ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.09.2019, 09:36
 
Po prvních zápasech je na podrobnější hodnocení ještě čas. Potenciál v útoku tu bude. Nakonec se včera dokázalo vyrovnat což se nám v Benátkách moc nedařilo v minulých letech. Nakonec Soptík nebo Dolík mohli strhnout zápas na naší stranu. Včera bohužel nezachytal Jenda , ale každý zápas nebude jako zeď . Co mě už od přípravy dělá vrásky na čele je pomalost a neohrabanost naší obrany. Zatím na mě dobře působí jen Čenda Pýcha. Věřím, že se to srovná, ale aby Vám soupeř několikrát pláchnul jako včera přitom ke kotouči měl náš bek několikrát blíže. Tady věřím, že ještě někdo do Vánoc dorazí a taky věřím, že se kluci v obraně zlepší a útočníci víc pomůžou. Jinak Poruba vypadá opravdu solidně. Počítám, že Svačinu dlouho neudrží.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.09.2019, 20:26
 
Dneska berou Bencle dva body zaslouženě. Straší mě pomalost našich beků. Na druhou stranu se vyrovnalo a tak se nejede domu s nulou. Dobrá facka, že nebudeme sypat 8 gólů každý zápas a musí se fárat 60 minut.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.09.2019, 18:08
 
Přišel první bruslivější soupeř a máme problémy. Doufám, že v obraně dojde ještě k posílení. Samozřejmě je to i věc útočníků a jejich pomoci obraně. Navíc z Jendy to vypadává po každém nahození. Od druhé šup Klouček do brány.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.09.2019, 12:04
 
Dneska 2-4 Benátky asi budou kvalitnější než Ústí. Předpokládám opět dvě změny v sestavě. Venca bude točit celý kádr. Tak že dneska na ledě zřejmě Soptík a Dolík a odpočívat podle mě půjde Christov s ? Za nás bude skórovat Veselý, Endál, Holec a žabkou od modré Suchoš. Za domácí Chrtek a Špaček. 528 hlav z toho 135 ks z ČB.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
16.09.2019, 11:54
 
Tak dneska farma Kladna. V prvním kole 2 body z Edenu a teď v sobotu se tam nadřela Jihlava. Nebude to nic jednoduchého přesto 5-2 pro nás by mohlo být. Gól bych přál třeba střelcům co se ještě letos neprosadili. Počítám, že zase bude nějaká drobná úprava sestavy. Venca chce asi zapojit celý kádr.

Motor - Ústí nad Labem 5-2 Doležal, Suchánek, Gilbert, Babka, Prokeš 5398 hlav
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.09.2019, 17:45
 
Zatím nám tam padlo úplně vše což je super. Jinak Veselý gól jako přes kopírák
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.09.2019, 20:53
 
První zápas bych nějak do detailu ještě nehodnotil. Zatím vidím jako největší naší slabinu obranu, která mě nepřesvědčovala ani v přípravě. Hlavně Renda nechal dneska 2x borce hostí za sebou. Naopak co mě potěšilo tak to byl obraz provedení přesilových her. Tam to snad i díky přítomnosti Kloze, který má hokejové myšlení to nebude letos tak hrozné a něco kolem 20 % by mohlo být. Navíc Veselý před bránou toho odtud někdo jen tak nedostane. V první třetině to bylo hodně těžkopádné pak se to postupně zlepšilo. Dneska z útočníků se mě hodně líbil Endál, Proky a střelec Veselý který v zápase moc vidět nebyl, ale dvakrát dopravil kotouč na místo určení. V oslabení se mě líbili všechny dvojice akorát bych si představil ještě agresivnější přístup. Po pěti kolech už to bude lepší. Třebíč jako loni zase bude atakovat play-off a na rozjezd hodně nepříjemný soupeř.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
30.08.2019, 10:59
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Vypadá to, že Čajda v Prostěj...
tipuji Kladýnko
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
29.08.2019, 14:19
 
Nabídka produktů ve fanshopu je žalostná až tragická. Top pralesní klub v návštěvnosti v Evropě to si fanoušci nezaslouží. Nad tím by se mělo vedení klubu zamyslet. Pro Kappu výhodná reklama pro fanoušky komedie Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
28.08.2019, 20:39
 
Dneska super. Základní stavební kámen byl Klouček. Pochytal toho hodně. Jinak pochvala pro celý mužstvo. Veselý opravdu stojí před bránou. Ránu Nováka pěkně zastínil a pak pěknou tečí skóroval i on. Jinak hodně se mě líbí Prokeš ten v Prostějově neskutečně vyletěl nahoru. Klidně může v sezóně být jednou z opor. Hodně se mě líbí i Holec a jeho technika a bruslení. Kloz dneska 0+2 tam bude přínos hlavně v přesilovkách a myslím, že bodů v lize udělá hodně. Jinak dobře hrál i Novák ta kritika na fóru ho asi rozpumpovala. Jen tak dál dneska to bylo pohledné.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
28.08.2019, 16:26
 
Podle mě je Linz někde na úrovni 8-11 místa v extralize . Například z Linze zamířil do Pardubic jejich loni nejproduktivnější hráč. Linz je užší špička EBEL i ten rozpočet bude asi trošku jinde než Motor. Každopádně porazit je můžeme. Kvalita EBEL šla trošku dolu oproti předchozím ročníkům. Uvidíme. Vidím šance 40 ku 60
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
26.08.2019, 13:46
 
Vampola do Slávky Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
26.08.2019, 00:29
 
Trošku mě znepokojuje obrana. Samozřejmě musí mít propojení i s tím, že vypomůžou útočníci. Přesto průměr 3,1 obdržených branek v dosavadních přátelských utkání mě zatím nepřesvědčuje. Je to sice příprava a dost napoví následující turnaj. Tady už asi trenéři budou zkoušet nějaké prvky do úvodu sezóny. No uvidíme. Třeba Venca ještě někoho zlanaří.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
25.08.2019, 18:21
 
Posílit to chce obranu. Tahle možná stačí na základní část. Na play-off budeme mít problémy.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
22.08.2019, 20:02
 
Reakce na ČB_Hrošík: To máš na mysli někoho od nás? |...
spekuluje se tam Barinka naposledy Kometa a Květoň z Vítkovic.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
22.08.2019, 19:37
 
Koukám teď na vecir na net a Poruba chce taky do extraligy? Svačina a další tři zvučná jména v jednání. Vypadá to na hodně nadupany ročník.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.08.2019, 18:56
 
Je to takové těžkopádné. Asi ostré tréninky jinak si to nedovedu představit. Soptik litá jako vždy. Kloz sice není žádný rychlik, ale koncovku má smrtící. A pomůže i na buly a přesilovce. I ten Venkrbec se zlepšil v pohybu. Myslim, že role čtvrtého defenzivního centra mu bude patřit. Jeho úloha nebudou body.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.08.2019, 12:08
 
Rozhodčí Jílek opět v akci Smajlík

odkaz
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.08.2019, 11:39
 
Včera se mě nejvíc na ledě líbil Soptík, Přikryl. Na začátku tam měl dobré momenty i Prokeš. Jeho lajna se postupem času dost vytrácela. V obraně to hořelo a tak pochvalu za jedna zaslouží i Jenda v bráně. Poprvé jsem viděl toho Lytvynova a zaujal mě. Zbytečně se nezbavuje puku, dobře rozehrává a nebojí se i střílet. Ten se podle mě chytí v pohodě. Venkrbec je dost pomalý, ale zase tam zablokoval dost střel a vyhrával buly. Podle mě jako centr na černou práci bude v pohodě i když může překvapit a říct si o větší ice time. Holec se rozehrával až v závěru kdy to Venca přeházel. Ten podle mě sílu ještě ukáže a bude bodový. Za mě se rýsuje první lajna Karabáček - Přikryl - Doležal víc nedokážu odhadnout. Venca to bude mít těžké koho teď vyřadit. Třeba takový Prokeš udělal obrovský krok směrem k tomu hrát v lepších formací než je třetí a čtvrtá lajna. O pozici druhého centra se teď pere Prokeš, Kloz, Gilbert i když rozhodující slovo budou mít trenéři a ne fanoušci. Proky má výhodu, že může jít i na křídlo. Těším se na další přípravné zápasy a začátek ligy.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
12.08.2019, 15:25
 
Reakce na Amper_: Ďolik zraněný nebo proč není?...
Podle mě odpočívá , sehrál oba dva předchozí utkání.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor je doma zatím suverénní! Další výhru si připsal s @HCSlavia a pokud jste náhodou zápas neviděli, nabízíme vám jako tradičně...

Zvládli jsme to! @hcslavia jsme přehráli 4:2, hned třikrát se trefili naši obránci! #CEBvSLA #chanceliga

???? #CEBvSLA #chanceliga

Proti @HCSlavia nastoupíme v této sestavě! Bude vítězná? #hcmotor #dnesnisestava #CEBvSLA @Chanceliga

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
ČEZ Motor Č. Budějovice