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Talentovaný útočník Matěj #Toman odchází do zámoří a na sezony v Českých Budějovicích vzpomíná jen v dobrém. Ještě před odletem...

Motor začal přípravu v Budvar aréně, až do konce července budou svěřenci Václava Prospala a Aleše Tottera trénovat na dvě...