MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.01.2021, 19:03
 
Reakce na mcdavid: Nevím jestli to byl on nebo brácha, a...
Ano tenhle byl v NHL jeho brácha asi už nehraje
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.01.2021, 19:00
 
Reakce na mcdavid: Nevím jestli to byl on nebo brácha, a...
Tenhle byl odstavený v Niznekamsku kvůli nadváze. Pardubice s ním asi počítají na tmelení kolektivu. Nicméně ránu má pořád parádní. Loni byl ještě celkem dobrý ,ale nabral něco na váze
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.01.2021, 18:32
 
Hoši až uvidíte Kostycina tak to je pantáta s pupkem. Něco jako Mozek v Magnitogorsku. Dědek už neví kde utopit peníze. To je koncepce
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.01.2021, 13:02
 
Aby se vůbec na hokej příští rok chodilo. Když vidím co se děje tak to radši komentovat nebudu. Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.01.2021, 08:24
 
Jasný, že na fóru se budou postupem času objevovat lidi, kteří si rádi kopnou do klubu, hráčů nebo trenérů taková je prostě doba. Až se bude dařit tak je tu neuvidíme. Venca už v tom bohužel trošku plave a působí rezignovaně. Jeho tréninky mají určitě top kvalitu horší už je jeho přístup a taktika k utkáním. Hodně s tím teď míchá což určitě není dobře. Navíc podle mě máme moc ofenzivních obránců v sestavě a to je na ledě znát. Krom Rendy tam nevidím žádného vyloženě defenzivního obránce. Tímto směrem by se mělo v první řadě posílit. Štencel je taky spíše ofenzivní, ale teď by jsem ho nasadil třeba místo Plášila. Tomu to teď opravdu nejde. Nevím proč se nevzal Vráblík přesně takový typ nám teď v sestavě chybí. Hodil bych do sestavy třeba Svacha a Kachyňu teď už se tím nic nezkazí ať se taky ukážou jestli na extraligu mají. Každopádně chápu, že vlastně od začátku sezóny nehrál Holec a Indrák hráči co mají nejvíc startů v extralize co se týče útočníků. Na ty Venca spoléhal. Indrák sice v přípravě nehrál nijak extra, ale musíme brát v potaz, že byl po náročné operaci. Možná by se po pár zápasech zatáhl a patřil by k nejlepším jako v Plzni. Pak se bohužel zase zranil. Já samozřejmě atraktivní styl hokeje kvituji, ale podle mě v extralize do toho musí tým ještě dozrát na to teď nemá kvalitu a zkušenosti . Možná tak za tři sezóny v extralize. Navíc Venca je taky zelenáč jako hlavní trenér má v extralize premiérovou sezónu. Ty chyby se postupně odkrývají jak u něj tak u hráčů. Ale i taková sezóna tě může posílit a něco naznačit. Všechno špatné je k něčemu dobré. Pokud dorazí Modrák tak věřím, že jako bývalý obránce dá hře řád zároveň však nechá nějaké ty zámořské prvky. Jinak další sezóna bude klíčová. Hodně bude záležet jestli opravdu Milanovi , Koblihovi a dalším záleží na budoucnosti jejich mateřského klubu a pomůžou ho stabilizovat v extralize. Venca je pro mě člověk kterého si vážím. Dostal to tu nahoru jako hráč i trenér. Třeba se někdy vrátí a bude ještě lepší. Nebo bude vidět třeba jako asistent v NHL časem i hlavní kouč. Jeho povahou na to má a já mu to přeji.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.01.2021, 19:00
 
Sparta nás už přehrává ale faul na Formana nic?
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.01.2021, 14:01
 
Michnáč když se ze zámoří vrátil do Sparty tak tam měl výbornou přípravu. Tam se třeba ještě tolik taktika neřeší jestli se vracíš zpět nebo ne. Poté tam odehrál pár zápasů a Sparta ho poslala do Varů kde hned v prvním extraligovém zápase vsítil gól. Po několika zápasech byl poslán do Kadaně kde se mu dařilo jelikož tam se na nějakou taktiku asi tolik nehraje. No trošku na tom něco podobného je i u nás a Raška to samé. On i Čenda je vysoce produktivní, ale zároveň má hrozivých -15 sice to úplně neleží ten - jen na něm , ale to číslo něco ukazuje. V tom se musí zlepšit pokud chce patřit mezi top smetánku. Samozřejmě herně patří mezi to nejlepší. Stačí se podívat na NHL jak se vrací top hvězdy i dozadu snad krom Ovečkina, ale tomu stačí dát 50 gólů za sezonu a má vystaráno Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.01.2021, 14:18
 
Za mě si to letos rozdá Poruba a Kladno. Černý kůň je Jihlava. Tam to vypadá na dobrou partu, když tam ti kluci chodí makat rukama a mají takové výsledky. Nástraha pro ostatní může být třeba Sokolov nebo Vrchlabí. Tam nikdo neví v jakém složení budou hrát. Jak říkám koukněte se na soupisku Sokolova tam mají hráči zkušenosti z extraligy nebo jsou na její hraně.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.01.2021, 14:15
 
Vsetín na to letos nemá. Odešli jim dva beci Teper a Slováček. Už i Gába je ve Vsetíně dvojka. Přednost má teď Málek. Mají jednu kvalitní pětku zbytek je slaboučký jak čaj.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.01.2021, 13:53
 
Taky si myslím, že to Kladno dá. Papírově mají asi nejlepší kádr, který postupně doplňují. Jágr má podporu Dědka z Pardubic. Ani bych se nedivil kdyby jim tam Dědek někoho poslal teď . Poruba má asi kompaktnější kádr, ale jestli mají extraligové ambice netuším. I když asi nějaký zájem tam je. Ostatní celky jsou podle mě ze hry. Hodně dobře hraje Sokolov teď. Tam je podle mě pár hráčů co by se neztratilo ani v extralize.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.01.2021, 12:07
 
Já včera viděl lepší zápas než v Olomouci. Spousta tečovaných střel. Dobré clony před bránou. Bohužel hodně ran šlo i mimo zařízení. Forman pak málem přerazil břevno. Na jeden gól prostě málokdy vyhraješ. To co nedal v závěru Voženílek byla už jen koruna na naší neplodnou koncovku. Pardubice včera slaboučký jak čaj. Tohle se musí trestat. Je třeba si ještě letos hrábnout a doufat, že se kvalitně podaří doplnit kádr. Osobně bych z atraktivní hry neustupoval. Až půjde koncovka tak to bude mít svůj efekt. Včera snad Jenda neměl žádný těžký zákrok.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.01.2021, 19:09
 
Co nedal teď Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.01.2021, 19:05
 
V takových zápasech prostě ze 40 střel je 1 gól málo. Klouček dneska dominuje hlavně ty tecovane puky.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.01.2021, 15:28
 
Reakce na zdcart: A z čeho usuzuješ, že je leml?Ty si s ...
Z Hradce a z Brna na něj nejdou dobré reference a zrovna asi málo peněz nechce.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.01.2021, 11:43
 
Jinak Vincour má určitě střelecký potenciál , ale zřejmě špatný charakter a pracovní morálku. V Kradci ví. Radši obrušovat Tomana a Beránka.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.01.2021, 11:39
 
Dneska je řada na nás tak že 2-3 po nájezdech ! Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.01.2021, 12:27
 
Největší šance je podle mě získat Mertla a Gulaše. Červený má v Lahti velice dobrou pozici hraje tam přesilovky a má dobrý ice-time. Otázka je kolik tam má peněz. Podle mě i evropské soutěže snad krom KHL budou šetřit. Já vidím příchod Mertla na 95% Gulaš tak 80%. Novotný ať to doklouže v Ambri. Tam už bych sázel na mladší. Sedlák má zřejmě ambice stále na NHL. Je fakt, že v Traktoru se mu vyloženě daří a patří tam mezi top hráče. Jeho roční plat 12,9 milionů korun. Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.01.2021, 18:21
 
Tak kdy zveřejní toho Guláše. Velký fanoušek Plzně mě psal, že je to hotová věc Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.01.2021, 11:20
 
Tak pokud vím tak Suchoš má v Táboře nějaký hotel a to je v této době likvidační. Asi obrací každou korunu. Snad se nějak domluví rozumně byla by ho škoda. Teď hraje fakt dobře a umí přibrousit.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.01.2021, 08:34
 
Reakce na kursor: Asi není nejdůležitější, jestli dotáhn...
Přesně tak. Někteří hráči co na začátku vypadali na odpis tak najednou jsou opory týmu. Stačí si zvyknout na jinak hranou extraligu a pokud se k tomu přidá tvrdá práce tak to ponese ovoce. Příští rok pokud budou nějaké peníze tak doplnit mužstvo hráčem kalibru Forman a bude lépe
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jak si Motor vede po 34 odehraných zápasech v týmových a individuálních statistikách???hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Bývalý útočník Michal Hudec byl velkým oblíbencem českobudějovických fanoušků. Na jihu Čech hrál 5 sezon a hned 3x pomohl týmu do...

Na Spartě jsme po nepovedené třetí třetině prohráli 2:6. REPORT??hcmotor.cz/zapas.asp?id=S…

Proti @HCSpartaPraha vyjedeme v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz