MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Mplus" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
 
Co by tu Horák dělal? Akorát by tu byl za velký peníze otrávenej ze svých spoluhráčů a v kabině by se to rozhádalo mnohem dříve. Neni superman, potřebuje kloudny založení útoku, normální přihrádky.
 
 
 
Meli bychom si připustit, že máme hráče, kteří nejsou schopni plnit to, co jim jakejkoliv trenér řekne. Je to na ně moc velkej fofr. Na ně se snad ani nedá zlobit. Tenhle tým nehraje pod svoje možnosti. Lepší trenér je jen házení perel.. snad se někdo srovná a naučí stabilní ELH kvalitu
 
 
 
Reakce na Paav: A terazky mi povedztě, Kefalín, čo vy si...
Pro začátek stačí kus za kus, ukončit některým trápení. Chtěli si zahrát extraligu, dopadá to takhle, nedá se nic dělat.

Já věřím, že Motor nebude dalším klubem z ČB, kterej si myslel, že bude hrát vyšší ligu za pětikorunu. Prostě jen šetří na příští klíčovou sezonu.
 
 
 
Sám Prospal říkal, doba hráčům nepřeje, některým hokejistům se snižují platy a dostali se mnohem blíže platům co jsou tady.
Pokud bychom chtěli, aby náš tým hrál o 10 fleka, tak to přece neznamená zruinovat se ala Chomutov. Neni problem být poslední, ušetřit a příští rok to posílit tak, aby nás nějaká baráž nezajímala, ale je nesmysl spojovat finanční zdraví a mírné posílení týmu.
 
 
 
Reakce na Paav: Já rozumím tomu, že má takový názor. Oso...
Nemyslí, že mezi týmem co tu reálně bojuje o 10 flek a tím co máme teď je chomutovská cesta
 
 
 
Spousta kluků je tu zadarmo drahých a jejich růstový potenciál je diskutabilní. Srovnání s náctiletými kluky v ELH pro naše chlapy s rodinama vychází rozpačitě.

Po konci sezony bude zřejmě větší obměna týmu než se čekalo, snad proběhne a přijde kvalita.
 
 
 
Nikde se netrenuje tak tvrdě jako v Motoru a proto jsme za Třincem všude o krok. Něco nesedí.

 
 
 
Reakce na Pluto_001: Když jsem vám před začátkem sezóny ...
Obrovský rozdíl, obvykle jeden gól, no nevim.. hráče klub rozhodně hledá, chybí nám první lajna, hráči z širšího výběru reprezentace, ale my je potřebujeme příští sezonu, pokud bude nesestupová, letos ty body nemaji cenu zlata. Do prvoligového kádru se hledá těžko, viz Horák, prostě nechtěl bejt sám voják v poli ani za zlatý prase. Uvidíme kdo bude dávat kádr dohromady na příští sezonu.
 
 
 
Reakce na Paav: Šéfka klubu z nahrávky: ostře o špíně z ...
Tak ta má dost. Tenhle nešvar posledních dní, zoufalé nesmyslné proslovy, svědčí o tom, že některé kluby jsou bohužel fakt v koncích. Snaží najít spojence u hráčů a strašně se diví když jim to nevyjde, co čekaji?
 
 
 
Fotbal chce jednat s Prymochetem, hokej mu píše otevřený dopis, kdyby byl Hnilička k něčemu, nebo alespoň měl důvěru profi sportu, že víc vyjednat opravdu nejde, tak se nic toho neděje
Nevim jestli by to bylo jiné. kdyby byli hokejisté skuteční zaměstnanci, do práce by přijít museli...
 
 
 
Trenér neměl nic komentovat, nebylo by co nahrávat a posílat, klub chce snížit platy a někteří hráči nesouhlasí, to je snad normální, vždycky se najde někdo komu to nevyhovuje. Nedovedu si představit, že by u nás Prospal jakkoliv komentoval smlouvy hráčů. Oni nesouhlasí se snížením platu, tak to je, je to jejich rozhodnutí.
 
 
 
Jak jsou na tom v Rakousku? Nemohlo by Ačko zajet na nějakej trenink do Linze?
 
 
 
Reakce na MARSCH: Zajimavy cisla, pokud to neni chyba. P...
No, to se nám moc nepovedlo. Starej bude řádit. Měli bychom se hned ráno omluvit za to, jak jsme to pokazili.
 
 
 
Takže fotbal doslova vyhodil spoustu peněz za neustálý testy a stejně je v jednom pytli.

Hnilička předložil Prymochetovi všechny argumenty, věřím že i pádné, a Prymochet si s něma vytřel, rozkaz zněl jasně, plošně...

Neustále se řeší co lidi dodržujou a co ne, ale jestli požadovaná opatření vedou ke zlepšení se nikdo nesmí ani optat a obávám se, že tohle nikdo nikdy řešit už nebude.

To jsme to dopracovali.
 
 
 
Reakce na Paav: Antoš: Draft NHL je obrazem naší juniors...
Z draftu bych nedělal vědu, historie ukazuje, že názor skautů neni neprůstřelný. Juniorskou ligu potřebujeme zkvalitnit, protože teď je to hrozná úroveň a ne protože nemáme nikoho vysoko na draftu..
 
 
 
Jestli se na zítra nedomluví nějaké zápasy, tak ať si pak nestěžujou, jak moc blbá sezona to byla.
 
 
 
Byla by chyba začít nekoncepčně posilovat na základě špatných výsledků v nesestupový sezoně. Dejte jim prostor, stanou se z nich rozdíloví hráči.

V případě rozdílového gólu chyběl na červené obránce, v této fázi zápasu si beci nemůžou dovolit útočit, to je první liga. Radek nevyřešil dobře minisouboj 2 na 1-ho, to je hokej.

Otázkou je, co chce po obráncích trenér, odehrát poslední minuty se zataženou obranou, smířit se s bodem, nebo to tam rvát a zkusit urvat vítězství do poslední sekundy.
 
 
 
Já bych byl tak rád, kdyby se s HK zakopala válečná sekera.. co jsme si, to jsme si, do smrti dobrý.. nikdo z nás za to nemůže a otravujeme si tim život. Lidi, co tenkrát hýbali kormidlem dějin, se tomu dneska smějou. Naprosto umělé derby
 
 
 
Jana Obermajerová z BPA pak dokonce přiznává: „Na základě kontraktu s Tipsportem jsou na tvtipsport.cz streamy v lepší kvalitě a s minimálním zpožděním.“

Už u tipsportu zůstanu, ale gesto pro permanentkáře dobrý.
 
 
 
Dobrý rozhodnutí, ještě jsem čekal, že se domluví na pružnějším domlouvání programu, aspoň pro tv, dneska vypadli Vary a to aby tam pustili kuličky, jakejkoliv zápas je lepší než nic
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Po první třetině to vypadalo na zajímavý duel, jelikož průběžný stav byl 1:1. Prostřední část ale přinesla tři góly v budějovické...

Dnes je na programu předehrávka 24. kolo, do které Motor nastoupí v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz

I dnes vyšel Hokejklub!Historická bilance s @HCSpartaPraha ukazuje, že je naším nejčastějším a nejméně oblíbeným sokem. Nechybí...

Dnes se od 17:30 postavíme proti @HCSpartaPraha! PREVIEW: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…