ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
23.01.2020, 14:41
 
Šimi sice nemá tolik bodů, ale rozhodně se na ledě neztrácí a určitě má i dobrý vliv v kabině vůči mladým hráčům. Jeho role je jasná.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.01.2020, 12:05
 
Letos se může porazit jen Motor sám. Osobně jako největšího soupeře beru Vsetín i když s ním máme pozitivní bilanci pořád kvalitou kádru je to náš největší soupeř, který posiluje. Co jsem slyšel tak tam má dorazit ještě Vlach co byl letos v Plzni a Pardubicích. Další soupeři budou kousat o tom žádná. Někdo tu zmiňoval Jihlavu. Jihlava zřejmě postoupí a může opravdu čeřit vodu nejdříve však bude muset přejít přes předkolo. Byla to jen jejich chyba, že nejsou teď v naší skupině. Někteří hráči tam mají pořád kvalitu a myslím, že mají kvalitnější mužstvo než třeba Poruba nebo Litoměřice. Nebezpečná bude i Slávie, která zvolila podobnou ozdravnou cestu jako Motor a nyní kvalitně doplňuje kádr.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.01.2020, 11:48
 
Reakce na SakuLance: Souhlasím s tebou ve všem. Osobně ...
To bych netvrdil. Například ve Vsetíně jsme hráli velice dobře i v obraně a byla z toho nula Kloučka. Včera jsme bohužel hráli laxně a riskantně a Jeník dostal 4 kousky. Brankářská dvojice je podle mě nejlepší v pralese. Navíc Klouček patří do nejlepší trojky gólmanů v pralese. Jedinou posilu bych bral někoho do obrany, ale to by musel být opravdu rozdílový bek extraligových kvalit. Loni tu každý měl taky strach jak brankáři vyhoří proti Havířovu a Vsetínu a nakonec měli excelentní čísla.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.01.2020, 09:19
 
Včera chyby v obraně vyloženě jednotlivci po zkažených přihrávkách nebo z kliček. Já bych to teď tak neřešil. Prostě je to tím náskokem a hráči zkouší i riskantní přihrávky nebo kličky. V playoff to bude daleko zodpovědnější. O tom není pochyb. To samé hra v oslabení. Tam budou i hráči padat do střel. Jinak včera slušně Klozák. Ten se pěkně rozjíždí. Vyhrálo se dalo se šest gólů jedeme dál.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.01.2020, 19:48
 
Venku hrajeme o dost lépe než doma. Dneska v okleštěné sestavě výkon na jedničku položený výkonem brankáře. Svach na pohodu. Jinak musím pochválit i Martina Novaka, který dneska hýřil pohybem. Třešničkou byla pak přihrávka drevakovi, který takové lahůdky rád papá
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
16.01.2020, 09:43
 
Ještě je třeba brát to, že nehrají Venkrbec a Přikryl, kteří letos patří ke klíčovým hráčům našeho systému. Venkrbcovo absence úplně rozbila hru první lajny. Přikryl byl bodový centr a výborně hraje buly. Navíc chybí Plášil a Pavel pro mě je trojice Pýcha, Plášil a Pavel základní páteř naší obrany. Renda si svoje odehraje, ale rychlostně je to bída. Sestavu je třeba co nejrychleji ustálit a vrátit se k osvědčeným formacím, které fungovaly před zraněním Přikryla. Teď se míchá a je vidět, že to úplně nefunguje. Včera to byl snad nejhorší zápas letos co jsem viděl. Nevyšlo vůbec nic. Jisté je, že až budeme kompletní tak spoustu výborných hráčů se ani nedostane do sestavy. Široký kádr máme. Max bych bral nějakého top beka, který by převyšoval naše obránce. Do útoku už bych nezasahoval tam kvalitu na pralesní playoff máme. Teď se ještě může různě zkoušet, ale pomalu bych ustálil útočné trojice.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.01.2020, 20:56
 
Dneska to nešlo jak na ledě tak i trenérům . Nepochopil jsem to měnění formaci v průběhu zápasu. Bod je ještě útěcha , ale po dobrých zápasech může přijít i takový jako dneska. Zdá se to jenom me, že v půlce třetiny je otresna kvalita ledu?
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.01.2020, 14:58
 
Reakce na quak: Páni Motoristé (copyright Komentátor z P...
Jestli bude vůbec hrát když teď hraje s Jarouškem za Poldovku. Teď proti Porubě taky nehrál
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.01.2020, 11:14
 
Dneska budou gólové hody Motor - Slávie Praha 6-3 Doležal, Holec, Endál, Veselý, Soptík a Gilbert za hosty se trefí 2x Šmerha a Mr. Odtahovka.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.01.2020, 13:57
 
Přesně tak co se týče kvality kádru tak největší soupeř je Vsetín. Sice na nás mají bilanci něco jako Motor na Jihlavu v dřívějších dobách, ale za mě právě nás a Vsetín předpokládám do finále. Samozřejmě kousat budou i ostatní týmy. Za naší výhodu oproti Vsetínu je náš vyrovnanější kádr a řekl bych lepší brankáři a obrana. Vsetín má dva špičkové obránce a zhruba dvě velice kvalitní útočné letky. Letos zatím dominujeme o to nervóznější budu v playoff letos si to prostě nesmíme nechat vzít. To by bylo na věšák Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.01.2020, 21:54
 
Šmerha jede jako pila. Navíc jako pravák má taky výhodu a prostě letos podle mě ty střelce vyhraje. Je jen otázka času kdy po něm někdo hodí laso z extraligy. Třeba postoupíme a hodíme. Jinak mě se líbí i jakým buldočím stylem se prezentuje. Hraje hodně týmově.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
09.01.2020, 06:58
 
Dost lidí tu kritizuje brankáře. Já naopak musím chválit. Jasný, že se občas stane, že udělají chybu. To i brankáři z NHL se to stane, ale já ty chyby zase tak často nevidím. Naopak ve spoustě zápasech byl ať už Milan nebo Jenda velkou oporou. Loni nám to Kvaky a Jenda v playoff zavřeli a já myslím, že i naše obrana bude v playoff mnohem lepší a střelcům to tam bude padat jako teď . Včera neskutečné góly po skvělých přihrávkách hlavně Plášil a Dolík to bylo před prázdnou kasu. Podívejte se kolik mají průměr brankáři v NHL. Všeobecně počty gólů narůstají. Dokonce i v KHL a brankáři prostě čelí více šancím. Pro diváka jen dobře. Já věřím, že playoff zvládneme s touto dvojicí. Nevidím na trhu lepšího brankáře navíc když vidím výkony některých brankářů v extralize tak jsem rád za tuto dvojici.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
08.01.2020, 20:47
 
Naše moravská jízda dneska gradovala výborným výkonem. Padlo hodně branek což muselo potěšit oko diváka. Čenda dorovnal rekord Říhy a myslím, že ho ještě o pár desítek bodů posune. Letos prostě musí být postup jinak takové hráče tady neudržíme. Každý hráč, funkcionář, sponzor a fanoušci musí pracovat na 1000% a jít tvrdě za postupem.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
07.01.2020, 08:15
 
Tak včerejší hokej se mě líbil nakonec to byla hodně otevřená partie z obou stran se spoustou chyb jednotlivců. Nakonec tohle nám vyhovovalo, že Havířov nezvykle chyboval a naši kluci to řádně potrestali. Jinak Havířov tam byl slušně posílený z Vítkovic. Myslím komplet 4 útočníci a jeden obránce. Z toho 3 lidi tam hrají extraligu pravidelně sice s menším vytížením, ale hrají. Endymu to tam teď moc nepadá. Škoda té tyčku ta střela byla luxusní. Včera jsem z toho měl obavy, ale nakonec super tři body. Vypadá to, že se vracíme do starých kolejí a forma opět stoupá. Ve Vepřově vydolujeme další 3 body Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
06.01.2020, 12:11
 
Na dnešní zápas jsem zvědavý. Havířov je v top formě momentálně. Včerejší výkon by na body nestačil. Dneska budeme muset předvést playoff výkon.Havířov vyplenil Chomutov, Litoměřice, Přerov doma pak zdolal Slávii a Porubu. Ztratil akorát dva body se Vsetínem. Jinak koukám, že se tam pěkně rozstřílel Doktor. Můj tip je, že to dneska půjde do prodloužení kde to urveme.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
03.01.2020, 20:17
 
Tak Godla se Jágrovi povedl. Střely 19-35 stav 2:0. Pořád víc to směřuje k pádu Perníku
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
02.01.2020, 22:39
 
Reakce na mcdavid: Oni ty kluci se fakt hrozně snaží, to...
Ano kvalita je větší, ale 70 procent švédských reprezentatu co si dneska viděl už hraje švédskou nejvyšší soutěž a některý už mají i zápasy v NHL . Ten rozdíl je propastný. Švédové to podle mě letos vyhrají
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
31.12.2019, 19:44
 
Šik asi pochvalu nedostane
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
31.12.2019, 18:45
 
Reakce na Evoorg: Až na ten úlet s včerejší trenérskou v...
Souhlasím. Varaďa tam zapadá. Jako jeden z mála v Třinci vytěžuje naplno úspěšné juniory v extralize. Prostě dává prostor mládežníkům. Jeho práce se mě opravdu líbí. Pokud se nestane zázrak tak půjdeme na Švédy. Je fakt, že porazil Rusáky, který to asi podcenili na začátku, ale na to se nikdo neptá. Obral o bod USA. Můj tip je, že to vyhrají letos Švédové. Sice měli lehčí skupinu, ale v týmu mají ohromnou kvalitu. Kdo sleduje NHL pravidelně tak určité zlepšení co se týče počtu českých hráčů a jejich důležitosti v týmech je vidět, že hlavně ti hráči udělali velký krok dopředu. Spousta jich celkem hraje dobře i ve finských nebo švédských soutěží. Bohužel naše juniorská soutěž má špatnou úroveň. Farmy jako Benátky, Frýdek nebo Litoměřice mě smysl dávají, ale ty hráči se nemůžou kvalitou rovnat hráčům z elitní švédské soutěže, kteří mají icetime kolem 15-20 minut a hrají přesilovky. Ano pokud zachytá brankář a hráči budou hrát na krev můžeme překvapit.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
31.12.2019, 13:43
 
Reakce na macháček: Čert aby toho Varaďu vzal. Dopíše no...
Dopsal útočníka což je logické vzhledem ke zranění Jeníka. Jinak hodně se mě líbí Švédové. Například Fagemo nebo Holz to jsou hráči co hrají nejvyšší švédskou Elite ligu v top týmech v prvních formacích o tom si tady můžeme jen znát. Ty nejlepší musí do zámoří to je jediná cesta. Dělají to i Rusové mě se prostě KHL nelíbí pár lepších klubu zbytek by nehrálo ani čelo extraligy.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdo včera neviděl střelecký koncert Motoru, o dost přišel. Ale na všechny góly se samozřejmě můžete podívat i v našem tradičním...

40. narozeniny slaví bývalý obránce Ivo Kotaška. V ČB 9 sezon, 269 zápasů, v nichž dal 9 gólů (2 v přesilovce, 1 vítězný) a...

Copak to tu je za legendu? ?? 810 zápasů, 200 gólů, 150 asistencí. To vše v tom nejkrásnějším dresu ze všech! #simurka #legenda...

Jak se vám líbí speciální dres s legendárním Antonínem Španingerem? Motor v této sérii dresů odehraje celé utkání s Přerovem....