ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Odyseus" |  vypnout filtr
 
Další diskuse: 
 
 
Trochu tady přiživím spekulace k našemu novému gólmanovi Smajlík . Nemám absolutně žádné informace z klubu ani žádnou vazbu na kabinu, hráče či agenty, ale z jednoho komentáře, který tu nedávno psal vždy dobře informovaný Quak, jsem si svůj soukromý tip udělal. Ač se mi to tedy zdá nepravděpodobné a s vědomím, že nejsem žádný zdatný luštitel hádanek či kvízů, budu v napětí, zda jsem mezi řádky četl správně.
 
 
 
CZE : RUS 2 : 1 a titul FIN. Díky.
 
 
 
CZE : CAN 4 : 3 a RUS. Díky.
 
 
 
CZE : GER 5 : 1 a dále postupují SUI, FIN, RUS.

Díky Zbyňo

 
 
 
Ahoj Zbyňo,

ne, že bych Tě chtěl prudit a nějak zvlášť na tom záleželo, ale správný tip výsledku bych měl mít nejen na Italy, ale také na Lotyše. Podívej se na to prosím, trefit správné skóre 2x za sebou už se mi v životě asi nepodaří Smajlík . Díky.
 
 
 
CZE - RUS 4 : 2
CZE - LAT 6 : 3
CZE - ITA 8 : 0
CZE - AUT 5 : 1
CZE - SUI 4 : 3

Díky Zbyňo.
 
 
 
Ahoj Zbyňo,

jsem spíš fanoušek a řekněme ortodoxní "netipér"(tím pádem jsou mé tipy založeny spíše na zbožném přání než na nějakém reálném odhadu), ale přesto si dovolím také zkusit štěstí :

CZE - SWE 4 :3
CZE - NOR 3:2

SWE; CZE; RUS; SUI; LAT; NOR; AUT; ITA
USA; CAN; FIN; GER; DEN; FRA; SVK; GBR

Díky Smajlík
 
 
 
Tak pánové, to video, s komentářem na Quaka, je totální luxus Smajlík . Viděl jsem to už se všemi možnými texty, ale pro čtenáře tohoto fóra, který chápe všechny souvislosti, je právě toto neuvěřitelný balzám na těžce zkoušenou motoráckou duši. To je takovej matroš, že mě to donutilo (po cca 18 letech, kdy pravidelně sledují toto fórum) zaregistrovat se a napsat první příspěvek.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor v tradičním žebříčku evropských klubů po loňské skvělé sezoně postoupil o neuvěřitelných 36 příček! Příští rok útočíme na...

Přišla nám velmi smutná zpráva. Včera dotlouklo srdce Stanislava Hlacha. V A týmu Motoru hrál 4 sezony, cca 125 zápasů, v nichž...

Přišla nám velmi smutná zpráva. Včera dotlouklo motorácké srdce Stanislava Hlacha. V A týmu Motoru hrál 4 sezony, cca 125 zápasů,...

Jeden neuvěřitelně půvabný dokument schraňujeme v našem klubovém archívu. A když je dnes ten den dětí, tak se hodí ho...