Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MpetrM" |  vypnout filtr

1234567891011>
Další diskuse:

Za mě je větší šance že nedáme Třinci ve čtvrtfinále ani jeden gól než že Třinec vyřadíme. Bohužel😢

Včera v zápase Pardubice : Kradec ve 3 třetině v čase 14:10 podle mě hodně podobný zákrok jako Beránek a trest 2 min. Beránek dostal 5 + dokonce+ 1 zápas stop + 10% z platu. NECHÁPU proč je ten trest, tak rozdílnej !
Asi proto že Pardubice nejsou ČB.

Tak za mě to zase nastartovali rozh. ale vedení je asi spokojený s tím jak se rozhodujou naše zápasy

Reakce na MerglV: 7:6 konec!...
Tolik gólů nedáme do konce sezóny Smajlík

Zdravím
Nevíte někdo proč nás po 8 kole už ani jednou nepískal pan rozhodčí Květoň ? Vedení ho vetovalo ?

Já myslel že chcou zabojovat o čtyřku a oni pro hrajou dva zápasy doma v řadě

Reakce na SirkaB: Ahoj, natočili jsme s klukama z kapely...
Smajlík Bylo by dobré kdyby se písnička hrála v BA třeba před zápasem. 👍

Hrát předkolo může být ekonomicky výhodnější je větší šance že se víckrát vyprodá BA Smajlík

Ostuda

Škoda času sledovat poslední dobou Motor

Tak já si myslím že si zkušeně pohlídáme předkolo a budeme začínat doma to si myslím že je náš cíl.

Výkony den a noc to je divné.🤮🤮🤮

Reakce na MARSCH: Pri predstave, ze by to tak melo byt, ...
Mám to stejně 🤮

Reakce na Scipioo: To jako vážně?...
No je to náš nejtrestanější hráč za 2 minuty. Je vyloučen v každém druhem zápase.

Hovorku je třeba poslat do haj*lu. Ten hráč v kádru je pruser. Jenom nás oslabuje

Mám pocit že je Hovorka vyloučený téměř v každém zápase.

Reakce na alkac: Tak... po první třetině by se asi nenaš...