ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
22.02.2019, 20:20
 
Reakce na Paav: Jak to asi vyhodnotí DK: https://www.hok...
Havránek pouze 178 cm. Jinak nájezd ve velké rychlosti navíc Havránek už nebyl v držení kotouče. Podle mě zbytečné. Erat není žádný zákeřný hráč asi nějaká slabší chvilka možná oplácení za něco předtím. Tipuji 3-5 zápasů stopka.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
22.02.2019, 13:04
 
Dunn i kdyby měl 20 minut na zápas tak by nic s jeho laxním přístupem nic nepředvedl. Ve 23 letech až s podivem jak lážo plážo bruslil. Na jeho místo máme 4 varianty a Doktor je asi nejlepší z nich. Za mě žádné překvapení.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.02.2019, 21:36
 
Reakce na mcdavid: Dnes mě trošku překvapilo, že hrál No...
Venca už asi nebude sahat do celkem fungujícího kádru a dá důvěru těm co hráli celou sezónu.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.02.2019, 21:08
 
Důležité, že jsme na Kladno nahráli +2 ve skóre to se může v závěru hodit. Teď to prakticky máme ve svých rukách. V Porubě to ovšem nebude procházka růžovým sadem, ale pokud myslíme na druhé místo musíme vyhrát plnotučně. Vsetín doma teď vepře ve vypjatém derby tam to taky může dopadnou zajímavě. Tak že to zatím vypadá na souboj o druhé místo se Vsetínem doma. Jinak dneska se ukázalo, že Endál patří do první formace je fakt, že tak se jim daří asi nejvíc druhou bych nechal Karábáčka, Codyho a Bábu třetí pak Heřman, Přikryl, Doležal a čtvrtou to vypadá na playoff na Čermáka,Beránka a Šimiho pokud bude ok. případně místo Šimiho Doktor to je asi nejvíc silově vybavený mladík. Dneska za mě na ledě dneska nejlepší Heřman ten fáral a žral led. Kváča výborný výkon akorát by si měl lépe pokrývat tu přední tyč. První dvě třetiny to bylo ale hodně vyrovnané možná dokonce hosté byli ve druhé o chlup lepší. Pak jsme zabrali a zaslouženě vyhráli.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.02.2019, 19:03
 
Rozhození formaci stojí za prd. Doufám, že vrátí původní složení
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.02.2019, 10:50
 
Reakce na kminda: A co si někdy udělat do Hostína výlet?...
Tam to budou asi pěkný jatka. Jarda Bedýnka tam má určitě celoživotní permici
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.02.2019, 09:04
 
Motůrek - Farma Třinec 5-2 diváci 5897 hlav branky Endy po dlouhé době , kanón Pýcha, Karabáček , Doležal a Cody
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.02.2019, 15:02
 
Reakce na zbyna-ck: To dáme ;) já jsem spíš zvědavej n...
Jo vlastně Kachyňa to je pravda tak to bude asi on kdo zaskočí ty dva zápasy. Jinak Dunna jsem včera viděl při tom jak se tam zamotal v piruetě v té šanci. Power forward co to má rád v blízkosti branky zatím ani náhodou. Bradley a Gilbert je markantní rozdíl jak v bruslení tak produktivitě. Sehrál toho samozřejmě málo, ale tímto stylem Vencu asi nepřesvědčí.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.02.2019, 14:31
 
Tak že Pavlin a Mitch až proti Vsetínu to jsem zvědavý po kom Venca sáhne. Asi Prospal junior když je Svach out taky. Zítra to bude cvrkot.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.02.2019, 11:26
 
Reakce na jeníček: ...ještě jeden poznatek.. Jeníček vče...
Kváča vychytal nájezdy v Prostějově.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.02.2019, 11:16
 
Reakce na kerschlic00: A ono je pro farmy jiný pravidlo?...
je tam věkový limit do 22 let .
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.02.2019, 10:44
 
S Jardou Jágrem problém nemám. Je to jeho klub. Každopádně pokud mu vydrží zdravíčko může to mít kladný dopad na hru Kladna. Prostě v rukách to pořád má a hlavně přesilovky může mít Kladno velice nebezpečné. Rychlost tam asi nebude, ale Plekanec je chytrý hráč tak to za něj odbruslí. Papírově má teď Kladno asi nejlepší útok. Podle mě nadstavbu tvoří hlavně Machač, Strnad a Zikmund kterému to tam letos padá. Myslím si, že pokud Kladno letos nepostoupí tak hráči jako Machač nebo Strnad skončí v extralize. Ale není se čeho bát. Osobně čekám nejvyrovnanější playoff v novodobé historii Motoru. Od osmého místa jsou podle mě týmy který to nechtějí zabalit po prvním kole jak tomu bylo v loňských sezónách. Jinak zítra očekávám větší nasazení a lepší výkon v defenzívě. Asi přijede lepší soupeř. Uvidíme jestli Třinec někoho uvolní, když se jim teď moc nedaří.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 21:02
 
Otevřu hokej.cz že kouknu na icetime našich hráčů a myslel jsem, že jsem na kladenských stránkách Smajlík Jágrmánie je tu
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 20:56
 
Dneska lze pochválit za ten obrat, ale jinak výkon nebyl optimální. Spousta chyb navíc Litoměřice měli i víc nebezpečných šancí. Ve druhé třetině jsme sice taky mohli skórovat, ale k optimálnímu výkonu hodně daleko. Jinak z jednotlivců bych vypíchl Karabáčka který makal poctivě. Doufám, že si ten trest vzal k srdci a nebude blbnout. Celkově jsme dali pěkné branky. Ty vikýře vyčistil Gilbert a Doležal pěkně. Jinak doufám, že v sestavě vydrží i Jandus. Z obránců jasně nejlepší bruslař navíc hraje s přehledem a nekazí.Ty jeho dlouhé přesné pasy jsou parádní. Doufám, že Žiga bude v pořádku a Mitch nemá nic vážného a brzo taky naskočí.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 20:45
 
Co tam bylo za zákrok na Pavlina ? zrovna jsem to neviděl
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 20:29
 
Jak už jsem tu psal dříve tenhle tým má možná méně hokejové kreativity o to víc srdíčka a nějaký charakter možná nejlepší v novodobé historii Motoru. Uvidíme jestli to bude stačit až pude do tuhého i když v playoff se právě na tyhle vlastnosti hraje. Škoda teď Doležal.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 20:10
 
Dneska bohužel bída. Nejvíc šancí jsme měli ve druhé třetině. Teď žádný tlak žádná chuť. Pokud Kladno vyhraje tak o druhé místo už to bude jen mezi ním a Vsetínem. Předpokládám , že po dnešku skončíme na 4 místě. O soupeři do semifinále bych vůbec nespekuloval. Ještě tam ani nejsme. Překonat jednou Michajlova to chce mít pořádný koule. Bohužel z těchto pralesních gólmanů děláme novodobé Hašky nebo nejsme schopný být nějak víc nebezpečný. Jejich brankář v první a třetí třetině bez práce. Tento tým Vaška Prospala rozhodně nezatracuji. Můžeme překvapit. Pro mě baráž bude velký úspěch.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 19:29
 
Tak šancí bylo dost na obou stranách. Bohužel nevyužít přesilovku 5 na 3 skoro dvouminutovou je luxusní záležitost. Domácí mají větší chuť. Navíc Pavlina už jsem na hřišti neviděl. Tak zatím pro nás dost bídný zápas.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 19:08
 
No domácí jsou v ráži. V tvrdosti jsme zatím pozadu. Šance mají hlavně oni. Asi každý bod dobrý. Jinak v playoff letos nebude mít lehké nikdo nic od začátku a z první čtyřky si nelze vybírat. Papírově nejlépe asi Jihlava. Co se týče tlaku na rozhodčí tak Jarouš s Plekancem a Vsetín bude mít velkou domácí podporu a asi mají i dobrou partu. Nic lehkého.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 18:58
 
Opět nedůraz u hrazení. Hrajeme jako panenky naopak domácí nás mažou na hrazení.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

#PREVIEW: 59. kolo @HCPoruba Zítra jedeme naposledy v základní části na venkovní utkání, hrát budeme na ledě Poruby....

18. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Matouš Hrubec. Přejeme všechno nejlepší! ??????

Kanadský útočník Vincent Dunn v Motoru končí. Jeho angažmá výrazně ovlivnilo zranění ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

75. narozeniny slaví bývalý útočník Motoru Petr Podlaha. V ČB 7 sezon, cca 170 zápasů, 70 gólů. Člen postupového týmu 1968 a...

×
×
Dnes v 16:00 | Muži
HC RT TORAX Poruba
ČEZ Motor Č. Budějovice
×
×
Dnes v 16:00 | Jun.
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Dynamo Pardubice
×
×
Dnes v 12:00 | Dor.
BK Mladá Boleslav
ČEZ Motor Č. Budějovice