ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
03.07.2020, 15:31
 
Tak permice na svoje místečko už je doma. Vzal jsem na komplet sezónu. Týmu pod vedením Prospal , Totter prostě věřím, že půjdeme do play-off. Navíc extraliga pod hlavičkou Motor je parádní motivace.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
29.05.2020, 08:22
 
Útok nemáme špatný. Větší obavy mám z obrany. Tam doufám v posílení. Alespoň jeden top bek by se hodil.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.05.2020, 14:43
 
Na Čendu jsem v extralize asi nejvíce zvědavý. Ten jeho osobní posun směrem nahoru v kariéře je každou sezónu znatelný. Opravdu velký talent. Moderní obránce s perfektní rozehrávkou i solidní střelou. Hodně mě to připomíná cestu Filipa Hronka z Hradce Králové až do Detroitu kde je teď top obránce týmu. Když na sobě bude Čenda pracovat tak extraliga nebude poslední zastávka. Uvidíme co extraliga. Za mě nejlepší rozhovor snad Čenda povede Motor i dobře v extralize.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.05.2020, 19:38
 
Horaka škoda, zřejmě rozhodly peníze jiný důvod mě nenapadá.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
03.05.2020, 20:00
 
Rozhovory super jen pokračuj. Jinak Výtisk je volný hráč. Podle mě obrana potřebuje ještě posílit.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 21:21
 
Bohužel tohle zřejmě projde. Většina klubu bude pro dva roky bez sestupu. Předpokládám, že náš klub se diplomaticky zdrží hlasování. Snad budeme hrát o playoff. Jak říkám věřím Vencovi to je pro mě záruka tvrdé práce kde každý v týmu ma svoji roli
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
29.04.2020, 19:25
 
Poruba bude asi nadupaná prý tam míří Stloukal , spekulují i o Endym. Asi už mají i Korkiakoskiho.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
29.04.2020, 19:18
 
Jinak ze Vsetína se mě ještě víc líbil Teper, který má namířeno do Poruby. Podle mě o fous ještě lepší bek hlavně co se týče komplexnosti.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
29.04.2020, 19:13
 
Tak v pralese je dost hráčů co má v pohodě na extraligu. Pokud dorazí to co se píše je tam vidět přesně Vencovo rukopis. Snad ten Ciliak bude pravda, protože gólman je základ a tady Ciliak bude jasná jednička a to mu vyhovuje. Snad chytí formu jako měl v Brně při titulech. Jenda se určitě do klece taky podívá. Slováček je ofenzivní bek a když pravidelně dělal tolik bodů v pralese tak extraliga bude pro něj nová motivace. Navíc výborně bruslí a na beka má výbornou techniku. Jonak je klasický bojovník na obě strany kluziště. Voženílek zřejmě nahradí Endyho s tím , že rychlost je už na straně Voženílka. Pokud dorazí Indrak tak si ho pomatuji za celkem dobrého střelce. To by poreferoval Kafka. Škoda toho Horaka to by byl majstrstik. Ale asi na něj nejsou love pokud jde do Sparty.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
29.04.2020, 06:08
 
Pěkně na tom Čína vydělala na ostatních státech. Namixovali to svinstvo v celkem přijatelné verzi, kdy to kosi hlavně staré lidi a nemocné, ale rychle se to šíří. Věděli, že po čínských svátcích budou vracet ryzaci do Itálie do jejich továren a pěkně zamoří Evropu a oni si za předražený nekvalitní materiál nemastí kapsu a ještě vyvolají ekonomickou krizi po světě.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
27.04.2020, 09:16
 
Reakce na Motor27: Jinak Raška doufám zůstává....
Jj má smlouvu
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 20:43
 
Nevím proč se tu pořád podceňují hráči pralesa. Stačí zmínit jméno Dufek ve Zlíně. V pralese zase předchozí sezóny nijak zvlášť nevynikal. Po odchodu Antonína ze Zlína si ho hlavní trenér vytahl myslím z Poruby a Dufek to dotáhl až do reprezentace. Navíc ve Zlíně dával góly jako na běžícím páse. Těch hráčů je mnohem víc. Koblasa Vary, Procházka z Havířova do Vítek. Venca ví co dělá. Podobnou cestou jdou Vary. Jasný je, že hvězdy té udělají body v přesilovkách , ale hlavní je opravdu parta a chuť na sobě pracovat. Osobně se spokojím s Ciliakem a hodně by se mě líbil Horák + kvalitní extraligový bek ostatní klidně ať doplní hráči z pralesa. Jak říkám Vencovi věřím. Z průměrného hráče dokáže udělat kvalitního hokejistu. Já věřím, že takový Christov, Prokeš, Beránek, Lytvynov ještě v extralize porostou.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
25.04.2020, 18:39
 
Pokud dorazí Ciliak tak to bude super základní stavební kámen. Kdyby klapnul Horák tak máme univerzálního hráče na více postu do útoku. Já si naopak myslím, že pod Vencou hodně hráčů půjde v extralize ještě výkonnostně nahoru. Hlavně se zachránit. Bral bych předkolo play-off na první sezónu. Naopak i hráči z pralesa můžou hrát důležitou roli. Stačí se podívat na Ference ve Zlíně kde je pomalu klíčový bek. Těch hráčů je víc. Samozřejmě je tu špička v podobě Třince, Liberce s těmi bude mít každý bod cenu zlata. Já VP věřím .
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
24.04.2020, 16:35
 
Reakce na Evoorg: Vypadá to vypadá, že se ta chomutovská...
Za mě Stloukal možná ten Lang do obrany. Ale ty už prý míří do e ligy otázka kam
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.04.2020, 15:57
 
Osobně si myslím, že cirkus směřuje na Prahu. Růžička + střelec z posedu to nebude náhoda
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
16.04.2020, 19:33
 
Tak Čenda zaslouženě Zelenku Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
16.04.2020, 13:07
 
Reakce na -Tom-: Kohymu přijdou rozhovory jako fajn zpes...
Super. Už se těším
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
07.04.2020, 15:33
 
Já si naopak myslím, že Voženílek může pod Vencou udělat pokrok a plnohodnotně se zařadit do sestavy. Prim pro něj hraje věk i parametry. Navíc je to pravák a dokáže zastat víc pozic v útoku. Koho jiného zkusit než nejproduktivnějšího hráče pralesa. Pokud to je pravda tak Venca ví co dělá. Snad bude mít šťastnou ruku jako loni.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
05.04.2020, 19:40
 
Nicméně hlavně ta před loňska sezóna Vrablikovi v Plzni sedla. Byl tam třetí nejvytíženější hráč. Letos to asi takové nebylo, ale co tam jezdí kámoš ze Strakonic na každý zápas tak si pochvaloval Vrablika a Kondora naopak Mertl prý nic moc.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
05.04.2020, 09:23
 
Tak je jasné, že člověk, který má vybudovány silný imunitní systém tak do sebe žádnou vakcínu krom těch povinných pumpovat nebude. Myslím , že je to tak správné
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??