ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
05.12.2019, 11:21
 
Z těch lepších co hrajou v pralese a jsou celkem bodový je Zadražil , Kverka , Průžek z Benátek , možná někdo z Frýdku, ale ten ještě bude bojovat o předkolo playoff. Průžek se mě hodně líbí je to šikovný střelec, ale ten už letos ochutnal e ligu a pro Pešána je to první volba, když někdo vypadne ze sestavy. Podle mě moc hráčů teď volných není a já si myslím, že ani Venca nebude moc experimentovat. To by musela být velká bodová ryba.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
05.12.2019, 10:31
 
Ze Sokolova připadá v úvahu jako centr pouze Zadražil a Kverka. Předpokládám, ale že Venca nebude chtít moc zasahovat do kádru a bude čekat na návrat Přikryla a Kloze. Nejspíš to bude teď hrát s tím co máme a vzhledem k náskoku zapojí třeba Svacha nebo nějakého juniora, aby si někdo odpočinul
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
04.12.2019, 20:54
 
I když máme letos odolný tým tak vzhledem k našemu luxusnímu náskoku nás soupeři typu Litoměřic, Přerova i Vsetína v další fázi hladit rukavičkami nebudou. Pár pomatencu se tam najde.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
04.12.2019, 20:46
 
V případě dlouhodobější absence Kloze, který se držel za koleno a Přikryla tu máme Prokeše, Gilberta, Venkrbce centra zahraje i Šimánek nebo Veselka ten je lepší ale na křídle. V juniorce něco je ale ne kvalitou na rozhodující fázi sezóny. Nezbývá než doufat, že absence nebude dlouhodobá. Ono by se dalo zalovit i v Sokolově, ale tam jsou to většinou kmenový hráči Varů nebo Plzně.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 11:56
 
Prostějov letos hraje mizerně tam nebude asi optimální klima. Na to jakou mají ofenzivní sílu tak hrají hrozně. Obrana jim nikdy nefungovala a nechápu proč Neužila pustili do Kadaně. Tím definitivně ztratili šanci na osmičku. V sobotu čekám, že jim naložíme Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 10:07
 
Co si budeme nalhávat. Přikryl měl formu jako hrom. Rychlost, kreativita, vyhrané bule a přesné přihrávky. Možná i kdyby víc střílel tak je někde na deseti gólech. Samozřejmě máme široký kádr a další kvalitní centry nějaká náhrada tam bude, ale v jeho formě co hrál nebude plnohodnotná. Snad nebude třeba operace to by byl s ramenem konec sezóny, ale i vykloubené rameno bude dlouhá doba. Máme nahráno sice, ale otázka je v jaké pohodě se vrátí zpátky. Tak snad se Matouš pomodlí i za něj
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
02.12.2019, 22:05
 
Jinak z Havířova se mě líbil Kotala už loni a dneska to potvrdil. To je borec na hraně pralesa a e ligy.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
02.12.2019, 22:01
 
Pokud je Přikryl out tak to je velká ztráta o parník nejlepší centr letos v pralese. To je pech. Snad už vedení hledá náhradu. Prospal mluví o delší době
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
01.12.2019, 22:26
 
Nechci lámat nad Pardubkama hůl, ale půjdou dolů.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
30.11.2019, 20:48
 
Paráda Motor válec a Gilbert začíná vystrkovat růžky. Nakonec ještě může být ten rozdílový forward.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
28.11.2019, 12:07
 
Když už jsme u Suchánka tak vede tabulku zablokovaných střeleckých pokusů soupeře. Poslední dva zápasy u něj sleduji, že se zvedá herně.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
28.11.2019, 10:28
 
Náš tým oproti jiným vypadá opravdu týmově kdy role jsou zcela jasně rozdělené a dvojice šéfů Prospal a Totter to mají zatím naprosto pod kontrolou. Pojetím odolnosti a týmovosti na mě působí snad jedině Přerov. Každopádně žádného soupeře v této lize nejde podceňovat to je cesta do pekel. I Vsetín má svoje kvality. Na začátku zápasu jim tam nic nepadlo přitom tam měli spoustu šancí a přečíslení. Od druhé třetiny jsme přidali pod kotlem a pomalý beci Vsetína si často pomáhali nedovoleně. Hlavně Drtina. Co jsem zpozoroval tak fyzicky jsme na tom asi nejlépe v této soutěži. Vsetín slušně funěl od půlky zápasu. Zatím je to nádhera co předvádíme. Je to kolektivní práce. Tak snad pohádku letos dopíšeme do konce. Ještě bych zmínil letos Slávii. Je vidět, že nastoupili taky správným směrem a vsází hlavně na svoje odchovance doplněné zkušeností. Ani bych se nedivil kdyby letos dokráčeli třeba až do finále.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
27.11.2019, 21:31
 
Vsetín byl na začátku lepší, pohyblivější. Nakonec jak jsem psal rozhodla i kvalita brankářů. Musím pochválit Gilberta dneska patřil k nejlepším. Conor až se rozjede tak bude top bek pro tuhle soutěž. Jinak od druhé třetiny už to bylo v naší režii. U hostů se mě líbil Teper. Dneska i dobrá atmosféra utkání už mělo příchuť playoff. Sudí mizérie celkově.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
27.11.2019, 12:10
 
Dnešní hokej slibuje útočnou partii kde formu mají obě mužstva a tak si dovolím tipnout naší výhru 5-3. Diváci 6187. Věřím, že máme kvalitnější brankáře a to rozhodne. I když má Gába teď fazónu očekávám v brance Bláhu, který nás dokáže potrápit. Za nás se trefí Holec, Plášil, Endál, Soptík a Doležal za hosty se prosadí Jonák 2x a Tůma.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
25.11.2019, 10:37
 
Reakce na Paav: Bělohlav o Hovorkovi: "Špatný vliv na mu...
No Pardubice jsou hlavní adept na sestup. Nejsou vůbec v dobré kondici. Problémy v kabině, odchod Rolínka a asi i finanční stránka klubu nebude ok. Podle mě na 90% sestoupí.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
24.11.2019, 21:24
 
Vsetín a Veprov podle mě zatím dva naší největší soupeři. Na středu jsem zvědavý. Vsetín tu bránit nebude. Může to být pěkný zápas.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.11.2019, 12:46
 
Například Rogle jeden z nejlepších švédských týmů co se týče obrany. Chytá tam Roman Will 11 zápasů průměr 2,18 cca 91,81 % .
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.11.2019, 12:05
 
Vejmelka je teď děravý jako cedník Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.11.2019, 11:55
 
Pokud se čísla brankářů pohybují nad 90% a průměr stlačí pod 2 branky na zápas lze považovat tyto čísla za excelentní. Jinak naše pralesní liga je bohatá na góly. Včera přijel soupeř co chtěl hrát hokej a padlo celkem 10 branek. Lidi neblbněte máme dva velice kvalitní brankáře. Strmeň už to dokázal loni a Klouček chytá na podobné úrovni jako Kváča. Stačí se podívat na průměry nejlepších brankářů v NHL nebo švédských či finských ligách kde se začíná praktikovat celoplošný útočný hokej. Jedině v KHL se stále klade důraz hlavně na defenzivu. Když tam vidím ty staré struktury na střídačkách, kteří odvolají brankáře 15s před koncem hlavně aby nedostali góla. Buďme rádi za zápas jako včera 2-0 pak 2-3 a nakonec výhra 6-4. Samozřejmě bránit se taky musí tam nám to teď trošku hapruje, ale radši budu chodit na atraktivní hokej, který teď hrajeme než na nějakou betonárku.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.11.2019, 11:34
 
Čiliak bude v Kometě jednička to je Zábranského kůň. Tak že Klimeš bude v Přerově.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

55. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Motoru Jan Tomeček. V klubu hrál 2 sezony, celkem 55 zápasů, v nichž zaznamenal 1 gól, 2...

Z tohoto zápasu v rámci @chanceligacz se nakonec stala vcelku jasná záležitost. Jihočeši totiž v každé třetině vstřelili...

V Sokolově nastoupíme s několika změnami jak v útoku, tak v obraně. V útočných řadách delší dobu neuvidíme zraněného Romana...

Na ledě nováčka @chanceligacz ze Sokolova nastoupíme s několika změnami jak v útoku, tak v obraně. V útočných řadách delší dobu...

×
×
Dnes v 17:00 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Vítkovice Steel
×
×
Dnes v 16:00 | U17
ČEZ Motor Č. Budějovice
Salith Šumperk